dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Okna z PCV

  1. #1

    Domyślnie

    Właśnie rozglądam się za oknami z PCV. Czy można prosić o opinię na temat profili, okuć oraz może firm w okolicach Warszawy.

  2. #2

    Domyślnie

    Poszukaj w innych tematach, szczególnie tam, gdzie wypowiadał się "plonskij" - mam nadzieję, ze nie pomyliłam.
    Albo zerknij do reklam w muratorze.
    Ja wysłąłam zapytanie ofertowe do 6 firm, a zaraz idę odebrać jeszcze 3 oferty (z jednej firmy, ale z różnych profili: Rehau, Aluplast i coś tam jeszcze i jeszcze każda w paru wersjach - 3, 4, a nawet 6 komorowe).
    Ale jak narazie najbardziej podoba mi się właśnie firm M&S ze Słupska (Pomorska Fabryka Okien) - mają przedstawicielstwo w Łomiankach k/W-wy.
    Zobaczymy...
    B

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    to ja - proszę podaj w jakim regionie Polski mieszkasz to może coś znajdziemy sensownego, jaki kolor okien, jaka wielkość, gdzie wbudowane, jakie piętro, dom prywatny czy budynek spółdzielczy, ile tych okien, zwykłe czy antywłamaniowe
    Pozdrawiam

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Witajcie!

    Co śadzicie o 6 komorowym Aluplascie (ideal 6000). Profile półokragłe oklejone okleina drewnopodobna, Nie do odruznienia z 1 m od drwnianych.

    Prosze o pomoc i poradę. Jak zachowuje sie taka okleina po 5-10 czy 15 latach.

    dziekuję grzesiek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony