dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 56 z 214
Pokaż wyniki od 1.101 do 1.120 z 4265
  1. #1101
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie .

    Pomysl super!! juz kilka razy brałem sie za spisanie tego do np excela.. ale wiecznie po pewnym czasie odpuszczałem - jesli trzeba moge pomoc.

    Co do posta kolezanki/kolegi powyzej...
    Ja z ekip ktore polecano jestem zadowolony - np Aqua uratował cała moja instalacje totalnie spiepszoną przez poprzedniego hydraulika.


    Tynki poleciłem i z czystym sumieniem polecam , Wylewki dzisiaj kończą rowniez firma z forum Pan Marek - tez polece.

    Tak wiec... jak ktos kogos tu polecil i sie sparzyłaś to moze napisz o kogo chodzi a nie pisz ogolnie!

  2. #1102

    Domyślnie

    Wiem, że anetik chodzi m.in. o pana Mariusza od ogrodzeń, którego ja poleciłam.
    Co do drugiego wykonawcy to nie wiem.
    Pan Mariusz robi dłuuugo i tak sobie, ale poprawia błędy, jeśli mu się wytknie. No i był dużo tańszy niż ekipy z Krakowa, więc coś za coś. Mnie zrobił ogrodzenie - 200 metrów prawie, na pochyłym terenie - nie pieję z zachwytu, ale też nie narzekam.

    redpradnik - mam w excelu spisane kontakty wszystkie ale tylko do końca roku 2008.

  3. #1103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100
    Firma DECOR - Michał Gruszka, http://www.tynkowanie.com.pl/index.html
    Szybko, zawsze terminowo i solidnie. U mnie tynki wew. zew. i wylewki i zabudowa poddasza!
    Stuk i ManiaO
    Oooo kolego nie tędy droga. Pana Gruszkę to na czarną listę! Przeglądnij wątek uważnie...

  4. #1104

    Domyślnie

    Czy zna ktoś ekipę budowlaną Bogdana Borkowskiego z Bochni. Proszę o opinię. To dla mnie bardzo ważne.

    Dziękuję i pozdrawiam.

  5. #1105
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Zbigniew100 napisał:

    Firma DECOR - Michał Gruszka, http://www.tynkowanie.com.pl/index.html
    Szybko, zawsze terminowo i solidnie. U mnie tynki wew. zew. i wylewki i zabudowa poddasza!
    Stuk i ManiaO



    Oooo kolego nie tędy droga. Pana Gruszkę to na czarną listę! Przeglądnij wątek uważnie...
    _________________
    Już M. Gruszki nie ma na mojej liście.

    To początki.
    Ale o to chodzi abyście reagowali. Czytając niektóre wpisy moża sądzić, że to autoreklama i tyle .
    Zobaczymy co z tego wszystkiego będzie .

  6. #1106

  7. #1107
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MP58

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was zna wykonawców wylewek i tynków ze Skawiny p. Tatarczuch , p Gałka oraz firmę zajmującą się wykończeniami pana Piwowarczyka również ze Skawiny. Jest na tym forum parę osób budujących w tym rejonie. Proszę o odpowiedź, zależy mi na opinii. Pozdrawiam wszystkich.

  8. #1108
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    O, o...

  9. #1109
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Biała i czarna lista firm Kraków i okolica

    Przepraszam bardzo
    Przeniesiono 8.04.2010 do
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4056112
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 08-04-2010 o 14:18

  10. #1110

    Domyślnie

    Zbigniew100 Co to znaczy że "już go nie ma"? Przecież u moich znajomych buduje dom...

  11. #1111
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie .

    fajny pomysl i spalił na panewce:/

  12. #1112
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Nie, nie, nie. nie pogodzę się z tym .
    Poprostu będę przywoływał wpisy .

  13. #1113
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie .

    ... No to ja zaczynam polecać

    Biała LISTA
    Hydraulik Pan Jacek - Aqua 603 630 261 - poprawił wszystko co było spiepszone przez poprzednia ekipe - i zrobil ogrzewanie podlogowe z grzejnikami itp

    Wylewki - Pan Marek - 501 651 600 - zmieniam zdanie wylewka krzywa w jednym rogu w salonie ://///// Przez 3 dni mi robili wylewke 200 m2 Panowie przyjezdzali rano o 7 a zaczynali prace o 12 ... bo mieli " ciezki" poprzedni dzien

  14. #1114
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Poprostu będzie to trochę więcej roboty.

    Nie ze mną te numery Bruner.

    Proszę o pomoc czy;

    - Zmiana wpisu - nie aktualne .

    Dzieki :l

  15. #1115

    Domyślnie

    To ja tez dorzucam coś od siebie Polecam :

    1.Aqua mimo paru złych opinii wszystko w jak najlepszym porzadku, terminowo bez problemów

    2. Elektryk Pan Ostafin (polecany już kilka razy) bardzo solidny wieczorem napisze nr tel.

    pozdrawiam

  16. #1116
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał mk1
    To ja tez dorzucam coś od siebie Polecam :

    1.Aqua mimo paru złych opinii wszystko w jak najlepszym porzadku, terminowo bez problemów

    2. Elektryk Pan Ostafin (polecany już kilka razy) bardzo solidny wieczorem napisze nr tel.

    pozdrawiam

    Nie wiem jak ktos mogl miec problemy z Panem Jackiem i Adamem z Aqua - tak luznych i konkretnych i słownych facetow nie spotkalem wsrod wszystkich ekip ktore mialem tak ze..

  17. #1117
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Eh, pomysł dobry, ale realizacja nie teges. Tylko narosło stron do przeczytania.
    Może ktoś pomógłby Zbigniewowi uporządkować listę, bo jak tak dalej pójdzie, zrobi się z tego spam, o ile już nim nie jest.

  18. #1118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100
    Nie, nie, nie. nie pogodzę się z tym .
    Poprostu będę przywoływał wpisy .
    To dobra rada - może lepiej jechać od końca ?
    Jak świadczy wiele wpisów [m.in w dziale "Wykonawca doskonały... i mniej"], u sporej części forumowych fachowców wystąpiły nieodwracalne zmiany
    zmiany dotyczą podejścia do uczciwej roboty, kwestii kosztów oraz samej fachowości jako takiej
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  19. #1119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Cytat Napisał Zbigniew100
    Nie, nie, nie. nie pogodzę się z tym .
    Poprostu będę przywoływał wpisy .
    To dobra rada - może lepiej jechać od końca ?
    Jak świadczy wiele wpisów [m.in w dziale "Wykonawca doskonały... i mniej"], u sporej części forumowych fachowców wystąpiły nieodwracalne zmiany
    zmiany dotyczą podejścia do uczciwej roboty, kwestii kosztów oraz samej fachowości jako takiej
    Dziękuję za radę.

  20. #1120
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar budziki
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    my polecamy ekipę dachowców P.Franka Wrony jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy i z efektu
    Ekipa znaleziona na forum juz polecana...

Strona 56 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony