dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alcapo

    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy słyszeliście o podobnej sparwie? Gminne wodociągi, na etapie zdobywania przeze uzgodnień do pozwolenia na budowę kazały uiścić opłatę za zamiar włączenia się do sieci, w wysokości 2700 zł. To nie jest opłata za przyłącz, tylko za zamiar. Czy jest to legalne? I czy musi być koniecznie uiszczone przed uzyskaniem pozwolenia na budowę?
    Rozumiem, gdyby to miało miejsce w momencie robienia przeze mnie przyłącza wod-kan. A tak, nie wiem nawet kiedy i czy w ogóle zacznę się budować, na razie próbuję uzyskać pozwolenie, nie dostanę go bez uiszczenia tej opłaty, to trochę chore.

  2. #2

    Domyślnie

    Za uzgodnienia branżowe w PWiK dałem 31,76zł. Może chodzi o opłatę adiacencką, czy jak tam to zwał.
    Pozdrawiam

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lola

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    U mnie opłata ta wynosi 1200, trzeba zapłacic przed otrzymaniem pozwolenia i pani wytłumaczyła, ze chodzi o to, ze pobieramy wode ze złoza gminnego. No a przesyłem to zajmuje sie potem wodociąg.

  4. #4

    Domyślnie

    Zawsze możesz sobie zbudować studnię. Aby można było zbudować dom, musisz mieć prąd /czytaj - pozytywną opinię z zakładu energetycznego/.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony