dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 87 z 214
Pokaż wyniki od 1.721 do 1.740 z 4265
  1. #1721

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    A to można tak? Zastanawiam się czy jak okna się zamontuje do ocieplenia to czy one się będą tam trzymały? Może to głupie co piszę ale jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić...
    Okna mocuje się na specjalnych kotwach, tego typu rozwiązania stosuje się w budownictwie pasywnym. Nadal jest to dość rzadko stosowany montaż i omijany dalekim łukiem przez ekipy montujące (bądź partaczone). Dlatego pytam forumowiczów o doświadczenia w tej kwestii na terenie małopolski.

  2. #1722
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gips1973

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Biała lista

    Biała lista
    fliziarz -Krzysztof Kinal kraków
    607 108 124
    SZCZERZE POLECAM SUPER FACHOWIEC

  3. #1723
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gruszczynka Zobacz post
    Okna mocuje się na specjalnych kotwach, tego typu rozwiązania stosuje się w budownictwie pasywnym. Nadal jest to dość rzadko stosowany montaż i omijany dalekim łukiem przez ekipy montujące (bądź partaczone). Dlatego pytam forumowiczów o doświadczenia w tej kwestii na terenie małopolski.
    Witaj
    Tez planuje taki montaz okien .... niestety doswiadczenie ekip instalujacych jest rowne zeru !!!! . Nadal mam dylemat okna drewniane czy plastiki . Zobacz na te stronke Chlopak tez dziala na FM i wiem , ze instaluje okna w ociepleniu
    http://www.jareko.pl/
    Pozdrawiam

  4. #1724
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mak1

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuję kogoś do przeróbki schodów.

  5. #1725

    Domyślnie

    nie zgadzam się z tą opinią gdyż kilkakrotnie zlecałam tej firmie remonty i nigdy sie na niej nie zawiodłam wręcz przeciwnie GABI-COMPLEX to profesjonalna i tania firma zlecenia wykonuje szybko i solidnie wyrabia sie w umówionych terminach polecam wszystkim

  6. #1726

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Witaj
    Tez planuje taki montaz okien .... niestety doswiadczenie ekip instalujacych jest rowne zeru !!!! . Nadal mam dylemat okna drewniane czy plastiki . Zobacz na te stronke Chlopak tez dziala na FM i wiem , ze instaluje okna w ociepleniu
    http://www.jareko.pl/
    Pozdrawiam
    My też marzymy o drewnianych ale odkąd śledzę FM w tej tematyce to spotykam się z montażem PCV, przypuszczam że drewniane są cięższe. A jareko do którego podałaś mi namiary jest z Warszawy więc sama rozumiesz, że kontakt utrudniony bo my jesteśmy z Krakowa. A i koszty montażu z racji odległości pewnie dużo wyższe. Cieszę się, że też się tym interesujesz, razem będzie nam raźniej szukać kogoś dobrego z okolic

  7. #1727
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Pchełko, bardzo jesteś wiarygodna, świeże konto i tylko ten jeden wpis...
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  8. #1728

    Domyślnie

    Czy ktoś ma sprawdzoną ekipę do drenażu opaskowego .
    Poszukiwałem na forum ale nic nie znalazłem

  9. #1729
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rysiek650 Zobacz post
    Czy ktoś ma sprawdzoną ekipę do drenażu opaskowego .
    Poszukiwałem na forum ale nic nie znalazłem
    U mnie drenaz robila ekipa budujaca dom ..... zostal zrobiony bardzo solidnie , ale szczerze to nie wiem czy podejma sie takiego zlecenia poniewaz maja dosc napiety grafik . Generalnie buduja domy , a drenaz zrobili poniewaz zaistniala taka potrzeba ( gromadzenie sie wody na dzialce po ostatnich ulewach . ) Wolalam nie ryzykowac na przyszlosc i zdecydowalam sie na drenaz zwlaszcza , ze na dzialce glina i il .
    Pozdrawiam

  10. #1730
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    Mera schody (www.mera.pl ) - czyli jak naciągamy klienta na 7 tys.
    Po wieeelu tygodniach rozmów z kilkoma firmami robiącymi schody wreszcie zapadła decyzja.
    Schody na podstawie oględzin, konsltacji, wstepnych pomiarów i precyzyjnych wizualizacji przygotowanych przeze mnie zostały wycenione na 12.300 zł
    Podpisałem umowę – zamówienie z firmą Mera Schody S.A. 25 maja i wpłaciłem zaliczkę 3.700 zł.
    Po miesiącu dostaje e-maila że cena schodów zostaje podwyższona o 7 tys

    Wiedzieli że zależy mi na czasie. Dwa tygodnie dopraszałem się o zwrot zaliczki. Myślicie że ktoś powiedział przepraszamy? Dzięki firmie Mera Schody wprowadzę się do domu 2-3 miesiące później, bo przecież nie wprowadzę się do domu bez chodów.
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

  11. #1731
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agazz

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie firma ogólnobudowlana

    Witam, niedługo będę rozpoczynać poważny remont, związany z przebudową domu. Chciałabym aby wykonała to jedna firma najlepiej solidna
    Ktoś polecił tu firmę sikora bud- ale była to jedna osoba i nie wiem czy można ufać??, czy znajdzie sie ktoś jeszcze kto zaświadczy o solidności i fachowości tej firmy,?? z góry serdecznie dziękuje.
    A może ktoś może polecić mi kogoś innego?

  12. #1732

    Domyślnie

    CZARNA LISTA:
    Józef Korpala - wykonywanie tynków maszynowych w okolicach Krakowa.
    Miesiąc zwodzenia klienta i zawsze obietnica że będą za 2-3 dni.
    Chamstwo i arogancja, a miesiąc oczekiwania w sezonie ... "bezcenne..."
    Zdecydowanie przestrzegam!
    Energia kosztuje - dbaj aby jej nie trwonić.
    Świadectwa Energetyczne

  13. #1733
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Majamaja

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Polecam stolarza meblowego

    Polecam stolarza, Pana Jacka 502 233 615. Robił u nas meble do całego domu. Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Kuchnia wyszla rewelacja. Terminowy, słowny, z pomysłem. ...sprząta po sobie
    Szukam ekipy do elewacji!

  14. #1734

    Domyślnie

    Tynki cementowo-wapienne z agregatu z piasku, wapna i cementu ze szlichtą gotowe pod malowanie. Pan Roman Mazurkiewicz ciągle trzyma jakość i tempo prac. Zajmuje się tylko tynkami i dobrze, że nie rozdrabnia się robiąc wszystko. Namiary znalazłem dzięki redpradnik i heybobik z białej listy. Ekipa Pana Romana, na początku lipca, nie wysilając się zbytnio zrobiła u mnie 240m2 tynków przez 3 dni na pół gwizdka, bo materiał ciągle nie był na czas plus po jednym dniu na przyjazd i wyjazd. Porządek, rzetelność i uczciwość gwarantowana.
    Jarek
    Ostatnio edytowane przez sysia_w ; 20-07-2010 o 12:45
    takie coś budujem z40

  15. #1735

    Domyślnie

    ZAKUP I MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH

    Miałem przyjemność gościć u mnie na budowie firme Solux Okna Dachowe z Krakowa. Mój domek to właściwie nie budowa ale remont generalny i chciałem wstawić kilka okien dachowych w istniejącą połać. Zadanie o tyle nietrywialne że trzeba było robić wymiany a okna w kołnierzach blizniaczych itp.

    Po długich poszukiwaniach znalazłem firme pana Łukasza Krzaka, umówiliśmy się na oględziny i wszystko szczegółowo omówiliśmy. Pan Łukasz zna się na temacie bo zajmuje się tylko montażem okien i rocznie instaluje 350-400 okien . Po realizacji jestem jeszcze bardziej zadowolony z wyboru. Montaż przebiegł szybko i profesjonalnie. Po wszystkim miejsce pracy było dokładnie wysprzątane. Okna przeszły już kilka silniejszych burz z ulewnym deszczem i mocnym wiatrem - a więc test zdany.

    Jak narazie to moja najlepsza ekipa!

    U pana Łukasza można też kupić okna i akcesoria (ceny bardzo atrakcyjne) - więc full service.

    kontakt:
    http://www.soluxoknadachowe.pl/

    pozdrawiam

    btw
    zdjęcia pojawią się (kiedyś) w moim dzienniku

  16. #1736

    Domyślnie

    POSZUKUJE SPRAWDZONYCH BRUKARZY

    Wiele cennych informacji uzyskałem na tym forum , kilku dobrych fachowców polecałem z czystym sumieniem a teraz poszukuję brukarzy - kostka +obrzeża (podbudowa i koryto zrobione) solidnych i w rozsadnej cenie.Może ktoś podpowie ile płacił i za co ?

    BIAŁA LISTA

    Ogrodzenia - IREK - (504-206-582)
    elewacja, tynki,flizy - RAF-BUD -( 501-750-109)
    koparka+kruszywa,piaski,ziemia(południe Krakowa) - (604-064-269)
    koniec języka za przewodnika ..!

  17. #1737

    Domyślnie

    FIRMA "DARBUD" S.C. DARIUSZ FIJAK DOBRA k.LIMANOWEJ
    Budował u mnie niestety stan surowy, a tym co porobił na dachu to chyba powinien prokurator sie zająć.Firma zastępcza, która żeby naprawić jago "dzieło" musiała rozbierać cały dach i zdjecia sobie robiła bo takich "cudów" na dachu nie widzieli.
    Okazało sie też, że zatrudnia "fachowców" z pod lokalnej budki z piwem, o dotrzymywaniu terminów to nie ma mowy ,a pozostawił po sobie tylko długi w pobliskich składach budowlanych (są sprawy sądowe), długi u sąsiadów, nie wypłaconych robotników i nie dokończona budowę. Jedyna jego mocna strona to opowiadanie o swoich kwalifikacjach i inne stworzone historie oraz wyłudzanie kasy.
    NIEPOLECAM nawet wrogowi (chyba że lubi ekstremalne przeżycia) .

    CZARNA LISTA I NAJLEPIEJ OD TEJ FIRMY Z DALEKA.
    Ostatnio edytowane przez olgierdn ; 28-07-2010 o 00:26

  18. #1738
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał gegus37 Zobacz post
    POSZUKUJE SPRAWDZONYCH BRUKARZY
    Ekipa pana Ryśka: 503 950 092

  19. #1739
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Sloneczko , co w temacie podlogi ??????

  20. #1740
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał sysia_w Zobacz post
    Tynki cementowo-wapienne z agregatu z piasku, wapna i cementu ze szlichtą gotowe pod malowanie. Pan Roman Mazurkiewicz ciągle trzyma jakość i tempo prac. Zajmuje się tylko tynkami i dobrze, że nie rozdrabnia się robiąc wszystko. Namiary znalazłem dzięki redpradnik i heybobik z białej listy. Ekipa Pana Romana, na początku lipca, nie wysilając się zbytnio zrobiła u mnie 240m2 tynków przez 3 dni na pół gwizdka, bo materiał ciągle nie był na czas plus po jednym dniu na przyjazd i wyjazd. Porządek, rzetelność i uczciwość gwarantowana.
    Jarek
    Czy to ta sama osoba
    Rober Mazurkiewicz tel. 691-785.338.

Strona 87 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony