dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 45
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 885
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nilka

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wiatam wszystkich
    Właściwie pierwszy raz piszę na forum. Wcześniej przeglądałam tylko posty bo od paru lat jestem zainteresowana budową domku. No i wreszcie chyba dojrzałam do tematu
    Zaczynam od uzbrojenia działki i zbieram informacje na temat studni głębinowej. Czy możecie się podzielić doświadczeniem i podać mi namiary na sprawdzone firmy?
    Sama szukałam i koszty w Łodzi trochę wzrosły od zeszłego roku (ze 100-150/m do 250/m!!!)
    Chcę wybudowac studnie już za miesiąc więc czekam niecierpliwie na odpowiedzi.
    Nie zawiedźcie mnie
    serdecznie pozdrawiam

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Ja płaciłam za studnię 55 zł za metr (z materiałem). u mnie wiercili na głęb. 8 m, bo im głębiej, tym gorsza woda (i tak jest syfiasta, jak odstoi. Zelazo - trzeba będzie zrobić badanie i rozejrzeć sie za porządnym filtrem i odżelaziaczem).

  3. #43

    Domyślnie

    Ja wierciłam w tynm roku- 180/mb, koszt razem z rurami i filtrem- 6m.
    Dodatkowo płatne obudowanie studni -130 kręgi ze stopniami i pokrywa-180zł. Pompa ruska z allegro za 90zł. Działa. studnia na głębokości 32m, lustro-5m pod ziemią.

  4. #44

    Domyślnie

    Witam,
    potrzebuje namiary na studnie wiercona w okolicach Wawy (Piaseczno). Mozecie mi kogos polecic?
    dzieki

  5. #45

    Domyślnie

    Ja też poproszę o namiar na ekipę z podkarpacia.
    Byłam na działce z jednym fachowce m i powiedział iż woda będzie poniżej 28 kręgów w dół.
    Policzył 60zł za pracę + dodatkowo 60zł za krąg.

  6. #46

    Domyślnie

    Witajcie
    Potrzebuje namiary na wiertacza/kopacza studni. Budowa w Malopolsce, 20 km na połnoc od Krakowa

    Pozdrawiam
    K

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał diego80
    ekipa z podlasia 100zl za metr z własnym materiałem wykonuja równiez studzienki rewizyjne 500zl polecam z tego co sie zorientowałem to chyba jedzą i kopia po całej polsce


    Diego80 , bardzo proszę o namiar na ekipę
    Z góry dziękuję Piotrek

  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał metea
    Nasza studnia ma 22 m, rura fi 110, 3 filtry + studzienka kanalizacyjna + pompa z rynku na czas bydowy - całośc 3 tyś. Robili chłopaki z podkarpackiego ( robią dużo w okolicy Aleksa ) czas 2 dni bo musieliśmy załatwic agregat , jeśli masz 380V i dobrą glebę to może i w 1 dzień zrobią. Polecam.
    Matea , bardzo proszę o namiary na firmę , mam problem z wodą przy tradycyjnej studni , lustro wody opada poniżej 10 m i hydrofor nie pociągnie i dlatego szukam ekipy do studni wierconej .

    Pozdrawiam

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cajcher

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    Bardzo proszę o podanie kontaktów firm lub osób , które w miarę za przyzwoite pieniądze dokonują wywiertu studni na terenie małopolski - część południowa . Za pomoc w tej sprawie dziękuję .

  10. #50

    Domyślnie

    witam, u mnie wiercili w czwartek na głębokości 15 metrów +rury=4800 brutto , no ale cóż, nikogo innego w pobliżu nieznam, kto wierci.
    Przyznam ze wody jeszcze nie smakowałam ale podobno jest, heheh.
    Studzienke robimy sami, tzn dryny i pompa.
    pozdr

  11. #51

    Domyślnie

    A w okolicach Katowic to jakieś chore ceny. To co znalazłem to 350 - 500 zł/mb. A potrzebuję wiercić w Tychach. Czy ktoś może mi polecić jakąś ekipę, która nie zdziera skóry? Bo dziwne jest to, ze w okolicach W-wy, które zawsze są droższe, wiecenie studni jest znacznie tańsze niz na Śląsku

  12. #52

    Domyślnie

    Co jest? Nikt nie może polecić firmy ze Sląska?

  13. #53

    Domyślnie

    no to do góry: ponawiam pytanie

  14. #54
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    u mnie 850zł za 12 m głębokości
    pozdrawiam

  15. #55

    Domyślnie

    okolice wrocławia 150 zł za m, średnica 150mm

  16. #56

    Domyślnie

    Okolice Szczecina 200-250 zł/m studni z materiałem przy głębokości 44m.
    ------------------------------------------
    Pozdrawiam

    Darek

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Oleska

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    9

    Domyślnie

    Ładnie poproszę o namiary na ekipę do wiercenia studni głębinowej w okolicach Piaseczna

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    radocka

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    poszukuję namiarów na solidną i niedrogą ekipę, która mogłaby wykonac studnie w okolicy Wadowic. Ceny, o których czytam w waszych wypowiedziach zaskoczyly mnie, poniewaz kilka firm do ktorych dzwonilam, ceny maja znacznie wyzsze. Najwazniejsze, zeby firma byla solidna i sprawdzona.
    Czy ktoś może mi pomóc?? Sprawa bardzo pilna!!!!

    Pozdrawiam
    Ruta

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał ahrek
    okolice wrocławia 150 zł za m, średnica 150mm
    Czy moge poprosić namiary na te ekipy z okolic Wrocławia? Albo jakieś inne ekpiy z kraju, co bedzie sie im chciało do Katowic (Tychów) dojechac a skóry nie będą zdzierali.
    Bo pewnie taniej bedzie zaplacić za transport niz wynajmowac tych z okolic Katowic.

  20. #60

    Domyślnie

    Kupiliśmy nasz wymarzony domek w i okazało się że nie ma wody! Nie wiem czy jest to wina tego suchego lata czy tu tak zawsze, w każdym bądż razie studnia wyschła i już 2 miesiące z przerwami nie ma kropli wody Jedynym wyjściem jest studnia głębinowa, tyle że w naszych okolicach ceny zaczynają się od 350zł/m. Myśleliśmy,że to norma do momentu kiedy nie przeczytaliśmy Waszych wypowiedzi. Błagamy o pomoc, może ma ktoś namiar na ekipę, która wierci studnie na śląsku w "ludzkich" cenach?

Strona 3 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony