dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 214
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 4265
  1. #841
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erol 1
    Poradzcie gdzie w Krakowie lub okolicach kupić drzwi wewnętrzne i zewnętrzne niezbyd drogie a dobre.
    Interesują mnie sklepy jak i drobni stolarze.
    Dzięki.
    Jak masz możliwość to podjedź do Kluczy. Kupowałem tam okna Avante i planuję kupować też drzwi wewn. Mają różne propozycje, z różnych przedziałów cenowych. A firma Okna Kosim, kilkakrotnie polecana już tutaj.

  2. #842

    Domyślnie taras nad garazem

    witam,

    prosze o polecenie solidnego wykonawcy tarasu nad garazem.

    pozdrawiam
    piotr

  3. #843

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Cytat Napisał waldi08
    Witam !
    Czy macie jakiś dobrych parkieciazy godnych polecenia
    Pozdrawiam
    pan Kasprzyk, gdzieś zza Dobczyc jest, robił u nas 2 lata temu - parkiecik miodzio i cenowo było całkiem nieźle. Podawałam namiary - gdzieś na liście są - ale gdybyś nie mógł znaleźć to postaram się odszukać w papierach.
    Przeszukałem ale nie znalazłem.Proszę więc o namiar.Nie musi być na już bo termin nie goni.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Waldi

  4. #844
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie .

    Moze i sa ok okna Kosim ale ceny maja kosmos 25000 zł mi wycenili w drewnie na taka sama kwote a inni w plastiku 16-18 tys

  5. #845

    Domyślnie

    Cytat Napisał gegus37
    biała lista

    wykonawca stanu surowego, polecny juz tutaj na forum - ja tylko potwierdzam S. Madeja tel. 606838128 (ściany równiutkie, stropy solidne, kominy proste, pracownicy OK, doradzą i nie wydziwiają)

    OKNA... firmy PAGEN drugi raz też bym je wybrał - solidne, wzorowy kontakt i dbałość o klijenta, cena/jakość 5+ polecam - tel. 691311001

    cdn.
    Podniose p. Madeję, a co - należy mu się! U nas robił tylko fundamenty, ale perfekcyjnie.

    Co do stolarza - bo wiele osób pyta - będę polecać p. Domanskiego (696703424). Robi wszystko, poza tym zajmuje się również renowacją antyków
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  6. #846
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał madd
    as robił tylko fundamenty, ale perfekcyjnie.

    Co do stolarza - bo wiele osób pyta - będę polecać p. Domanskiego (696703424). Robi wszystko, poza tym zajmuje się również renowacją antyków
    Potwierdzam, że p. Domański jest stolarzem, który żadnej pracy się nie boi
    u nas robił blaty, schody, obudowę wanny, niektóre mebelki - jesteśmy zadowoleni.

  7. #847
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldi08
    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Cytat Napisał waldi08
    Witam !
    Czy macie jakiś dobrych parkieciazy godnych polecenia
    Pozdrawiam
    pan Kasprzyk, gdzieś zza Dobczyc jest, robił u nas 2 lata temu - parkiecik miodzio i cenowo było całkiem nieźle. Podawałam namiary - gdzieś na liście są - ale gdybyś nie mógł znaleźć to postaram się odszukać w papierach.
    Przeszukałem ale nie znalazłem.Proszę więc o namiar.Nie musi być na już bo termin nie goni.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Waldi
    Podaje namiary na parkieciarza: p. Kasprzyk, tel. 606 760 374.
    Współpracuje z "pakietami Jarząbek" i parkiet krajowy bierze od nich - mają sklep na Zakopiańskiej, zaraz za salonem Audi.

  8. #848

    Domyślnie

    Po przebrnięciu przez ten wątek (trochę zajęło), dodam coś od siebie.

    Czarna lista
    Firma Cel-Bud z Nowych Żukowic, ponoć też w Mikołajowicach coś mają - generalnie okolice Tarnowa, nazwisko Strojny. Otrzymałem od wujka (ech rodzina...), namiary na ww. człowieka w sprawie drewna na więźbę dachową. Po telefonie gość zjawił się u mnie w ciągu godziny i wziął potrzebne wymiary i zaliczkę 300 zł. Szybkość tego pana spadła gdy przyszedł czas odbioru, kilka razy zwodził, że już wyjeżdżają i tak jechali do mnie kilka dni (może auta zapomnieli) dystans 30 km. W skrócie; drewno miało być zaimpregnowane, a nie było, na dodatek mokre (nie padało), najdłuższe elementy popękane, sporo nierównych fragmentów, cieśle też nie byli zachwyceni, ale stwierdzili, że ujdzie (cóż mieli powiedzieć, inaczej robota by im przepadła). Pan Strojny łaskawie 300 zł. opuścił za brak impregnacji, którą częsciowo robiłem już na murach przez co nie jest zrobiona dokładnie do końca. Po przykrych rozmowach Pan Strojny powiedział, że jak mi się nie podoba to może drewno zabrać, a wiedział, że już jest założone bo "przypadkiem" przejeżdżał. Tak czy inaczej odradzam interesy z tym człowiekiem, a skruchy ani przeprosin nie było...

    Biała lista
    Instalacje elektryczne - Ampex Dariusz Macheta - 600 064 220. Również okolice Tarnowa. Bardzo konkretna dwuosobowa ekipa, szczerze polecam.

    Dekarz - Leszek Pancerz - 507 974 122 - bardzo porządnie wykonany dach z blachodachówki oraz rynny, również polecam.

  9. #849

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Cytat Napisał waldi08
    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Cytat Napisał waldi08
    Witam !
    Czy macie jakiś dobrych parkieciazy godnych polecenia
    Pozdrawiam
    pan Kasprzyk, gdzieś zza Dobczyc jest, robił u nas 2 lata temu - parkiecik miodzio i cenowo było całkiem nieźle. Podawałam namiary - gdzieś na liście są - ale gdybyś nie mógł znaleźć to postaram się odszukać w papierach.
    Przeszukałem ale nie znalazłem.Proszę więc o namiar.Nie musi być na już bo termin nie goni.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Waldi
    Podaje namiary na parkieciarza: p. Kasprzyk, tel. 606 760 374.
    Współpracuje z "pakietami Jarząbek" i parkiet krajowy bierze od nich - mają sklep na Zakopiańskiej, zaraz za salonem Audi.
    Wielkie dzięki.Pozdrawiam Świątecznie

  10. #850

    Domyślnie ogrodzenie i kostka

    Hej!
    Szukam kogos sprawdzonego do wykonania ogrodzenia. Siatke ocynk, slupki juz mam. Dzialka jest na polnocy Krakowa, za Zielonkami. Czy mozecie podeslac mi namiary na sprawdzona ekipe? Kiedys odzywali sie do mnie juz Mathiasso i mk1 - jezeli macie jeszcze jakies namiary to rowniez podeslijcie!

    Poszukuje rowniez kogos, kto bedzie w stanie polozyc mi kostke na tarasie - material juz mam.

    Dziekuje!
    Przemek

  11. #851
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marepel

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    212
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso
    nie mogę znaleźć na liście kogoś od drzwi wewnętrznych, czy jest ktoś zadowolony cena/jakość i mógłby polecić z czystym sumieniem??
    ja ma z tego zakładu i jestem zadowolona
    http://www.uslugi-stolarskie.com/index.htm

  12. #852

    Domyślnie

    Witam.

    Do Bardzo Białej Listy (po raz kolejny w tym wątku) dopisuję firmę Pana Wojciecha Gabora - tel. 502-635-858.
    Robił u mnie docieplenie dachu oraz regipsy - żadnych problemów, słowny, terminowy.
    Jakość zrobionych ścianek została oceniona przez ekipę kładącą mi obecnie flizy, jako bardzo wysoka.

    Pozdrawiam - jankos.

  13. #853

    Domyślnie

    Witam.

    Na Bardzo Białą Listę wpisuję firmę "Kominy i kominki" www.kominyikominki.pl
    Wrażenia jakie wyniosłem od początku do końca współpracy są w 100% pozytywne!
    Kontakt na bieżąco bez żadnych problemów, wszystko zrobione w terminie, czyściutko - jednym słowem SUPER!
    Kiedy zauważyłem (przed montażem), że kamienna obudowa kominka nie jest wyszlifowana jak należy, jeszcze w tym samym dniu została ściągnięta ekipa która robiła mój portal aby usunąć wszystkie niedoróbki.
    Polecam wszystkim.

    Pozdrawiam - jankos

  14. #854

    Domyślnie

    Na białą listę mam świetną ekipę od ogrodzeń - namiarami służę na priv.

    Oprócz tego bardzo przyjemną ekipę od dachów i poddaszy posiadam. Robią też wykończeniówkę, ale tego ocenić jeszcze nie mogę. Namiary też na priv, bo zwyczajnie nie mam teraz jak do telefonu podejść i spisać numeru. Może później jeszcze wrzucę.

    Dobrze spisał się też kominkarz polecany tutaj kilka stron temu - pan Mirek - 501691537 - szybko i dobre ceny.

  15. #855

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka
    Na białą listę mam świetną ekipę od ogrodzeń - namiarami służę na priv.
    To ja bym prosił, jeśli można...

  16. #856
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzydlug

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    6

    Domyślnie Biała lista

    Witam

    Biała lista

    Geodeta- GEOMETRA Piotr Skawiński, ul. Śląska 20/1,
    (012) 634-38-30

    Stan surowy - od piwnic do dachu.
    Polecana już firma Janusza Kozyry. Szybko, sprawnie, ściany murowane +betonowe w piwnicach proste, stropy solidne, schody ok. Kominy ładnie obmurowane klinkierem. Solidny dach. Ekipa składa się z górali z okolic Rabki, Poręby, Niedźwiedzia. Budują w okolicach Krakowa.
    Tel. p. Janusz Kozyra 608417029

    Okna - Firma MAKROS z Gdowa. Zamawiałem okna Oknoplastu Kraków. Cena lepsza niż u polecanych przedstawicieli w Krakowie. Transport gratis. Bardzo dobra (własna) ekipa montażowa. Tel. (012)251-48-77

    Skład budowlany - bezproblemowo Nowy Dom Juniora w Michałowicach - dobre ceny na ceramikę i styrodur. B. dobre ceny na kominy Schiedla. Dostawy w terminie na telefon. Pan Marcin Irzyk 600472431.
    Również bezproblemowo (terminy płatności, uzgodnienia odnośnie dostaw) - skład Luskar w Michałowicach - dobre ceny stali

    Dachówka +okna dachowe+blacha+ folia+rynny - Trapez-Carbo ul. Zakopiańska 56, p. Paweł Zając 607212124, dobry kontakt, wszystko ok

  17. #857
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aguka

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Na białą listę

    Miałam problemy z wykonawcą, brygadą murarzy. Ja mówiłam im , że coś jest nie tak, a w odpowiedzi słyszałam - "tak ma być". Poradzono mi abym skorzystała z pomocy P. Marcina, który sprawdza czy ekipa dobrze wykonuje pracę. Zupełnie inaczej gdy fachowiec zwróci uwagę. Ekipa poprawiła się z dnia na dzień po jego wizycie. Poradził mi m.in. również jak zamontować stolarkę okienną. Znajomym załatwił okna na cały dom w dobrej cenie i sprawdzał tynki, bo ekipa była kiepska. Wynegocjował 800zł upustu za źle wykonaną pracę. Za wizytę wzioł 300zł. Teraz żałuję tylko, że nie spotkałam go przed wyborem projektu. Otworzył mi oczy jak wiele rzeczy można było zrobić lepiej lub taniej. Polecam.

  18. #858
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aguka

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Na białą listę

    Zapomniałam telefon do p. Marcina:606426178

  19. #859

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA
    Firma MOLTECH
    - tynki gipsowe
    - tynki cementowo-wapienne
    U mnie robili tynki gipsowe.
    Ekipa bardzo dokładna, słowna, punktualna. Pracują ciężko i efekty są widoczne. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko czysto, bez nerwów, przeklinania - jestem mile zaskoczony. 500 mkw zrobili mi w 4 dni.
    Właściciel - Andrzej Moląg tel. 604816362.
    Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić.

  20. #860
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gregor22

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1

    Domyślnie witam

    Jesli ktos potrzebuje szybko i tanio sporządzić świadectwo energetyczne to mogę z czystym sumieniem polecić p Pawła Sadko nr 501 320 512.
    A co do czarnej listy to wstawiłbym tam sklep Panelux z Wieliczki i firme Cembet

Strona 43 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony