dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 112 z 214
Pokaż wyniki od 2.221 do 2.240 z 4265
  1. #2221
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    Bardzo proszę o podanie namiarów na sprawdzoną ekipę od kompleksowego ocieplenia elewacji. U nas będzie tynk+drewno+szkło+kamień, dlatego szukamy dobrych fachowców. Z góry dziękuję
    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    również poszukuję kogoś do ocieplenia domu wraz z wykonaniem podbitki.Proszę o namiar na kogoś sprawdzonego.
    No to jest nas troje ........ poszukuje do ocieplenia domu solidnej ekipy juz od kilku miesiecy ......

  2. #2222
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar michalowice1
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków/Michalowice
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witam,

    właśnie zakończylismy etap surowy zamknięty i z pełnym przekonaniem mogę polecić na Białą Listę fachowców ekipę od p. Jarosława Skowrona tel. 600 040 069 (firma z okolic Skały). Wykonują stan surowy, więźbę, pokrycie dachu – wszystko solidnie, fachowo, terminowo, a co również ważne szef jest komunikatywny i miły, wystarczająco wcześnie zgłasza inwestorowi zamówienia materiałowe, a najważniejsze buduje zgodnie z projektem, umie czytać ten projekt i jest obeznany z nowymi technologiami budowlanymi. Chętnie podpisuje umowę. Potrafi dobrze doradzić nie narzucając swojego zdania. Przedział cenowy średni.
    Życzylibyśmy sobie tego typu fachowców do kolejnych etapów budowy.

    Niestety mam również fachowców do wpisania na Czarną Liste fachowców - Zakład Instalacji Sanitarnych Marek Maj, siedziba firmy Kraków ul. Mazowiecka 84 – zaczęli u nas robic przyłącze instalacji wodnej i kłaść rury kanalizacyjne – przed rozpoczęciem prac trudno się dowiedzieć o cenę usługi, w trakcie okazuje się że cena jest mocno zawyżona o co najmniej o 100% w stosunku do ofert innych firm tego typu. Firma nieuczciwa, kontakt z szefem fatalny.

  3. #2223

    Domyślnie

    Witam,
    czy ktoś więcej poza szinbet miał do czynienia z tą ekipą:

    Ekipa od p. Grzegorza (górale z okolic Lubnia),tel. 600 975 394
    Wykonują stan surowy, więźbę, pokrycie dachu.
    szinbet 7.04.2011 +
    >>Opinia

    ?

  4. #2224

    Domyślnie

    Z Pani polecenia na forum skontaktowałem się z panem Wilkiem. Moja opinia jest jednak zdecydowanie negatywna. Trudno mi ocenić jakość pracy, bo nie doszliśmy do tego etapu. Wszystko zakończyło się na etapie przedswstępnych ustaleń. Pan Wilk z początku wydawał się bardzo sympatyczny i rzetelny, ale szybko okazało się, że potrafi być niesłowny, gdy mu coś tam innego wypadnie, i traktuje klienta na zasadzie "jestem panem klienta". Osobiście nie polecam.

  5. #2225

    Domyślnie

    Dodam, że mój poprzedni post odnosił się do pozytywnej opinii Iwony ze Skotnik (ivo_marti) na temat Pawła Wilka z Krzeszowic.

  6. #2226

    Domyślnie

    Reasumując (moje poprzednie wpisy były odpowiadzią dla iva_marti):

    Paweł Wilk z Krzeszowic - stolarz od mebli kuchennych wędruje na CZARNĄ LISTĘ.

  7. #2227
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał fourmi Zobacz post
    Reasumując (moje poprzednie wpisy były odpowiadzią dla iva_marti):

    Paweł Wilk z Krzeszowic - stolarz od mebli kuchennych wędruje na CZARNĄ LISTĘ.
    Proszę przestać już reasumować, jedna informacja wystarczy choć uważam że mało kto będzie się sugerował zdaniem kogoś kto nie ma postów na forum albo ma je od reasumowania

    Prośba o polecenie kogoś od podłóg, jeśli możecie polecić firmę sprzedającą podłogi drewniane w dobrej cenie to czekam ! Dziękuje.
    kozien

  8. #2228
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    Proszę przestać już reasumować, jedna informacja wystarczy choć uważam że mało kto będzie się sugerował zdaniem kogoś kto nie ma postów na forum albo ma je od reasumowania

  9. #2229
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szinbet

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków, Poland
    Kod pocztowy
    30-364
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witajcie
    a już miałem nadzieję, że przy swojej budowie nie będę wnioskował o czarna listę.

    czarna lista

    ale mocno zniechęcam do korzystania z usług pana Mariusza tel 696512667
    Tech-Tynk
    32-060 Kaszów 316


    powód:
    nie pojawili się na budowie umówionego dnia (wielokrotnie potwierdzaliśmy termin), po kilkunastu telefonach najpierw twierdzili, że szef (czyli p. Mariusz) pojechał po materiał, a następnie okazało się, że szef jednak zapijaczonym głosem opowiedział nam historię życia o kłótni z bratem i rozwiązaniu firmy.

    I tego im życzę, oby mnie takich wykonawców - oszustów.

    Na szczęście poza drobnym opóźnieniem niewiele złego narobili.

    pozdrawiam
    Łukasz

  10. #2230
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szinbet

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków, Poland
    Kod pocztowy
    30-364
    Posty
    9

    Domyślnie Biała lista - elektryk

    Polecam natomiast pana Leszka Kostrz, właśnie skończył u nas elektrykę.

    Bardzo solidny, cierpliwy wykonawca, żadnych problemów. Cenowo bardzo przyzwoicie.

    Biała lista:

    Leszek Kostrz - pracuje chyba głównie w Krakowie

    telefon podam na priv jak ktoś będzie zainteresowany.

  11. #2231

    Domyślnie

    A ja mogę polecić audytora energetycznego. Jeżeli potrzebujecie zrobić obliczenia zapotrzebowania na ciepło dla waszego domku - gość to zrobi solidnie. Liczył i mi i mojemu koledze. Sam jestem po studiach z tego kierunku więc wiem, że gość zrobił to dobrze .
    A certyfikat potrzebuje każdy . Poza tym to nasz kolega z forum.
    SOLTERM Andrzej Sołtys - Audytor energetyczny
    33-200 Dąbrowa Tarnowska
    telefon: 506-060-832
    e-mail: [email protected]
    Projekt Malachit z Archetonu. 155m2 podłogi (ok. 125m2 pu).Mieszkam od 23.09.2011!
    BK24cm+16cm styr. Poddasze żelbet+25cm styr. Podłogi 10cm styr + panele.
    WM+reku+GWC. 100% podłogówka, PPC Hewalex 300l+Immergas 12kW. Kominka brak.
    Dziennik Budowy Update 05.10.2011
    Komentarze do Dziennika Budowy

  12. #2232

    Domyślnie polecani i niepolecani

    Witajcie,
    Czas najwyższy oddać dług forumowi - korzystałam z Waszych porad, więc zdaję relację z moich doświadczeń:

    Biała lista - polecani

    p. Wojciech Gabor - regipsy: świetne wykonanie, słowny, komunikatywny, wysoka kultura pracy - najlepszy nasz wykonawca
    Es-dom (na Józefińskiej w Krk) - podłogi drewniane: dobra cena, dobre drewno, dobre wykonanie i wszystko da się zrobić.
    Ekodom (okna i rolety) - tanio, dobrze, super kontakt, także po wykonaniu usługi (regulacje, poprawki oblodzonych rolet - bez problemu)
    Ikea
    Luskar
    Agnieszka Pyrek - deski tarasowe modrzewiowe - dobra cena i jakość, tani dowóz, świetny kontakt

    Czarna Lista
    Przestrzegam przed kontaktowaniem się z panem Drużkawieckim (sprawa w sądzie)

    Szara Lista
    Trapez-Carbo: spóźnienia, spławianie klienta w razie problemów, nieinformowanie o braku towaru (a ekipa czeka) etc. Choć przyznaję, byli najtańsi. Trzeba było jednak zapłacić te parę złoty więcej, np. w Dach stylu (różnice w cenie byly niewielkie) i nie szarpać się.

  13. #2233
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mondry

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał szinbet Zobacz post
    Polecam natomiast pana Leszka Kostrz, właśnie skończył u nas elektrykę.

    Bardzo solidny, cierpliwy wykonawca, żadnych problemów. Cenowo bardzo przyzwoicie.

    Biała lista:

    Leszek Kostrz - pracuje chyba głównie w Krakowie

    telefon podam na priv jak ktoś będzie zainteresowany.
    Witam, właśnie poszukuję elektryka - proszę o kontakt.
    Pozdrawiam
    Grzegorz
    Grzegorz
    Dość baraków!

  14. #2234
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar szaron
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9

    Cool

    witam
    czy możecie polecić kogoś do wykonania ogrodzenia pełnego ?
    Od drogi chcemy zrobić ogrodzenie coś w stylu muru aby odgrodzić się od hałasu.
    Takie ogrodzenie pewnie będzie zrobione na fundamencie bo będzie ciężkie.
    Dziękuuję za info.
    Noo chyba że macie koledzy/koleżanki jakiś inny pomysł na pełne ogrodzenie.

  15. #2235
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szinbet

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków, Poland
    Kod pocztowy
    30-364
    Posty
    9

    Domyślnie elektryk Leszek Kostrz

    Cytat Napisał mondry Zobacz post
    Witam, właśnie poszukuję elektryka - proszę o kontakt.
    Pozdrawiam
    Grzegorz
    To namiary: tel. 604 642 878

    pozdrawiam

  16. #2236
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boztwa

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    10

    Domyślnie

    witam, z czystym sumieniem mogę polecić pana Piotra Juśko tel. 609-554-825. Robił mnie imoim sąsiadom wszystkie instalacje elektryczne w domu 10 lat temu i wszystko działa bez zarzutu. Obecnie przy budowie następnego domu też tylko on jest brany pod uwagę. Robi szybko, solidnie i zawsze dobrze doradzi.
    ja natomiast szukam poważnego i kompetentnego kierownika budowy. Proszę o pomoc

  17. #2237
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boztwa

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    10

    Domyślnie

    przepraszam zapomniałam dodać elektryk -Piotr Juśko

  18. #2238

    Domyślnie

    Szukam pilnie kogoś do zaprojektowania zjazdu na działkę (przez rów).

  19. #2239
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AntoniK

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja też szukałem pomocy w innym temacie, myślałem że Murator silny jest a tymczasem opisałem problem, dostałem pomoc w postaci linku ogólnego z Googla i... sam rozwiazałemproblem, to znaczy znalazłem dostawcę. Łe, Murator jakoś mało szybki jest

  20. #2240

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś buduje aktualnie z firma pana Krzysztofa Romanka? Prosze o kontakt na priv.

Strona 112 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony