Cytat Napisał mathiasso Zobacz post
miałem nie pisać żeby nie zaśmiecać wątku ale z jednym nie mogę się zgodzić:
Tynkarze jak każda ekipa mogli być świetni ale mogli też "zejść" na złą drogę albo "palma" odbiła jak zwał tak zwał, przecież to że fachowiec jest dobry nie znaczy że będzie takim na zawsze, sam korzystałem z usług Pana Żmudy ale to było ponad 2 lata temu i wtedy go polecałem, ale jestem skłonny uwierzyć Edycie że coś się u niego delikatnie mówiąc popsuło..... i tyle w tym temacie.
Niestety, ale potwierdzam na własnej skórze... My doświadczyliśmy też podobnej "przemiany" w usłgach elektryka, pana Celera. Raz, że polecany tu na forum, a dwa przez naszych znajomych, u których wykonywał instalację jakieś 2 lata temu. U nas w tym roku się z nim umówiliśmy. I do samego wykonania póki co nie mam zastrzeżeń, ale nie polecę z uwagi na jedną rzecz: chciał nas po prostu naciągnąć na kosztach materiałów. Może i głupota, bo skala niewielka, ale jednak liczy się zasada. Miało być taniej, oferta specjalna, materiały po koszcie i bez VAT. A jak usłyszeliśmy cenę materiałów, to nie mogliśmy wyjść ze zdziwienia. Postanowiliśmy zatem sami za nie zapłacić w hurtowni i wówczas się okazało, że pan Celer wycofał z naszgo zlecenia kilka materiałów (chyba mieliśmy płacic za czyjeś inne!), a cena z VAT okazała się jeszcze mniejsza. No i dodatkowo ten VAT jeszcze częściowo odliczymy. Chyba więc mathiaso ma rację - ludzie się zmieniają i nawet najlepsi fachowcy też. Trzeba więc trzymac rękę na pulsie...