dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 142 z 214
Pokaż wyniki od 2.821 do 2.840 z 4265
  1. #2821
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mantojfel

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Szukam ekipy do kompleksowego remontu mieszkania w krakowskiej kamienicy (począwszy od wymiany tynków, wylewek, instalacji, montaż kominka po "zwykłe" malowanie ułożenie płytek i podłóg...) Znacie może takich magików co tym się zajmą w całości?
    tel. 608 516 701
    Ostatnio edytowane przez Mantojfel ; 29-10-2012 o 06:47

  2. #2822
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Mantojfel po tym wpisie sami do Ciebie sie zglosza

  3. #2823

    Domyślnie

    Zdaję sobie sprawę, że firma ze śląska, ale kogoś może podkusić, więc wolę ostrzec:

    CZARNA LISTA

    Adamex Adam Kaczmarek
    41-933 Bytom, ul. Skwer Osiedlowy 3
    NIP 626-159-16-93

    Dane kontaktowe
    tel. +48507034638
    tel. +48322800928
    [email protected]
    [email protected]

    Nick na allegro: adamex75


    Pan Kaczmarek to OSZUST i KRĘTACZ!!!!
    Umowa na montaż drzwi gerdy spisana w drugim tygodniu września. Drzwi miały być po 14 dniach (przy podpisaniu umowy, ustalony termin montażu). Wpłacona zaliczka.
    Po dwóch tygodniach Pan Adam zadzwonił, że nie dostał drzwi i przesunął montaż o kolejny tydzień.Jako, że jestem cierpliwym inwestorem nie robiłem z tego tytułu żadnych problemów. Dzień przed montażem mieliśmy się zdzwonić w celu potwierdzenia montaż i dogadania konkretnej godziny.
    W 3 tygodniu Pan Kaczmarek zadzwonił, że drzwi ma na magazynie, ale nie wyrobi się z montażem, ponieważ ma strasznie napięty terminarz i odezwie się początkiem 4 tygodnia.
    W 4 tygodniu, telefony w firmie Adamex milczały. Komórka wyłączona (jak się okazuje to standard), a stacjonarnego nikt nigdy nie odbiera. Zacząłem się delikatnie niepokoić. Wysłałem ponaglającego smsa.
    W piątym tygodniu Pan Adam wreszcie oddzwonił (wymówka - byłem za granicą). Zaproponował montaż za 3 dni, na co przystaliśmy (zaczęło nam się delikatnie spieszyć). W dniu montażu (podkreślę końcówka 5 tygodnia od zamówienia, prawie 3 tygodnie drzwi na magazynie) Pan Kaczmarek zadzwonił, że nie przyjedzie, gdyż drzwi które posiada na magazynie to "80" a nie zamówione przez nas "90".
    Ta rozmowa nie była już taka miła. Padło kilka ostrych zdań. Pan Adam zobowiązał się jak najszybciej wymienić drzwi na zgodne z zamówieniem. (miał to załatwić "od ręki").
    W 6 tygodniu wreszcie doczekałem się telefonu, że drzwi są, ale montaż za kolejny tydzień w dodatku dzień przed świętem zmarłych.(LISTOPAD!!!). Nie zgodziłem się na takie rozwiązanie. Zażądałem montażu w biegnącym tygodniu.
    Pan Kaczmarek po zastanowieniu zaproponował sobotę (prawie 7 tydzień od zamówienia!!) okolice godziny 12 (południe) na co przystaliśmy.
    W sobotę zadzwonił przed południem potwierdzając montaż!!!. Czekaliśmy cierpliwie, marnując całą sobotę (nie mieszkamy na budowie).
    Pan Adam Kaczmarek wyłączył telefon i oczywiście się nie zjawił. Szczyt bezczelności w taki sposób wystawić inwestora.

    Od soboty nie odbiera telefonu ani nie raczył się skontaktować żeby przeprosić.

    Ostrzegam wszystkim przed tym OSZUSTEM.
    Nie WARTO podejmować współpracy z tą firmą i tym człowiekiem. Wpłacicie zaliczkę i nie będziecie mogli doprosić się o montaż.
    Szczyt bezczelności i krętactwa
    OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!


    CZARNA LISTA
    Adamex Adam Kaczmarek
    41-933 Bytom, ul. Skwer Osiedlowy 3
    NIP 626-159-16-93
    Dane kontaktowe
    tel. +48507034638
    tel. +48322800928
    [email protected]
    [email protected]
    Nick na allegro: adamex75


    EDIT:
    W dniu publikacji posta (może zwykły przypadek), pan Kaczmarek łaskaw był poinformować mnie, że ekipa montażowa jest 15 minut od budowy i chcą montować drzwi.
    Nie lubię być zaskakiwany takimi sytuacjami, ale ważne że w końcu doszło do montażu.
    Niesmak jednak pozostał. Drzwi zamontowane w 8 tygodniu od zamówienia.
    Ekipa z gerdy też opowiedziała kilka historii o panu Adamie.
    (dowiedziałem się też, że w sobotę nawet nie mieli dyspozycji przyjazdu do mnie).
    Czyli Pan Kaczmarek potwierdzał montaż nie mając najmniejszego zamiaru nawet przyjeżdżać.
    Ostatnio edytowane przez mc2000 ; 01-11-2012 o 09:35 Powód: Nowe okoliczności

  4. #2824
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aki-aki
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Witajcie,
    czy ktoś miał do czynienia z ekipą Muniek Tomasz z Pcimia.

    Stolarze
    Ostatnio edytowane przez aki-aki ; 30-10-2012 o 11:03

  5. #2825

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    nie wiem czy to dobry temat, ale poszukuje dobrego kierownika budowy (z polecenia) do sprawdzenia domu przed kupnem. Dom jest w stanie "deweloperskim" na północy Krakowa.

    Chodzi o ocenę jakości wykonania, wskazaniu ewentualnych wad i szacowanych kosztów usunięcia.

    Czy moglibyście polecić kogoś sprawdzonego?

    Pozdrawiam

  6. #2826

    Domyślnie

    Witam
    Chciałbym zapytać czy ktoś z szanownych Koleżanek lub Kolegów mógłby polecić sensownego radcę prawnego. Potrzebuję zasięgnąć opinni na temat sądowej sprawy spadkowej. Sprawa pilna więc bardzo proszę o informacje.
    Dziękuję i pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  7. #2827

    Domyślnie

    Kornaus Marcel
    Budowlane Usługi - Elewacyjne, Izolacyjne
    32-823 Sterkowiec, Tarnowska 32
    woj. Małopolskie, pow. Brzeski, gm. Brzesko

    Dopisuję do CZARNEJ listy nie ze względu na jakość wykonywanych prac, których nie mogłem stwierdzić, gdyż nie widziałem
    Do CZARNEJ listy dopisuję z uwagi na fakt, iż firma ma w zwyczaju spalać wszelkie odpady pobudowlane na posesjach klientów.
    Mam tutaj na myśli: styropiany, folie i wszystko inne - po prostu wrzucają do ognia jak leci.
    Jeżeli komuś zależy na wizycie u onkologa w pakiecie razem z wykonaną usługą budowlaną to oczywiście można skorzystać.

  8. #2828
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Witam!
    SSO- Bronisław Sowa tel. 661581930
    Napiszę krótko. Najlepsze wakacje mojego życia. Już nie mogę się doczekać następnego sezonu.
    Profesjonalizm, uczciwość i niesamowita serdeczność.
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  9. #2829
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spyra3009

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    41
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    polecam firme LUMIDEA. Załatwili mi praktycznie elektryke wraz z owietleniem do całego domu po super cenach. Przyszła babka z facetem super wszystko doradzili i za pare dni wszytko było w domu. Numer 698644389 albo 511242453

  10. #2830
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spyra3009

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    41
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Zmieniam zdanie o wylewkach wykonanych przez pana Goncarza. Po założeniu panelei okazało się, że jest sporo nierówności. panele pekają pod stopami mimo pianki. Masakra

  11. #2831
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    traks

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-764
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam
    Trafiłem na tą stronę szukając informacji o firmie Bomar2 (szkoda że nie zrobiłem tego przed dokonaniem zakupów), w każdym bądź razie po swoich przejściach nie polecam. Zamówiłem tylko wybrane elementy z listy towarów, sprzedawca stwierdził że i tak sprowadzi sobie na magazyn wszystkie rzeczy i jak ich nie odbiorę to nie ma problemu, po dwóch tygodniach pójdą na sklep do sprzedaży. Okazało się że nie mogę odebrać zamówionych rzeczy dopóki nie zaliczkuję reszty rzeczy , tych których nie chciałem brać. W końcu po perypetiach firma dowiozła towar, ale okazało się że nadpłata która wpłacona na poczet transportu nie może być przez firmę rozliczona z kierowcą, tylko trzeba go osobiście opłacić przy odbiorze. OK, towar dotarł i mimo sprawdzenia oznakowań na opakowaniach płytek i mimo że było takie samo, i wszystkie pochodziły z jednej partii to okazało się że w jednej paczce są inne płytki.Po telefonie do Bomaru w celach reklamacji (nie chodziło o jakość czy inne wady, po prostu płytki były inne), kazano przygotować wszystkie opakowania z dostawy płytek, oraz porobić zdjęcia jednych i drugich. Dopiero po osobistej interwencji w sklepie udało się sprawę załatwić, przynajmniej częściowo tz. płytki można oddać, ale pieniądze za nie jak i za nadpłatę można tylko odebrać w towarze.

    Z drugiej strony polecam sklep INDRA na Dobrego Pasterza, super ceny, przynajmniej w porównaniu do ten sam asortyment co w Bomarze taniej o co najmniej 20%. Właściciel właśnie w trakcie przeprowadzki sklepu, dlatego trochę zakręcony i czasami okazuje sie że mimo że zostało potwierdzone coś do odbioru, to po przyjeździe okazuje się że nie ma. Ale wtedy albo proponuje dowóz pod wskazany adres, lub jak w moim przypadku, dostałem dodatkowy upust i pojechałem do hurtowni odebrać osobiście.

  12. #2832
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nogul

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam Kaczmarek Zobacz post
    Sprostowanie :

    Panie Marcinie , szkoda że się Pani nie podpisał ..... na ale trudno .
    Muszę przyznać że klient ma rację , zamówiłem złe drzwi na które czekałem 2 tygodnie .
    Niestety przy dostawie nie zwróciliśmy na to uwagi i sprawa wyszła w dniu planowanego montażu .
    Poinformowałem klienta , poniosłem koszty i zamówiłem nowe drzwi na które też niestety musiałem czekać
    Wątpię że pracownicy mogli coś złego mówić na mój temat , ale to pozostawię bez komentarza.
    W związku z tym że z naszej winy wydłużył się termin realizacji zamówienia zaproponowałem klientowi
    rekompensatę finansową na co klient przystał . Drzwi zostały zamontowane w dniu 30.10.2012 czyli
    w ub. wtorek a ja niestety do dziś 06.11.2012 nie mam zapłaconej fakturki ... Wczoraj zostałem poinformowany
    że przelew poszedł ..... czekam .
    Mógł Pan również nadmienić że współpracowaliśmy w tym roku i nie było żadnych zgrzytów , wszystko zostało
    zrealizowane zgodnie z umową i w terminach , na podstawie wcześniejszego zamówienia złożył Pan u nas
    kolejne zamówienie . Ale po co pisać o dobrych stronach współpracy , skoro można się wyżyć kiedy coś jest nie tak ..
    Niemniej jednak ze swojej strony raz jeszcze przepraszam za zaistniałą sytuację .

    Adam Kaczmarek
    Niestety muszę potwierdzić negatywną opinię o firmie Adamex.
    Zamówiłem drzwi z montażem i wpłaciłem zaliczkę. Za kilkanaście dni umówiliśmy się na montaż. W dniu montażu, kilkanaście minut po wyznaczonej godzinie, dzwonię do pana Adama i dowiaduję się, że ekipa nie przyjedzie. Taka sytuacja nie powinna się zdarzyć, ale są pewne rzeczy na które nie ma się wpływu więc umówiliśmy się na kolejny termin i pan Adam obiecał rabat. Dzień przed drugim terminem dzwonię i otrzymuję informację, że na 100% przyjadą. W umówionym terminie 5 minut przed godziną montażu otrzymuję telefon, że ekipa jednak nie przyjedzie. Po rozmowie, pan Adam obiecał jeszcze większy rabat i umówiliśmy się na trzeci termin. Dzień przed zadzwoniłem i termin został potwierdzony. W dniu montażu otrzymuję telefon (tym razem godzinę przed więc przynajmniej nie jechałem na budowę na darmo), że ekipa znów nie przyjedzie. To już są jaja. Wystosowałem pismo z wezwaniem do montażu w ostatecznym terminie. Tego dnia pan Adam miał do mnie zadzwonić i potwierdzić, czy montaż się odbędzie. Zadzwoniłem ja i pan Adam miał oddzwonić za pół godziny. Nie oddzwonił i tego dnia nie odbierał już telefonów ode mnie. Wysłałem pismo wypowiadające umowę, jednocześnie żądając zwrotu zaliczki wraz z odsetkami. Ciekawy jestem, czy otrzymam zwrot, czy sprawa skończy się na policji.
    Przestrzegam wszystkich przed firmą
    ADAMEX
    Adam Kaczmarek
    ul. Skwer Osiedlowy 3
    41-933 Bytom

    Pozdrawiam
    Rafał

  13. #2833
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Witam

    Przeniesione z prywatnej wiadomości ;
    Cytat Napisał macio
    "tynki cementowo -wapienne Wiesiek tel. 691 721 694 w okolicach Gdów , Wieliczka
    zagładzone tak że tylko malować
    pawelc io 20.11.09 +
    >>Opinia "

    Nie wiem czy jest ta lista jeszcze aktualizowana, jeżeli tak to chciałbym polecić pana Wieśka z ekipą, bardzo solidnie, szybko, dokładnie. Znalazłem ich tu na tej liście i jak najbardziej polecam!
    Dodam, że to kolejny wykonawca znaleziony na tej liście i pełne zadowolenie!

    pozdrawiam

  14. #2834

    Domyślnie

    Krzysztof Niedziela - Małopolska - !!!!!! uwaga na partaczy !! dopóki tynki były mokre nie było widać fal i pęcherzy na sufitach i ścianach !! niektóre nierówności sięgają 2 cm !! kiedy zgłaszaliśmy reklamację spotkaliśmy się z chamstwem i arogancją. Współpracuje z nim Błaszczyk z Lędzin ( śląskie ) zleca mu prace który się również wykręcił !! uwaga na partaczy !!

  15. #2835
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Hettler - dwa wpisy i oba wychwalające jedną firmę....

  16. #2836

    Domyślnie

    Poszukuję FACHOWCA od kominków z płaszczem wodnym z okolic Krakowa. Polecicie kogoś ogarniętego, kto zrobi porządnie wszystko od A-Z?
    Pozdrawiam,
    Maciek

  17. #2837

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martinos1 Zobacz post
    Witam
    Jestem już na końcówce i trochę się wkurzam że dopiero teraz wpadłem na to forum i taki fajny wątek. Pozwolę sobie dodać od siebie paru wykonawców i proszę nie posądzajcie mnie od razu o reklamę ze względu na małą ilość postów. Jako że najlepiej mam w pamięci ostatnich wykonawców, mam na myśli stolarzy zacznę od nich a jak zrobię "rachunek sumienia" podam innych godnych polecenia.
    Jako się rzekło stolarzy poznałem (jak zwykle to się dzieje) przez znajomego. Wykonywali u niego meble do salonu i stół do jadalni trochę na wzór mebli z Bo Conceptu a że nie odpowiadał mu kolor mebli z salonu zlecił wykonanie. Meble wykonane (na moje oko) lepiej niż porządnie a na pewno lepiej niż Bo Concept. Wiem co piszę bo specjalnie pojechałem sprawdzić do sklepu.
    Poprosiłem o telefon i umówiłem się. W zasadzie tak jak oczekiwałem. Dwóch miłych Panów, jak się później okazało braci, rzeczowych i kompetentnych. Swoje wizje na temat mebli przedstawiła im moja lepsza połowa.
    Panowie zrobili pomiary ustaliliśmy materiały i umówiliśmy się na kontakt w sprawie wyceny. Jako że mieliśmy wizję mebli nowoczesnych w formie zdecydowaliśmy na jeden z egzotycznych gatunków forniru naturalnego, spodziewałem się wiec "słusznej"wyceny. Niestety nie myliłem się chociaż wycena jaką otrzymałem mieściła się w naszym budżecie. Przed wykonaniem Panowie zrobili nam kilka próbek wybarwień forniru i po dogadaniu wszystkich szczegółów zleciłem wykonanie.
    po wykonaniu i przywiezieniu mebli z natury skrupulatny chciałem się do czegoś "przyczepić" niestety nie dało się. Panowie dokładnie omówili szczegóły wykonania przed robotą i dokładnie wywiązali się z poczynionych ustaleń. Mam meble dokładnie takie jakie chciałem.
    Z tego co wiem Panowie wykonują wszelakie meble specjalizują się jednak w meblach z fornirów egzotycznych.
    Więc jak tutaj piszecie a w zasadzie piszemy Zdecydowanie biała lista Stolarze meblowi Kontakt do P.Marcina 501-837-988. Jak bardziej ogarnę się na tym forum postaram się wkleić kilka fotek.
    Pozdrawiam
    Witam
    Jakiś czas temu popełniłem powyższego posta z informacją że jak się trochę ogarnę podam kolejne namiary na sprawdzonych wykonawców. Chciałbym jednak zapytać jaki jest powód że polecani przeze mnie w tym wypadku stolarze nie znaleźli się na liście i czy mogę podawać następnych?
    Pozdrawiam

    Witam
    Miałem właśnie dopisać nowych wykonawców ale nie wiem czy ma to sens skoro polecani przeze mnie stolarze nie są dodani do listy.
    Chyb zajmuje się tym Kolega Zbigniew czy mógłbym zapytać dlaczego polecana przeze mnie firma nie jest dodana do listy?

  18. #2838
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Zbigniew100

  19. #2839
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martinos1 Zobacz post
    .........
    Miałem właśnie dopisać nowych wykonawców ale nie wiem czy ma to sens skoro polecani przeze mnie stolarze nie są dodani do listy.
    Chyb zajmuje się tym Kolega Zbigniew czy mógłbym zapytać dlaczego polecana przeze mnie firma nie jest dodana do listy?
    Jeżeli ktoś robi wpis do naszej listy , a jest to jeden z pierwszych wpisów to taką firmę daję na listę "przejściową"
    Czasem ,zwyczajnie coś przeoczę , więc proszę napisać "wiadomość " , wprowadzę poprawki.

    Jeżeli ktokolwiek uważa że coś należy zmienić , proszę śmiało pisać "wiadomość"

    Pozdrawiam

  20. #2840

    Domyślnie

    Prawie bez zarzutu, drzwi wstawione. Jedynym mankamentem był czas oczekiwania na 1 drzwi, które reklamowaliśmy - około 2 miesiące. No i trzeba było sobie przypilnować zgodność zamówienia z faktem rzeczywistym rozmiarów, rodzaju, koloru, modelu drzwi, gdyż po podaniu tych danych pani z panel-polu spisywała zamówienie i poprawiała chyba z 5 razy popełniając ciągle błędy w zamówieniu.

Strona 142 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony