dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 42
Pokaż wyniki od 821 do 823 z 823
  1. #821
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grv

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mała Nieszawka
    Kod pocztowy
    87-103
    Posty
    417

    Domyślnie

    Ostatnio kupiliśmy kilka elementów (szafki, komody, łóżko, biurko) do pokoju syna. Montaż bez problemu, niczego nie brakowało, elementy pasowały do siebie. Okucia jakościowo przyzwoite, jednak na pewno nie górna półka. Płyty oklejone bez błędów, prawidłowo zabezpieczone. Wykonane jakościowo adekwatnie do ceny. Jedynie blat biurka miał mechaniczne uszkodzenie (uszczerbek, średnica 2mm). Zgłosiłem reklamacyjnie, po 2 tygodniach do odbioru był nowy blat. Stary mogłem zatrzymać.
    Projekt TK44 piętrowy, 153m2 pow. użytk., pow. netto 182 m2; ściany Porotherm, Polstyr 15cm 0,38; podłoga EPS100 17cm 0,38; strych Isover 0,41 30cm; dachówka Roben; kocioł Buderus GB072 14kW + RC300 + pogodówka + termostaty Salus + głowice Salus, Galmet 140l.

  2. #822

    Domyślnie

    Chciałbym zebrać opinie na temat mebli kuchennych BRW, możecie polecić? Widzę tu większość negatywnych opinii....

    Bierzemy pod uwagę dwa typy:

    https://www.brw.pl/traffic-91st-cour...Po_iAdAKVAxvbg

    https://www.brw.pl/kuchnia-43rd-luva...jv8-P0O-xxBcxI

    Wycena wyszła raczej droższa niż tańsza bo te 20-25 tysięcy z montażem (bez blatów)

  3. #823

    Domyślnie

    Osobiście trzaymałbym się z bardzo daleka - BRW to rodzaj korporacji dla której meble wykonują różne firmy jedne lepiej inne gorzej - moja córka miała to nieszczęście że jako pierwsze meble zakupiła sobie biurko dwie szafy i szafke pod telewizor - wszystkie blaty okazały się być płyta pokrytą gazetą - tak -dosłownie gazetą i to najcieńszą z możliwych - dziewczyna za pierwsze w życiu pieniądze kupiła coś co po 4 tym ( słownie czwartym użyciu odlazło od powierzchni biurka ) z szafki pod telewizorem gazeta odlazla nawet bez używania, Po prostu producent z materiału na półki do majtek zrobił blaty do mebli zeby było taniej. I co z tego ze odesłano nam nowe blaty - nie meble -a to były meble składane i klejone na kołki - rozmontowanie ich nie miało szans -nawet prośba o dosłanie blatow z płytą o odpowiedniej twardości pozostała bez odpowiedzi .
    Stoi to kalectwo i straszy- te drugie blaty po prostu pokładłem na te oblazłe - po miesiącu wyglądały podobnie - jak dla mnie szkoda nerwów - są firmy na pewno robiące meble z płyt laminowanych a nie z gazet i trocin.Jak znajdę chwilę załączę zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez Chris Zielonka ; 06-04-2024 o 01:29
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

Strona 42 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony