dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 94
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie Wanna wolnostojąca Sanplast - podejrzanie tania

    Czy ktoś miał stuczność z produktami Sanplast. Szczególnie interesuje mnie ta Wanna wolnostojąca:
    http://allegro.pl/sanplast-ergo-wann...579121734.html
    Kosztuje połowę z tego co inne tego typu.
    Ponoć nie jest produkowana w Chinach tylko w Niemczech.
    Ale mój wykończeniowiec twierdzi, że Sanplast to raczej jakość 'supermarketowa'. Niestety nigdzie nie mogę dorwać jej na ekspozycji...

  2. #42

    Domyślnie

    Jakoś bałabym się kupować wannę na allegro, nie przekonuje mnie to do końca. Niby ten sprzedawca cieszy się dobrą opinią ale nie wiem czy to słuszna decyzja, ale z drugiej strony wygląda na to, że to produkty ze sklepu z wyposażeniem łazienek. Najlepiej by było (gdyby była taka możliwość) pójść tam z twoim wykończeniowcem i niech sam to oceni na żywo. Wtedy to zupełnie co innego.

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    To jest sklep fizyczny. Na Allegro się tylko wystawia. Byłem tam, gadałem z kolesiem. Jest spoko. Ale akurat tej wanny nie ma na ekspozycji. I w żadnym innym sklepie nie udało mi się jej upolować a byłem w klikunastu.

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar olgusieniunieczka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    1.960
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    W takich sytuacjach diabeł tkwi w szczególach. NIestety nie widziałam tej wanny na żywo. A wiem, ze warto sobie takie rzeczy najpierw pomacać. Moi rodzice zakupili kiedyś taką wannę combo- z jacuzzi i sauną. Sama im zamawialam na allegro- na zdjęciach- miodzio- na żywo- Chińszczyzna i tandetny plastik. Ale oni oglądali podobne w sklepach więc im to odpowiadało. Ja się sugerpwałam tylko fotami i się rozczarowałam. To tyle, jeśli chodzi o kupowanie w ciemno.

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Ok, w końcu udało mi się ją upolować na żywo. Chyba ją wezmę. Naprawdę jakość niczego sobie (szczególnie za te pieniądze). Prezentuje się super. Nie widziałem wielkiej różnicy w jakości między nią a np. dużo droższą wanną Pool Spa stojącą obok.

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie Wanna wolnostojąca z konglomeratu - jak to zamontować?

    Mam wannę tego typu:

    Jak to prawidłowo zamontować w łazience? Nie da się jej w żaden sposób przykręcić. Obsmarować jakimś klejem montażowym spód i po prostu postawić? albo może silikonem wystarczy?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1_max.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	37,6 KB
ID:	107329  

  7. #47

    Domyślnie

    poszukuję zdjęć wanien wolnostojących z postumentem na baterie, ceny baterii wolnostojących mnie zabiły;]

  8. #48

    Domyślnie Wanna wolnostojąca

    Witam
    Chciałabym do swojej górnej łazienki wanne wolnostojącą firmy Marmite Rode.
    Z tego co pisze sprzedawca jest zrobiona z kompozytu marmurowego,do tego musiałabym mieć baterie wolnostojącą,którą odradza mi mój hydraulik.
    Proszęo o opinię użytkowników takich wanien

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafmak10

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4

    Domyślnie Wanna wolnostojąca w ciekawym kolorze

    Witam,
    Poszukuję wanien wolnostojących w jakis ciekawych kolorach. Innym niż biały.... Ewentualnie namiary na jakis sprawdzony sklep. Poszukuję nietypowej wanny, która wpasowałaby się do łazienki zrobionej w odcieniach zółci....


    Pozdrawiam

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafmak10

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4

    Domyślnie

    na stronie blubleu.pl znalazłem kilka ciekawych wanien w przeróżnych kolorach. Kupował juz ktoś wanny z tej firmy?

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jm_casachicomiranda_054.jpg&w=600&h=400&zc=2.jpg
Wyświetleń:	579
Rozmiar:	30,6 KB
ID:	144032
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jm_casachicomiranda_053.jpg&w=600&h=400&zc=2.jpg
Wyświetleń:	462
Rozmiar:	29,4 KB
ID:	144033   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jm_casachicomiranda_056.jpg&w=600&h=400&zc=2.jpg
Wyświetleń:	287
Rozmiar:	28,9 KB
ID:	144034  

  12. #52
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wyposaza*

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafmak10 Zobacz post
    Witam,
    Poszukuję wanien wolnostojących w jakis ciekawych kolorach. Innym niż biały.... Ewentualnie namiary na jakis sprawdzony sklep. Poszukuję nietypowej wanny, która wpasowałaby się do łazienki zrobionej w odcieniach zółci....


    Pozdrawiam
    Standardem w przypadku wanien, a szczególnie wolnostojących jest kolor biały, ze względu na to że pasuje do wszystkich pozostałych elementów wystroju. Wanny w innych kolorach są dużo droższe i z reguły robione są na zamówienie.

    Jeżeli zdecydowałbyś się jednak na wannę w białym kolorze i interesowałaby Cię wanna z corianu zamiast akrylu, podrzucam zdjęcia kilku modeli które mamy obecnie dostępne w magazynie od ręki.











    Pod tym linkiem masz pokazane inne modele na zamówienie, dostępne również w kolorach innych niż biały : http://www.wyposazam.pl/EKSKLUZYWNE_...3-default.html Jednak przeciętny czas oczekiwania na realizację to ok. 2 miesięcy.



    A tu link do baterii przeznaczonej do wanien wolnostojących :

    http://www.wyposazam.pl/WYSOKA_BATER..._AQUA-129.html

    [/CENTER]
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BS-8618A.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	38,1 KB
ID:	144040   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	e0129053e5673dc10c178ecb822f3f5d.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	144041   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BS-8604.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	56,5 KB
ID:	144042   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BS-8607.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	98,4 KB
ID:	144043   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BS-8618.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	64,2 KB
ID:	144044  

    Ostatnio edytowane przez wyposaza* ; 25-10-2012 o 01:01

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    ojej, ale nisko pod skosem!

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie Wanny wolnostojące

    Wanny wolnostojące, chyba coraz bardziej popularne, mają niekiedy przepiękny design, cenowo stają się coraz przyjaźniejsze a ja mam kilka pytań do użytkowników ...

    Przede wszystkim nurtuje mnie kwestia "niezbędników okołokąpielowych" typu mydło, szampon i takie tam przyziemne kwestie . Jak to rozwiązaliście? Szklane półeczki przy baterii wydają mi się masochistyczną opcja. Mam twardą wodę i mówię stanowczo NIE.

    Jakieś inne propozycje?

    Czy się chlapie naokoło (nie mam na myśli kąpieli dwulatka )?
    Czy łatwo korzysta się z takiej wanny (wchodzi wychodzi)?
    Czy trzeba wcześniej przewidzieć taką opcję? Chodzi mi o odpływ, dojścia rur z wodą do baterii? Czy ew jest to do przerobienia bez demolki całego pomieszczenia?

    Czy powtórzylibyście to rozwiązanie? Kusi mnie aczkolwiek mam wątpliwości...
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Tofee,
    mam takie same obawy - że owszem, pięknie i katalogowo, ale niekoniecznie praktycznie
    "Choruję" na wannę wolnostojącą, ale im bliżej terminu zakupu, coraz bardziej skłaniam się ku klasycznym rozwiązaniom.
    Jeśli ktoś lubi codzienną, wieczorną kąpiel i potrzebuje do tego kilku kosmetyków + myjki/ gąbki, to albo będzie wszystkie te ustrojstwa kładł obok wanny, na podłodze , albo jednak się złamie i zamówi np. drewnianą półkę opieraną o wannę. Lub postawi stoliczek/ krzesło obok wanny, i tu będzie trzymał klamoty....
    O ile siebie jeszcze podejrzewałabym o takie poświęcenie dla piękna (wanny, nie własnego), to nie wyobrażam sobie faceta, który się do tego zmusza - a dom ma być wygodny i praktyczny przede wszystkim, dopiero potem piękny.

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Tofee,
    mam takie same obawy - że owszem, pięknie i katalogowo, ale niekoniecznie praktycznie
    "Choruję" na wannę wolnostojącą, ale im bliżej terminu zakupu, coraz bardziej skłaniam się ku klasycznym rozwiązaniom.
    Jeśli ktoś lubi codzienną, wieczorną kąpiel i potrzebuje do tego kilku kosmetyków + myjki/ gąbki, to albo będzie wszystkie te ustrojstwa kładł obok wanny, na podłodze , albo jednak się złamie i zamówi np. drewnianą półkę opieraną o wannę. Lub postawi stoliczek/ krzesło obok wanny, i tu będzie trzymał klamoty....
    O ile siebie jeszcze podejrzewałabym o takie poświęcenie dla piękna (wanny, nie własnego), to nie wyobrażam sobie faceta, który się do tego zmusza - a dom ma być wygodny i praktyczny przede wszystkim, dopiero potem piękny.
    Hehehe ja generalnie to najbardziej preferuję prysznic , ale w łazience przy naszej sypialnie niestety nie ma miejsca na kabinę i kusi mnie piękno tych wanien ...
    Dobrze że już mieszkam, spłacam kredyt, mam pełno nie kupionych lamp w domu i mega węża w kieszeni przez to wszystko... bo jeszcze półtora roku temu kupiłabym w szale urządzania bez cienia refleksji
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Zapytajcie hazeleyes1982, ona ma też taka wannę to może jakos rozwieje wątpliwości ....bo sama jestem ciekawa
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-hazel/page178

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Toficzku!
    Zapraszam Cię do przymiarki jak będziesz gdzieś po drodze przejeżdżać.
    My mamy dwie wanny - jedną dużą i szeroką u chłopaków - do zabudowy Duravit 170 na 90

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	duravit-starck-wanna-prostokatna-170-x-90-cm-700118.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	8,9 KB
ID:	162164

    a drugą wplnostojącą - o ile się nie mylę Dush (tę samą co ma Hazelka)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0132d0ae5339ecd0d965bcaef28dcec8.jpg
Wyświetleń:	234
Rozmiar:	24,8 KB
ID:	162165

    I szczerze powiedziawszy wolę tę drugą no name.
    Jest stabilna, dla mnie dużo wygodniejsza - długość idealna i tak przyjemnie otula (wcześniej przymierzałam wszystkie inne wanny zanim się zdecydowałam na tą), ale dla barczystego faceta nie polecam - będzie mu niewygodnie w ramionach.
    na kosmetyki planowałam ala barek na kółeczkach, który na czas "nie kąpieli" wjedzie do dużej garderoby obok, ale jeszcze nie nabyty

    edit:
    - Czy się chlapie naokoło (nie mam na myśli kąpieli dwulatka )? - pewnie jak z każdej innej, u mnie szaleją w swojej bardzo
    - Czy łatwo korzysta się z takiej wanny (wchodzi wychodzi)? - jak z każdej innej, ale staram się nie siadać na krawędzi, bo jednak jest ryzyko, że swoją wagą przeważę wannę. Co prawda jeszcze się to nie zdarzyło, ale własna kuchnia sprzyja kilogramom
    Czy trzeba wcześniej przewidzieć taką opcję? Chodzi mi o odpływ, dojścia rur z wodą do baterii? Czy ew jest to do przerobienia bez demolki całego pomieszczenia? - tak trzeba wcześniej wyprowadzić rurki w podłodze tam, gdzie ma stać wanna.

    Czy powtórzylibyście to rozwiązanie? Kusi mnie aczkolwiek mam wątpliwości... - ja tak
    Ostatnio edytowane przez Balbina200 ; 17-01-2013 o 21:05

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    balbina świetny pomysl z tą polką na kółeczkach bo wanny wolnostojace są piękne

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Przede wszystkim nurtuje mnie kwestia "niezbędników okołokąpielowych" typu mydło, szampon i takie tam przyziemne kwestie . Jak to rozwiązaliście? Szklane półeczki przy baterii wydają mi się masochistyczną opcja. Mam twardą wodę i mówię stanowczo NIE.

    Jakieś inne propozycje?

    Czy się chlapie naokoło (nie mam na myśli kąpieli dwulatka )?
    Czy łatwo korzysta się z takiej wanny (wchodzi wychodzi)?
    Czy trzeba wcześniej przewidzieć taką opcję? Chodzi mi o odpływ, dojścia rur z wodą do baterii? Czy ew jest to do przerobienia bez demolki całego pomieszczenia?

    Czy powtórzylibyście to rozwiązanie? Kusi mnie aczkolwiek mam wątpliwości...
    Toficzku

    Przede wszystkim nurtuje mnie kwestia "niezbędników okołokąpielowych" typu mydło, szampon i takie tam przyziemne kwestie . Jak to rozwiązaliście? Szklane półeczki przy baterii wydają mi się masochistyczną opcja. Mam twardą wodę i mówię stanowczo NIE.
    Mam takie a'la siedzisko z h&y -moge zrobic fotke. Na co dzien stoi obok sauny i robi za "ozdobe" a na czas kapieli przysuwam do wanny i mam wszystko pod reka

    Czy się chlapie naokoło (nie mam na myśli kąpieli dwulatka )? Jesli nie masz na mysli dwulatka, to w ogóle
    Czy łatwo korzysta się z takiej wanny (wchodzi wychodzi)?
    Czy trzeba wcześniej przewidzieć taką opcję? Chodzi mi o odpływ, dojścia rur z wodą do baterii? Czy ew jest to do przerobienia bez demolki całego pomieszczenia? Trzeba chyba niestety zrobic mała demolke, jesli nie uwzglednilas tego wczesniej, bo te wszystkie dopływy i odpływy sa w podłodze

    Powtórzyłabym to rozwiązanie,jestem bardzo zadowolona. Wannę mam ta samą, co Balbinka i uwazam, ze jest bardzo, bardzo wygodna. Nie wiem, czy dla facetów tez, bo moj M jest zwierzęciem typowo prysznicowym

    No i na szybko fotka ale cos mi sie w ustawieniach aparatu pomerdało i dziwna wyszła....jakas przybajerzona



    buziaki, fajnie, ze wróciłas

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony