dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 153 z 153
  1. #141
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Erykaaaa

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Krakówek
    Kod pocztowy
    32-123
    Posty
    4

    Domyślnie

    Teraz coraz popularniejsze są te odkurzacze bodajże centralne. Kiedyś o nich czytałam , to one są naprawdę bardzo praktyczne . Największy kłopot jest jednak taki , że są niestety bardzo drogie

  2. #142
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojsław

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Budzów
    Kod pocztowy
    57-214
    Posty
    11

    Domyślnie

    FIRST odkurzacz wodny - PRZESTRZEGAM !!! Ewidentnie śmierdzi rozgrzanym plastikiem krótko po włączeniu, nie wyśmierdza się to wręcz czuć po kilkunastu sekundach i nadal wydobywa się z tzw odkurzacza. to coś stojąc w znacznej odległości od grzałki też zaczęło śmierdzieć i raczej wydzielać szkodliwe chińskie substancje. Taki sam dokładnie występuje pod hasłem sparky i dokładny znalazłem w ofercie sklepu chińskiego pod ich nazwą ... Sprzedają to to tylko na allegro i ok 5ciu sklepów internetowych, co powinno dawać do myślenia. Myli szumna nazwa FIRST AUSTRIA, na stronie int tylko formularz bez żadnego innego kontaktu, ewidentnie firma "kogucik" Rozprowadzają też sprzęt agd do kontaktu z żywnością, pytanie czy z tego samego plastiku ?? Sprzedawca, w tym przypadku PHU KOM-SAT, zwrócił tylko 250 zł z zapłaconych 312, przelewem na konto nawet bez informacji, naliczając sobie "koszt przywrócenia do sprzedaży" produkt odesłany zgodnie z ustawą o możliwości zwrotu do 14 dni (zgłoszenia + kolejne 14 na odesłania)

  3. #143

    Domyślnie

    Bezworkowe sa bardziej praktyczne.

  4. #144

    Domyślnie

    Jeśli macie w domu zwierzęta, nie ważne czy długo czy krótkowłose - nie kupujcie odkurzacza bezworkowego. Przy zwierzakach długo taki odkurzacz nie pochodzi, sierść skutecznie zatka wam odkurzacz, co grozi przegrzaniem a nawet spaleniem urządzenia. Lepiej zdecydować się na klasyczny workowy odkurzacz.

  5. #145

    Domyślnie

    Cytat Napisał rabarbar89 Zobacz post
    Jeśli macie w domu zwierzęta, nie ważne czy długo czy krótkowłose - nie kupujcie odkurzacza bezworkowego. Przy zwierzakach długo taki odkurzacz nie pochodzi, sierść skutecznie zatka wam odkurzacz, co grozi przegrzaniem a nawet spaleniem urządzenia. Lepiej zdecydować się na klasyczny workowy odkurzacz.
    Jakieś 12 lat temu kupiłem odkurzacz bezworkowy Electrolux, 2 filtry Hepa i separacja cykloniczna oraz turbo szczotka. Pracuje do dziś i powie, że żadne włosy (długie czy krótkie) mu nie straszne. No i ta moc. Ps. posiada 13 metrów przewodu zasilającego. Dodam, iż ten odkurzacz kosztował wtedy 950 zł.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  6. #146

    Domyślnie

    Cytat Napisał OlaiPiotr Zobacz post
    Tylko z workiem,nazbiera się śmieci wymieniamy worek 30 sek i gotowe.Mam bezworkowy i najchętniej wyrzuciłabym go przez okno
    Czyli nie zawsze nowości się sprawdzają.

  7. #147
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Karol112
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    21

    Domyślnie

    Moim zdaniem workowy jest lepszym wyjściem. W przypadku bezworkowego trzeba się strasznie namęczyć podczas jego czyszczenia...
    To nie kreatywne myślenie jest drogą do tworzenia kreatywnych projektów. Twoje projektowanie jest drogą do kreatywnego myślenia.

  8. #148
    Banned
    ngreen

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-028
    Posty
    147

    Domyślnie

    Czy ja wiem? Sam jestem posiadaczem odkurzacza bezworkowego i nie mam wielkich problemów z jego wyczyszczeniem. Mam w domu model firmy Clatronic, który kosztował mnie niecałe 200 zł i nie narzekam bo odkurzacz sprawdza się bardzo dobrze. Jak na swoją cenę ma dobrą moc oraz jest jednocześnie lekki tak więć nie sunie ciężko po podłodze. Lepiej się odkurza w domu dwupoziomowym.
    Co mi sie podoba w bezworkowym to to, że nie trzeba pamietać o kupowaniu worków ( sam jestem zapominalską osobą i zdarzało mi się o tym nie pamiętać). Po drugie ma stała moc ssania. W odkurzaczu workowym dużo zalezy od napełnienia worka.

  9. #149
    Banned
    Jatamen

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kowary
    Kod pocztowy
    58-530
    Posty
    58

    Domyślnie

    Nie da się powiedzieć, czy lepszy workowy, czy bezworkowy. Kumpel szukał odkurzacza bezworkowego i bezprzewodowego, bo ma mieszkanko dwupokojowe 39 m2. Normalny odkurzacz, by mu zabierał miejsce, którego i tak za wiele nie ma. z dziewczyną na promocji trafili jakiś i są zadowoleni. Z tym że, muszą co jakiś czas przepłukać filtry i wyczyścić szczotkę. Plus jest taki, że nie tracą kasy na worki. i filtry. W instrukcji była informacja że elementy odkurzacza można myć pod bieżącą wodą, więc wszystko gra. Narzekał tylko na sposób opróżniania odkurzacza. Na początku wrzucał wszystko do śmieci i wszędzie było mnóstwo kurzu. Teraz najpierw oblewa wodą, a potem resztę do toalety. Jakieś to rozwiązanie jest.

  10. #150
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jatamen Zobacz post
    Na początku wrzucał wszystko do śmieci i wszędzie było mnóstwo kurzu. Teraz najpierw oblewa wodą, a potem resztę do toalety. Jakieś to rozwiązanie jest.
    Kanalizacja to nie jest miejsce na wyrzucanie śmieci.

    Odkurzacz bezworkowy jest lepszy niż tradycyjny.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #151

    Domyślnie

    tutaj znaczenie, nawet większe, ma akumulator, czyli typ, czy odkurzacz jest zasilany przewodowo czy bezprzewodowo. Odnosząc się do tego, że bezworkowe zazwyczaj równa się bezprzewodowe, to nie warto. Akumulator będzie coraz to gorszy z czasem, a takie twory (np. pionowe, roboty sprzątające) kosztują sporo. Ja wciąż jestem za tradycyjnym workowym odkurzaczem.

  12. #152
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Bezworkowy to nie musi być akumulatorowy.

  13. #153

    Domyślnie

    ale np. stojące przewodowe nie mają moim zdaniem sensu, cholernie drogie i jeszcze w większości nie da się zwijać kabla

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony