dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 42
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 885

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Ile za studnię wierconą ?

    Ile może kosztować studnia wiercona (głębokość do 30m, gleba raczej wiercona).

    Czy macie może jakieś zaufane ekipy za przyzwoitą cenę z Łodzi i najbliższych okolic?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    metea

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Nasza studnia ma 22 m, rura fi 110, 3 filtry + studzienka kanalizacyjna + pompa z rynku na czas bydowy - całośc 3 tyś. Robili chłopaki z podkarpackiego ( robią dużo w okolicy Aleksa ) czas 2 dni bo musieliśmy załatwic agregat , jeśli masz 380V i dobrą glebę to może i w 1 dzień zrobią. Polecam.
    Budowa Misiowego domku

    Dziennik budowy
    komentarze

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar aropin
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Bełchatów
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    witam

    Jeśli mogę prosić o namiary na fachowców od studni

    POzdrawiam

    Arek P

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kam15

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Wierzbowa
    Kod pocztowy
    98-275
    Posty
    1

    Domyślnie Namiary

    Cytat Napisał metea Zobacz post
    Nasza studnia ma 22 m, rura fi 110, 3 filtry + studzienka kanalizacyjna + pompa z rynku na czas bydowy - całośc 3 tyś. Robili chłopaki z podkarpackiego ( robią dużo w okolicy Aleksa ) czas 2 dni bo musieliśmy załatwic agregat , jeśli masz 380V i dobrą glebę to może i w 1 dzień zrobią. Polecam.
    Witam
    Czy można jakieś namiary na tą ekipę?
    Poszukuje sprawdzonej ekipy z okolic Łodzi, Sieradza, Kalisza która wierci studnie głębinowe w rozsądnej cenie. Jeśli znacie kogoś to proszę o kontakt na adres: [email protected]. Z góry serdecznie dziękuje! Darek.
    Ostatnio edytowane przez kam15 ; 20-05-2012 o 15:05

  5. #5

    Domyślnie

    Płaciłem 160zł za metr - zachodniopomorskie, wykopali przy okazji odwiertów do pompy ciepła. Pozdrawiam.

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dpo

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ыясяусшт
    Posty
    392

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuba04 Zobacz post
    Płaciłem 160zł za metr - zachodniopomorskie, wykopali przy okazji odwiertów do pompy ciepła. Pozdrawiam.
    mozesz tu lub na priva podac kontakt do nich i czy byles zadowolony, jaka glebokosc itp ?
    Jestem ze Szczecina wiec sie przydadza.

    pozdr
    “Tylko dwie rzeczy nie mają końca: wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego nie mam pewności.”
    Albert Einstein

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Frugo

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    do 30 m nie potrzeba projektu.
    powyżej niby tak, ale kto ci udowodni na jakiej głębokości masz studnie i po drugie po co. No chyba że masz "fajnych" sąsiadów.


    U mnie kopał Gąsienica z Zakopanego, całość roboty 4,5h, Oczywiście przy pomocy wiertnicy z udarem (34atm). Okoliczni potrzebowali 3 dni więc dałem sobie spokój.
    Cena m 260zł. Na prv mogę dać namiary. W cenie pompa, kręgi, dekiel do kręgów.

  8. #8

    Domyślnie

    A rury jakiego typu, czy skręcane na gwint czy kołnierzowe.
    Słyszałem, że nie powinno się stosować innych niż gwintowane (studniarskie), lecz niektórzy "fachowcy" takie zakładają.
    Dzięki za wszystkie porady

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    munka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    Metea! CZy mógłbyś dać jakies namiary na tych chłopaków z podkarpackiego, którzy Ci robili studnię

  10. #10

    Domyślnie

    Tak, dołączam się do prośby o namiary na ekipę. Jeśli robią dobrze i w taki przyzwoitej cenie to też bym się chętnie skusił.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał metea
    Nasza studnia ma 22 m, rura fi 110, 3 filtry + studzienka kanalizacyjna + pompa z rynku na czas bydowy - całośc 3 tyś. Robili chłopaki z podkarpackiego ( robią dużo w okolicy Aleksa ) czas 2 dni bo musieliśmy załatwic agregat , jeśli masz 380V i dobrą glebę to może i w 1 dzień zrobią. Polecam.


    Bardzo prosze o namiary na ekipe do studni

  12. #12

    Domyślnie

    Poszukuje ekipy do wywiercenia studni w W-wie Pyry!

    Ktos zna?? Poleca???
    Pozdrawiam
    Iwona

  13. #13

    Domyślnie studnia

    Dokładnie nie pamietam,ale brali w ubiegłym roku 70-80zł/m.
    Spod Żyrardowa ekipa.
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  14. #14

    Domyślnie

    ekipa w łodzi

    bede z nimi robił studnie w Rogowie - warstwe wodonośną mam na od 15 m. do 60 m. W zaleznosci jak mi wylicza zapotrzebowanie na wodę odwiert bedzie od 15 do pewnie max 23-25m. Facet znasię na rzeczy. Ma uprawneinia górnicze do 350 m. Jest fachowcem w tej dziedzinie. Wzbódził moje zaufanie. Jest szczery i nie pienąchy są najwazniejsze. Dba o swoją marke.
    O i ma swojego geologa znającego tereny łódzkie - starszy facet (ten geolog) ale jak się rozgada w swojej dziedzinie to nie warto mu przerywać.

    Kasa - rura 160, żadnych oszczędności - materiały zgodne z wymaganiami dla takich odwiertów - 240 zł na gotowo za kazdy metr.

  15. #15

    Domyślnie

    Nowy Sącz - studnia 12 metrów + rury fi 160 łączone na gwint + obudowa studni zamykana na kłódkę z wyprowadzeniem wody w stronę budynku - 3400. Ja jestem zadowolony

  16. #16

    Domyślnie

    Ja dzisiaj rozpocząłem wiercenie studni. Rury 160 mm gwintowane, zobaczymy na jakiej głębokości znajdziemy wodę. Cena 190 zł/m + obudowa studni. Studniarz przed wierceniem sprawdził cieki wodne przy pomocy różdżek

  17. #17

    Domyślnie

    Witam! Szukam ekipy do odwiertu studni okolice Zbąszynka woj lubuskie , skrawek wielkopolskiego!!!
    Jak ktoś zna -proszę o kontakt.

    Pozdrawiam!

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    arek zielonka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    37
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie studnia wiercona

    Witam!
    ja szykuję sie do odwiertu studni w Zielonej Górze woj lubuskie może ktoś zna tu dobrego fachowca majacego rozsądne stawki - proszę o kontakt

  19. #19

    Domyślnie

    Cześc dzisiaj rozmawiałam ze studniarzem z Międzyrzecza -filtr za1 metr?- 250zl,rury za ok 20m-500zł, reszta materiałów- kregi, pokrywa 800,0, transport- 400zł???????Cena za mb250zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!Średnio -ok8000,0 shock
    Jutro szukam dalej.

  20. #20

    Domyślnie

    Na priva podam inne namiary na studniarzy, obdzwoniłam.

Strona 1 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony