dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 106 z 214
Pokaż wyniki od 2.101 do 2.120 z 4265
  1. #2101
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mati_2808

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    RUDNIK
    Kod pocztowy
    32-440
    Posty
    5

    Domyślnie

    WITAM

    POLECAM FIRMA WYKOŃCZENIOWA www.gielmar.pl

  2. #2102
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Weronik0

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-302
    Posty
    1

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA :

    Okna i parapety Kraków

    Dealer Oknoplus'a ul. Klimeckiego , bardzo polecam , profesjonalny montaż i bardzo dobre okna w rozsądnej cenie
    Ostatnio edytowane przez Weronik0 ; 24-02-2011 o 04:46 Powód: biała lista

  3. #2103
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szinbet

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków, Poland
    Kod pocztowy
    30-364
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam,
    To mój pierwszy post na forum, mam nadzieję, że we właściwym miejscu.
    Zanim podzielę się moimi uwagami na temat polecanych ekip to mam pytanie.

    Poszukuję ambitnego projektanta do wod-kan, który jest gotów podjąć się nierównej walki z MPWiK w Krakowie. Na ten moment 3 projektantów, którzy podjęli się tematu, złożyło broń. Dwaj kolejni jak usłyszeli, że kanalizacja w Krakowie, nawet nie chcieli podjąć rozmowy. Może ktoś ma pomysł !!!

    A co ekip i składów budowlanych w Krakowie (jesteśmy na końcowym etapie stanu surowego) mam takie spostrzeżenia:
    Ekipa górali, z która współpracujemy, jak dotąd bez zarzutu (namiary na PW jak ktoś będzie zainteresowany).

    Składy budowlane:
    - Budmet (Kapelanka) - może i tanio ale standard obsługi żaden, dogadać się z nimi i doprosić o wycenę, w dodatku sensowną trudne, czym dłużej od nich bierzemy tym gorzej.
    - Askot (Skotnicka) - do tej pory braliśmy od nich tylko kominy (EFFA2) ale bardzo dobry kontakt , chętni do pomocy, ceny w porządku
    - Heban - okolice węzła autostradowego koło Wieliczki - szkoda gadać, zero chęci do pracy, dostali projekt do wyceny (materiały), nawet nie chciało im się przeliczyc ilości.
    - okna Drutex - jeszcze nie zamontowaliśmy, ale jak dotąd, pomiary, wyceny, porady oraz cena - bez zarzutu - przedstawiciel w Krakowie ul. Kocmyrzowska

    pozdrawiam

  4. #2104

    Domyślnie projektant przyłącza

    szinbet napisał:
    "Poszukuję ambitnego projektanta do wod-kan, który jest gotów podjąć się nierównej walki z MPWiK w Krakowie. Na ten moment 3 projektantów, którzy podjęli się tematu, złożyło broń. Dwaj kolejni jak usłyszeli, że kanalizacja w Krakowie, nawet nie chcieli podjąć rozmowy. Może ktoś ma pomysł !!!"

    nazwiska nie pamiętam ale wiem że z MPWiK w Krakowie da sobie rade:
    Tel. 608625175
    Ostatnio edytowane przez gegus37 ; 24-02-2011 o 09:15
    koniec języka za przewodnika ..!

  5. #2105
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szinbet

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków, Poland
    Kod pocztowy
    30-364
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dziękuję za informacje, niestety po długiej rozmowie telefonicznej wniosek jest taki, że MPWiK Kraków to państwo w państwie i zostaje nam szambo, choć kanalizacja przebiega w odległości 10 m od granicy działki.

    Proponuję wrzucić tą komunistyczną instytucję na CZARNĄ LISTĘ !!!

    a może założyły wątek, gdzie będzie można pochwalić się doświadczeniami z różnymi miejskimi molochami w Krakowie ?
    w końcu nie od dziś wiadomo, że uzyskanie pozwolenia na budowę w tym mieście jest koszmarem, szczególnie jak nie ma się planu zagospodarowania na danym terenie .

    pozdrawiam

  6. #2106
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alutka74

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    WItam!

    Planuję rozpoczęcie budowy domu na koniec lata tego roku i szukam sprawdzonej ekipy, która postawiałaby na początek stan surowy otwarty a potem jak będzie dobrze to także i resztę. Przeglądałam tamat na forum ale w nowszych wątkach brak inforamcji o takowej. Będę Wam bardzo wdzięczna jeśli zechcecie podzielić się namiarami na solidnych Panów budowlańców z okolic Bochni lub wogóle z Małopolski. Z góry dziękuję i pozdrawiam! ala

  7. #2107
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wierzycielka

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Również zostałam oszukana przez tego pana. Nie wiem co mam zrobić aby odzyskać moje pieniądze. Najprawdopodobniej wiem gdzie on mieszka. Zainteresowanych proszę o kontakt na prv.

  8. #2108
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mozarcik Zobacz post
    Cieszę się, że mogliśmy pomóc.

    Co do oczyszczalni, to jednak zdecydowaliśmy się na inną ekipę, która robiła oczyszczalnię biologiczną u sąsiadów. Co do cen, to wydaje mi się, że generalnie kształtują się bardzo podobnie w okolicach Krakowa. My pytaliśmy po kilku wykonawcach i wszyscy mówili koło 8 tys. zł...
    A pan, z którym my podpisaliśmy umowę, będzie nam robił także c.o. i wod-kan, stąd zdecydowaliśmy się na kompleksowe załatwienie kilku etapów budowy u jednego wykonawcy. A oczyszczalnię mamy już gotową - skończyli robotę w 1 dzień, wczoraj. Jesteśmy zadowoleni - na czas, zgodnie z umową i ustaleniami. Teraz czekamy na ciąg dalszy robót. Pan się nazywa Mariusz Czak.
    (...)
    Masz już zrobioną tą oczyszczalnię, polecasz?? Wyślij mi na nią lub jej wykonawcę namiary.

    Przy okazji jakby ktoś miał oczyszczalnię biologiczną i mógł nam polecić, będę wdzięczna.

  9. #2109
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Hejka

    Poszukuje informacji na temat firmy z Bochni AWI - BUD ...... generalnie chodzi mi o opinie dotyczaca ich pracy od osob ktore mialy kontakt z tym Wykonawca
    Dzieki i pozdrawiam
    Edyta

  10. #2110

    Domyślnie

    Witam
    Szukam namiarów na firmę zakładającą ogrody. Najlepiej jakąś sprawdzoną. Czy ktoś korzystał z takich usług i mógłby kogoś polecić.

  11. #2111
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    http://www.osinkowska.pl/
    ogrodu wprawdzie mi nie robili bo jeszcze sporo dziadostwa na działce,ale znam bo służą pomocą znajomym , a i mnie sporo doradzili do przyszłego zagospodarowania

  12. #2112
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    [QUOTE=jowitajb;4596037]Masz już zrobioną tą oczyszczalnię, polecasz?? Wyślij mi na nią lub jej wykonawcę namiary.

    Info wysłane na prv.
    Generalnie jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Mariuszem. Termin, kwota i wykonanie zgodnie z ustaleniami (i umową oczywiście).
    Natomiast sam efekt ocenimy po sprawdzeniu w praktyce - póki co nie było to możliwe, gdyż roboty zakończono w listopadzie, a teraz budowa "zimuje"...

  13. #2113

    Domyślnie

    do barykardia1

    Dzięki

  14. #2114

    Domyślnie oczyszczalnia biologiczna

    Cytat Napisał jowitajb Zobacz post
    Masz już zrobioną tą oczyszczalnię, polecasz?? Wyślij mi na nią lub jej wykonawcę namiary.

    Przy okazji jakby ktoś miał oczyszczalnię biologiczną i mógł nam polecić, będę wdzięczna.
    Ja tez poporosze bardzo o te namiary...

    pzdr

  15. #2115
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał AnetaD. Zobacz post
    Ja tez poporosze bardzo o te namiary...

    pzdr
    Wysłano na prv.

  16. #2116

    Domyślnie

    Cytat Napisał alutka74 Zobacz post
    WItam!

    Planuję rozpoczęcie budowy domu na koniec lata tego roku i szukam sprawdzonej ekipy, która postawiałaby na początek stan surowy otwarty a potem jak będzie dobrze to także i resztę. Przeglądałam tamat na forum ale w nowszych wątkach brak inforamcji o takowej. Będę Wam bardzo wdzięczna jeśli zechcecie podzielić się namiarami na solidnych Panów budowlańców z okolic Bochni lub wogóle z Małopolski. Z góry dziękuję i pozdrawiam! ala
    Wysłalem info na prv

  17. #2117
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    beretman

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dołączam p. Tomasza Wróblewskiego, który przeprowadził u mnie prace fliziarskie, hydrauliczne. Prace zostały wykonane zgodnie z projektem, na czas i w założonym budżecie. Kontakt do p. Tomasza. tel. 607 979 490, www.flizomaniak.prv.pl

  18. #2118
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Griszek

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    MICHAŁOWICE
    Kod pocztowy
    32-091
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał alutka74 Zobacz post
    WItam!

    Planuję rozpoczęcie budowy domu na koniec lata tego roku i szukam sprawdzonej ekipy, która postawiałaby na początek stan surowy otwarty a potem jak będzie dobrze to także i resztę. Przeglądałam tamat na forum ale w nowszych wątkach brak inforamcji o takowej. Będę Wam bardzo wdzięczna jeśli zechcecie podzielić się namiarami na solidnych Panów budowlańców z okolic Bochni lub wogóle z Małopolski. Z góry dziękuję i pozdrawiam! ala
    Proszę spróbować z Markiem Urygą, firma Urmar. Nie wiem, jak stoją z czasem, ale firma moim zdaniem solidna, zbudowali kilka bloków w Krakowie, robią też domy. Tel: 692 619 240

  19. #2119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Griszek Zobacz post
    Proszę spróbować z Markiem Urygą, firma Urmar. Nie wiem, jak stoją z czasem, ale firma moim zdaniem solidna, zbudowali kilka bloków w Krakowie, robią też domy. Tel: 692 619 240
    Tobie Griszek tez budowali dom ?

  20. #2120
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał jowitajb Zobacz post
    Witam,
    potrzebuję namiar na firmę kamieniarską, gdzie można kupić marmur RainForest w dobrej cenie i go obrobić na płytę do kominka. Może być dalej od Krakowa, tylko żeby wycięcie i podklejenie nie kosztowało drugie tyle co ten kamień ;-(
    (...)
    Jakiś zas temu szukałam dobrej firmy kamieniarskiej i... znalazłam. Milbart - siedziba w Mszanie Dolnej, przedstawiciel w Krakowie. Zapytanie o dostępność kamienia i wycenę wysłałam mailem. Pan zaproponował mi bardzo dobrą cenę, jak również doradził podklejenie płyty, by była stabilniejsza. Gdy zdecydowałam się na zamówienie, na maila otrzymałam zdjęcie całego kamienia. Płytę zamówiłam w poniedziałek, a we czwartek już ją dostarczono do Krakowa. Wykonana jest starannie i zgodnie ze złożonym zamówieniem. Wszystkim polecam - świetna cena, kontakt, a przede wszystkim bardzo dobra jakość usługi.

Strona 106 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony