dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 207 z 214
Pokaż wyniki od 4.121 do 4.140 z 4265
  1. #4121

    Domyślnie

    Dzień dobry forumowicze,

    poleciłby ktoś firmę budowlaną z okolic Oświęcimia?

    Chciałbym jeszcze w tym roku zrobić stan 0, budowę miałem prowadzić samemu ale plany planami a życie weryfikuje.

    Z góry dziękuję za wszystkie polecenia i doświadczenia z firmami.
    Pozdrawiam

  2. #4122

    Domyślnie

    Leszek Celer - 603188958. Ale przypilnuj żeby puszki były z wkrętami, musiałem dokupić przy montażu osprzętu. Generalnie polecem. U mnie był na białej liście.

  3. #4123
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kinmic

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-384
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukmach Zobacz post
    Leszek Celer - 603188958. Ale przypilnuj żeby puszki były z wkrętami, musiałem dokupić przy montażu osprzętu. Generalnie polecem. U mnie był na białej liście.
    Dzięki!

    Pytanie, czy ktoś korzystał może w okolicach Krakowa z firmy, która robiła zarówno wylewki antracytowe jak i cementowe i może polecić? Będziemy budować dom parterowy z garażem i tam nie chcemy lać anhydrytu, do pralni/kotłowni też nie, zastanawiamy się nad łazienkami... Robiliście może u siebie takie łączone wylewki?

  4. #4124
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zoogolo

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Rybna, Malopolskie
    Kod pocztowy
    32-061
    Posty
    3

    Thumbs up Nie terminowy złodziej - nie polecam

    Cytat Napisał Fleszu1 Zobacz post
    Kolejna firma którą mogę wpisać na białą listę to hydraulik: INSTALACJE SANITARNE CO WOD KAN GAZ SEBASTIAN FELUŚ z okolic Liszek. 501-491-883

    Firma polecona przez kogoś tutaj na forum.
    Wykonywał u mnie prace począwszy od kanalizacji na etapie fundamentu, przez przyłącza wody i gazu, instalacje wod-kan, ogrzewanie podłogowe i kompletne urządzenie/wyposażenie i uruchomienie kotłowni. Wszystko wykonane sprawnie, fachowo i estetycznie. Kontakt i terminowość też ok.

    Widac że to jest post samego instalatora.
    Jeśli chodzi o faktyczn polecenie to stanowczo odradzam. Instlator wykonywał u mnie podłączenia grzejników i pieca. Piec źle podłączony - serwis w kolejnym tygodniu po instalacji określił jako niewłąściwe wpięcie do instalacji. Instalator nie słowny, nie dotrzymał ani terminuy ani kwoty - oczywiście przyszedł po terminie a z umówionej kwoty zażądal 2 razy tyle. Poprawki po podłączeniu były przesuwane z miesiąca na miesiąc i skończyło się na głuchym telefonie. Dobór grzejników, był na zasadzie "włożyć ile się da". Jak bymm miał podsumować pracę tego pana w jednym zdaniu to jedyne co mi przychodzi do głowy to:
    Nie terminowy złodziej!!!
    Stanowczo nie polecam a mogę zaproponować kogoś kto mi instalacje po panu sebastianku poprawiał + telefon do serwisu vaillant.

  5. #4125
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zoogolo

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Rybna, Malopolskie
    Kod pocztowy
    32-061
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fleszu1 Zobacz post
    Kolejna firma którą mogę wpisać na białą listę to hydraulik: INSTALACJE SANITARNE CO WOD KAN GAZ SEBASTIAN FELUŚ z okolic Liszek. 501-491-883

    Firma polecona przez kogoś tutaj na forum.
    Wykonywał u mnie prace począwszy od kanalizacji na etapie fundamentu, przez przyłącza wody i gazu, instalacje wod-kan, ogrzewanie podłogowe i kompletne urządzenie/wyposażenie i uruchomienie kotłowni. Wszystko wykonane sprawnie, fachowo i estetycznie. Kontakt i terminowość też ok.
    Witam. Chciałem się odnieść do przedmówcy.
    U mnie pan sebastian podpinał piec oraz montował grzejniki. Jak wyszło na wizycie serwisowej firmy vaillant piec został nie właściwie podpięty z adnotacją "niewłaściwe wpięcie w instalację" natomiast grzejniki były dobrane na zasadzie - "ile się zmieści". Efekt pracy taki że zapłaciłem jeszcze raz za usługę podpięcia pieca a pomieszczenia mam nie dogrzane w zimie. Na poprawki pan sebastian umawiał się z tygodnia na tydzień a następnie przestał już w ogóle odbierać telefony. Kwota na którą się umawialiśmy też została przekroczona przy odbiorze. Pan instalator nie słowny, fałszywy nie terminowy, nie mający postawowej wiedzy na temat doboru mocy grzejników jak i samego wpięcia pieca w instalację. Osoba ta ma ewidentnie w poważaniu instalatora - NIE POLECAM.

    Wpisuje sebastiana felusia na czarną listę instalatorów.

  6. #4126
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maciekkr

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-638
    Posty
    45

    Domyślnie

    Czarna lista dla przypomnienia:
    CR gaz z Wieliczki-stwierdzili że zamontowany przez nich piec nie dogrzewa domu powyżej 19 stopni w kwietniu, bo ściany są wychłodzone po zimie. Poddali się po czwartym podejściu, musiał poprawiać kto inny (zeszło Mu 20min - niestety zgubiłem nr do tego fachowca). Do tego WSZYSTKIE ich połączenia gwintowane uszczelniane teflonem ciekły.
    Wiesław Wójcik z Tarnawy, czy innego Rybia niesłowny "janusz budowlaniec"
    Uważajcie na cymbałów, powodzenia na budowach !

  7. #4127

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujacych

    Nasze opinie:

    KOLOR BIALY:

    Architekt - Rafa Projekt (https://www.rafaprojekt.pl/). Super wspolpraca, bardzo dobra komunikacja, terminowe wykonanie prac, pelny profesjonalizm. Polecam.

    Odwierty - p. Michal 603 931 409. Bezproblemowa wspolpraca, zlecone odwierty zostaly wykonane bardzo szybko, dokumentacja zostala dostarczona w ustalonym terminie.

    Geodeta - p. Cezary 601 480 186. Bardzo sympatyczny Pan Geodeta, przyjezdza punktualnie i wykonuje prace dokladnie oraz terminowo.

    Elektryka - M&M Elektryka (tel. 790 449 690). Dwoch inzynierow, ktorzy wykonuja rewelacyjne instalacje elektryczne. Bardzo duzo doradzaja i wykonuja prace naprawde fachowo. Na zakonczenie prac przekazuja pelna dokumentacje fotograficzna oraz raporty z testow. Gdyby kazda firma wspolpracowala tak jak M&M to budowa domu byla by czysta przyjemnoscia.

    Okna - Nasze Okna tel. 12 307 01 81. Profesjonalna firma, poswieca duzo czasu na przedstawienie i dostosowanie oferty pod katem potrzeb klienta. Bardzo duzym plusem jest fachowo i solidnie wykonany montaz - to bardzo wazne.

    Odkurzacz centralny - http://fach-cent.pl/. Instalacja zostala wykonana solidnie, estetycznie oraz rzetelnie. Profesjonalne doradztwo pod katem dostosowania rozwiazania do potrzeb inwestora. Widac takze bardzo duze doswiadczenie w wykonywaniu odkurzaczy centralnych.

    Koparka, prace ziemne - p. Artur Fraczek i syn tel. 600 268 807. Bardzo pracowici i solidni.

    Instalacje zewnetrzne - p. Marcin Kwatera tel. 604 533 703. Szybko, sprawnie i solidnie. Wszystkie prace wykonane fachowo i zgodnie z projektem.

    Rusztowanie - tel. 501 585 854. Bardzo przyjemny kontakt, uczciwa cena.

    KOLOR BIALO/SZARY:

    Rekuperacja - https://rekuperatory-ask.pl/. Firma na poziomie, projekt instalacji wykonany fachowo i z glowa. Same prace zostaly wykonane terminowo, aczkolwiek zostaly popelnione niepotrzebne bledy, ktore firma musiala poprawic, co spowodowalo przesuniecie innych prac. Cena troche powyzej rynku, mysle, ze mozna znalezc bardziej konkurencyjne rozwiazanie.

    Szambo - tel. 502 624 442. Troche niepotrzebnego zamieszania przed rozpoczeciem prac, ale pozniej bezproblemowo i solidnie. Super komunikacja z wlascicielem.

    KOLOR SZARY:

    Wylewki - Rexona-Bis tel. 518 117 242. Generalnie firma nie wpedzi inwestora w wieksze problemy, raczej wylewke zrobia poprawnie, ale drugi raz bym ich na pewno nie wzial. Ekipa wszystko robi w wielkim pospiechu - przyjezdzaja w pospiechu, pracuja na szybko i wyjezdzaja tez w pospiechu (po pieniadze potrafia sie zjawic w 15 min. ).
    Zdecydowalem sie na ich uslugi, poniewaz reklamuja sie jako specjalisci od przygotowania podloza, w rzeczywistosci nie chce im sie (albo nie maja czasu) wykonac tej pracy - czesc prac byla calkowicie zle zrobiona, ale wmawiali, ze 'tak ma byc, tak zawsze robia i nic sie nie dzieje'.
    Wystawione faktury nie zgadzaja sie z rzeczywistoscia, przez caly okres wspolpracy czuc, ze chca wykonac prace jak najszybciej, po najmniejszej linii oporu i sciagnac jak najwiecej kasy z inwestora.
    Podchodzilbym takze ostroznie do ich opinii w internecie; jedna z nich napisal pracownik. p. Szymon Stawowski.
    Zostawiam ich w szarej grupie jako opcje dla kogos kto ma czas ich pilnowac, nie da sie naciagnac, i zna sie na pracy ktora maja wykonac. Pozostalym odradzam.

    Tynki gipsowe - p. Mariusz tel. 666 300 668. Ogolnie prace wykonane poprostu dobrze. Sympatyczny czlowiek, troche przeszkadza narzekanie, nadmiarowa koncentracja na zwiekszaniu kosztow i pojawiaja sie problemy z terminowoscia.

    KOLOR CZARNY:

    Budowa SSO - p. Slawek tel. 666 041 173 ('Skorek buduje' na fb).
    Sciany i sufity krzywe w wiekszosci pomieszczen. Umowilismy sie, ze od chudziaka do '0' wyjdzie 25 cm., uwaga wyszlo 31 cm., schody tez oczywiscie sie nie zgadzaja (pierwszy jest za niski, ostatni za wysoki). To sa ogromne koszty na pozniejszych etapach, ale to p. Slawka nie interesuje, bo kazda kolejna ekipa cos poprawi, zatynkuje, wyprostuje, skuje, nadleje itd.
    Kolejny problem jest taki, ze p. Slawek uwaza sie za super fachowca i nikt nie wie lepiej niz on. Ani kierownik, ani inwestor, zadna ksiazka, artykul itd. Potrafi nie zgodzic sie z kierownikem budowy i zrobi po swojemu.
    P. Slawek zostawil takze po sobie dwa smietniska, czesc smieci probowal zakopac, ale na szczescie tez mu to nie wyszlo i smieci udalo sie wygrzebac.
    Poproszony o wykonanie poprawek po rozliczeniu, chwile poburczy do sluchawki, a pozniej ignoruje.
    Jednak najwieksza katastrofa jest to, ze podczas podpisywania umowy nie informuje o tym, ze dach zostanie wykonany przez jego podwykonawce, ktory okazal sie fachowcem od koszmarow.

    KOLOR SMOLY:

    Dach - p. Maciej 508 904 213. Poprostu koszmar, wykonanie pokrycia dachu bylo tragiczne, fuszerka to bylby komplement pracy ekipy p. Macieja. Ich odpowiedzia na krzywizny bylo 'oko sie przyzwyczai' (tak powinna nazywac sie ich firma) albo, ze oni nie widza w tym zadnego problemu. Zostawiaja po sobie bur*** na budowie, puste butelki po piwie itd. Wspolczuje kazdemu kto z nimi wspolpracowal albo bedzie pracowac.
    Ostatnio edytowane przez DudaSieWamiZajmie ; 23-02-2021 o 12:57

  8. #4128

    Domyślnie

    Drodzy
    mam prośbę o polecenie ekipy budowlanej na terenie Nowego Sącza i okolic.

  9. #4129

    Domyślnie

    Witam, jakby ktoś poszukiwał elektryka na terenie Krakowa i okolic służę pomocą. 880 615 729

  10. #4130

    Domyślnie

    Cytat Napisał kostek1140 Zobacz post
    Drodzy
    mam prośbę o polecenie ekipy budowlanej na terenie Nowego Sącza i okolic.
    Adam Mółka
    +48 600 801 391
    polecam z czystym sumieniem
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  11. #4131
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    W związku z zakończeniem inwestycji, niedługo zaktualizuję listę. Niestety im bliżej końca tym bardziej czarno było u mnie.
    W tym momencie proszę o polecenie firmy od żaluzji/rolet (wewnętrznych).
    Pozdrawiam

  12. #4132
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tuhajbej

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-087
    Posty
    21

    Domyślnie

    Mam założone żaluzje alu we wszystkich oknach. Usługa była wykonana 2 miesiące temu przez "Tanie żaluzje" z ulicy Kazimierza Wielkiego. Towarzystwo starsze ale kompetentne. Montaż był wykonany fachowo i sprawnie. Wszystko działa. Wybrałem z pięciu ofert.

  13. #4133

    Domyślnie

    Cytat Napisał DudaSieWamiZajmie Zobacz post
    Witam wszystkich budujacych.
    Mam podobne zdanie o Rexonie-Bis. Szybko, pośpiech, jak zbliżało się do rozliczenia to zawsze byli w okolicy Robota wykonana poprawnie bez większych błędów. Instalator robiący podłogówkę chwalił rozłożenie styropianu. Była to ekipa rezerwowa bo ciągle przekładała termin firma z pierwszego wyboru - Gac Bud.

    Potwierdzam też M&M Elektryka - co prawda u mnie nie pracowali ale widziałem ich pracę.
    "The Earth climate ... is completely determined by two governing parameters, i.e. by insolation and galactic cosmic rays", oraz "the so-called anthropogenic "CO2 doubling" problem is practically absent"

  14. #4134

    Domyślnie

    Mury oporowe z gabionów.
    Polecicie solidnego wykonawcę z małopolski? najlepiej z okolic Krakowa.
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  15. #4135
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    TomekS85

    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-271
    Posty
    4

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA - EKIPA DO POLECENIA

    Firma FRB Slusarczyk wykonała sufity podwieszane na całej powierzchni domu parterowego gdzie nie ma betonowego stropu. Sufity zostały wykonane profesjonalnie, z dużą starannością. Zastosowano konstrukcje krzyżową, montowaną po obwodzie pomieszczeń do pustaków porotherm oraz dodatkowo podwieszaną na specjalnych wieszakach do dolnej części więźby dachowej (kleszcze). Na konstrukcji nośnej sufitów została położona podwójna warstwa węłny (2x20cm), następnie folia paroizolacyjna oraz płyty GK. Powierzchnia plyt GK została wyszpachlowana 3 warstwami finiszowymi, co umożliwiło przejscie kolejnej ekipie do dalszych prac (gruntowanie, gładź, malowanie). Prace związane z wykonaniem sufitów podwieszanych zostały zrealizowane w ustalonym terminie oraz kosztach. Ekipa do polecenia.

    nr tel. 505 090 553
    www.frbslusarczyk.pl
    Ostatnio edytowane przez TomekS85 ; 10-11-2020 o 09:17

  16. #4136
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    robin_23

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-761
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam. Buduję dom od 3 lat. Po tym czasie jednak wolę pisać posty na białą listę. Mniej nerwów mnie to kosztuje i czasu... Tyle razu się zawiodłem... Polecam z całego serca - Robert Górczewski 666948892. Kontakt wziąłem z tego forum i nie zawiodłem się. Wszystkie prace wykonane zgodnie z planem + własna inwencja Pana Roberta. Mistrz w swoim fachu!
    Ps. Robert mam jeszcze kilka prac w tym roku! Pamiętaj!!! Czekam

  17. #4137

    Domyślnie

    To i ja podzielę się swoimi doświadczeniami (z 3 sezonów budowy do stanu SSZ)

    Pierwsza ekipa - "Filar" - dramat, budowa ich chyba przerosła. Zaczęli w miarę przyzwoicie, ale potem już było coraz gorzej w miarę jak zdawali sobie sprawę ile jeszcze do zrobienia. Coraz rzadziej też się pojawiali w pracy. Efekt był taki że po półtora roku nie miałem nawet skończonego stanu "zero".... w końcu nie wytrzymałem i wyrzuciłem. Potem okazało się też że fundamenty/ściany nie trzymają wymiarów z projektu, kolejna ekipa musiała poprawiać.

    Druga ekipa - M.D. Machaczka. Zupełne przeciwieństwo. Jak dla mnie 5+. Dwójka braci + 4-5 pracowników. Co prawda oszacowali że wszystkie ściany postawią w 4 tyg a zajęło im to 6, ale każdego dnia cała ekipa pracowała od 7 rano przynajmniej do 16-tej (dom mam dość skomplikowany, z różnymi kątami itp.). Największy "szok" przeżyłem pierwszego dnia gdy ekipa przyjechała, odkurzyła plac budowy, po czym wyciągnęli z samochodu gotowe zbrojenia słupów które "przygotowali sobie wcześniej żeby nie tracić czasu na budowie".... Wyprostowali ściany po pierwszej ekipie, wszytko robione zgodnie z projektem, nie było nawet dyskusji że trzeba bloczki Silki dociąć po całym obwodzie ścian do zamierzonej wysokości. Żelbetowe nadproża skośne wylane tak, że kąt nachylenia zgadza się dokładnie z projektem (błąd poniżej 1 stopnia). Wyłapali też błędy w projekcie (np. zbyt niskie umieszczenie płatwi żelbetowej w garażu przez co ciężko byłoby zamontować mechanizm bramy itp.). Kolejny plus - żadnych zaliczek, robota płatna po skończeniu etapu, wszystko zgodnie z ustaleniami z umowy, żadnych "dodatkowych kosztów". Inspektor nadzoru jak przyjechał na odbiór nie miał się do czego przyczepić.
    No dobrze, wiem że może wygląda to jak reklama ale do dziś nie mogę wyjść ze zdziwienia że mi się taka ekipa trafiła. Myślałem że tak się u nas nie da budować. No żeby nie było aż tak różowo to dodam że "kierownik" ekipy dość nerwowy i jak np. pojawiały się błędy w projekcie (konstruktor niestety się nie popisał), to się mocno denerwował....
    W każdym razie jakby ktoś chciał podjechać zobaczyć efekt pracy, to zapraszam (lokalizacja budowy - na zachód od Skawiny). Tynki planuje na wiosnę przyszłego roku więc na razie ściany stoją "gołe".

    Trzecia ekipa - dach. Piotr Wiktor (z Limanowej). Co prawda przyjechali parę tygodni później niż się umawialiśmy, ale ostatecznie dach oddali chyba tylko tydzień po wstępnie ustalonym terminie. Ciekawostką dla mnie było to że więźbę przywieźli gotową, docięta już na wymiar. Więźba ułożona i spasowana ładnie, dachówki też, moja żona miała jakieś uwagi do kilku obróbek blacharskich, ale ona jest perfekcjonistką Dach tez prosty nie był, ale wygląda super. Generalnie bez większych zastrzeżeń, mogę spokojnie polecić ekipę, choć takiego szoku jak przy Machaczkach już nie przeżyłem (może się przyzwyczaiłem?)

    Okna - Pozbud (producent) / Markom (montaż). Okna drewniane, nie wypowiem się o trwałości bo dopiero zamontowane, ale wyglądają dokładnie tak jak się spodziewaliśmy (czyli jest dobrze). Do montażu też nie mam w zasadzie zastrzeżeń, montaż zrobili na kotwach oraz dyblach, taśmy SIGA, uszczelnienie od zewnątrz na dole EPDM-em. Jedyny mankament to że z oknami przyjechały niewłaściwe klamki, musieli odesłać i teraz w przyszłym tygodniu mają przyjechać z właściwymi.

    W razie pytań można do mnie pisać,

    Marek

  18. #4138

    Domyślnie

    Z miłą chęcia mogę polecić firmę LM Design z Krzywaczki https://lmdesign.com.pl/. Chłopaki wykonali dla mnie kompleksową usługę wykończenia stanu surowego tj. wykonanie podłogi strychu nieużytkowego, ocieplenie poddasza wełną mineralną, zabudowa poddasza gk w standardzie Q3, gładzie na tynkach gipsowych wraz ze szpifem, gruntowaniem i akrylowaniem. Wykończone zostały też łazienki płytkami, biały montaż oraz położony został gres na posadzce i schodach.

    Dodatkowo zostały wykonane specyficzne zabudowy gk na suficie i pólki pod taśmy led.

    W trakcie budowy trafiłem na kilka firm, których jakość wykonania pewnych etapów pozostawiała wiele do życzenia, ale trafiłem też na kilka firm, które szczerze mogę polecić. Taką firmą jest LM Design. Na umówione spotkania przed rozpoczęciem prac p. Michał pojawiał się punktualnie, służył fachowym doradztwem. W trakcie pracy, napotkane przeszkody wynikające z nierówności poprzednich etapów były konsultowane tak, żeby ukryć niedoskonałości od strony czysto wizualnej. Od strony technicznej wszystko wykonywane było według standardów i wysokiej jakości. Na budowie zawsze pozostawiony był porządek co dla mnie świadczy o profesjonalnym podejściu do pracy. W zasadzie nie ma rzeczy, do której mógłbym się przyczepić Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

    Łukasz

  19. #4139

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20201201_212425.jpg
Wyświetleń:	281
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	450792
    Firma FHU Perfekt Dom Robert Kędra 796 732 752 - dzisiaj, zobaczyłem, jak mam wykonane mocowanie stężenia dachowego - zdjęcia w załącznikach. Zabrakło im oryginalnych śrub, to dali jakieś dwie przypadkowe i... dwa gwoździe. Na pewno ma to zakładaną przez producenta wytrzymałość dla dachu o powierzchni 300m^2.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20201201_213146 — kopia.jpg
Wyświetleń:	190
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	450793  

  20. #4140
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JadwigaK

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Nasza budowa jest na etapie tynków. Pomyślałam, że warto podzielić się z Państwem kilkoma opiniami z okolic Nowego Sącza.

    Czarna lista

    Pierwsza ekipa - Pana Bogdana Kozika z okolic Jazowska - polecali nam, jako znakomitego fachowca. Potwierdzały to budowy, które mój mąż oglądał i rozmawiał z inwestorami. Jednak po 1,5 roku oczekiwania na ekipę - ekipa zrezygnowała z wykonania pracy. Termin rozpoczęcia budowy był kilka razy przesuwany, aż na końcu Pan Kozik poinformował mojego męża, że ma inne budowy i nie ma możliwości wybudowania naszego domu. Niestety nie podpisaliśmy umowy.

    Biała lista

    Do SSO dom wybudował nam Adam Pasiut, DomBud, okolice Starego Sącza. Od fundamentów po dach. Dobra współpraca, tu już podpisaliśmy umowę

    Ocieplenie dachu - Marek Kołbon, Stary Sącz - mąż jest zadowolony, szybko, czysto, dokładnie.

    Pozdrawiam Państwa serdecznie!

Strona 207 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony