dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 89 z 214
Pokaż wyniki od 1.761 do 1.780 z 4265
  1. #1761

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Moze ktos zamiesci jakis namiar bo nigdzie nie moge znalezc.Poszukuje kominiarza ktory zrobi odbior techniczny kominow ale przde wszystki dokona pomiaru ciagu.Jest mi to potrzebne teraz do informacji gdzy chce zakupic wklad kominkowy i musze sprawdzic czy "nada sie" do mojego komina .Mozecie kogos polecic faktycznie sumiennego i znajacego sie na rzeczy a nie tylko wystawiajacego papierek pod dyktando inwestora?
    Polecam http://www.uslugi-kominiarskie.pl/.
    Pani kominiarz bardzo miła i sprawna


    pzdr
    Przymykacie czasem oczy
    Czasem zamykacie usta
    Lepiej jest się nie wychylać
    Kartoteka będzie pusta

  2. #1762
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tekla22

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pan Ryszard Motyka ma czas ale sam nie robi tylko chciał mi przywieść 2 gości z wioski a za robotę położenie 35 m2 łącznie kuchnia i łazienka chciał 5 tyś - dla mnie okazał się za drogi

  3. #1763
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał tekla22 Zobacz post
    Pan Ryszard Motyka ma czas ale sam nie robi tylko chciał mi przywieść 2 gości z wioski a za robotę położenie 35 m2 łącznie kuchnia i łazienka chciał 5 tyś - dla mnie okazał się za drogi
    Nie dziwie sie , ze gosc ma czas !!!!! za takie stawki .... to kto go do pracy bierze

  4. #1764

    Domyślnie

    Czy ktos z Was robil ostatnio elewacje (tynk cienkowartwowy + wstawki drewniane na scianie 2warstwowej) i jest zadowolony z wykonawcy?

    Pozdrawiam

  5. #1765
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aki-aki
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Witajcie,

    chciałam zapytać, czy ktoś z Was ma wykonawcę drzwi wewnętrznych białych.

    Od 3 mies szukam stolarza, który zrobi mi drzwi białe, nowoczesne, bez struktury drewna i widocznych słojów, szklone na szybie bezpiecznej-folia.
    I nic.... albo cena z kosmosu, albo jakość nie ta.

    Z góry dzięki za info

  6. #1766

    Domyślnie

    a ja szukam kogoś do elewcji (styropian + kolor) - jeszcze w tym roku - w miarę szybko
    pozmieniało mi sie i muszę kogoś znaleźć - a namiary z "listy zbiga" nic akurat nie dają

    pomóżcie
    wybudować syna, posadzić dom, spłodzić drzewo .....
    czy jakoś tak .............

  7. #1767
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał salatar Zobacz post
    a ja szukam kogoś do elewcji (styropian + kolor) - jeszcze w tym roku - w miarę szybko
    pozmieniało mi sie i muszę kogoś znaleźć - a namiary z "listy zbiga" nic akurat nie dają

    pomóżcie
    Bież przykład z dziewczyny i do pracy .
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4252433

  8. #1768

    Domyślnie


    napisałem ze "mi sie pozmieniało "
    plan był wykonać to we własnym zakresie - sam ze szwagrem wykonaliśmy ocieplenie fundamentu (jest idealne )- niestety nas to przerosło czasowo - w dodatku pomocnicy co obiecali pomoc teraz się wypinaja !!
    wiec kogoś szukam ............. wszysy mają terminy październik - listopad albo wiosna
    wybudować syna, posadzić dom, spłodzić drzewo .....
    czy jakoś tak .............

  9. #1769
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kojot164

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja do czarnej listy dolaczam p.Wurszt geodeta z Cieciulowa kolo Rudnik gosciu mi obiecal a nawet spisal umowe na wykonanie prac geodezyjnych do konca zeszlego roku wziol zaliczke i od tamtej pory gosciu nie odbiera telefonow jak przez pomylke odbierze ale z innego numeru to wciska mi ze juz jest zrobione i wyslane do geodezji.Co moge zrobic zeby juz chocby odzyskac kase .Mam jedn pomysl ale go zostawie jak juz nie bedzie wyjscia

  10. #1770
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Polecam fliziarza ( glazurnika jak to niektórzy mówią :) )

    Pan Wojtek wykonał u nas zaczął od zrobieni abalkonów z hydroizolacją , pozniej garaz a że nam się spodobała jego praca zrobiliśmy też łazienkę

    Tel 793 991 143

    Kolejna osoba
    Szukaliśmy kogoś do wykonania barierek balkonowych..
    Wykonano nam barierki z montażem pomalowane podkładem w fajnej cenie:) - duzo taniej niz konkurencja

    12 278 4983 - Wieliczka


    I chyba największy pozytyw..
    Wykonawca schodów drewnianych dębowych - znalazłem Pana Maćka na białej liście - schody zrobione przez niego podobają się każdemu.
    Tak dokładnej roboty w życiu nie widzialem kazdy mm docinany na miejscu GORĄCO POLECAM

    694933557

  11. #1771

    Domyślnie

    Do białej listy moge polecić firmę zajmującą sie tynkami LUX-DOM. http://www.lux-dom.info/o_firmie
    Zdecydowałem się ich polecić, ponieważ dwie polecane ekipy tynkarskie,
    które robiły u moich znajomych wystawiły mnie do wiatru. Chodziło o wykonanie tynków cementowo-wapiennych e całym domu.
    Przyjechali, obejrzeli zaproponowali cenę, termin wejścia na budowę ... po czym przestali odbierać telefony.
    Jak sie później okazało tynki cementowo wapienne są bardziej pracochłonne i zabierają więcej czasu od gipsowych.
    (Więc po co kilka dni straty praktycznie za te same pieniądze) Namiary na LUX-DOm wziąłem ze słupa i na początku
    mieli tynkować część domu, żeby zobaczyć jak wyjdzie. Tynki wyszły super, tak że cały dom został wytynkowany przez tę firmę.
    Kontakt Michał Brodowski 601 058 674

  12. #1772
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Hejka RAFFA2 ..... mozna prosic o jakies fotki z wykonania tynkow przez LUX-DOM w Twoim domku ??
    Pozdrawiam

  13. #1773

    Domyślnie

    Witata, zadaszenie - potzrebny fachowiec/wykonawca.

    Witam, jak dotąd nikogo nie znalazłem więc ponawiam prośbę o pomoc..

    Poszukuję ekipę do wykonania witay, zadaszenia.
    Prosta konstrukacja na sześciu nogach z dachem ( 3,5m x 7,0m)
    Okolice Czernichowa

    Proszę o info.

  14. #1774
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    I chyba największy pozytyw..
    Wykonawca schodów drewnianych dębowych - znalazłem Pana Maćka na białej liście - schody zrobione przez niego podobają się każdemu.
    Tak dokładnej roboty w życiu nie widzialem kazdy mm docinany na miejscu GORĄCO POLECAM
    694933557
    Bardzo mnie to cieszy bo p. Maciek ma nam robić okładzinę dębową na schody betonowe, więc dobrze słyszeć kolejny pozytyw na jego temat. Dzięki!
    Home sweet home!

  15. #1775
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    Bardzo mnie to cieszy bo p. Maciek ma nam robić okładzinę dębową na schody betonowe, więc dobrze słyszeć kolejny pozytyw na jego temat. Dzięki!
    U nas zrobił to tak: ( zdjecia bardzo robocze ) - brak deski czołowej zakrywającej płytę - ktora juz jest
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0013.jpg
Wyświetleń:	254
Rozmiar:	35,9 KB
ID:	21245   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0014.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	49,4 KB
ID:	21246   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0015.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	40,9 KB
ID:	21247  

  16. #1776
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    U nas zrobił to tak: ( zdjecia bardzo robocze ) - brak deski czołowej zakrywającej płytę - ktora juz jest
    Bardzo ładnie! Podoba mi się deska. I widać, że wszystko starannie wykonane. Pozdrawiam!
    Home sweet home!

  17. #1777
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    ilza, pozwolę sobie dać Ci jedną radę, z której staram się korzystać, a mam trochę doświadczenia (2 domy na wykończeniu i 3 gruntowne remonty mieszkania): jeśli już na początku ekipa coś chrzani, to od razu pokazać drzwi. Bo na pewno nie będzie lepiej. Będzie tylko gorzej.

    U nas ostatnio też była taka jedna ekipa, która miała robić papę pod wylewkami (nota bene ekipa polecana na forum ). Byli na budowie kilka godzin po czym z hukiem zostali wyrzuceni. Trudno, mieliśmy przez to opóźnienie bo musieliśmy szukać innej ekipy i czekać na wolny termin (a co za tym idzie opóźniać wszystkie inne ekipy), ale warto było.

    No i oczywiście nie dawać zaliczki na początek...
    Home sweet home!

  18. #1778
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krystyna M
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Kraków północ
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    ilza, pozwolę sobie dać Ci jedną radę, z której staram się korzystać, a mam trochę doświadczenia (2 domy na wykończeniu i 3 gruntowne remonty mieszkania): jeśli już na początku ekipa coś chrzani, to od razu pokazać drzwi.
    No, no, nieźle. Tylko 1 ekipa partaczy wywalona na 2 domy i 3 mieszkania. Pisz więcej, niech i inni skorzystają.

  19. #1779
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Mam gorącą prośbę.
    Jeżeli Ktoś ustali ,że dany telefon wykonawcy jest nieaktualny to proszę o informacje , na priv. Naniosę zmiany.
    Jeżeli macie jakiekolwiek opinie o wykonawcach z list proszę pisać , niech i inni skorzystają
    Listy są przydatne jeżeli maja aktualne informacje.

  20. #1780

    Domyślnie

    Witam

    Polecam wszystkim architekta Kamila tel. 500 283 685 z pracowni Stoodio. Współpraca świetna, idealne zrozumienie potrzeb klienta czyli naszych. Zaproponowane zmiany dużo pomogły naszemu projektowi, nagrodą dla architekta jest podziw naszych gości którzy oglądając nasz wąziutki domek mówią że jest przestronny i tyyyyyle tu miejsca.
    Ostatnio edytowane przez Konieczki ; 25-08-2010 o 12:41

Strona 89 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony