dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 214
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 4265
  1. #601

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Przypominam namiary na doskonałego wylewkarza: p. Marek 501 651 600
    Ja niestety mam inne doświadczenia z Panem Markiem.
    Miałem do zrobienia ok30m2 wylewek. Powiedział że nie ma problemu i do tygodnia góra dwóch będzie zrobione. Mimo upływu trzech nikt się nie pojawił a Pan Marek przestał odbierać telefon gdy dzwoniłem.
    Gdyby powiedział że nie ma czasu to by było po problemie . Mógłbym załatwić kogoś innego a tak to cały harmonogram prac na budowie muszę zmienić i przesunąć terminy innych wykonawców

    Dlatego dopisuję Pana Marka do czarnej listy.

  2. #602
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    A może jest chory, albo co? Nie tylko ja chwaliłam pana Marka w tym wątku.
    To zupełnie do niego niepodobne, takie zachowanie

  3. #603
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pancka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    286
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    75

    Domyślnie

    witam
    czy ma ktoś solidnego TYNKARZA ? no i przy okazji kogos kto robi wylewki?


    Z mojej strony moigę polecić firmę budowlaną ( wybudowali nam dom od piwnic po sam dach włącznie ) terminowo i solidnie " RICH - BAU - BUD" Z Żelczyny ( Wielkie Drogi ) pan.Rysiek 515 - 068 - 330

  4. #604
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pion999

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    4

    Domyślnie Czrna lista i jeszcze gorzej

    Tynkarz - Stanisław Staniszewski z okolic Warszawy. PARTACZ nie z tej ziemi!!!

  5. #605

    Domyślnie

    Ściany postawione, dom zadaszony Wyręczył Pana Bogdana Pan Rafał znany z forum jako challenger 99. Szczerze polecam, może nie pracują jak błyskawica ale ekipa dokładna i dotrzymuje terminu.

  6. #606

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    A może jest chory, albo co? Nie tylko ja chwaliłam pana Marka w tym wątku.
    To zupełnie do niego niepodobne, takie zachowanie
    Nie mam do Ciebie pretensji bo to przecież nie Twoja wina.
    Zapewne jest chory na pewną chorobę ale jej nazwy nie będę jej wymieniał bo każdy się może domyślić.
    Jak czytam forum to już paru wykonawców polecanych na forum też zachorowało na tą chorobę .To chyba jakaś choroba zakaźna związana z forum. Kto się zbyt często na białej liście znajduje zaczyna chorować )
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !

  7. #607

    Domyślnie

    Witam wszystkich i pragnę podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z „fachowcami na budowie”
    Zacznę od czarnej listy Pan Stanisław z Krzonowa totalna porażka do tej pory szukałem dekarzy do poprawy dachu lało się w trzech miejscach. (dwa razy był na poprawkach i przestał odbierać telefon - stan surowy otwarty)
    Biała lista to firma Logo – Service bardzo miła i fachowa obsługa (nie uciekają od problemów co się chwali- okna)
    Wylewki firma BET-MIX
    Instalacji elektrycznej, co i woda nie przetestowałem.
    Elewacja zewnętrzna Logis-Bud Pan Marcin –604 781 334 najlepsza ekipa jaką miałem do tej pory na budowie. O jakości ich pracy świadczy dodatkowo fakt iż po wykonaniu mojej elewacji przeszli do sąsiadów. Jeszcze jedno za taką robotę bardzo przyzwoita cena.
    Szukam dobrych ekip do kostki, odwodnienia, oraz wykończenia jeśli ktoś może polecić będę bardo wdzięczny.
    Pozdrawiam

  8. #608

    Domyślnie Elewacje

    B I A L A L I S T A

    Witam co do dociepleń zewnetrznych(elewacji) to sotatnio roblia u mnie firma z krakowa pana Pawła D.(nr.tel 510-471-54 jestem bardzo zadowolony z wykonania ich uslugi, wszedzie pozadek dzien w dzien, szybko, sprawnie,profesionalnie i tanio wypelnili swoje zadanie!!! Dom wyglada slicznie


    Fliziarz 889272186 pan Wiesław!!! Do tej pory przyjemnie patrzec na polozone przez niego płytkie tez bardzo polecam mialem juz kilku fliziarzy przez 2 lata a ten to byl najlepszy teraz moi znajomi korzystaja z jego uslug!!! Polecam kazdemu

  9. #609

    Domyślnie

    PS: jezeli ktos moze mi polecic jakas firme zajmujaca sie ogrodzeniami dokladnie murem z kamienia i jakas stal!!! pozdrawiam

  10. #610

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem biała lista: ocieplenia ale również inne prace ogólnobudowlane. Telefon do p. Andrzeja 781790291 - można powoływać się na Adama (czyli mnie)
    Zalety:
    - młoda ekipa ale wiedzą co robią
    - sprzątają po sobie
    - szef zawsze odbiera telefony
    - cenowo również OK
    - terminowi (przyjechali jak mówili)

    Ze dwie rzeczy mozna by im zarzucić ale są one tak malutkie ze nie warto o nich wspominać

  11. #611
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartek_walas
    PS: jezeli ktos moze mi polecic jakas firme zajmujaca sie ogrodzeniami dokladnie murem z kamienia i jakas stal!!! pozdrawiam
    U nas kamieniem (ogrodzenie, parapety, będzie jeszcze robić schody) zajmował się p. Tokarz, tel. 503091249. Cenowo przyzwoicie, słowny i "dobrze robi" a do tego ma bardzo sympatyczne poczucie humoru i jakoś dobrze się nam współpracowało.

  12. #612

    Domyślnie Ogrodzenie

    BIALA LISTA, sprzedawcy elementow na ogrodzenei siatkowe:

    (Slupki obejmy, siatke - dowolny wymiar , druty naciagowe , etc) bralem od:
    Ariel Buda - Wolbrom, przyjezdza na targi do Proszowic (sroda) oraz Niepolomic (wtorek i piatek)
    tel 608 398 323

    Te same elementy metalowe plus tzw galanteria betonowa do odrodzenia, murki, obejmy i dodatkowo samowkrety do sztachet drewnianych mozna kupic w Branicach na przeciwko kombinatu
    'Klima-bet' Piotr Kot
    os Branice ul Sasanek 7
    tel 501 46 00 19

  13. #613

    Domyślnie firma BiS GEODECI

    geodeci z ANDRYCHOWA BAKA
    KŁAMCY NIESŁOWNI
    a cena hohoho nie polecam

  14. #614

    Domyślnie Fliziarz :) ścianki gipsowe :)

    Wiem że jest sporo wypowiedzi ale niektóre już nieaktualne... czytaj ;p zweryfikowane przez kolejne osoby jako czarna lista, czy ktoś ma jakieś aktualne namiary powiedzmy AD2008 bardzo proszę, solidni i tani a własnie jak się ceny kształtują ? za ile flizowaliście ? mówimy oczywiście o prostej przestrzeni jak przedpokój etc. Pozdrawiam

  15. #615

  16. #616

    Domyślnie Re: Elewacje

    Cytat Napisał bartek_walas
    B I A L A L I S T A

    Witam co do dociepleń zewnetrznych(elewacji) to sotatnio roblia u mnie firma z krakowa pana Pawła D.(nr.tel 510-471-54 jestem bardzo zadowolony z wykonania ich uslugi, wszedzie pozadek dzien w dzien, szybko, sprawnie,profesionalnie i tanio wypelnili swoje zadanie!!! Dom wyglada slicznie


    Fliziarz 889272186 pan Wiesław!!! Do tej pory przyjemnie patrzec na polozone przez niego płytkie tez bardzo polecam mialem juz kilku fliziarzy przez 2 lata a ten to byl najlepszy teraz moi znajomi korzystaja z jego uslug!!! Polecam kazdemu
    Ja również polecam!!! BIAŁA LISTA
    Właśnie dzisiaj u nas skończyli -ocieplali dom styropianem,tynkowali,układali parapety,kładli płytki klinkierowe na elewacji,wcześniej robili podbitkę. Bardzo solidni !

    PS.Oprócz tego kładą gładzie,refipsy,flizy,panele
    Pozdrawiam, bietka9
    Mieszkam w M05a

  17. #617
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcin g

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    9

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    Kiedyś pisałem o zaginionym Pawle. korzystając z tego forum znalazłem wówczas innego Pawła, który kładł mi w efekcie płytki w łazience. Zrobił to starannie i z efektem, jaki mnie satysfakcjonował. W ramach swojej pracy wykonał sufit podwieszany oraz zamontował downlighty. Wielkich bajerów w łazience nie miałem, ale Pan twierdził, że robi z powodzeniem również różne półeczki i inne bardziej skomplikowane rzeczy z płytkami. Pokazywał zdjęcia z realizacji. Podaję więc nr. (606500191) dla zainteresowanych w okolicach Krakowa. Znajomy Pana Pawła wraz ze swoją ekipą szybko potem położył gładź i wymalował pokoje za normalną cenę. Tutaj namiar - 666948892.

    Mam za to problem z ułożeniem cokołów drewnianych o wys. 10 cm. Parkieciarz twierdzi, że nie mając piły o promieniu 10 cm nie będzie tego robił. Innym nie chce się dla takiej małej pracy dojechać

  18. #618
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie Re: biała lista tynki wewnętrzna - Żmuda

    Cytat Napisał GrzesiekKraków
    na białą listę wpisuję wykonawców tynków wewnetrznych. Tynki gipsowe gładziutkie jak lustro. Panowie wykonuja także ( a jest ich 3 w ekipie) tynki cementowo wapienne (u mnie kuchni, 2 łazienki oraz suszarnia).

    Pozabezpieczali ładnie okna, potem po sobie pozamiatali. Pełna kultura. Bez przekleństw i picia. Zawsze doradzą. Zawsze odbierali telefon - nawet po wykonanej robocie (a to sie często nie zdarza).
    A powyższe dotyczy Pana Żmudy - telefon 772051874.
    Mają podobno coś wolnych teminów.

    Pozdrawiam
    Chciałem się do tego dołączyć. Wszystko pozabezpieczane a na koniec elegancko posprzątane, powycierane okna a nawet rurki od CO. Jakieś 600mkw tynku zajęło niecałe dwa tygodnie. Właśnie dzisiaj skończyli. Tynki cemwap robią z gotowych mieszanek baumit.
    Ściany równiusienkie jak lodowisko - polecam.

  19. #619
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aattka

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Firma Dom-Bud pana Czesława Boczonia.Biała czy czarna lista pozostawiam do oceny forumowiczów -po telefonicznym umówieniu ,czekam 2 godzny -nie zjawia się . po moim drugim tel. kłamie, iż był umawiamy się na kolejny termin i znowu się nie zjawia . Pojawia się natomiast niezapowiedziany i za wyflizowanie 20m łazienki MÓWI za mniej jak 10tyś to ja nie robię 500zł za metr to chyba jakieś nieporozumienie delikatnie mówiąc!!! Łazienka jest przygotowana zagruntowana wchodzi w grę tylko zabudowa prostokątnej wanny i położenie fliz.
    W trakcie rozmowy wynika też kolejne kłamstwo pytany czy ma maszynę wodną do cięcia i szlifowania długich( 97cm) płyt twierdzi, że tak ,ale do szlifowania trzeba wozić - na maszynie wodnej diamentowej można zarówno przycinać jak i szlifować tak twierdzą sprzedawcy owych maszyn . Tak więc Firma Dom-Bud pana Czesława u mnie czarna lista

  20. #620
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał aattka
    Firma Dom-Bud pana Czesława Boczonia.Biała czy czarna lista pozostawiam do oceny forumowiczów -po telefonicznym umówieniu ,czekam 2 godzny -nie zjawia się . po moim drugim tel. kłamie, iż był umawiamy się na kolejny termin i znowu się nie zjawia .
    Ja dołączam się do mieszanych uczuć wobec tej firmy. Co prawda potknęliśmy się na etapie kosztorysu budowy domu, więc nie wypowiem się o wykonawstwie. W naszym wypadku odbiór kosztorysu miał odbyć się pewnego dnia, termin ustalony dwa dni wcześniej, potwierdzony kilka godzin przed. Klamka pocałowana, po jeździe przez cały Kraków, w momencie podchodzenia do bramy telefon, że pan Czesław nie zdaży bo utknął na budowie. Ok. Następny dzień to samo, osoba która miała wydać papiery nie miała pojęcia gdzie są i o co chodzi. Po telefonie obiecano nam dowóz kosztorysu do domu. Po trzech dniach milczenia dzwonimy, i dowiadujemy się, że co prawda pani sekretarka nic nie wie o sprawie ale się dowie. Faktycznie tak się stalo. Trzeci kurs do siedziby firmy i kosztorys mamy. Płacimy za niego 300 zł zamiast 400 zł. Niestety planów domu nie otrzymujemy, bo zginał klucz do szafy pancernej.
    Nie wiem czy to już czarna lista, ale taka sytuacja na starcie zniechęciła nas do nich.

Strona 31 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony