dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 137 z 214
Pokaż wyniki od 2.721 do 2.740 z 4265
  1. #2721
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    czy polecicie mi firmy do ociepleń zewnetrznych?
    Ja polecam polecanego przez Konieczki p. Janka - 508090226. Rodzinna ekipa (chyba 6-ciu spokrewnionych gości) - robota ładna, szybka i dokładna. Ocieplali u mnie, właśnie skończyli też robotę u kolegi; obydwa domy na szarym styropianie + Caparolu (tynk silikonowy itp.) - bez zastrzeżeń.

  2. #2722
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gsmhurt24

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-898
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jestem tutaj od niedawna uzytkownikiem zarejestrowanym
    wczesniej przegladałem to forum i prawie wszyscy którzy u mnie pracowali na budowie byli polecani na tym forum, miałem to szczescie ze znam sie na sprawach budowlanych więc wykonawcy z którymi umawiałem sie na prace przechodzili selekcję ..
    wybuduwałem juz drugi dom więc jakies doswiadczenie posiadam w tym wzgledzie
    napiszę tylko o tych których polecam
    ]stan surowy mury i dach- Szczepan Kozioł tel 507136954
    Kanalizacja woda wraz z CO Józef Chlebda 602779337
    Tynki Wylewki Marek Niedojad 607998928
    elektryk Celer 603188958
    Łazienka wraz w ukladaniem płytek Jacek Michalik 888864111
    Poddasze i suche tynki ocieplenie poddasza Dariusz Opoka 506835413 lub 508411595
    Okna i drzwi wejsciowe Sokółka OKna i drzwi z ul Zakopianska
    malowanie Obajtek Zbigniew 122501076, 516327309
    Ocieplenie domu TUES frma Grzegorza 607557756
    Ostatnio edytowane przez gsmhurt24 ; 02-08-2012 o 17:17

  3. #2723

    Domyślnie Zabrał kasę i zdezerterował !

    Marek Borkowski - robotnik od wykończeń (łazienki, podłogi, ściany, malowanie i tp.)
    Zainkasował z góry kasę, nie dokończył zlecenia zostawiając rozgrzebaną robotę i więcej się już nie pokazał zabierając klucz od domu, który mu udostępniono na czas realizacji.
    Czy ktoś zna tego człowieka, czy komuś wykonywał remonty lub inne prace ?
    Czy są inne osoby przez niego oszukane !

    Proszę o opinie !
    Ostatnio edytowane przez Kuxxica ; 03-08-2012 o 14:09

  4. #2724

    Domyślnie

    Jesli chodzi o notariusza, to moge polecic pana Sojke z Krzeszowic, natomiast nie polecam pani Potejko z Libiaza. Szczególy chetnie podam zainteresowanym.

  5. #2725
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    daro1978

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    30-693
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam
    Szukam firmy budowlanej ktora wybuduje dom do stanu deweloperskiego, jezeli macie jakas solidna ekipe z wojewodztwa malopolskiego prosze dajcie znac

  6. #2726

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:
    Polecam z czystym sumieniem ekipe P. Ślusarczyka
    www.pslusarczyk.pl FB: FRB SLUSARCZYK

    Wykonywali u nas ocieplenie poddasza i cala wykonczeniowke. Poraz kolejny nas nie zawiedli, . Wysoka jakosc uslug i przyzwoite stawki. jak najbardziej polecam

  7. #2727

    Domyślnie

    I ja się dorzucę do białej listy:

    - geodeta Artur Majewski tel 506 464 699
    Robił nam mapki - współpraca bez zarzutu, nie chciał zaliczki, robota wykonana w zasadzie na telefon, szybko i bezproblemowo. O ile pamiętam biuro ma w Liszkach, ale można się umawiać też w Krakowie na ul. Piłsudskiego

    - geolog Grzegorz Palka tel 502 397 436
    Robił nam badanie geotechniczne gruntu. Cenowo ok, robi min trzy otwory (byli tacy, co deklarowali, że 1 wystarczy), również wszystko załatwiane telefonicznie i mailowo. Działa ekspresowo: zlecenie dostał w środę wieczorem, w czwartek zadzwonił, że był już na działce, a w piątek po południu przywiózł mi gotową opinię do domu

  8. #2728
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał SylwiaKrakow Zobacz post
    BIAŁA LISTA:
    Polecam z czystym sumieniem ekipe P. Ślusarczyka
    www.pslusarczyk.pl FB: FRB SLUSARCZYK

    Wykonywali u nas ocieplenie poddasza i cala wykonczeniowke. Poraz kolejny nas nie zawiedli, . Wysoka jakosc uslug i przyzwoite stawki. jak najbardziej polecam
    To chyba ja tylko bylam jedyna osoba na tym forum u ktorej Pan Slusarczyk za nieprzyzwoita stawke chcial pracowac ..... wycena jaka dostalam od Niego po prostu zwalila mnie z nog !!!!!!! ........ coz widocznie moj dom jakis inny ... jest ...

  9. #2729
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyt Zobacz post
    O też kogoś szukam. Ekipy solidnej i uczciwej.Pmóżcie
    Cytat Napisał edyt Zobacz post
    Witam bardzo proszę o namiary na ekipę od ocieplen. Włśnie kgoś szukam. Z góry dziękuje
    Polecam Pana Stanislawa i jego ekipe 660 - 972 - 144 powolaj sie na Edyte .

  10. #2730
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    daro1978

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    30-693
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktos mial doswiadczenie z firma kros-system z malopolski ?Interesuja mnie wszystkie opinie na ich temat

  11. #2731
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    To chyba ja tylko bylam jedyna osoba na tym forum u ktorej Pan Slusarczyk za nieprzyzwoita stawke chcial pracowac ..... wycena jaka dostalam od Niego po prostu zwalila mnie z nog !!!!!!! ........ coz widocznie moj dom jakis inny ... jest ...
    i po co te osobiste podjazdy?

  12. #2732

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    i po co te osobiste podjazdy?
    Do tego wlasnie sluzy ten watek aby przyszli zleceniodawcy nie brali fachowcow w "ciemno"
    Swoja droga pozazdroscic czujnosci
    kaka

  13. #2733

    Domyślnie

    Skoro juz tu jestem to do CZARNEJ listy dodaje moich dwoch wykonawcow :
    1.Elektryk Grzegorz Syposz firma Sypex . Polecala go aki-aki i wg niej wszystko bylo ok .Niestety u mnie sie nie sprawdzil totalnie.Faktycznie gosc bardzo sympatyczny i wydawalo mi sie ze solidny. Pierwsze "nieporozumienie" nadeszlo przy rozliczeniu kiedy to ow Pan zazyczyl sobie doplaty kilku tys na pokrycie kosztow materialow i robocizny za "dodatkowe" prace.Buduje na odleglosc wiec ciezko mi bylo to zweryfikowac i glupia zaplacilam.Okazalo sie ze Pan porobil puszki do sterowania podlogowka w pomieszczeniach gdzie jej tam wogole nie bedzie ,ze wyjscie wody na ogrod jest z tylu domu ( 15 ar ogrod golym okiem widac z boku domu ) itp
    Pozniej przez 2 msc nie moglismy sie doprosic o dostarczenie koncowych dokumentow i opisu skrzynki rozdzielczej.
    Najgorsze wyszlo jednak na koncu kiedy po przerwie chcielismy uzywac tej instalacji.Okazalo sie ze cala skrzynka nadaje sie do wyrwania i ponownego opisania (malo co sie zgadzalo) .Nowy elektryk musial kabel po kablu sprawdzac wszystko od nowa i robic rozne poprawki.Puszki elektryczne osadzone na roznych wysokosciach (roznice 10-15 cm ) w jednym pomieszczeniu na sasiadujacych scianach to szczegół.
    W efekcie musialam za instalacje elektryczna zaplacic 2 raz Oczywiscie jak to bywa z Panem nie ma juz zadnego kontaktu i ponoc wyjechal z kraju
    kaka

  14. #2734

    Domyślnie

    2. Ekipa od tynkow cementowo-wapiennych p.Adam z Nowego Sącza polecany przez Piotr_M.
    Tynki sa jedynie cementowe (chlopaczek ktory stał przy maszynie dorabial sobie podczas wakacji i chyba nie chcialo mu sie bawic z wapnem i dodawal go w znikomych ilosciach ) Bardzo duzo zmarnowanego materialu (nie mogli wykopac maszyny po zakonczeniu prac) a i same tynki ktore mialy byc juz cacy bez koniecznosci gładzi wygladaja fatalnie. Wiekszosc okien mam rowniez do poprawy wiec ogolnie nie polecam chyba ze ktos sie zna i bedzie im patrzyl na rece i pilnowal kazdego dnia .
    kaka

  15. #2735
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar edyt
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Kod pocztowy
    30-612
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam polecałam ostatnio ekipę tynkarską starali się ale jak pojawił się problem krzywy sufit to po zwróceniu uwagi chłopaki chciały się wyprowadzić z budowy. Obrazili się. CZARNA LISTA UWAŻAĆ Rafał 511 416 068

  16. #2736
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar edyt
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Kod pocztowy
    30-612
    Posty
    21

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonego kierownika który pomógł by mi odebrać pracę od moich fachowców czy polecacie kogoś??

  17. #2737
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyt Zobacz post
    Szukam sprawdzonego kierownika który pomógł by mi odebrać pracę od moich fachowców czy polecacie kogoś??
    edyt .... budujesz dom i nie masz kierownika budowy ? a kto prowadzi Twoj dziennik .....

  18. #2738
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar edyt
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Kod pocztowy
    30-612
    Posty
    21

    Domyślnie

    Mam ale kiepskiego a potrzebuję odebrać!! Bo ekipa twierdzi że się nie da.... a ja myślę że jednak da i muszę mieć kogoś

  19. #2739
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    To chyba ja tylko bylam jedyna osoba na tym forum u ktorej Pan Slusarczyk za nieprzyzwoita stawke chcial pracowac ..... wycena jaka dostalam od Niego po prostu zwalila mnie z nog !!!!!!! ........ coz widocznie moj dom jakis inny ... jest ...
    Nie wnikając w indywidualne przypadki - ja z p. Ślusarczyka jestem zadowolony i jak najbardziej polecić - u mnie zaczęli od ocieplania poddasza i poza flizowaniem, drzwiami wewn. i schodami robili w zasadzie całą wykończeniówkę - nie mam zastrzeżeń co do robót, a jeśli chodzi o utrzymywanie porządku to bodaj najczystsza ekipa na całej budowie. Terminowo również OK (aczkolwiek u mnie większość robót była przez zimę, więc wtedy np. o pracę przy ocieplaniu poddasza gorzej .

    Cenowo jak widać to indywidualny przypadek - u mnie nie odbiegali jakoś specjalnie od innych wycen.

  20. #2740
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiemuchy Zobacz post
    Nie wnikając w indywidualne przypadki - ja z p. Ślusarczyka jestem zadowolony i jak najbardziej polecić - u mnie zaczęli od ocieplania poddasza i poza flizowaniem, drzwiami wewn. i schodami robili w zasadzie całą wykończeniówkę - nie mam zastrzeżeń co do robót, a jeśli chodzi o utrzymywanie porządku to bodaj najczystsza ekipa na całej budowie. Terminowo również OK (aczkolwiek u mnie większość robót była przez zimę, więc wtedy np. o pracę przy ocieplaniu poddasza gorzej .

    Cenowo jak widać to indywidualny przypadek - u mnie nie odbiegali jakoś specjalnie od innych wycen.
    Nie mialam okazji sprawdzic jakim fachowcem jest Pan Slusarczyk .... ale jak wykonawca zaczyna rozmowe od ...... " poddasze jest bardzo skomplikowane " ........ w zwiazku z tym cena za m2 wyniesie 80 zl. netto bez materialu ( welna, stelaz , folia, plyta , spoinowanie ) i w pozniejszym rozrachunku moze ulec zmianie ...... Nie wiem jak dla Ciebie , ale dla mnie 100zl. za m2 brutto za docieplenie poddasza to przesada ....
    Nie pracuja u mnie tylko "lokalni " zatrudniam ludzi z roznych regionow Polski ( Krakow , Lodz , Warszawa ) ..... Mimo tego , ze buduje na odleglosc orientuje sie w cenach jakie obowiazuja w Polsce .... ta uwazam byla mocno przesadzona ....

Strona 137 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony