dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 45
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 885
  1. #21

    Domyślnie

    Ja mam dogadane na 130zł od mb , rura 130 ,za studzienkę dodatkowo ok 600zł ,gość przychodzi w połowie kwietnia ,o żadnych "ślepych odwiertach" nie ma mowy. Ja płacę za studnię ,a nie za wiercenie w ziemi!!

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Az się boję powiedzieć, że mam zamówiną stdnię rurową po 50 zł za metr, "prawdziwa glębinówka kosztuje 100 z metra i wtedy pompa jest zatopina w pobliżu dna. studnia którą zamówilem jest plastikowa filtr też (płatny dodtkowo ok 100 zł) Na moim terenie studnie robil ten sam wykonawca mają glębokość (te tańsze) od 12 do 45 metrów.

  3. #23

    Domyślnie kto robił studnię dla Ciebie?

    Cytat Napisał acca5
    Przesada, bardzo dobrą studnię można wywiercic za wiele taniej ale chyba wyczuli kasę i naiwniaka. gratuluje dobrych dalszych wyborów.

    Acca5,
    Widziałem w Twoich innych postach, że robiłaś studnię. Czy możesz mi dać namiary na studniarzy. Może faktycznie jestem naiwniak (a nie chcę być )

    Przemek

  4. #24

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    diego80

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    ekipa z podlasia 100zl za metr z własnym materiałem wykonuja równiez studzienki rewizyjne 500zl polecam z tego co sie zorientowałem to chyba jedzą i kopia po całej polsce
    licza sie dni których jeszcze nie znamy

  6. #26

    Domyślnie

    Witam,
    W Szczecinie wiercenie od 100 zł/m + materiał do 300 zł z materiałem, ale nie znalazłem żadnej ekipy, która wywierciłaby studnię powyżej 30m, a wg badań potrzebuję ok. 40m. Jeżeli ktoś ma namiar na firmę, która może takową wykonać, to przoszę o info.
    ------------------------------------------
    Pozdrawiam

    Darek

  7. #27

    Domyślnie

    mogę prosić o namiary na ekipę?
    gdzie stoi budynek>

    bedę budowal w powiecie Pruszkowskim,

    Pozdrawiam,
    Robert

  8. #28

    Domyślnie

    Okolice BIELSKA - firmy śpiewają między 150 a 200zł/m - na razie zrezygnowaliśmy.

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wojtek&Gosia

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Szukam wykonawcy studni wierconej w okolicach Bielska-Białej. Jeśli ktoś może polecić to proszę o namiary.
    Pozdrawiam Wojtek
    NASZA GALERIA -----

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pawelllo

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    wierciła mi ekipa z okolic mińska mazowieckiego Woda była na 23 metrach a lustro ponad powierzchnią terenu! ) W tym roku robie oczko wodne a woda sama będzie napływać tylko potrzebna regulacja dopływu Pięknie sie zapowiada!!!

  11. #31

    Domyślnie

    Potrzebny namiar na studniarzy. Okolice W-wy (Czosnow - Sowia Wola).
    Z góry dziękuję.
    maja

  12. #32

    Domyślnie

    Witajcie powitam sie na wstepie. Szukam ekip budujacych studnie glebinowe z okolic Trojmiasta. Cyz ktos ma namiry na takie firmy, chodzi o sprawdzone i niedrogie....
    Serdecznie dziekuje i czekam na odpowiedz.

  13. #33

    Domyślnie

    Trochę się pozmieniało od zeszłego roku.
    W tym roku temat powrócił bo mamy nowego sąsiada i teraz we trzech chcemy wiercic - coby taniej było.
    Tylko że firmy bzikuja - od zeszłego roku z 200/m weszli na 380/m , a inny fachowiec wymyślił że jeździ na miesce ze swoim profesorem od geologi i robią sprawdzenie które kosztuje 2000zł.
    Znalazłem też takiego który przyjechał i zapytał się mnie w którym miejscu chcę mieć studnię - zdziwiony zapytałem czy nie jest istotne położenie cieków itp. na co fachowiec odparł że trzeba wybrać najlepszą dla siebie lokalizację, potem się w tym miejscu pomodlic i można wiercić, zapytałem sie czy jak nie bedzie wody to za tą jego robotę wystarczy na zapłatę "Bóg zapłać" - i chyba się obraził bo się odwrócił na pięcie i powąchałem spaliny z auta.
    A tak na marginesie - paru w tym wątku wypowiadało się iż mają namiary na dobre firmy - powysyłałem zapytania o dane i - CISZA, to po co pisac że się ma namiary jak się ich nie chce udostępniać ?

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał diego80
    ekipa z podlasia 100zl za metr z własnym materiałem wykonuja równiez studzienki rewizyjne 500zl polecam z tego co sie zorientowałem to chyba jedzą i kopia po całej polsce

    DIEGO80 czy miałbyś namiary na tę ekipę?? Jeżeli tak to byłbym bardzo wdzięczny, z tego co się orientowałem to bez problemu można na podlasiu znaleźć ekipę za 140-150 rura fi 160 dopłata tylko za pompę i ewentualnie obudowę. Wszyscy tez proponują odwiert próbny to koszt wielkości ok 400 zł i jeżeli się okaże, że jest woda to wtedy wiercą i nie kasują tych 400.

  15. #35

    Domyślnie

    Poszukuję ekipy, która mogłaby wywiercić studnię powyżej 30m w okolicach Szczecina w rozsądnej cenie (max. 150zł/m.). Jeżeli ktoś ma namiary, to poproszę.
    ------------------------------------------
    Pozdrawiam

    Darek

  16. #36

    Domyślnie

    Ceny ktore podajecie sa jakies makabryczne. W okolicach Warszawy za glebinowke placi sie 100pln/m. A jesli lustro wody jest dosc wysoko ( do 7m) to chyba lepiej (taniej) zrobic wiercona pseudo-glebinowke (cienka rura) za 50zl/m. Woda bedzie smakowac dokladnie tak samo...

    Ceny 380pln/m brzmia jakby to byl odwiert w poszukiwaniu ropy a nie wody

    Pozdrawiam,

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał ostry
    Ceny ktore podajecie sa jakies makabryczne. W okolicach Warszawy za glebinowke placi sie 100pln/m. A jesli lustro wody jest dosc wysoko ( do 7m) to chyba lepiej (taniej) zrobic wiercona pseudo-glebinowke (cienka rura) za 50zl/m. Woda bedzie smakowac dokladnie tak samo...

    Ceny 380pln/m brzmia jakby to byl odwiert w poszukiwaniu ropy a nie wody

    Pozdrawiam,
    To poproszę o namiary na takie firmy. Przyjazd ekipy spod Warszawy wyjdzie taniej niż lokalna (Szczecińska) firma.
    ------------------------------------------
    Pozdrawiam

    Darek

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Za całość usługi w poprzednim roku płaciłem 600 zł.
    Podobno na 10m wiercili.
    Woda ok.
    W tym roku robił u sąsiadów i chyba jeszcze taniej wyszło.

    Maciej Flisiński 601-717-254

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal9
    Za całość usługi w poprzednim roku płaciłem 600 zł.
    Podobno na 10m wiercili.
    Woda ok.
    W tym roku robił u sąsiadów i chyba jeszcze taniej wyszło.

    Maciej Flisiński 601-717-254
    Potwierdzam cenę powyżej. Dzisiaj rozmawiałam z ww. panem. 600 pln za studnię, rura 40 mm do tego pompa po 140 pln, głębokość ok 12 metrów. Studnia z rurą 100 to 1200

  20. #40

    Domyślnie

    Wczoraj wywiercili studnie - 28m. Trzy godziny pracy. Wszystko razem ( 2x2m filtry + pompa budowlana) 1950pln. Woda sie leje i jest fajnie

    Moi sasiedzi dali sie naciagnac i zaplacili 5.5 tys. A woda ta sama

    Pozdr!

Strona 2 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony