dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 51 z 51
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Baba - u siebie zobserwowałem dziwną zbieżność - mam coś gnijącego lub co może zgnić, to te namolne maleństwa też. Polecam więc niezostawienie bez szczelengo przykrycia: obieżyn od jabłek, butelek po sokach i winie, etc., etc..

  2. #42

    Domyślnie

    One lubią nie tylko obierki czy inne odpadki, uwielbiają dojrzałe owoce i kwiatki na parapecie a to niestety trudno szczelnie zakryć.Chyba jednak trzeba je polubić.Tylko dlaczego łażą zarazy po monitorze?baba
    Pochwalę się jeszcze, jesienią po działce dreptał bocian i znalazłam wielkiego zaskrońca!

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: baba dnia 2002-02-01 20:46 ]</font>

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Baba - może masz jakieś specjalne roślinki? Ani u mnie ani u znajomych nikt nie skarżył się aby to roślinki przyciągały, albo produkowały owocówki. A może by tak chodować jakąś toksyczną roślinkę tylko dla nich? A może by tak rosiczkę? Tylko czy takie małe też wsuwa? A może to co Ci chodzi po monitorze to wirus komputerowy? Lepiej załóż maseczkę na twarz by się nie zarazić

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    kiedy ty śpisz Frankai? pierwsza w nocy , a Ty na czacie!
    Żona to ma z Tobą...
    BRAWO Pitbul, BRAWO Alanta - słuszne uwagi,
    ...to, że czasm gadam po niemiecku zostało mi po okupacji...
    ( ach, ci niemieccy oficerowie ...)
    Mery

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Baba, to co lata po roślinkach nie musi być muszką owocówką tylko szkodnikiem ścisle związanym z kwiatkami. Ale faktycznie wkurzajace jest jak cos lata po monitorze. Majka

  6. #46

    Domyślnie

    Mam jedną drapieżną roślinkę która wabi robactwo.Wbrew obawom nie pachnie brzydko dopóki czegoś nie złapie, a jak już coś wpadnie do dzbanka to trzeba odebrać jej łup i po zapaszku.baba

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Co do komarow to tez robie akcje pacyfikacyjne, koszulka lub co mi wpadnie w reke, jak go rozkwasze na scianie to staram sie szybko zatrzec ten nieusprawiedliwiony akt przemocy mokra szmatka i to dziala.
    Co do muszki ( drosophila melanogaster) to pamietacie o latwosci krzyzowania genetycznego tych muszek i o zadaniach typu: Co sie stanie jak muszka z zielonym okiem spotka sie z muszka z czerwonym okiem i w ktorym pokoleniu wyjdzie niebieski oko dziadka?
    Ale jak sie szybko pojawiaja tak szybko znikaja po usunieciu zgnilizny.
    Gorsze sa meszki bo kasaja.

  8. #48

    Domyślnie

    Baba, ty sadystko, roślinka z trudnością coś złapała, a Ty zaraz jej zabierasz!!!
    Pittbul, ten film to "Diuna" i książka Franka Herberta.

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Dzieki Alanta, no oczywiscie, klasyka, ale sklerosis multipleks dopada kazdego.
    Wlasnie roslinka cos wywalczyla a przychodzi lupiezca i sniadanka nie ma

  10. #50

    Domyślnie

    Wiem, jestem sadystka, ale spróbujcie wytrzymać w jednym pokoju z konsumującą roślinką to pogadamy.Wietrzenie nie pomaga.baba

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Moze sproboj wg prawa Hammurabiego. Smrod za smrod.
    A swoja droga to jak Ci ona przezywa skoro ja uparcie trzymasz na diecie

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony