dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 139 z 214
Pokaż wyniki od 2.761 do 2.780 z 4265
  1. #2761
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Rom - Kon .......

    Jesli wykonawca ktory wykonuje OCIEPLENIE BUDYNKU nie wie co to jest BSO ( a termin pojawil sie kiiiiiiiiilka lat temu i nie jest to nowosc na rynku ) to jaki z niego fachowiec ? wiele nowych materialow jest na rynku chcac pracowac w zawodzie nalezy sie rozwijac czyt : DOKSZTALCAC ... wielu z nich wspominalam , ze jest to dawna metoda lekko mokra , ale niestety ...... co Pani tu sie bedzie wymadrzac my dla doktorow i adwokatow pracujemy to wiemy jak sie kladzie styropian na sciane ...... nie pytalam co znaczy ETICS (od angielskiej nazwy: External Thermal Insulation Composite System) bo wlasnie takim skrotem BSO zostalo zastapione !!!!! ( czyli smialo mozna powiedziec skrot BSO to byl przezytek jak w 2011 roku docieplalam dom ) ....
    Budujac dom nie mozna zdac sie na wykonawce ktory najczesciej robi tak zeby jemu bylo latwiej i lepiej bo po co sie meczyc za te sama kase .... a nawiedzony Inwestor oznacza dla wykonawcy klopot BO PO PROSTU SIE ZNA i nie mozna mu wcisnac kazdej bajeczki ..... dobry fachowiec nie musi sie obawiac , ze wytkniesz mu bledy bo po prostu jest dobry i zna sie na swojej robocie ....

  2. #2762
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AnMaz

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Napisał Kallula
    Polecamy Pana od ocieplenia poddasza i zabudowy kartowo-gipsowej - Bogusław Stępski 501-075-307.
    Pan Bogusław człowiek dusza. Rozmowa na poziomie Bizness Center Club. Opanowanie niewyrywne wypowiedzi klasa poprostu klasa. Jeśli komukolwiek brakuje kontaktu z wykonawcami na poziomie z góry polecam, ten Pan jest w pełni tego słowa znaczeniu uczciwy. Masę czasu spędził w Austrii gdzie partactwo, prowizorka, półśrodki, itp. najnormalniej w świecie nie mają prawa bytu bo inaczej wypadasz lub schodzisz na margines "wykończeniówki". Ustala uczciwie stawkę i jest profesjonalistą w swoim fachu. Wykonuje pracę rzetelnie sumiennie z pełną dbałością o szczegóły. p.s 2 przyjaciele zwą go Harnaś myślę, że ten przydomek nie tylkoodwołuje się do jego długich włosów co do pełnego zaangażowania w sprawiedliwość i niesienie pomocy "zatroskanym" inwstorom. Gorąco polecam!.

    Witam,
    dzięki temu wpisowi trafiłam na Pana Stępskiego i mogę się pod tą opinią podpisać obydwiema rękami. Nie było do tej pory na mojej budowie fachowca, który by tak profesjonalnie i po LUDZKU potraktował inwestora. Punktualny, szybki, dokładny, utrzymujący porządek to jedne z wielu cech tego Pana. A do tego wykonał kosztorys prac i materiałów, w którym był aż nieprzyzwoicie precyzyjny Mój mąż nie mógł wyjść z podziwu, że taki "gatunek" fachowców jeszcze istnieje! Pan Stępski jest ze Skawiny.

    BOGUSŁAW STĘPSKI nr tel. 501 07 53 07

    Gorąco polecam!!
    Anna M.

  3. #2763
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alopus

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-361
    Posty
    5

    Domyślnie

    CZARNA LISTA: Krupa Bruk z Chrzanowa http://krupabrukchrzanow.w.interia.pl/ - ułożenie kostki umówione 4 m-ce wcześniej, w międzyczasie kontakt (z mojej strony) celem upewnienia się, czy aby wykonawca pamięta. Tydzień przed umówionym terminem kontakt celem potwierdzenia, Pan nieco zdezorientowany, ale tak pamięta, będą w poniedziałek... W poniedziałek krótka rozmowa, nawet dość uprzejma (bo nie zdążyłem : JA: Dzień dobry, miał być Pan u mnie dzisiaj, KRUPABRUK: Musi Pan sobie wziąć (sic!) inną firme... ciach przyciskiem czerwonym.
    Tak to się za komuny robiło, zarobiony panie brukarzu.
    Ostatnio edytowane przez alopus ; 13-08-2012 o 08:46

  4. #2764

    Domyślnie

    Przestrzegam przed firmą RAF-TYNK Rafał Irlik z Rybnej / Kaszowa. Firma nie ma pojecia o technice sztuki budowlanej czy tynkarskiej - na scianach sa nierownosci, fale, brak katow prostych w naroznikach, wklesniety tynk, widoczne bulwy, skosne futryny, źle zatarty tynk. Na dodatek podczas wykonywania prac pojawil sie alkohol i zaczely znikac rozne rzeczy z budowy. Fachowiec nie odbiera telefonow i wykazuje pelna ignorancje na zglaszane reklamacje. Lepiej wiecej zaplacic a miec dobrze wykonane tynki. Serdecznie ODRADZAM ! Fuszera jakich mało.

  5. #2765

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzegorz_si Zobacz post
    Na czarną listę wpisuję Marka Dziedzica z miejscowości Czchów: http://www.stolarnia.netsystem.net.pl/.
    Zajmuje się produkcją schodów, sporo robi w Krakowie, okolicach Tarnowa, Bochni, Brzeska.
    Balustrady balkonowe od tego pana wytrzymały u mnie 6 miesięcy. Niektóre schody nie przetrwały 2 lat. Obecnie po 3 latach część schodów wyraźnie nie trzyma się podłoża, 2 przeraźliwie skrzypią. Praca jest zrobiona niechlujnie, niestarannie, lakier położony wręcz paskudnie. Całość prawdopodobnie będzie do wymiany najpóźniej za 5 lat.
    Pan już 1,5 roku po zgłoszeniu i zaakceptowaniu reklamacji nie realizuje jej. Wielokrotnie umawia się na wymianę wadliwych stopni po czym nie przyjeżdża, nie odbiera telefonów. Generalnie jeszcze nie spotkałem człowieka, który do tego stopnia traktował swoje słowo jak g...wno.
    Uwaga dodatkowa odnośnie pana Dziedzica - schody i balustrady balkonowe.
    Na ostatnie zgłoszenie telefoniczne (obiecał wymienić 2 pęknięte i odklejające się schodki) zareagował słowami: " Masz kur.... fakturę? Nie? To spier... .... łbie".
    Wcześniej słyszałem inny tekst typu "mam też innych klientów".
    W wolnej chwili zamieszczę fotografie "misternej" roboty pana Marka Dziedzica.
    Zaznaczam, że istotnie faktury nie raczył mi dać, ale posiadam umowę, z zapewnieniem odpowiedniej gwarancji oraz kwoty, którą pobrał.
    Sprawę odpuściłem z pewnych powodów (ostatni raz mieszam znajomości z interesami), ale przestrzegam innych.

  6. #2766
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Po prawie 2 latach zdecydowalam sie na ten wpis .....
    CZARNA LISTA Pan Rafal Kulas Firma THERMICO.s.c. w Klaju http://thermico.pl/index.html ... powierzylam tej firmie w osobie Pana Rafala i jego wspolpracownikow wykonanie systemu ogrzewania nadmuchowego , rekuperacji , wentylacji .... z wiekszym brakiem odpowiedzialnosci za wykonywane prace jak do tej pory jeszcze sie nie spotkalam .... zawierzylam firmie ktora podobno miala doswiadczenie .... praktyczne w wykonywaniu tego typu instalacji ... w wymianie maili i w objasnianiu na czym montaz bedzie polegal i jak przebiegal Pan Rafal nie ma sobie rownych na papierze wszystko wygladalo pieknie i przejrzyscie NIESTETY !!!!!!!!!! montaz kanalow ogrzewania u mnie w domu okazal sie kompletna porazka Firmy THERMICO .
    Pan Rafal z wykonawca budynku ustalali jak maja wygladac koryta betonowe w ktorych beda umieszczone kanaly ( jak sie pozniej okazalo koryta byly conajmniej o 50% za duze , zeby zmniejszyc wymiar musielismy dolewac beton oraz wyrownywac wysokosci i szerokosci styropianem ) - pierwszy i ostatni raz zdalam sie na wykonawcow ktorzy miedzy soba ustalali kolejnosc i zakres prac .Kanaly w betonowym szachcie Firma THERMICO umiescila na etapie wylewania chudziaka !!!!!!!!! ( brak bylo scian w domu i oczywiscie dachu )poniewaz nie zostaly nalezycie zabezpieczone efektem bylo ich KOMPLETNE ZNISZCZENIE !!!!!!! ( dodam , ze chudziak juz byl zalany , a kanaly znajdowaly sie pod nim ..... nalezalo w takiej sytuacji " wypruc " czesc chudziaka , wyciaganac kanaly i odtworzyc cala instalacje na nowo !!!!!! ) Rozpoczela sie przepychanka ... Pan Rafal zrzucal wine na wykonawce budynku ktory zalewajac chudziak mial zabezpieczyc kanaly , na Kierownika Budowy , wreszcie na moja Pania Pelnomocnik ktora powinna dopilnowac instalacji ..... jakos sam nie bardzo poczuwal sie do winy ... zapomnial dodac , ze to jego Firma robila instalacje i od A-Z On byl odpowiedzialny za montaz i zabezpieczenie .... poniewaz juz nie mialam ani sily ani ochoty czekac az cos zostanie postanowione w sprawie naprawy i zwrotu kosztow ... poprosilam o porade adwokata . Wreszcie po tym jak poinformaowalam , ze oddam sprawe do sadu nastapil zwrot ..... otrzymalam na pismie oswiadczenie , ze zobowiazuje sie usunac zniszczone kanaly ( wywiezc je na wysypisko smieci i odtworzyc instalacje ) . Wykonawca domu oraz Kierownik Budowy tez podpisali swoje zobowiazania .... Musielismy czekac do pazdziernika z pruciem chudziaka ... chcialam najpierw zrobic zadaszenie domu ,a dekarz wchodzil dopiero w pazdzierniku . Chcialam jeszcze dac mozliwosc Panu Rafalowi " odrobic straty " i powiedzialam , ze moze wykonac u mnie instalacje wod - kan ..( najglupsza decyzja jaka podjelam ) uwierzycie , ze chcial mnie oszukac !!!!! podwojnie policzyl material ... jak wykrylam to oszustwo ( Kierownik z Bratem przemierzyli material ) to tlumaczyl sie , ze " tak w sklepie wystawili faktury , a on nie sprawdzal " I w tym miejscu chcialam napisac , ze NIGDY WIECEJ NIE DAM WYKONAWCY DRUGIEJ SZANSY ....
    Konczac ten przydlugi post ......
    - nadal Firma THERMIKO nie rozliczyla sie ze mna ... sa mi winni ponad 5 tys. zl
    - zobowiazania ktore mam na pismie nigdy nie zostaly wypelnione przez Pana Rafala - moj Brat wyciagal zniszczine kanaly , zaplacilam za ich wywoz z dzialki , do odtworzenia instalacji zatrudnilam inna firme .

    ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPOLPRACE Z FIRMA THERMICO Z KLAJA ..... interesuje ich tylko zainkasowanie pieniedzy za " prace " , a pozniej inwestorze radz sobie sam !!!!!.


  7. #2767
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Tak wygladalo prucie chudziaka i wyciaganie zniszczonych kanalow !!!!!!


    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

  8. #2768
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    A tak kanaly , a raczej to co z nich zostalo ......... kompletnie mokre i doszczetnie zniszczone .....


    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

  9. #2769
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar WiesiuS
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Tczew
    Kod pocztowy
    83-110
    Posty
    95

    Domyślnie

    Może troche odbiegnę od tematu, ale chciałbym uścislić dawne oznaczenie BSO (Bezspoinowe Systemy Ociepleniowe)
    Podkreślę DAWNIEJ , dzisiaj juz nie aktyalne.
    ETICS - Extermal Thermal Insulation Composite System.
    (Złożone Systemy Izolacji Cieplnej Ścian Zewnętrznych Budynków)
    Jest to obecnie aktualnie używana nazwa systemów europejskich. Atlas w swych systemach dociepleniowych opiera się na tych opracowaniach.
    Pozdrawiam Wiesiu
    Autoryzowany wykonawca firmy Atlas

  10. #2770
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Rom - Kon .......

    Jesli wykonawca ktory wykonuje OCIEPLENIE BUDYNKU nie wie co to jest BSO ( a termin pojawil sie kiiiiiiiiilka lat temu i nie jest to nowosc na rynku ) to jaki z niego fachowiec ? wiele nowych materialow jest na rynku chcac pracowac w zawodzie nalezy sie rozwijac czyt : DOKSZTALCAC ... wielu z nich wspominalam , ze jest to dawna metoda lekko mokra , ale niestety ...... co Pani tu sie bedzie wymadrzac my dla doktorow i adwokatow pracujemy to wiemy jak sie kladzie styropian na sciane ...... nie pytalam co znaczy ETICS (od angielskiej nazwy: External Thermal Insulation Composite System) bo wlasnie takim skrotem BSO zostalo zastapione !!!!! ( czyli smialo mozna powiedziec skrot BSO to byl przezytek jak w 2011 roku docieplalam dom ) ....
    Budujac dom nie mozna zdac sie na wykonawce ktory najczesciej robi tak zeby jemu bylo latwiej i lepiej bo po co sie meczyc za te sama kase .... a nawiedzony Inwestor oznacza dla wykonawcy klopot BO PO PROSTU SIE ZNA i nie mozna mu wcisnac kazdej bajeczki ..... dobry fachowiec nie musi sie obawiac , ze wytkniesz mu bledy bo po prostu jest dobry i zna sie na swojej robocie ....
    Cytat Napisał WiesiuS Zobacz post
    Może troche odbiegnę od tematu, ale chciałbym uścislić dawne oznaczenie BSO (Bezspoinowe Systemy Ociepleniowe)
    Podkreślę DAWNIEJ , dzisiaj juz nie aktyalne.
    ETICS - Extermal Thermal Insulation Composite System.
    (Złożone Systemy Izolacji Cieplnej Ścian Zewnętrznych Budynków)
    Jest to obecnie aktualnie używana nazwa systemów europejskich. Atlas w swych systemach dociepleniowych opiera się na tych opracowaniach.
    Pozdrawiam Wiesiu
    Autoryzowany wykonawca firmy Atlas
    Wiesiu

    Uscislilam to juz kilka postow wczesniej

  11. #2771

    Domyślnie

    Rom-kon trochę nie na temat.Póżniej ktoś wyrzuci najwyżej,Możesz zrobić poddasze w małopolsce (dobry dojazd z Warszawy)?Jak tak to tylko napisz i przejdziemy na PW
    Żadna ze mnie elita

  12. #2772
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    Stan aktualizacji Listy 25.11.11

    ale będzie lepiej
    Brawo Czekamy

  13. #2773
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał gsmhurt24 Zobacz post
    Jestem tutaj od niedawna uzytkownikiem zarejestrowanym
    wczesniej przegladałem to forum i prawie wszyscy którzy u mnie pracowali na budowie byli polecani na tym forum, miałem to szczescie ze znam sie na sprawach budowlanych więc wykonawcy z którymi umawiałem sie na prace przechodzili selekcję ..
    wybuduwałem juz drugi dom więc jakies doswiadczenie posiadam w tym wzgledzie
    napiszę tylko o tych których polecam
    ]stan surowy mury i dach- Szczepan Kozioł tel 507136954
    Kanalizacja woda wraz z CO Józef Chlebda 602779337
    Tynki Wylewki Marek Niedojad 607998928
    elektryk Celer 603188958
    Łazienka wraz w ukladaniem płytek Jacek Michalik 888864111
    Poddasze i suche tynki ocieplenie poddasza Dariusz Opoka 506835413 lub 508411595
    Okna i drzwi wejsciowe Sokółka OKna i drzwi z ul Zakopianska
    malowanie Obajtek Zbigniew 122501076, 516327309
    Ocieplenie domu TUES frma Grzegorza 607557756
    Takie wpisy "cieszą dyrekcję"

  14. #2774

    Domyślnie

    Witam, nie jestem pewien czy to dobry watek, ale spróbuję. Potrzebuję nawieźć ziemie do ogródka, czy możecie polecić jakąś firmę/dostawcę z okolic Krakowa?

  15. #2775
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel_g Zobacz post
    Witam, nie jestem pewien czy to dobry watek, ale spróbuję. Potrzebuję nawieźć ziemie do ogródka, czy możecie polecić jakąś firmę/dostawcę z okolic Krakowa?
    Zobacz tu;
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?52866-MAŁOPOLSKA-biała-i-czarna-lista-wykonawców&p=4056112&viewfull=1#post4056112
    pod hasłem sprzęt

  16. #2776
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Qasjopea

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Chciałabym serdecznie polecić Pana Michała oraz jego firmę Rattenbud. W zeszłym roku wykańczał mi całe mieszkanie w centrum Krakowa. Podłogi, gładzie, łazienka, instalacje... Ogólnie wszystko Młody, do dogadania, sam przywoził materiał, potem się rozliczał co do grosza... Bardzo polecam. Sam doradził gdzie zrobić jakieś dodatkowe gniazdko, gdzie ukryć kable Ja to bym pewno o tym pomyślała jak już by było wszystko gotowe... Bardzo chwalę sobie również mebelki. Zrobili mi kuchnię z wyspą i dwie szafy takie do wnęki. Żeby było ciekawiej, przyszedł żeby wykończyć tylko moje mieszkanie, a skończyło się na jeszcze 3 innych w tym samym apartamentowcu Dużo skorzystałam na tym bo jakieś skręcanie mebli z ikeii czy inne zadania nieosiągalne dla mnie, pan Michał z pracownikami robili gratis na fuchę jak to mówią

    Z pełnym przekonaniem mogę dodać Pana Michała i jego firmę do białej listy. Telefon do niego to 517090602 mail [email protected]

    Jeśli ktoś będzie chciał chętnie wyślę zdjęcia mojego mieszkanka "rok po remoncie" lub nawet chętnie zaproszę do oglądnięcia

    Pozdrawiam!

  17. #2777
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Justka_krk
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    483
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ja raczej nie skorzystam - peany pochwalne, rok po zakończeniu prac, jedyny wpis, konto założone na dniach - baaardzo nieprzekonująca reklama
    Pierzchamotki i ich plotki

    Dziennik Budowy Pierzchamotek


    !!!Sprzedam nowe gąsiory Creaton Domino Czarny Angoba!!!

    Nie zbliżaj się do kozy z przodu,
    konia z tyłu,
    a głupca z każdej strony...

  18. #2778
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Zbigniewie, przede wszystkim ogromne dzięki za utrzymywanie listy przy życiu. Uwaga techniczna, dziś buszowałam po kilku kategoriach (np.kable, wodne) i wiekszosc linkow przy opiniach nie dziala lub prowadzi w zupelnie dziwne miejsca. Nawet przeszukiwanie wywolanej strony za pomoca kluczowego slowa nie daje zadnych efektow.

  19. #2779
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Zbigniewie, przede wszystkim ogromne dzięki za utrzymywanie listy przy życiu. Uwaga techniczna, dziś buszowałam po kilku kategoriach (np.kable, wodne) i wiekszosc linkow przy opiniach nie dziala lub prowadzi w zupelnie dziwne miejsca. Nawet przeszukiwanie wywolanej strony za pomoca kluczowego slowa nie daje zadnych efektow.
    Dziękuję za uwagę. Postaram się sprawdzić i poprawić.

    Sprawdziłem "kable '
    Wszystko w porządku.
    Rzeczywiście kilka razy wyskoczył błąd ale po ponownej próbie link się otworzył prawidłowo.
    Może to kwestia obciążenia serwera muratora albo przeglądarki.
    Ja używam mozilii.
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 17-11-2013 o 12:00

  20. #2780

    Domyślnie

    Cytat Napisał gegus37 Zobacz post
    Biała lista

    P.Brzuchacz Władysław z Gaja - koparka + transport samochodowy
    dowozi pospółkę , piasek , kryszywa - uczciwy i dobry fachowiec tel: 604064269
    Jesli chodzi o sklad kruszyw w Gaju (Brzuchacz) - moge potwierdzic, ze sa w porzadku.
    Pzdr

Strona 139 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony