dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 106 z 106
  1. #101
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Kodi właściwie chodziło mi o lisy, bo moja dsziałka jest umiejscowiona prawie w lesie a jak wiesz one czesto przenoszą wściekliznę! I psy też lubią się wkopywać do sąsiadów a u mnie będzie suka więc i motywacja większa

  2. #102

    Domyślnie

    Agacka, nie wiem jak dużą masz działkę. Przy mojej 150 arowej koszt słupków i podmurówki (gotowe elementy) plus robocizna, wyniósł ok 10000zł, siatka to dodatkowe 2,5 - 3tys zł. Czy to jest dużo, pewnie tak, ale trwałość i wygląd ogrodzenia naprawdę super. Jeśli działka jest mniejsza, koszty będą stanowiły ileś tam procent moich kosztów. Czy lis pod spodem się nie podkopie - zobaczymy za rok czy dwa.
    Pozdrawiam

  3. #103

    Domyślnie

    Trochę czasu minęło juz od ostatniego wpisu, ale ja mam dylemat dotyczący spręzystosci siatki powlekanej. Czy rzeczywiscie jest tak, że po przejsciu kogoś przez siatkę zostają trwałe odkształcenia nawet w siatkach z grubszym drutem (2,8 mm)?

    W temacie była poruszana również sprawa pomurówki. Ciekawy jestem czy u osób, które zagłębiły ją w ziemi na tylko na około 30 cm podmurówka jest nadal cała i niepopękana?

  4. #104

    Domyślnie

    a ja mam drut powlekany 2 mm, i niestety po przejsciu przez taką siatkę zostają ślady, wiem że przy drucie 3,2 mm nie ma takiego problemu, co do podmurówki, to u mnie jest 30-40 cm i nic się nie dzieje, zresztą nawet jeśli ją podniesie podczas zimy i popęka, to chyba nic złego?

  5. #105

    Domyślnie

    Jestem przeciwnikiem tych powlekanych, z czasem otoczka pęka. Ja mam drut ocynkowany. Po 5 latach nic się z nim nie dzieje, jest jak nowy

  6. #106

    Domyślnie

    Widzę,że pierwsze wpisy są z przed 11 lat, może ktoś się wypowie z tych użytkowników jak w tym okresie czasu sprawowała się siatka powlekana.Czy pękała, czy już ja wymienili?

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony