dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 95 z 214
Pokaż wyniki od 1.881 do 1.900 z 4265
  1. #1881

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetik Zobacz post
    DO BIAŁEJ LISTY zapisuję skład STC w Skawinie, super obsługa!! Dowożą wszystko na czas, mozna robic zwroty. Obsługa komunikatywna i pomocna. Jak na razie jestem zadowolona.
    Podpisuję się pod tą opinią, dodam jeszcze, ze maja bardzo dobre ceny i rabaty, polecam.
    Ula

  2. #1882
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Szukam osoby ktora przygotuje mi słupki klinkierowe pod zawieszenie bramy ( zalanie ławy , wymurowanie 3 słupków z klinkieru z osadzonymi zawiasami) moze ktos z Was cos takiego robil i moze polecic?

  3. #1883
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Szukam osoby ktora przygotuje mi słupki klinkierowe pod zawieszenie bramy ( zalanie ławy , wymurowanie 3 słupków z klinkieru z osadzonymi zawiasami) moze ktos z Was cos takiego robil i moze polecic?
    Może to.

    Lelek Krzysztof tel. 12 270 65 30

  4. #1884
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Witam
    Czy moze ktos polecic fachowca od odgromowki ..... potrzebuje na JUZ !!!!
    Dzieki
    U znajomego robił instalację odgromową (i z resztą całą resztę elektryki) pan, którego nr to 602 623 630. Znajomy był bardzo zadowolony. U mnie ten elektryk nie robił ale chyba go wezmę do odgromówki, bo pierwotnie nie robiliśmy ale chyba sobie dorobimy.
    Home sweet home!

  5. #1885
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie odgromy

    Polecałem juz Pana Sokołowskiego - specjalista jak się patrzy w kwesti odgromienia.
    Konkurencyjny cenowo , kultura osobista na wysokim poziomie , dluga gwarancja i zero problemów

    http://www.blyskawica.pl/kontakt-4-s.html

    kom. 502 522 018

  6. #1886
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ejszia

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam! Bardzo proszę o polecenie pracowni, która zajęłaby się wszelkimi formalnościami od "0" aż do pozwolenia na budowę. Solidnej i umiarkowanej cenowo Jestem spoza Krakowa i zupełnie nie wiem, jak się poruszać po urzędach Pozdrawiam

  7. #1887
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    no i niestety i ja dodam kogoś do CZARNEJ LISTY
    u mnie na taką listę trafiła firma Avitech zajmująca się przydomowymi oczyszczalniami ścieków
    samo wykonanie ok- szybko sprawnie i byłoby super ale.....
    2 tygodnie po wprowadzeniu się mieliśmy się skontaktować z panem Michałem (właściciel) żeby uruchomił nam oczyszczalnię- tj zamontował sterownik, wsypał bakterie oraz przeszkolił jak obsługiwać oczyszczalnię. I niestety 3 tygodnie nie udało mi się doprosić pana żeby zechciał do nas przyjechać- no pewnie kasę wziął to co będzie jeździł za frajer. W końcu wymyślił, że on przez telefon powie mężowi jak to uruchomić! Ciekawe jak przez telefon zamierzał przekazać nam sterownik?? A nie mógł do mnie przyjechać bo po 15 to on nie może a do 15 to ja pracuję- więc to przecież moja wina, że nie postanowiłam wziąć urlopu żeby pan zechciał wykonać rzecz, za która dostał kasę. A w soboty pan nie pracuje. Gdy zadzwoniłam do pana żeby nas telefonicznie poinstruował co i jak (po tym jak łaskawie odebrał mój 7 telefon) stwierdzi, że on teraz jest z rodziną na spacerze i żebym zadzwoniła w poniedziałek! W końcu mąż się wkur.... i wysłał mu maila z wezwaniem do wykonania umowy to mu odpisał, że przecież ja tylko raz dzwoniłam więc o co nam chodzi? Po kolejnych dwóch tygodniach pan wczoraj się łaskawie objawił- myślałam że nastąpił szczęśliwy finał. Jakże się myliłam! Pan zainstalował cos, wsypał bakterie, kazał nic nie ruszać i poszedł. Jakież było zdziwienie męża gdy stwierdził, że sterownik, który pan nam zainstalował to zwykły wyłącznik czasowy kosztujący 9 pln! A nie oryginalny sterownik do oczyszczalni roth z wyświetlaczem, który miał pokazywac rózne informacje. Żeby było śmiesznie to nawet na stronie tego pana jest dokładne zdjęcie tegoż sterownika (tego który miał być). Wysłaliśmy zatem maila do pana z zapytaniem kiedy zamierza dostarczyć właściwy sterownik? Pan się oczywiście nie odezwał. Mąż do niego zadzwonił i co się dowiedział? Że pan nam sterownika nie zmieni!! Bo on teraz takie instaluje bo tamte się rzekomo psuły!!! Najbardziej wkurza mnie, że w sumie jest to pierdoła a bujam się z tym od kilku tygodni i tym razem nie popuszczę. Doprowadzę do wymiany tego sterownika choćbym miała walczyć o to w sądzie- nie będę tolerowała cwaniactwa i krętactwa. Nic mnie tak nie wkurza jak takie podejście- dopóki trzymam kasę to się ze mną liczą a potem- nawet pomimo podpisanych umów- bujaj się babo sama! Wrrr.....
    Reasumując nie polecam firmy Avitech www.avitech.lap.pl
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  8. #1888
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiekg

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    252
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Witam
    ja od tygodnia mieszkam w nowym domku i musze poweidziec ze caly domek robilam przy pomocy tylko i wylacznie polecanych ekip a i tak wiekszosc z nich zakwalifikowałabym jako szare lub czarne o nich wole nie pisac
    natomiast absolutnie biala lista:
    pan Wiesiek Kukuła - stolarz od kuchni melbli lazienkowych szaf przesuwnych - nie ma dla niego zadnych nie da sie, zawsze otwarty na propozycje i wszystko idealnie realizuje tyle tylko ze moze czasmi nabrac spoznienia ale nie sa to jakies straszne przesuniecia i migania sie jak to sie zdaza czesto innym - uprzedza ze cos mu wypadlo i ze bedzie za np 2,3 dni naprawde polecam
    502140335
    pan Grzegorz Węgrzyn drzwi i parapety drzwi robi przepiekne dębowe (wewnetrzne i zewnetrzne ) wszyscy ktorzy mnie odiwedzaja pytaja kto je robil, ceny nie sa z kosmosu i to chyba jedyny Pan ktorego nie musiałam przyspieszac, wszystko bylo nawet przed czasem aczkolwiek zamawialam drzwi z duzym wyprzedzeniem 504781332
    pan Paweł Zajt fabryka podłog bochnia miałam 2 panow od parkietu wiec mam porownanie ale raczje powinnam powiedziec ze nie ma porownania ta druga firma maskara: ubrudzila parkiet gotowy lakierem i sie wyparła, korek zrobila paskudnie, a pan Paweł bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy pieknie po sobie posprzatal parkeit ulozony idealnie - nie ma na co narzekac
    pan Goncarz wylewki wszystko idealnie rowniotko wszyscy wykonawcy ktorzy robili podlogi byli zadowoleni 603680072
    Ostatnio edytowane przez basiekg ; 25-10-2010 o 10:05

  9. #1889
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    FDrake

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-223
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cześć,
    Do czarnej listy chciałabym wrzucić firmę DREWEX z filią w Skawinie. Co prawda kupiłam u nich tanio okna , ale potem musiałam na nie czekać 2 miesiące. Okna miały być w przeciągu 4 tygodni. Doczekałam się w końcu, ale po wielkich przejściach i awanturach, bo zawsze mieli problem z ich przywiezieniem od producenta. Pogoniłam ich w końcu pismem do prezesa. Ich obsługa klienta jest na żenującym poziomie (jak za komuny!!! może przyjadą a może nie ! horror).

    Na białej liście umieściłabym pana Andrzeja Malczewskiego z Jordanowa. Zajmuje się stolarką i świetnie zrobił nam drewnianą elewację. Terminowo,solidnie i nie trzeba nad nim stać - wystarczy się wcześniej dogadać co i jak . Cena też nie wygórowana.
    http://www.malczewski.com.pl/

  10. #1890
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Kolejna ekipa do białej listy. Wylewkarze z firmy Dro-Mix. W pięciu zrobili 220 m2 w 6 godzin - wszystko dokładnie i szybko. Dodatkowo robili dylatacje oraz zbrojenie włóknami do betonu fibermesh. Styropian natomiast układaliśmy wcześniej sami. Cena również przystępna, kontakt z szefem bardzo dobry. Serdecznie polecam
    Ostatnio edytowane przez jowitajb ; 25-10-2010 o 22:16

  11. #1891
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie wylewki

    Cytat Napisał jowitajb Zobacz post
    Kolejna ekipa do białej listy. Wylewkarze z firmy Dro-Mix. W pięciu zrobili 220 m2 w 6 godzin - wszystko dokładnie i szybko. Dodatkowo robili dylatacje oraz zbrojenie włóknami do betonu fibermesh. Styropian natomiast układaliśmy wcześniej sami. Cena również przystępna, kontakt z szefem bardzo dobry. Serdecznie polecam
    ile zapłaciłeś za te wylewki?
    kozien

  12. #1892
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    ile zapłaciłeś za te wylewki?
    Wiadomość na PW

  13. #1893

    Arrow

    Chciałabym polecić dwie ekipy polecane juz na białej liście.Pierwsza to ekipa murarzy z Tymbarka( polecana wcześniej przez Redpradnika).Sumienni ,fachowi i baaardzo dokładni.Pan który przyjechal do pomiaru okien powiedział ,że mieliśmy genialnych murarzy.Potwierdzam

    Pan Marian 504121564

    I kolejni,też już wczesniej na białej liście to elektrycy,w dwa tygodnie zrobili nam całą elektrykę ,alarmy,internet itp.Bardzo sumienni,doradzają a my zabiegani i zapracowani mogliśmy sie zdać całkowicie na nich.Bardzo sympatyczni z ogromnym poczuciem humoru

    Pan Krzysiek 607-732-169

  14. #1894

    Domyślnie

    Mam jeszcze prośbę ,polećcie prosze na szybko tynkarzy,pilnie potrzebujemy wytynkowac wkoło okien pod ciepły montaż, a jeszcze pilniej potrzebujemy kogoś do wykonania przyłącza wody i kanalizacji.Była jedna ekipa i wyceniła nam na 16 000.Szok!!!Błagam nie odsyłajcie mnie do przeczytania 45 stron bo nie jestem w stanie,a potrzebni są na już.będę bardzo wdzięczna

  15. #1895
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Mam jeszcze prośbę ,polećcie prosze na szybko tynkarzy,pilnie potrzebujemy wytynkowac wkoło okien pod ciepły montaż, a jeszcze pilniej potrzebujemy kogoś do wykonania przyłącza wody i kanalizacji.Była jedna ekipa i wyceniła nam na 16 000.Szok!!!Błagam nie odsyłajcie mnie do przeczytania 45 stron bo nie jestem w stanie,a potrzebni są na już.będę bardzo wdzięczna
    Tynki wewnętrzne p. Żmuda 722 051 874. Polecany milion razy na forum
    Home sweet home!

  16. #1896

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    dziękuje za to Teko w takim razie i szukam kogoś innego
    Natomiast u nas wrażenia ze współpracy z tą firmą jak najbardziej pozytywne. Schody mają 1,5 roku - jak na razie OK

  17. #1897
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    można prosić o zdjęcia?
    kozien

  18. #1898

    Domyślnie

    Cześć,
    Do czarnej listy chciałabym wrzucić firmę DREWEX z filią w Skawinie. Co prawda kupiłam u nich tanio okna , ale potem musiałam na nie czekać 2 miesiące. Okna miały być w przeciągu 4 tygodni. Doczekałam się w końcu, ale po wielkich przejściach i awanturach, bo zawsze mieli problem z ich przywiezieniem od producenta. Pogoniłam ich w końcu pismem do prezesa. Ich obsługa klienta jest na żenującym poziomie (jak za komuny!!! może przyjadą a może nie ! horror)



    I ja również miałem z nimi przejścia i jestem tego samego zdania - pachną głęboką komuną!
    Kupiłem u nich bramę garażową - zamówiona w pierwszym tygodniu lutego, na fakturze napisane że termin realizacji - 6 tygodni.
    W połowie marca wysyłam nieśmiało mejla z pytaniem kiedy będzie montaż - odpisali dopiero po tygodniu że najprawdopodobniej po świętach wielkanocnych.
    Święta minęły, wysyłam kolejnego mejla z pytaniem kiedy dokładnie będą - odpowiadają że ' w przyszłym tygodniu'.
    No i ten przyszły tydzień też minął, więc znowu pytam co z moją bramą a oni na to (i tutaj proszę szanownych forumowiczów o uwagę i skupienie) że 'nie wysłali samochodu po odbiór mojej bramy ponieważ póki co mają zbyt małą ilość bram do odbioru'!!
    Równy miesiąc po terminie oni mi piszą że nie opłaca im się jechać po moją bramę, no gites
    W końcu zamontowali bramę z prawie 2 miesięcznym opóźnieniem. Stanowczo nie polecam i wpisuję na czarną listę.

    Kamil


    Ostatnio edytowane przez ekokamil ; 21-11-2010 o 13:34

  19. #1899
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    apoc

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-466
    Posty
    2

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA - ZDECYDOWANIE POLECAM:

    Firma Parkan Styl, Łączany - http://www.parkan-styl.pl/kontakt.php

    Pan Marcin i Pan Stanisław, wykonują balustrady, bramy i ogrodzenia - wszystko co związane z metaloplastyką. Terminowo, fachowo, bardzo sympatycznie i grzecznie. Moja balustradka znalazła się zresztą w portfolio na firmowej stronie. z pracy Panów jestem bardzo zadowolony. Ocynk + lakierowanie proszkowe.

  20. #1900

    Domyślnie

    CZARNA LISTA zdecydowanie: firma KAMIBUD (Kami-BUD) z Krakowa, usługi remontowe i budowlane. Położyli mi kostke dali 2 lata gwarancji...... kostka sie zapadla(niewiele), od kilku miesiecy nie moge sie doprosic naprawy, teraz wlasciciel nie odbiera ode mnie telefonu.... (choc naprawa to gora 1 dzien pracy dla 1,2 ludzi).... kase wzial, zapewnial bezproblemowa naprawe w razie czego.... a tak sie skonczylo.
    Jak powiedzialem mu (telefonowalem z innego numeru to oczywiscie odebral) ze podam go do sadu jak mi nie zrobi do konca roku- to powiedzial zebym go podawal...


    ODRADZAM ZDECYDOWANIE ta firme

Strona 95 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony