dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 99 z 214
Pokaż wyniki od 1.961 do 1.980 z 4265
  1. #1961

    Thumbs up Komineczek Czarna

    Czarna:
    http://www.komineczek.pl/
    TANIO i bardzo nie dokładnie, nie uwzględnia żadnych reklamacji jak zgłosiłem reklamacje to już telefonu nie odbiera.
    a taki miły pan, zamydli wam oczka kasę zabierze a jakość usługi z dokładnością to nie ma nic wspólnego.
    Z resztą nie jestem jedyny, bo znajomemu też robił, padła turbina na którą była rzekomo gwarancja 12 miesięcy po 8 miesiącach już nie poczuwa się do odpowiedzialności. Nie polecam!!!!

  2. #1962
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Na bialej liscie bardzo malo osob pisze o wykonawcach ocieplenia poddasza.Szukam kogos kompetentnego i uczciwego do ocieplenia 200 m dachu oraz porobienia zabudow g-k .Moze inwestorzy ktorzy maja juz to za soba i sa zadowoleni z jakosci wykonanych prac (jak rowniez z ceny )podrzuca jakies namiary?
    Ja mogę polecić naszą ekipę, p. Wojciech 502 635 858. Wprawdzie trzeba było pilnować (ale kogo nie trzeba) i spóźnili się ponad miesiąc rzekomo przez przypadek losowy, który potem okazał się nieprawdziwy, ale robotę wykonali dobrze, zawsze odbierali telefon i uwzględniali nasze uwagi, zawsze byli na budowie, dali skorzystać z rabatu w hurtowni. Ogólnie na plus.
    Home sweet home!

  3. #1963
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Słoneczko mam jeszcze prośbę...czy nie znasz kogoś godnego polecenia do wykonania przyłącza wody i kanalizacji?Buduję niedaleko Ciebie.Węgrzce: )Tu chyba grasuje jakaś banda gangsterów.Trzy ekipy polecone z Urzędu krzyknęły za przyłącz 15 000.Wyglądało jakby się umówili...Obdzwoniłam białą listę i każdy mówi "nie mój rejon"
    Mi (w Bosutowie, rzut beretem od Węgrzec) robiła firma p. Łukasza 503 191 788. Cenowo byli OK, nie wiem jak teraz bo to było rok temu, a i robotę wykonali porządnie. Mogę polecić. A z tymi ekipami polecanymi przez Urząd to jakaś mafia.
    Home sweet home!

  4. #1964
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał fido2001 Zobacz post
    Witajcie.


    Poszukujemy z Małżonką ekipy budowalnej działającej w Krakowie wraz z początkiem sezonu budowlanego 2011 (marzec-kwiecień).
    .
    Naprawdę nie jesteś ciekaw, co piszą inni? Czytaj, czytaj, nawet niedaleko na tej stronie.

  5. #1965

    Domyślnie

    Ulkap a jaka welna ocieplales?Ja chcialabym dac Rockwoola i szukam jakies skladu ktory ja ma w rozsadnej cenie.Na allegro jest ta welna ale nikogo z malopolski
    Szkoda ze trzeba ich pilnowac bo wlasnie nie ma mnie na miejscu dlatego szukam kogos uczciwego ktory przy okazji ze mnie nie zedrze
    No wlasnie jesli mozesz napisz mi jak u ciebie wycenil robote -moze byc na priv
    Ostatnio edytowane przez kakusek ; 22-11-2010 o 21:09
    kaka

  6. #1966
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Na bialej liscie bardzo malo osob pisze o wykonawcach ocieplenia poddasza.Szukam kogos kompetentnego i uczciwego do ocieplenia 200 m dachu oraz porobienia zabudow g-k .Moze inwestorzy ktorzy maja juz to za soba i sa zadowoleni z jakosci wykonanych prac (jak rowniez z ceny )podrzuca jakies namiary?
    www.pslusarczyk.pl
    mozemy ogarnac temat. pozdr

  7. #1967
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Ulkap a jaka welna ocieplales?Ja chcialabym dac Rockwoola i szukam jakies skladu ktory ja ma w rozsadnej cenie.Na allegro jest ta welna ale nikogo z malopolski
    Szkoda ze trzeba ich pilnowac bo wlasnie nie ma mnie na miejscu dlatego szukam kogos uczciwego ktory przy okazji ze mnie nie zedrze
    No wlasnie jesli mozesz napisz mi jak u ciebie wycenil robote -moze byc na priv
    Odp wysyłam na priv.
    Home sweet home!

  8. #1968
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Prośba o polecenie wykonawcę północ Krakowa do wykonania GWC i solary.
    Dziękuje
    kozien

  9. #1969

    Domyślnie

    Odnośnie przyłączy to jest zmowa. Nam Panowie na terenie Krakowa już później powiedzieli że oni taka cenę umówili i nikt nie zrobi nam taniej. Nikt spoza rejonu krakowskiego MPWiK nie chce wejść na ich teren. Ale znalazłam Pana Krzyśka który nam zrobił taniej (o ile się dało) polecałam go kilka stron wcześniej ale wiem że szukanie jest męczące więc podam jeszcze raz Krzysztof P 501 466 036 spróbujcie może będzie chciał Wam zrobić (choć on działa na terenie Krakowa).

    A odnośnie ocieplania poddasza to też szukam dobrej ekipy.

  10. #1970
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spyra3009

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    41
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie tynkarze i Żmuda

    Do białej listy dokładam ekipę p. Żmudy. Jak panowie weszli to powiedzili, że dawno takich krzywych ścian nie widzieli, a jak wychodzili to Kierownik Budowy powiedział, ze dawno takich prostych ścian nie widział. Szybko, sprawnie, zostawili po sobie czyściutko. W 7 dni roboczych tynki w całym domu... WIELKI POZYTYW!!!!!

  11. #1971
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrober1975 Zobacz post
    I nadszedł czas na kolejne podsumowanie . Nastał sezon na bramy garażowe,dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić RASTOR ,Wilków 86 ,Kocmyrzów.Od początku do końca świetny kontakt ,zarówno telefoniczny jak i mailowy .I nie było "ze sie nie da" ,"że moze jutro" ,"że jakoś to będzie "...Szybka odpowiedz na zapytanie ,pomiar,doradztwo .
    CENA : najkorzystniejsza .Zdecydowanie ,jeszcze raz polecam .
    Ja mam mieszane uczucia. Jeśli chodzi o cenę, sam produkt, montaż, terminowość, kontakt przy zamówieniu, itp. - to wszystko super i bez zastrzeżeń. Robiłam porównanie kilku przedstawicieli Hormanna i zdecydowanie Rastor wyszedł najlepiej. Dodatkowo opóźnialiśmy montaż i też było bez problemu. Cycuś malinka.

    Niestety podczas montażu pojawił się problem, który nie dotyczył samej bramy a płytek w garażu, a wyniknął z faktu, iż nie poinformowano nas o pewnej rzeczy. Zadzwoniłam więc do właściciela firmy (nota bene do tamtej pory bardzo uprzejmego i miłego Pana) i przedstawiłam sprawę, po czym Pan się wyparł (twierdził, że oczywiście nas informował), a potem usłyszałam kilka epitetów na temat swój i mojego męża, oraz że to jest "mój problem" i że "mam klienta, nie mogę rozmawiać" (a ja to kto jestem jak nie klient?!), i że "za te nerwy to mi nikt nie zwróci". Raz jeszcze sprawdziła się zasada, że liczy się tylko to co jest napisane, bo Pan powiedział na temat naszych ustnych ustaleń "gdzie ma Pani to napisane? jak mi Pani udowodni że tak się umawialiśmy?" i nie wydał mi dokumentów do bramy. Na szczęście po paru dniach ochłonął i dokumenty przywiózł, ale niesmak pozostał.

    Tak więc generalnie firmę polecam ale uważajcie, bo jak coś pójdzie nie tak... No i wszystko uzgadniajcie na piśmie.
    Home sweet home!

  12. #1972

    Domyślnie

    Witam
    Poproszę o namiary na prawnika biegłego w sprawach procedur administracyjnych z małopolski lub podkarpacia. Może ktoś miał kontakt i może kogoś polecić. Bardzo dziękuję.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  13. #1973

    Domyślnie

    I niestety okazuje sie ze moja ekipa gorali z szefem Grzegorzem Marchlowskim ( Stróża bodajże nr tel 503 111 956 ) ląduje na czarnej liście. Od roku zgłaszam usterki... np cieknący dach czy kominy.....; podciekającą piwnice....Od roku się umawiał że przyjedzie.... a od dwóch miesięcy.nie odbiera telefonu. Sprawa powoli nabiera obrót prawniczy... ale jak ktoś ma kontakt z tym Panem.... zanim zapłąci niech ściągnie inspektora nadzoru i przez kogoś takiego oceni prace i jakość wykonania.
    popieram ZBYCHA!!

  14. #1974

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konieczki Zobacz post
    Odnośnie przyłączy to jest zmowa. Nam Panowie na terenie Krakowa już później powiedzieli że oni taka cenę umówili i nikt nie zrobi nam taniej. Nikt spoza rejonu krakowskiego MPWiK nie chce wejść na ich teren. Ale znalazłam Pana Krzyśka który nam zrobił taniej (o ile się dało) polecałam go kilka stron wcześniej ale wiem że szukanie jest męczące więc podam jeszcze raz Krzysztof P 501 466 036 spróbujcie może będzie chciał Wam zrobić (choć on działa na terenie Krakowa).

    A odnośnie ocieplania poddasza to też szukam dobrej ekipy.
    Witam,
    od wszelkich prac wykończeniowych polecam '' moją '' ekipę która kończy robić u mnie,
    nie trzeba ich pilnować znają się na swojej robocie
    tel. 600 11 50 75 p.Rysiek

  15. #1975
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Witajcie, czy znacie ekipę z Krakowa lub okolic, która zrobiłaby strukturę na ścianie? Chodzi o coś takiego:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	struktura..jpg
Wyświetleń:	205
Rozmiar:	14,1 KB
ID:	32114  
    Home sweet home!

  16. #1976
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    Witajcie, czy znacie ekipę z Krakowa lub okolic, która zrobiłaby strukturę na ścianie? Chodzi o coś takiego:
    Tak sie sklada, ze jestem taka ekipa. Zapraszam na priv lub e-mail.

  17. #1977

    Domyślnie

    A ja chciałem wpisać na CZARNA LISTE - tartak: Rap-Trak" Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Wiesław Rapacz z Tęczyna., Kupilem u nich drewna na dom i wiezbe dachowa...i caly czas problemy. Albo przywiezli nie taka ilosc jaka trzeba, albo kantkowka nie wyglada jak kantowka. Z zamowionej wiezby nie dowiezli jednej kroki i musialem im dopiero zagrozic urzedem skarbowym aby na wlasny koszt dostarczyli. A teraz okazalo sie ze najprawdopodobniej zabraknie lat. A te co sa cieli chyba po pijaku (to samo dotyczy krokwi). Zdecydowanie odradzam

  18. #1978
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Witajcie
    Szukam taniej hurtowni elektrycznej w Krakowie lub okolicy, sprzedającej włączniki i gniazdka firmy Schneider.
    Z góry dziękuję za pomoc!
    Home sweet home!

  19. #1979

  20. #1980

    Domyślnie

    Witam
    Sprawdź firmę Akkop ul. Przewóz 38. Z tego co pamiętam to mają dobre ceny. Najlepiej jednak powołać się na jakiegoś elektryka z nimi współpracującego to dostaniesz dobre rabaty.


    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    Witajcie
    Szukam taniej hurtowni elektrycznej w Krakowie lub okolicy, sprzedającej włączniki i gniazdka firmy Schneider.
    Z góry dziękuję za pomoc!
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

Strona 99 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony