dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 205 z 205
Pokaż wyniki od 4.081 do 4.088 z 4088

Domyślnie

Kontynuacja mojej białej listy.

Elektryk - Leszek Celer. Polecany na forum kilkukrotnie. Ja to potwierdzam. Instalacja w bruzdach, cenowo konkurencyjny. Super kontakt.

Wod-kan, rekuperacja, centralny odkurzacz - firma Warmer Tomka Krawczyka, wszystko zgodnie z umową, staranna robota, rurki porządnie ocieplone. Cenowo nie wiem bo nigdzie indziej nie wyceniałem. Napewno będzie robił ogrzewanie podłogowe i kotłownię.

Taka złamana biel

Ogrodzenie - Matrix Ogrodzenia - siatka powlekana, podmurówka prefabrykowana. Nie do końca biała bo założyli złej wysokości siatkę, ale wymienili bez większych problemów. Do pracy i efektu końcowego nie mam uwag.

Następne tynki, ekipa trochę przypadkowa, ale ich praca sprawdzona przeze mnie, terminy zajęte z niemałym wyprzedzeniem. Pierwsza firma na budowie, której nie wyszukalem tutaj na forum. Mam nadzieję, że będzie bez większej wpadki. Supertynki, cena kosmos, plus jeszcze dopłata za naddatki, w większości firm gdzie wyceniałem w cenie jest dużo większe zużycie materiału na 1m2. Ale kontakt z nimi to jak w korporacji, bardzo profesjonalnie. Gdybym miał kilka tys na zbyciu brałbym w ciemno.

WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rrako

Kod pocztowy
    30-638

Domyślnie

Cytat Napisał corey10 Zobacz post
    Czy ma ktoś opinie na temat firmy ASK z Krakowa? Rozważam zlecenie im wykonania wentylacji mechanicznej z rekuperacją.
    Mi ASK robila wycene (Cena standardowa), ale ostatecznie zdecydowalem sie na Pana Janusza z Klimatiko (Wieliczka).

WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    artspaw

Kod pocztowy
    30-499

Domyślnie

przestań kłamać na forum bo nigdy nie podnośiłem ceny za usługę zawsze to co ustaliłem to wykonałem a w ogule jak ci nie pasowało coś to nie pisze sie głupot tylko należy powiedzieć w oczy wogule czy ja dla ciebie robiłem oto jest pytanie

Domyślnie

Cytat Napisał artspaw Zobacz post
    przestań kłamać na forum bo nigdy nie podnośiłem ceny za usługę zawsze to co ustaliłem to wykonałem a w ogule jak ci nie pasowało coś to nie pisze sie głupot tylko należy powiedzieć w oczy wogule czy ja dla ciebie robiłem oto jest pytanie
    Kolego, żeby było łatwiej połapać się do kogo się zwracasz napisz nazwę forumowicza lub najlepiej zacytuj jego wypowiedz ....

Domyślnie

Cytat Napisał artspaw Zobacz post
    To zdanie powinno być poddane dogłębnej analizie

Domyślnie

I ortografii...
    W budowie: dom 240m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm posadowiona na 20cm XPS.
    Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV, dach ceramika.
    W planach ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła, wełna 20cm + tynk silikonowy.

Okna drewniane - Andrzej Trybuła EURO-OKNA Spytkowice

Kilka dni temu zakończony został montaż okien drewnianych (modrzew syberyjski) w kamienicy w Wieliczce. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić zakład stolarski pana Andrzeja Trybuły ze Spytkowic. Duże zaangażowanie (stolaż pasjonat), staranność, wysokiej jakości komponenty (lakiery Sikkens, uszczelki premium okucia Maco). Okna zostały starannie zamontowane z ciepłym montażem. Bardzo konkurencyjne ceny - POLECAM. Dla zainteresowanych okna są zamontowane w Wieliczce przy ul. Kosiby 6.

Przed wyborem producenta zebrałem ok. pięciu ofert i spotkałem się z kilkoma stolarzami, a nawet policzyłem mniej więcej koszt produkcji okien i marżę. Zapoznałem się też dość dogłębnie z materiałami więc miałem nie najgorsze rozeznanie w temacie okien drewnianych.
    "Za nic mamy co mamy więcej by się zdało"

Firma AKORD R. Ćwik i A. Piech - usługi ogólnobudowlane

Z tą firmą zrealizowałem kilka inwestycji. Ostatnia z nich nadbudowa kamienicy w Wieliczce była naprawdę trudnymi organizacyjnie i technicznie przedsięwzięciem (m.in. podbicie fundamentów, na parterze i w przyziemiu działająca firma i kręcący się ludzie, wiele niewiadomym co do konstrukcji budynku, specjalny strop gęstożebrowy itp.) Firma zawsze wzorowo wywiązuje się z powierzonych zadań. Szefowie pan Ryszard i pan Andrzej mają ogromne doświadczenie budowlane i w zasadzie nie ma problemu z którym by sobie nie poradzili. Z kolei majstrowie i robotnicy myślą za nim coś zrobią i są naprawdę nieźli manualnie. Firma ma doskonałą organizację i logistykę i zawsze po sobie sprząta
    Odnośnie do cen - zawsze przed robotami jest uczciwa wycena lub przynajmniej możliwie dokładne określenie wielkości kosztów. Rozliczenia są uczciwe a ceny rozsądne i konkurencyjne. Szczerze polecam.
    "Za nic mamy co mamy więcej by się zdało"

Strona 205 z 205

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia