dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 117 z 214
Pokaż wyniki od 2.321 do 2.340 z 4265
  1. #2321
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    GosiaTomek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    kraków księcia józefa
    Kod pocztowy
    30-206
    Posty
    3

    Domyślnie

    Czy może ktoś poradzic nam jak dobrze ocieplic, komin spalinowy Schidla połaczony z obmurowanymi przewodami wentylacyjnymi ?

  2. #2322
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    GosiaTomek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    kraków księcia józefa
    Kod pocztowy
    30-206
    Posty
    3

    Domyślnie

    Polecamy
    geodeta Michał Nowosielski 606 -345 -281 dobrze i szybko w przystępnej cenie.

    Stolarz Władysław z Wawrzyńczyc koło Krakowa, solidnie i ładnie. wykonał nam schody.

  3. #2323

    Domyślnie

    Witam,

    Podajcie jakiś namiar na Pana Władysława od schodów.

    Właśnie poszukuje kogoś solidnego do schodów drewnianych samonośnych.
    Jeżeli ktoś jeszcze może kogoś polecić to proszę o namiary.

    Byłem w Scalaris'ie ale nie do końca podchodzi mi ich deska.
    Polecany na forum Pan Maciek ma terminy na listopad - trochę za długo.
    Podobają mi się modułowe z Teko ale opinie w necie są na ich temat zróżnicowane. Może ktoś z Was używa takich schodów?

  4. #2324
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    GosiaTomek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    kraków księcia józefa
    Kod pocztowy
    30-206
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMat Zobacz post
    Witam,

    Podajcie jakiś namiar na Pana Władysława od schodów.

    Właśnie poszukuje kogoś solidnego do schodów drewnianych samonośnych.
    Jeżeli ktoś jeszcze może kogoś polecić to proszę o namiary.

    Byłem w Scalaris'ie ale nie do końca podchodzi mi ich deska.
    Polecany na forum Pan Maciek ma terminy na listopad - trochę za długo.
    Podobają mi się modułowe z Teko ale opinie w necie są na ich temat zróżnicowane. Może ktoś z Was używa takich schodów?
    Jak jedziesz w stronę nowego brzeska od krakowa, to w centrum wawrzyńczyc przed skrętem na proszowice masz po lewej wystawę mebli ogrodowych za tym jest dom, tam mieszka ten stolarz. Terminy tez pewnie będą sporo, jak to u dobrego stolarza.

  5. #2325

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Piotr Król firma Viggo, Krzysztoforzyce. Serdecznie NIE POLECAM!

    Nasze perypetie z kuchnia zaczeły sie 6 lutego kiedy to podpisalismy umowe na wykonanie kuchni,......
    Zaczynam mieć podobne odczucia, ale na szczęście jeszcze nie związałem się panem wykonawcą żadną umową. Po wizycie i obejrzeniu potencjalnej pracy miał zadzwonić w tym samym dniu. Dzwoni tak do dzisiaj. A po naprawdę rzeczowej rozmowie praca miała być wykonana w miarę szybko. Oczywiście telefonów też nie odbiera.

  6. #2326
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kowal22

    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Wadowice
    Posty
    7

    Domyślnie

    Solidna firma KOW-MAX poleca swoje usługi: docieplenia budynków, tynki cementowo-wapienne , budowa domów od podstaw. www.kow-max.pl

  7. #2327

    Domyślnie

    Czy możecie polecić firmę brukarską z Wrocławia? Umawialiśmy się z 10 i nic nam nie odpowiada a jak było ok. to za długo (ok. 2 tyg.) trzeba sie prosić o wycenę i dalej nic.

  8. #2328
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Szukam wykonawcy słupków z klinkieru do bramy wjazdowej - czy mozecie kogos polecic?

    Wylanie ławy bramy , wylanie słupków i obłożenie je płytkami klinkierowymi lub klinkierem

  9. #2329
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Szukam wykonawcy słupków z klinkieru do bramy wjazdowej - czy mozecie kogos polecic?

    Wylanie ławy bramy , wylanie słupków i obłożenie je płytkami klinkierowymi lub klinkierem
    " A&D " Firma Budowlana Dariusz Sliwa i Andrzej Witkowski
    Pan Andrzej Witkowski
    kom : 792 - 030 - 610

    U mnie kladli klinkier na kominach ..... wykonuja rowniez ogrodzenia , podjazdy itp ....
    Pozdrawiam

  10. #2330
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    msadaw

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Biała lista budowlańców

    Witam
    Ekipa budowlańców z okolic Myślenic do budowy stanu surowego - naprawdę godni polecenia (jestem budowlańcem, buduje 2 dom a pierwsze polecenie ))) ). Pracowici, dokładni, lubiący porządek i co również ważne budujący w przyzwoitych cenach (zazwyczaj z polecenia). Możliwość oglądnięcia ich prac w realu na mojej budowie w Krakowie (będą jeszcze przez ok 3 tygodnie) Zainteresowanych proszę o maila: [email protected]

  11. #2331
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie

    Witam

    Planuję budowę domu w Michałowicach - dom w amarylisach/ archon. Wiem, że na forum przewijają się firmy z białej i czarnej listy. Często ta sama firma jest zarówno na tej liście jak i na tej. Dlatego postanowiłem zapytać. Proszę polećcie mi kogoś kto zajmie się moją budową - stan surowy otwarty. Pisząc zajmie się - mam na myśli nie tylko wybuduje ale i doradzi, pomoże z materiałami i nie naciągnie na zbędne koszty. Jestem totalnym laikiem w tych sprawach....
    Dodatkowo proszę o namiar na kierownika budowy, ale takiego który będzie częstym gościem na mojej budowie.
    Wiem, że teraz kierowicy odbierają prace,podpisują wszystko "zdalnie". Nie interesuje mnie bezproblemowy odbiór ale rzetelne wykonawstwo i odbiór zgodny z przepisami..

    Pozdrawiam
    Bartek

  12. #2332

    Domyślnie

    witam, podbijam zapytanie BartekKrk - jestem w podobnej sytuacji tez prosze o namiary na ekipe budowlana przedewszystkim uczciwa POZDRAWIAM

  13. #2333

    Domyślnie

    Witam,

    najwyższy czas zająć się tematem przyłącza gazu.
    Czy ktoś może polecić jakiegoś sprawnego projektanta który przygotuje dokumentację przyłącza?
    Warunki mamy wydane przez Kłaj.

    pozdr

  14. #2334

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMat Zobacz post
    Witam,

    najwyższy czas zająć się tematem przyłącza gazu.
    Czy ktoś może polecić jakiegoś sprawnego projektanta który przygotuje dokumentację przyłącza?
    Warunki mamy wydane przez Kłaj.

    pozdr
    Projekt przyłącza gazu podobnie jak przyłącza elektrycznego robi gazownia w opłacie przyłączeniowej. Nie widzę sensu płacenia dodatkowo, niby dają rabat, ale kosztów projektanta to nie pokrywa.

  15. #2335

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    poleccie prosze solidnego fachowca, ktory wykona z glowa uszelnienie piwnicy od wewnatrz.

    Z gory dziekuje i pozdrawiam

  16. #2336

    Domyślnie

    Niestety ja nie moge sie zgodzic z opinia na temat SSO - staszki.pl. Na poczatku w porzadku wraz z postepem prac i iloscia podjetych rownoleglych inwestycji: pracownicy z 'lapanki' niektorzy bywali nietrzezwi na terenie budowy sic! Duzo partaczenia a potem poprawk i problemow z przyjazdem i zakonczeniem drobniejszych prac i zamknieciem tematow. Ogolnie -> negatywna ocena.

  17. #2337
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    st-ella

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    Mark z Brzeska- tam kupiłam okna pcv, super sprzedawca-naprawdę doradził bo jestem nemo i ekipa która montowała też spoko, ludzie z doświadczeniem, nie zrobili fuszery

  18. #2338
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie

    Mam trzy typy do sso:

    1. Pana Roberta Sikorę - doszukałem się 2 pozytywów
    2. Ekipę od p. Grzegorza z Lubnia (trochę daleko by mieli) - 2 pozytywy
    3. Pana Jarosława Skowron- 1 pozytyw

    Czy ktoś może jeszcze współpracował z którymś z tych Panów?
    Lub wie jeszcze o jakichś opiniach na ich temat, może przegapiłem jakiegoś negatywa

  19. #2339
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał BartekKrk Zobacz post
    Mam trzy typy do sso:

    1. Pana Roberta Sikorę - doszukałem się 2 pozytywów
    2. Ekipę od p. Grzegorza z Lubnia (trochę daleko by mieli) - 2 pozytywy
    3. Pana Jarosława Skowron- 1 pozytyw

    Czy ktoś może jeszcze współpracował z którymś z tych Panów?
    Lub wie jeszcze o jakichś opiniach na ich temat, może przegapiłem jakiegoś negatywa
    Sprawdzałeś w moim podpisie ?

  20. #2340
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    Sprawdzałeś w moim podpisie ?
    Dzięki," tego" mi było potrzeba. Jestem nowy na forum i do tej funkcjonalności jeszcze nie doszedłem.

    Ciekawe tylko jak z terminami. Będę sprawdzał

    Wielkie dzięki.

Strona 117 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony