dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 140 z 214
Pokaż wyniki od 2.781 do 2.800 z 4265
  1. #2781

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martinos1 Zobacz post
    Witam
    Jestem już na końcówce i trochę się wkurzam że dopiero teraz wpadłem na to forum i taki fajny wątek. Pozwolę sobie dodać od siebie paru wykonawców i proszę nie posądzajcie mnie od razu o reklamę ze względu na małą ilość postów. Jako że najlepiej mam w pamięci ostatnich wykonawców, mam na myśli stolarzy zacznę od nich a jak zrobię "rachunek sumienia" podam innych godnych polecenia.
    Jako się rzekło stolarzy poznałem (jak zwykle to się dzieje) przez znajomego. Wykonywali u niego meble do salonu i stół do jadalni trochę na wzór mebli z Bo Conceptu a że nie odpowiadał mu kolor mebli z salonu zlecił wykonanie. Meble wykonane (na moje oko) lepiej niż porządnie a na pewno lepiej niż Bo Concept. Wiem co piszę bo specjalnie pojechałem sprawdzić do sklepu.
    Poprosiłem o telefon i umówiłem się. W zasadzie tak jak oczekiwałem. Dwóch miłych Panów, jak się później okazało braci, rzeczowych i kompetentnych. Swoje wizje na temat mebli przedstawiła im moja lepsza połowa.
    Panowie zrobili pomiary ustaliliśmy materiały i umówiliśmy się na kontakt w sprawie wyceny. Jako że mieliśmy wizję mebli nowoczesnych w formie zdecydowaliśmy na jeden z egzotycznych gatunków forniru naturalnego, spodziewałem się wiec "słusznej"wyceny. Niestety nie myliłem się chociaż wycena jaką otrzymałem mieściła się w naszym budżecie. Przed wykonaniem Panowie zrobili nam kilka próbek wybarwień forniru i po dogadaniu wszystkich szczegółów zleciłem wykonanie.
    po wykonaniu i przywiezieniu mebli z natury skrupulatny chciałem się do czegoś "przyczepić" niestety nie dało się. Panowie dokładnie omówili szczegóły wykonania przed robotą i dokładnie wywiązali się z poczynionych ustaleń. Mam meble dokładnie takie jakie chciałem.
    Z tego co wiem Panowie wykonują wszelakie meble specjalizują się jednak w meblach z fornirów egzotycznych.
    Więc jak tutaj piszecie a w zasadzie piszemy Zdecydowanie biała lista Stolarze meblowi Kontakt do P.Marcina 501-837-988. Jak bardziej ogarnę się na tym forum postaram się wkleić kilka fotek.
    Pozdrawiam
    Witam
    Jakiś czas temu popełniłem powyższego posta z informacją że jak się trochę ogarnę podam kolejne namiary na sprawdzonych wykonawców. Chciałbym jednak zapytać jaki jest powód że polecani przeze mnie w tym wypadku stolarze nie znaleźli się na liście i czy mogę podawać następnych?
    Pozdrawiam

  2. #2782
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    IzzieSM

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr_M Zobacz post
    Chodzi o montaż czy też wykonanie? Jeśli o wykonanie to ja proponuję udać się do Kasiny i obejrzeć drzwi produkowane przez Pan Jóżefa Lulka. Oczywiscie wyprodukowane drzwi montują jego ekipy.
    Skasowano przez autora do czasu rozwiązania sprawy.
    Ostatnio edytowane przez IzzieSM ; 31-08-2012 o 21:24 Powód: Reklamacja w toku

  3. #2783

    Domyślnie

    WITAM, poszukujemy pilnie ekipy do dachu na wrzesien - problemy z obecna - jezeli ktos moze podac namiary na ekipe, z ktorej był zadowolony - za rozsadna cene - bedziemy wdzieczni.... [email protected]

  4. #2784

    Exclamation Firma GMBud - czarna lista

    Krzysiek - buduję wg projektu Majka Tura - stan surowy zamknięty +instal. wod-kan, elektr, gaz.
    Firmy budowlanej GMBud z Dąbrowy Tarnowskiej nie polecam - przede wszystkim jej szefa (Panowie z ekipy się starali!). Wszystko pięknie ładnie przed podpisaniem umowy. Miało być dobrze i tanio. Ostrzegam wszystkich chcących korzystać z usług firmy by zwrócili uwagę w umowie na poszczególne etapy budowy i ich wycenę.

    Kilka przykładów z naszej współpracy:
    1. Pytam po południu kiedy ekipa przyjdzie następnym razem - odpowiedź za tydzień/ półtorej - goście zjawiają się po miesiącu (tak zdarzyło się dwukrotnie)
    2. szef firmy GMBud miał swoje wizje co do otworów okiennych w budynku - jeden za wysoko bo myślał, że tak będzie ładniej - drugi otwór przesunięty o kilkanaście cm względem tego z projektu.
    3. szef firmy GMBud chciał przeforsować zmianę stropu z betonowego na gęstożebrowy - wg własnego projektu w głowie - przeforsował - lecz ze zmianami mojego kierbuda - z kasą popłynąłem straszliwie.
    4. Najbardziej popłynąłem z kasą przy płycie fundamentowej - szef firmy GMBud niedoszacował kosztu materiałów - w efekcie zapłaciłem 2,5 raza więcej za materiał niż miałem zapłacić - tłumaczenie było takie - płyta miała być budowana nie wg projektu lecz wg koncepcji Pana Grzegorza (GMBud) - czytaj: mniej materiału na zbrojenie, mniej betonu na płytę.
    5. W trakcie budowy okazało się że za kilka prac trzeba było zapłacić dodatkowo - bo nie były ujęte w umowie - szef firmy GMBud powiedział mi przez telefon (ja telefonowałem do niego) że nie jest CARITASEM!!!
    6. Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny - tragedia - przeważnie nie odbierał (w okresach przestojów wogóle) - tłumaczenie jego - był poza zasięgiem!!!
    Ostatnio edytowane przez krzych_oo ; 12-10-2012 o 08:39

  5. #2785
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie Brawo :)

    Zbigniew, kawał dobrej roboty

    Polecam również firmę MAREL - p. Pawła Wójcika - Kotły, Kolektory, Ogrzewanie Viessmann
    http://www.marel.pl/

    Proszę też o zmianę telefonu w kontakcie przeze mnie polecanym:
    Firma SuperTynki - Kraków, małopolska
    http://www.supertynki.pl/
    Tomek - tel. 601 667 101

    Dziękuję i pozdrawiam!

  6. #2786

    Domyślnie

    Cytat Napisał południowa Zobacz post
    WITAM, poszukujemy pilnie ekipy do dachu na wrzesien - problemy z obecna - jezeli ktos moze podac namiary na ekipe, z ktorej był zadowolony - za rozsadna cene - bedziemy wdzieczni.... [email protected]
    Witam
    Spróbuj zapytać Pana Piotra 600 972 056. U mnie w 2010r wykonywali stan surowy. Dach z dachówki bardzo solidny i ładny. W tym roku rodzice zmieniali pokrycie na blachodachówkę i również wszystko było ok.
    pozdrawiam

  7. #2787

    Domyślnie

    Witam

    Poszukuję solidnej, słownej firmy, która zajmie się instalacją rekuperatora- podłączenie kanałów do centrali, dobór centrali.
    Proszę o namiary, z góry dziękuję.

    Pozdrawiam

  8. #2788

    Domyślnie

    Glacjusz, podpinam się pod twoją prośbę - też szukam

  9. #2789

    Domyślnie

    Poszukuję rzeczoznawcy - potrzebuję zrobić wycenę przyszłego domu do banku. Ktoś dysponuje namiarami na takich, co nie zdzierają?

  10. #2790

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalowice1 Zobacz post
    Witam,

    właśnie zakończylismy etap surowy zamknięty i z pełnym przekonaniem mogę polecić na Białą Listę fachowców ekipę od p. Jarosława Skowrona tel. 600 040 069 (firma z okolic Skały). Wykonują stan surowy, więźbę, pokrycie dachu – wszystko solidnie, fachowo, terminowo, a co również ważne szef jest komunikatywny i miły, wystarczająco wcześnie zgłasza inwestorowi zamówienia materiałowe, a najważniejsze buduje zgodnie z projektem, umie czytać ten projekt i jest obeznany z nowymi technologiami budowlanymi. Chętnie podpisuje umowę. Potrafi dobrze doradzić nie narzucając swojego zdania. Przedział cenowy średni.
    Życzylibyśmy sobie tego typu fachowców do kolejnych etapów budowy.

    Niestety mam również fachowców do wpisania na Czarną Liste fachowców - Zakład Instalacji Sanitarnych Marek Maj, siedziba firmy Kraków ul. Mazowiecka 84 – zaczęli u nas robic przyłącze instalacji wodnej i kłaść rury kanalizacyjne – przed rozpoczęciem prac trudno się dowiedzieć o cenę usługi, w trakcie okazuje się że cena jest mocno zawyżona o co najmniej o 100% w stosunku do ofert innych firm tego typu. Firma nieuczciwa, kontakt z szefem fatalny.
    Cytat Napisał BartekKrk Zobacz post
    U mnie dach już jest. Mój amarylis stoi i świeci pustymi dziurami na okna i drzwi, ale nie długo.... Warto było przyjechać zza granicy by to ujrzeć. Okazuje się, że człowiek który pracuje może się dorobić i spełnić swe męskie obowiązki – drzewo, dom, syn, . Kasa dobrze wydana Koniec prac z sso, więc z czystym sumieniem:

    Biała lista:

    Firma Pana Jarosława Skowron, okolice Ojcowa, Skały tel. 600-040-069

    Ekipa solidna, działa z głową i pomysłami. Jak już wspominałem znakomita do poprawek po innych. Do Pana Jarka można dzwonić o każdej porze i dopytać się o szczegóły – zawsze wie co poradzić. Raz zdarzyło się mi zadzwonić koło 22:30. (tak zasiedziałem się przed komputerem, grzebiąc po forach budowlanych, że straciłem poczucie czasu).
    Gdy wyjechałam z Polski Pan Jarek wziął na siebie sprawy związane z materiałem – zamawiał, jeździł a potem się rozliczał z kasy (nawet z materiału, choć wcale im „śrubek” nie odliczałem – trochę mnie to nawet śmieszyło).
    Bardzo mi to ułatwiło życie, bo nie chciałem angażować w tą bieganinę i wyszukiwanie żony.
    Na koniec dodam, że kierownik też go/ich chwali.
    Chyba się zdecyduję, żeby zrobili mi tynki i wylewki, więc napiszę jeszcze jak im poszło w tej dziedzinie, ale to dopiero na jesień planuję.
    Teraz na „tapetę” biorę stolarkę – o czym w następnym odcinku cdn....

    Ja naprawdę nie wiem, skąd się biorą takie opinie. Chyba, że to ja jestem taki wybredny, albo bliżej śląska gorzej się pracuje.
    Pan Jarosław owszem komunikatywny (choć i z tym bywa różnie), czego nie można powiedzieć o "ekipie".
    Pracownicy nie stronią od alkoholu. Ja rozumiem wypić piwo przy całym dniu w upale, ale na pożegnanie w ostatni dzień niektóre osoby ledwo się przemieszczały.
    Prosty rysunek został źle odczytany, przez co ilość schodów się nie zgadza (na co usłyszałem, że przecież byłem przy wykonaniu i mogłem to zauważyć).
    Pracownicy raczej nie należą do tych co po sobie posprzątają, chyba że kilka słów krytyki spowodowało, że uciekali byle szybciej.
    Przy płaceniu nasłuchałem się, jak to Pan Jarosław się przeliczył i powinien skasować 3x więcej, bo takie są stawki w Krakowie.

    Obiecany kontakt w celu poprawek pewnych rzeczy nie doszedł do skutku.
    Na moje 3 telefony ciągle odpowiedź "jestem zajęty skontaktuje się na początku następnego tygodnia", czego oczywiście Pan Jarek nie uczynił(minął miesiąc).

    Jak dla mnie, ciemno szaro-czarna lista. Drugi raz bym się nie zdecydował i na pewno nikomu bym nie polecił.

    Biała Lista

    Jeziorski Józef. Instalacje c.o. i gazowe
    ul. Drzymały 30
    41-407 Imielin
    tel. (+4 32 225 61 42

    Sklep i druga siedziba w Lędzinach.
    Cud, miód, malina. Nie ma się do czego przyczepić, nawet jakby bardzo chcieć.
    Panowie pracują sprawnie, sprzątają po sobie, wszystko wytłumaczą i doradzą.
    Pan Józef komunikatywny, dotrzymuje obiecanych terminów.
    Z czystym sumieniem mogę polecić. Jak dla mnie śnieżno-biała lista!

  11. #2791
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar C-u-b-e
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    71
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Szczęśliwie ukończyliśmy stan deweloperski i pora podzielić się (bogatymi) doświadczeniami z wykonawcami/dostawcami.

    NAJPIERW BIAŁA LISTA (kolejność nieprzypadkowa)

    Elektryka - najlepszy do tej pory specjalista na budowie, charyzmatyczny, pracowity i jednocześnie świetny doradca. Wykonał wszystkie nasze zachcianki. Do tego nie wziął za robotę ani grosza i zapłacił z własnej kieszeni za wszystkie kable, skrzynki i bezpieczniki! Dziękujemy, Tato!
    Ocena: 11/10

    Instalacje wod-kan-gaz-CO - Józef Chleba (już wcześniej polecany, tel. 602 779 337). Doskonały majster! Cała ekipa bardzo profesjonalna, solidna, słowna i czysta. Sprzątali po sobie na bieżąco, a po skończonej robocie zostawili dom czysty jak łza. Poza tym pytali nas o każdy szczegół, tak żeby nie było później rozczarowań. Kiedy ekipa od wylewek w sobotę popołudniu przebiła rurę od podłogówki, przyjechał w ciągu godziny i załatwił sprawę.
    Ocena: 10/10

    Dach płaski nad garażem – Artur Skóra (tel. 507 896 506), wykonywał nam trochę obróbek blacharskich, a potem dach płaski w systemie odwróconym nad garażem. Robota bardzo solidna i za przyzwoitą cenę. Poza tym wesoły gość, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.
    Ocena: 10/10

    Okna – firma Natura z Bełżca. Na szczególną pochwałę zasługuje Pan Bogusław Łopata, który poświęcił naszemu zamówieniu bardzo dużo uwagi. Co ważne, zrobił dobre pomiary otworów (co w przypadku naszego domu nie było takie łatwe), dzięki czemu okna wyglądają tak jak powinny. Poza tym pilotował sprawę do samego montażu. Ekipa montująca (pod przewodnictwem Gienka Antkiewicza) również bardzo dobra.
    Ocena: 9/10

    Elewacja zewnętrzna - Marcin Popardowski (tel. 604 781 334), młoda ekipa, ale dokładna i pracowita. Za umówioną wcześniej kwotę wykonali kilka dodatkowych prac. Po zakończeniu posprzątali, choć trzeba było trochę po nich poprawiać
    Ocena: 8/10

    Drzwi zewnętrzne – firma Weissner. Zamawialiśmy on-line. Sprawę pilotowała Pani Agata Kisińska. Drzwi super i w stosunkowo dobrej cenie. Co prawda, w pierwszej przesyłce nie dotarła paczka z klamką i innymi drobnymi akcesoriami, ale to raczej nie zmienia końcowej oceny.
    Ocena: 8/10

    Brama garażowa – firma Stołoski. Brama super, montaż też OK. Terminowość... na styk.
    Ocena: 8/10

    Wylewki – Rafał Różycki (te. 504 213 409), robota wykonana sprawnie i raczej czysto, choć nie obyło się w tym przypadku bez małych skandali. Mianowicie, ostatniego dnia jeden z pracowników położył deskę z gwoździem na rurce od podłogówki i... było trochę nerwów. Ale trzeba przyznać, że Pan Rafał zachował się w tym momencie bardzo fair – przeprosił i zapłacił za interwencję hydraulika.
    Ocena: 6,5/10

    CZARNA LISTA

    Tynki wewnętrzne – Jacek Bernacki, początek mieli przyzwoity, ale im dalej w las tym gorzej. Jak to zwykle jest z fachowcami, najwięcej baboli wychodzi na jaw jak już ich dawno nie ma... Główne zastrzeżenia to:
    - popękany tynk na ścianie w garażu, do tej pory (od czerwca) nie mogę się doprosić poprawek; SKANDAL !!
    - bardzo słaby kontakt z inwestorem, zadają mało szczegółowych pytań, tylko robią „tak jak zawsze robili”, sami wiedzą najlepiej jak jest dobrze...
    - okropne brudasy i niechluje – nie pozabezpieczali wielu newralgicznych miejsc i teraz mamy np. drzwiczki od wyczystki komina czy rury od wentylacji mechanicznej całe w tynku, niektórych rzeczy już nie da się doczyścić; puszki po ich konserwach, butelki czy inne papiery znajdowaliśmy potem na całej działce,
    - zatynkowane gniazdka i włączniki – gdybym nie miał zdjęć instalacji nie byliby w stanie odnaleźć połowy puszek elektrycznych, ostatnio się zorientowałem, że 3 puszki są wciąż zatynkowane i muszę kuć w ścianie, żeby je odnaleźć,
    - puszki od instalacji elektrycznej (te, których udało im się szczęśliwie nie zatynkować) zapaprane tynkiem i nie wyczyszczone, mimo tego, że obiecali to zrobić; ostatnio to czyściłem – zeszło mi z tym cały dzień,
    - duża ilość zmarnowanego materiału – kiedyś wieczorem w deszczowy dzień przyjechaliśmy na budowę i zauważyliśmy wiele zniszczonych od wilgoci worków tynku, to nie oni płacili za materiał, to co się mają przejmować,
    - źle wykonany sufit w pomieszczeniu rekreacyjnym, nierówno i z wieloma wklęsłościami.
    Ocena: 2/10

    Askot skład budowlany – dostarczali nam wełnę mineralną na ocieplenie domu – katastrofa!! 30% dostarczonej wełny było przemoczone i zniszczone. Co gorsza, na początku nie przyjmowali w ogóle do wiadomości, że będzie zwrot towaru. Dopiero po zdecydowanej interwencji był pewien postęp. Ale i tak poszliśmy na kompromis z wieloma paczkami wełny i przyjęliśmy taką, która nie była idealna. Teraz już byśmy tego nie zrobili.
    Ocena: 1/10
    Ostatnio edytowane przez C-u-b-e ; 07-09-2012 o 14:38

  12. #2792

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    Na naszą białą listę wpisujemy Pana Karola Dyszkiewicza i jego firmę Dendronica: www.dendronica.pl

    Długo szukaliśmy kogoś, kto w rozsądnej cenie wykona dla nas projekt zagospodarowania ogrodu i firma Dendronica to był najlepszy wybór.
    Świetny kontakt, dużo fajnych pomysłów i podpowiedzi rozwiązań, pełen profesjonalizm. W ramach prac nad projektem otrzymaliśmy kilka koncepcji ogrodu wraz z tarasem, ukształtowaniem terenu, małą architekturą oraz planem umiejscowienia kostki brukowej. Koncepcje mogliśmy dowolnie modyfikować wedle naszych pomysłów a Pan Karol bardzo cierpliwie wprowadzał nasze propozycje zmiany. Ostateczny projekt jest świetny i dokładnie taki jaki sobie wymarzyliśmy.
    Panie Karolu, bardzo dziękujemy!

  13. #2793
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar reemer
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Jeszcze Skidziń
    Posty
    3

    Domyślnie

    Chciałbym utwierdzić pozycję na BIAŁEJ liście Pana Franciszka Wrony.
    Był już wielokrotnie polecany na tym forum i miałem przyjemność przekonać się, że wszystkie te pozytywne opinie to najszczersza prawda. Bardzo zgrana i konkretna ekipa, każdy zna się na własnej robocie, dach powstaje w tempie ekspresowym.
    Telefon do Pana Franka - 513 - 067 - 338.

    Na BIAŁĄ listę wpisałbym też skład budowlany DEKKE z Krakowa. Zaproponowali najlepsze ceny. Współpracowali z wykonawcą dachu, dzięki czemu ani materiał, ani fachowcy nie musieli leżakować na budowie

  14. #2794

    Domyślnie

    Biała lista:Mogę polecić Pana Janusza Kocura z Pszczyny który u Nas tynkował rzetelnie i czysto.
    Czarna lista Pan Nikodemski Robert : prace pozaczynane i nieskończone brud ,syf i ogólne niechlujstwo odradzam zatrudnianie takich" fachowców".Omijajcie szerokim łukiem jak nie chcecie mieć potem niepotrzebnych wydatków
    Ostatnio edytowane przez Delphion1 ; 08-12-2012 o 13:59

  15. #2795

    Domyślnie

    CZARNA LISTA:
    www.tynkiwylewki.eu
    użytkownik forum: wizard 1973

    Niestety miałam okazje skorzystać z usług użytkownika wizard 1973. Niestety ponieważ:
    1. Nie skończył pracy.
    2. Porzucił budowę i przez 2 miesiące zwodził, że przyjdzie dokończyć.
    3. Tynki pękają.
    4. Niekompetentni tynkarze - chyba tylko jeden członek ekipy zna się na robocie i około 20% pomieszczeń jest OK, a reszta wygląda jakby ktoś wykonywał te prace po raz pierwszy.
    5. Nie dał faktury.
    6. Nie dał gwarancji na to co wykonał.
    7. W jednym pokoju były ślady palenia ogniska.
    8. Dokonał absolutnie bezmyślnych zniszczeń na kilka tysięcy złotych - między innymi: klamki okienne, kanały wentylacyjne i DGP, sufity podwieszane, żywopłot.
    9. Zostawił w domu wór pełen resztek jedzenia, choć wiedział, że inwestorów nie będzie przez tydzień - muchy wyganialiśmy przez 2 miesiące.
    10. Przed domem śmieci na 10 płatnych worków i dwie dniówki - poukrywane w żywopłocie, paletach itp.
    ABSOLUTNA PORAŻKA
    W związku z powyższymi problemami przyjrzałam się firmie i okazuje się, że żadna spółka cywilna nie jest zarejestrowana pod podawanym na stronie www adresem. Wykonawca jest prymitywnym OSZUSTEM, który nie dość ze nie wywiązuje się ze zobowiązań, to jeszcze grozi skuciem tynków jeśli będzie się dochodzić swoich praw.
    Ostrzegam przed użytkownikiem, a jeśli ktoś podobnie jak ja padł ofiarą OSZUSTA proszę o kontakt na priv, bo zamierzam zgłosić sprawę na policję i do US.
    renjul

  16. #2796

    Domyślnie

    Edit: nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez pidodi ; 03-08-2014 o 15:46 Powód: Dezakutalizacja

  17. #2797

    Domyślnie

    Ciąg dalszy z wrażeń budowlanych.

    Biała lista!
    Wylewki maszynowe (www.wylewki24.pl) p. Mirosław Goj - 603-303-076
    Wylewki idealne. Każdy kto odwiedza budowę chwali wykonanie (padały określenia "lodowisko").
    Ponad 330m2 zaczęte w poniedziałek, ukończone w środę wczesnym popołudniem. Wszystko posprzątane i dopilnowane.

    SZARA LISTA
    Po bardzo długich przemyśleniach, ekipa Tadeusza Harasa odpowiedzialna za SSO wypada coraz szarzej, dlatego trafia na SZARĄ LISTĘ.
    Niektóre rzeczy człowiek dostrzega dopiero na etapie wykończenia i mój zachwyt już dawno zanikł.
    Przede wszystkim pracownicy jak i zarówno p. Tadeusz, kompletnie nie dbają o porządek. Sami gubili się w stercie własnych śmieci i syfu.
    Na upomnienia o zaprowadzenie porządku były poprawy, ale zazwyczaj krótki (jednodniowe).
    Na plus dla nich, cena wykonania, tempo pracy, komunikatywność. Na minus, sporo drobnych niedokładności, bałagan.

    Do opisania została ekipa tynkarzy, ale minęło dopiero półtorej miesiąca od zakończenia prac, więc wolę jeszcze trochę poczekać.


    Obecnie PILNIE poszukuję kogoś do ocieplania poddasza oraz ogólnych pracy wykończeniowych!

  18. #2798
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar wojtas77
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Jaktorów
    Kod pocztowy
    96-313
    Posty
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał daro1978 Zobacz post
    Witam
    Czy ktos mial doswiadczenie z firma kros-system z malopolski ?Interesuja mnie wszystkie opinie na ich temat
    Podpinam się pod pytanie. Budował ktoś z firmą pana Bigosa?

  19. #2799

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyt Zobacz post
    Mamy z tym człowiekiem straszne problemy i nie tylko my. U nas zajmował się oczyszczalnią, wodą deszczową i drenażem. Wykonał część, wziął prawie za całość!!
    Doliczał sobie dodatkowo za co się dało a gdy się zorientował że już się nie damy..... Przestał odbierać telefony, nie odpowiada na meile. Termin wykonania pracy minął 21.12.2011 i nic się na budowie nie zmieniło. Wprowadzał jakieś swoje udziwnienia, wynalazki które nie mają prawa funkcjonować. U nas już swoje zarobił więc nie widzi potrzeby kontaktu, ale człowiek który go wygonił ze swojej budowy (wentylacja mechaniczna, pompa ciepla, ogrzewanie podłogowe) jest przez niego atakowany telefonami- bo nie wypłacił mu jeszcze sporej części. Moja rada OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Bo w naszym kraju żaden robol niema zasad i honoru !

  20. #2800

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuxxica Zobacz post
    Marek Borkowski - robotnik od wykończeń (łazienki, podłogi, ściany, malowanie i tp.)
    Zainkasował z góry kasę, nie dokończył zlecenia zostawiając rozgrzebaną robotę i więcej się już nie pokazał zabierając klucz od domu, który mu udostępniono na czas realizacji.
    Czy ktoś zna tego człowieka, czy komuś wykonywał remonty lub inne prace ?
    Czy są inne osoby przez niego oszukane !

    Proszę o opinie !
    Wszystkie osoby, które mają coś do powiedzenie w tej sprawie, proszone są o kontakt telefoniczny bezpośrednio z poszkodowanym pod nr tel. 503-94-55-88
    dotychczasowe uwagi pisane do mnie w formie wiadomości prywatnych, zostały oczywiście przekazane poszkodowanemu.

Strona 140 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony