dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 48 z 214
Pokaż wyniki od 941 do 960 z 4265
  1. #941
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Należy Ci się upust cenowy. Spróbuj powalczyć, nawet z pomocą FK: http://www.federacja-konsumentow.org.pl/ , gdybyście sami nie dali rady.
    Powinni dostać po nosie!

  2. #942
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    DACH okolice Krakowa i nie tylko (pracują również na Śląsku i innych terenach):

    polecany kilkakrotnie na forum Janusz Kozyra - Tel. 608 417 029

    Wykonywali dach - sprawnie, solidnie, baaardzo dokładnie. Firma posiada właśny, nowoczesny sprzęt pomocny w wykonaniu prac. Ekipa miłych, sympatycznych i pracowitych chłopaków. Cena bardzo przystępna i uzgodniona na początku nie uległa zwiększeniu po zakończeniu, prace przebiegają w sympatycznej atmosferze, a panowie chętnie doradzają w kwestiach budzących wątpliwości. Nie stanowiło problemu rozładowanie materiałów przywożonych na budowę, ewentualnie zakup drobiazgów, których w danym momencie zabrakło.
    Zdecydowanie biała lista!!!
    Wiem, że Pan Janusz wykonuje również stany surowe, tynki, wylewki i ocieplenia i z przyjemnoscią skorzystam z dalszych usług Jego firmy, bo przewinęło się u nas już sporo ekip, ale żadna nie była tak dobra jak ta.

  3. #943
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    Czy miał ktoś doświadczenie z firmą Gurbl Budownictwo Państwa Lenartowiczów (Węgrzce Wielkie k. Niepołomic)? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  4. #944
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kotvitz

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czy znać ktoś dobrego (sprawdzonego) wykonawcę kompleksowego (do stanu pod klucz), który działa w okolicach Wieliczki ?
    Weźmy się i zróbcie

  5. #945
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kotvitz
    Czy znać ktoś dobrego (sprawdzonego) wykonawcę kompleksowego (do stanu pod klucz), który działa w okolicach Wieliczki ?
    wspominany przeze mnie pan Janusz Kozyra

  6. #946
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dendryt

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    A czy ktoś miał doświadczenia z firmą Krzysztofa Wajdy?

  7. #947

    Domyślnie Wykonawca schodów

    Czy ktoś zna dobrego wykonawcę schodów samonośnych drewniano-metalowych?
    Czy ktoś korzystał z usług Pana Wróblewskiego (zachwalanego na forum, ale jako wykonawcę parapetów), czy robił komus takie schody lub może jakies nowe namiary.
    Z góry dziekuję

  8. #948

    Domyślnie Re: Wykonawca schodów

    Cytat Napisał Pikusie
    Czy ktoś zna dobrego wykonawcę schodów samonośnych drewniano-metalowych?
    Czy ktoś korzystał z usług Pana Wróblewskiego (zachwalanego na forum, ale jako wykonawcę parapetów), czy robił komus takie schody lub może jakies nowe namiary.
    Z góry dziekuję
    U mnie schody robiła firma z Podkarpackiego - http://www.janusz-kazak.xt.pl/, z tym że były to schody na betonie. Schody b. ładnie wyglądają, chociaż trochę mi zakurzyli salon i klatkę schodową (szlifowaniem) Nie wiem też, czy będą mieli czas, bo chciałem, żeby mi jeszcze zrobili podbitkę, to mówili, że na razie nie dadzą rady...

  9. #949

    Domyślnie

    Cytat Napisał BetkaWi
    Savik i oola możecie mi napisać ile wam wzięli za tynki cementowo-wap? Cena z materiałem czy bez?

    Z góry dziękuję!
    Za samą robociznę 12 pln/m2.
    Sprzedam bloczki fundamentowe.

  10. #950

    Domyślnie

    Nie wiem czy to pytanie jest właściwe w tym temacie, ale co tam, w końcu to tez jakis wykonawca
    Potrzebuję namiary na jakiegoś architekta wnętrz, który ze mnie nie zedrze ostatnich spodni Potrzebuję zrobić projeky łazienek i salonu.
    Dzięki za wszystkie namiary.
    Sprzedam bloczki fundamentowe.

  11. #951

    Domyślnie

    Cytat Napisał Savik
    Cytat Napisał pati25
    Przyłacza wodne oraz kanalizacyjne Jurgała Tomasz 692-032-482 .Wszystko rewelacynie cięzka robota uzbrojenie 6 działek w wode i kanalizację .Cena najtańsza .Godny polecenia
    Czy możesz powiedzieć skąd jest ten człowiek? Czy ewentualnie ktos może polecić kogos od przyłączy?
    czy najtańsze to bym .... polemizował
    moje przyłącze P.Tomasz wycenił (8mb) na 3 tyś - bo takie są ceny !!!?
    u innego uzgodniłem 1,3 tyś - i tak uważam że drogo - z tego materiał 400 zł - wszyscy krzyczą że materiał drogi a to nie prawda !
    koniec języka za przewodnika ..!

  12. #952

    Domyślnie

    Cytat Napisał amiazga
    Cytat Napisał dashmag
    amiazga dzięki za odpowiedź.
    I jaka podłogę wybrałeś??
    Do pokojów z podłogówką mam parkiet dwuwarstwowy ParatDos dąb i ParatDos doussie, a do tych bez podłogówki mam parkiet dębowy 16 mm grubości, żeby był równy poziom - bo parkiet ParatDos ma 13 mm, a miałem około 2 mm różnicy w poziomach.
    I jak "wyszedł" pakiet dębowy? Jeśli lakierowny to proszę o podaie kosztu m2.Pozdrawiam

  13. #953
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał gegus37
    Cytat Napisał Savik
    Cytat Napisał pati25
    Przyłacza wodne oraz kanalizacyjne Jurgała Tomasz 692-032-482 .Wszystko rewelacynie cięzka robota uzbrojenie 6 działek w wode i kanalizację .Cena najtańsza .Godny polecenia
    Czy możesz powiedzieć skąd jest ten człowiek? Czy ewentualnie ktos może polecić kogos od przyłączy?
    czy najtańsze to bym .... polemizował
    moje przyłącze P.Tomasz wycenił (8mb) na 3 tyś - bo takie są ceny !!!?
    u innego uzgodniłem 1,3 tyś - i tak uważam że drogo - z tego materiał 400 zł - wszyscy krzyczą że materiał drogi a to nie prawda !
    ja płaciłem 50zł/mb już z materiałem. (przyłącze wodne)

  14. #954

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldi08
    Cytat Napisał amiazga
    Do pokojów z podłogówką mam parkiet dwuwarstwowy ParatDos dąb i ParatDos doussie, a do tych bez podłogówki mam parkiet dębowy 16 mm grubości, żeby był równy poziom - bo parkiet ParatDos ma 13 mm, a miałem około 2 mm różnicy w poziomach.
    I jak "wyszedł" pakiet dębowy? Jeśli lakierowny to proszę o podaie kosztu m2.Pozdrawiam
    Parkiet dębowy gotowy (dwuwarstwówka lakierowana Paratdos Natur) mam już położony, tylko bez listw bocznych - wygląda ok, chociaż zweryfikuje to jeszcze żona Koszt m2 to około 180 zł (nie wliczając listw). Parkiet dębowy lity klasa Markant mam położony, ale nie polakierowany, więc na razie jeszcze "nie wygląda" - koszt m2 na gotowo ma być około 200 zł.

  15. #955
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Proszę Was, takie pytania i odpowiedzi można sobie uskuteczniać na privie.
    Nie rozmydlajcie tematu Białych i Czarnych list.

    Dziękuję.

  16. #956
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Zdecydowanie Biała Lista: geodeta Artur tel 506464699
    Po raz kolejny korzystając z jego usług jestem pod wrażeniem jego pracy.Przygotowany do pracy,rzetelny i co najważniejsze terminowy.Ceny przystępne.
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  17. #957
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bazeusz

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2

    Domyślnie UWAGA! Fachowiec Krzysztof Szuszkiewicz Krakow NIE POLECAM

    witam,
    chcialbym przestrzec Panstwa przed fachowcem z Krakowa (Krzysztof Szuszkiewicz), ktory poza tym, ze mozna z Nim milo pogawedzic to do roboty sie nie przyklada, nie wiem czy to z braku checi czy umiejetnosci, ale mysle, ze kazdego po trochu, ceny z sufitu (a przynajmniej z gornej polki)(plytki - 45 pln/m2, malowanie - 12 pln/m2, przeniesienie punktu elektrycznego/wodnego - 70 pln/szt, burzenie sciany - 120 pln/m2 + wynoszenie gruzu - 60 pln/m2, szlifowanie plytek - 80 pln/mb itd.). Stosunek jakosc/cena - tragedia. Jesli ktos sie nie orientuje w temacie (jak ja) to kaplica. Facet z polecenia niby i wydawalo sie, ze zna sie na rzeczy, niestety efekt koncowy mierny. Podejscie na zasadzie "tego nie bedzie widac", "inaczej sie tego nie da", "z tym za duzo roboty" itd. Zwrocisz uwage - obraza. Brak katow prostych, gubione piony, poziomy, nierowna fuga, postrzepione plytki, otwory w plytkach zero precyzji, katowniki aluminiowe ciete (lamane wrecz) cegami, rurki na grzejnik wyprowadzone pod roznymi katami (mniej wiecej tak \/ zamiast ||), rewizja pod wanne przyklejona na klej. Okazalo sie, ze otwor przelewowy nie byl podpiety! Musialem plytke stluc mlotkiem. Mialy byc niby ekstra narzedzia, a byla jedynie najprostsza maszynka do ciecia plytek. Oprocz lazienki bylo jeszcze troche wyburzania i gipsowania, i tutaj to samo, nierownosci i brak katow prostych, wystajace profile itd. Nie bede sie rozpisywal bo za duzo by tego bylo. Zapraszam do obejrzenia zdjec w galerii ( http://fotoforum.gazeta.pl/a/34002.html ) . Generalnie ODRADZAM TEGO PANA. Nigdy wiecej. Strata nerwow, materialu i pieniedzy.

    Zdjecia http://fotoforum.gazeta.pl/a/34002.html

    pozdrawiam,
    Piotr Bazan

  18. #958

    Domyślnie alarm

    Zastanawiam się nad alarmem - jeżeli ktoś może to proszę o podpowiedzi co do ew. wykonawców.
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  19. #959
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie Re: alarm

    Cytat Napisał Piotr_M
    Zastanawiam się nad alarmem - jeżeli ktoś może to proszę o podpowiedzi co do ew. wykonawców.
    http://www.sekretalarm.pl/1457.html
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  20. #960

    Domyślnie alarm

    Paweł Goś 501356044, u nas w mieszkaniu Satel w jego wykonaniu działa już 10 lat, to samo w domu u naszych znajomych, w dużym mieszkaniu u innych znajomych, w biurze,etc. wszyscy zadowoleni, ponadto naprawdę sprząta, a nawet zamiata ładnie po sobie.

Strona 48 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony