dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 104
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2065
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie Jak dodać zdjęcia, żeby były widoczne na forum?

    czy znajdzie sie życzliwa osoba i nauczy mnie umieszczania zdjęć i zakładania albumu ??????????


  2. #2

    Domyślnie

    W czym masz problem?? - moze pomoge.

  3. #3

    Domyślnie

    Dołączam się do prośby Ew-ki. Wiem, że trzeba umieścić zdjęcie na stronie, ale jeśli nie mam swojej strony WWW, to co wtedy?
    Chciałabym umieścić swój projekt pod nikiem (www.archon.com.pl, dom pod kasztanem), co mam zrobić?
    Dzięki za wszelkie rady.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    - wchodzicie na stronę www.onet.pl
    - po lewej stronie klikacie fotoalbumy
    - trzeba się zalogować
    - adres mailowy moze być nie onetowy
    - potem postepujcie wedlug instrukcji
    - powodzenia))

    P,S. zdjęcia nie moga byc za duże, co oznacza max 75dpi

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki, Majka, zaraz spróbuję!

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał patunia
    Dołączam się do prośby Ew-ki. Wiem, że trzeba umieścić zdjęcie na stronie, ale jeśli nie mam swojej strony WWW, to co wtedy?
    Chciałabym umieścić swój projekt pod nikiem (www.archon.com.pl, dom pod kasztanem), co mam zrobić?
    Dzięki za wszelkie rady.
    Jak to nie masz strony www?!! A ta http://republika.pl/patunia ???

    W swoim profilu na forum na dole w polu "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:" wipsz: http://www.patunia.republika.pl/Zdje..._kasztanem.jpg
    W efekcie uzyskasz pod swoim nickiem taki obrazek:

    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie Re: kto mnie nauczy wklejania zdjęć

    Cytat Napisał Ew-ka
    czy znajdzie sie życzliwa osoba i nauczy mnie umieszczania zdjęć i zakładania albumu ??????????

    Masz już stronę www: http://republika.pl/ewkamurator/

    Jak chcesz wkleić zdjęcie swojego domu pod nickiem, to w swoim profilu na forum na dole w okienku "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu" wpisz: http://www.ewkamurator.republika.pl/Dom.JPG i już

    W wolnej chwili napiszę jak na swojej stronie umieszczać zdjęcia i jak je wklejać na forum .
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    invx

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.066

    Domyślnie

    NIE, NIE, NIE, zeby zrobic wlasny footoalbum, przystosowany do wlasnych potrzeb, szybko dzialajacy, zgodny z najnowszymi standardami, najlepiej, najpier zalatwic sobie konto z PHP + MySQL, i na to albo pujsc na latwizne i wgrac gotowy skrypt, albo samemu cos napisac, (najpiew sie trzeba nauczyc HTML'a i PHP). a widze sie pomaly robi jak z blogami, wejsc zalozyc, wgrac szbablon, i jest, a te *** kture/rzy mowia szablon, nawet nie wiedza co to znaczy, a mi sie zwraca na slowo szablon przy blogu, te blogi to wygladaja jak nieboskie stworzenia, a czegos konkretnego to jest 1/1000. to samo z albumami, niedobrze mi sie robi, ja widze po 5 zdjec pod rzad jak ich ukochany piesek, wszedl na kanape, a nastepne 4, jak lezy pod choinka swiateczna, takie rzeczy nauczyc sie prowadzic to trzeba umiec, nawet korzystajac z gotowych rozwiazan

    P.S.
    polecam lekture php.pl
    ja to tak napisalem profesionalnym spojrzeniem

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    invx

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.066

    Domyślnie

    to samo z avatarami, jak mozna wladowac zdjecie 500kb swojego domu, nawet nie pomniejszone, nie skompresowane, rozwala tylko cala strukture forum, i opuznia ladowanie, zgroza ...

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał invx
    NIE, NIE, NIE, zeby zrobic wlasny footoalbum, przystosowany do wlasnych potrzeb, szybko dzialajacy, zgodny z najnowszymi standardami, najlepiej, najpier zalatwic sobie konto z PHP + MySQL, i na to albo pujsc na latwizne i wgrac gotowy skrypt, albo samemu cos napisac, (najpiew sie trzeba nauczyc HTML'a i PHP). a widze sie pomaly robi jak z blogami, wejsc zalozyc, wgrac szbablon, i jest, a te *** kture/rzy mowia szablon, nawet nie wiedza co to znaczy, a mi sie zwraca na slowo szablon przy blogu, te blogi to wygladaja jak nieboskie stworzenia, a czegos konkretnego to jest 1/1000. to samo z albumami, niedobrze mi sie robi, ja widze po 5 zdjec pod rzad jak ich ukochany piesek, wszedl na kanape, a nastepne 4, jak lezy pod choinka swiateczna, takie rzeczy nauczyc sie prowadzic to trzeba umiec, nawet korzystajac z gotowych rozwiazan

    P.S.
    polecam lekture php.pl
    ja to tak napisalem profesionalnym spojrzeniem
    Chyba pomyliłeś fora .
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    i co?

  12. #12

    Domyślnie

    No dla mnie bomba
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Zbych jesteś wielki

    jestem zdolna,poprosze o kolejne lekcje , teraz wklejania zdjęć - poproszę aby od razu były widoczne i można je bylo opisać

    Jestem w szoku-udało mi sie

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    To jeszcze raz ja ................ale się cieszę

    Jaki mój domek jest ładny!!!!

    Buziaki- dla Zbycha

  15. #15

    Domyślnie


    Jakos tak to bylo chyba
    [img]tutaj wpisujesz tak samo jak to zrobilas z poprzednim zdjeciem[/img]
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  16. #16

    Domyślnie

    czyli pomieszdzy te "img" podajesz adresik z kad ma sobie czytac
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    invx: ale zarządziłes ciekawe czy ktoś poza toba i mną zrozumiał to co napisałeś
    pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiu
    invx: ale zarządziłes ciekawe czy ktoś poza toba i mną zrozumiał to co napisałeś
    pozdrawiam
    ja zatrybilem

  19. #19

    Domyślnie

    invx - ale Ty dobry kucharz jesteś!!!!
    Mam tylko pytanko czy blogi można jeść na słodko - bo uwielbiam je z cukrem. A te avatary na deser to sama pychotka . Rozumiem, że skompresować awatara znaczy wycisnąć z niego soczek....
    Co do szablonów - to masz 100% rację - kucharzenie wg grafika to czysta pomyłka, tu potrzebna jest fantazja, improwizacja i odrobinę szaleństwa

    Słodkości i smacznego

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Tyle na temat wypowiedzi invx

Strona 1 z 104

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony