dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 136 z 214
Pokaż wyniki od 2.701 do 2.720 z 4265
  1. #2701
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    goraz

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    jestem od kilku miesięcy stałym czytelnikiem forum. Aktualnie robię wykonczeniówkę domu, którego budowę -bagatela- rozpoczęłam 10 lat temu. Jak się zapewne domyślacie przydałby się tez niewielki remont. W związku z tym pszukuję fachowców od remontu dachu i kominów, wiem, że polecana jest tu brygada z Krzeszowic, ale może ktoś dodałby jeszcze jakichś sprawdzonych i rzetelnych ludzi, ponieważ ten dach robię już po raz trzeci i nie chciałabym do tego już wracać. Poszukuję również kogoś do tynków strukturalnych, a dokładnie do wykonania tynku trawertino, może ktoś z Małopolski jest wam znany i godny polecenia.

  2. #2702

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renata.W Zobacz post
    Witam,
    pilnie szukam kogos do wykonania balustard nierdzewnych. Możecie kogoś polecić?
    U Nas balustrade w połaczeniu ze szkłem robiła firma INOXONI....musze przyznać że jestem bardzo zadowolona...cena przystępna...jedynie z terminem realizacji był poślizg.tel.609610506....P.S.mogę przesłać zdjęcia pozdrawiam.aga

  3. #2703
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    czy polecicie mi firmy do ociepleń zewnetrznych?

  4. #2704

    Domyślnie

    Cytat Napisał goraz Zobacz post
    Poszukuję również kogoś do tynków strukturalnych, a dokładnie do wykonania tynku trawertino, może ktoś z Małopolski jest wam znany i godny polecenia.
    Witam, Ja mogę polecić dobrego fachowca od tynków strukturalnych, u mnie akurat robił tynkiem strukturalnym komin. Niby niewiele ale bardzo się starał i widać, że zna się na robocie. Komin bardzo starannie wykonany. Jakby co to telefon podam na priv
    Pozdrawiam

  5. #2705

    Domyślnie

    Witam wszystkich .

    Mam bardzo wielką prośbę .Polećcie mi kogoś od alarmów .
    Pewni partacze zrobili mi alarm ,ale coś z nim jest nie tak .Włącza mi się stosunkowo często w nocy i boję się ,że sąsiedzi mnie kiedyś zlinczują .
    Szukałem na forum ,ale niestety nikogo polecanego nie znalazłem .

    Z góry wielkie dzięki

  6. #2706

    Domyślnie

    Witam,

    Jestem na etapie budowaniu stanu surowego ale juz pomyslalem ze warto poszukac specjalistów od:
    - WOD-KAN
    - CO
    - GAZ
    - Elektryka

    Bylbym jeszcze wdzieczny jakby ktos podał namiar na jakis dobry, tani tartak albo sklad z wiezba dachowa.

    Przeszedłem przez kilkadziesiąt stron i zebralem pare numerów ale moze mozecie jeszcze kogos polecic albo moze przeoczylem kogos kto jest naprawde godny polecenia.

    Dzieki z góry
    Ostatnio edytowane przez farewell ; 09-07-2012 o 16:43

  7. #2707
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    czy polecicie mi firmy do ociepleń zewnetrznych?
    Solidnie i w rozsadnej cenie ..... " moj " Pan Stanislaw i jego ekipa 660 - 972 - 144 powolaj sie na Edyte .

  8. #2708
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Magd80

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Posty
    6

    Domyślnie czarna lista: Oknoplus Leonard Bochnia

    Odradzam zakup okien w firmie LEONARD w BOCHNII

    Niestety miałam przyjemność zakupić okna przez firmę Leonard Bochnia.
    Firma Leonard należy do grupy firm „zapaciał niech spier…. czego on jeszcze tu chce”. Na początku jest dobrze dopóki nie zapłaci się za okna. Problemy zaczęły z chwila terminu montażu, który został przesunięty o podań dwa tygodnie a przy montażu wyszło ze pomiaru dobrze zrobić nie potrafią, nie mówiąc już o samym montażu, który przebiegał tragicznie. W wyniku tego montażu okna zostały uszkodzone, a do tej pory reklamacja nie została rozpatrzona. Mija już 3 miesiąc. Nie polecam i firmy Leonard jako dystrybutora oraz montażystę okien, a przede wszystkim pani Karoliny, która po zapłaceniu pieniędzy jest nieuprzejma, żeby nie powiedzieć bezczelna.
    Ostatnio edytowane przez Magd80 ; 17-07-2012 o 12:53

  9. #2709
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hatamoto

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    1

    Domyślnie GLASS HOUSE ul. WODNA biala lista

    Reklama sklepu
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 25-11-2012 o 15:48

  10. #2710
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    sprzwedam 150 sztuk stempli, wysokośc ok.2.90m, cena 4zl/szt.

  11. #2711
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    goraz

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzieki, ale własnie ściana została zakończona . Nie zagladałam na forum, bo długo nikt nie odpowiadał, więc bez zadnych rekomendacji wzięłam jedną z ofert w necie i nie żałuję. Efekt jest więcej niz zadawalający. Zrobiłam tynk trawertyn z magnata. Cenowo wyszło bez szaleństwa, więc mogę polecić firmę SMARTPLAST.PL
    Ostatnio edytowane przez goraz ; 20-07-2012 o 19:36

  12. #2712
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta89 Zobacz post
    sprzwedam 150 sztuk stempli, wysokośc ok.2.90m, cena 4zl/szt.
    aneta .... nie ten adres .... wrzuc tutaj .... http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3038

  13. #2713

    Domyślnie

    poszukuje ekipy, która wykona taras drewniany, kogoś solidnego, sprawdzonego

  14. #2714
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Witam serdecznie!
    Potrzebuję namiaru na tani skład kostki brukowej z Bruk-Betu (Kraków, okolice Wieliczki). Gdzie mają najlepsze ceny?

  15. #2715

    Domyślnie

    Czy zna ktoś godnego polecenia stolarza do drzwi wewnętrznych (11szt) i zewnętrznych (1szt)?
    Z góry dziękuję za pomoc.

  16. #2716
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie Tynki wewnętrzne SuperTynki

    Dopisuję do Białej Listy - Tynki wewnętrzne maszynowe cementowo-wapienne i gipsowe

    Firma SuperTynki - Kraków, małopolska
    http://www.supertynki.pl/
    Jacek Bernacki - tel. 514 471 864

    Młoda, uczciwa ekipa. Chłopaki naprawdę robią super tynki - u nas robili zarówno gipsowe, jak i cementowo-wapienne. To było rok temu. Teraz malowaliśmy, montowaliśmy listwy, płytki, podłogi - wszystko okazało się idealnie prosto, po roku nic nigdzie nie popękało. Tak więc śmiało polecam.
    Dla zainteresowanych - zdjęcia u mnie w wątku

    Podajcie hasło: forum murator

  17. #2717
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Długo szukałem wykonawcy bramy wjazdowej , finalnie zdecydowałem się zlecić w/w Panu Kubie który jest wlascicielem firmy Bramstal.
    Konkurencyjny cenowo w stosunku do rynku , jakosc wykonania swietna , b. dobrze potrafi doradzic z czystym sumieniem mogę polecić jak ktoś potrzebuje wykonać bramę wjazdową , przęsła czy barierki ( u mnie wykonywał bramę wg wzoru z katalogu pewnej firmy ) .

    Wstawiam fote wykonanych prac

    Namiary:
    http://bramy-ogrodzenia.net.pl/

    Email: [email protected]

    kom. 0 663 763 041
    kom. 0 669 88 88 99
    CZARNA LISTA - fragment zaczął rdzewieć - mimo kilku telefonów , maili ten Pan ma mnie w poważaniu tak więc NIE POLECAM

  18. #2718

    Domyślnie

    CZARNA LISTA - SSO - WIESŁAW MYSZOGLĄD (Mszana Dolna)

    U mnie robil wlasnie SSO i dramat, kominy tak krzywe, ze golym okiem widac. Wylewka stropowa 5 cm roznicy w poziomie (DRAMAT!!!). Na budowie brudno, material rozpirzony po calym placu. Wiezba na oko - jaskolki "uciekły" (chyba do ciepłych krajów - śmiech przez łzy).

    jego pracownicy wala gorzale na całego - za flaszki (sprytnie pochowane) to mogłem sobie rower kupić

    I teraz najgorsze - po wypłacie zero odbierania telefonów, żadnego kontaktu. Mimo umowy i gwarancji (3 lata) na wykonane prace ma mnie daleko w swojej czarnej d....

    Unikajcie tego pana i jego ekip. Z tego co wiem to robi tez wykonczenia, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby z nim dalej się mordować.

  19. #2719
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar edyt
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Kod pocztowy
    30-612
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    czy polecicie mi firmy do ociepleń zewnetrznych?
    O też kogoś szukam. Ekipy solidnej i uczciwej.Pmóżcie

  20. #2720
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar edyt
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Kod pocztowy
    30-612
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam bardzo proszę o namiary na ekipę od ocieplen. Włśnie kgoś szukam. Z góry dziękuje

Strona 136 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony