dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 116 z 214
Pokaż wyniki od 2.301 do 2.320 z 4265
  1. #2301
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Za nami kolejne zmagania budowlane, więc po krótce podsumuję:

    BIAŁA LISTA (na szczęście tylko taka póki co w tym etapie)

    1. ekipa tynkarzy pana Krzysztofa Kuciela (tel. na priv); na czas się stawili, na czas wykonali zlecenie, standardowo posprzątali, żadnych problemów, tynki proste, kąty zachowane
    2. instalacja odgromowa - pan Andrzej Brzeziński (aż dziw, ale namiar z gazety!) - tel. na priv; j/w - na czas, zgodnie z zamówieniem, bez najmniejszego "ale"
    3. alarm - Tomasz Ormaniec. Tu była fajna historia, bo rozmawialiśmy z kilkoma ekipami i wszyscy mówili wyższą cenę. Pan Tomek był polecony od znajomych. Pozostali fachowcy, jak kontaktowali się zapytać, czy podejmiemy z nimi współpracę, jak słyszeli cenę Pana Tomka to w tym momencie chcieli negocjować cenę i zejść do tego pułapu... Czy nie można było od razu tak, a nie wystawiać sie na śmiech post factum? Chcieli zwyczajnie więcej zarobić (lub na wiecej naciagnąć nieświadomych klientów - zwał jak chciał). Pana Tomka polecamy także: najtańszy, solidny, słowny.

    Teraz czekamy, aż kolejna ekipa zakończy wylewki i ocieplenie, pan stolarz schody, a kolejni fachowcy bramy garażowe, kominek etc.. - update soon.

  2. #2302

    Domyślnie

    Witam u Nas....BIAŁA LISTA-OKNO-POL-montaż okien terminowo,sprawnie,wszelkie poprawki uwzgędniono bez mruczenia i marudzenia.(montaż w strefie ocieplenia).
    -Wylewki -pan Rafał 504213409-rewelacyjny kontakt,profesjonalizm,cena barrdzo przystępna.
    -TYNKI Cem-Wap-młoda ekipa,czysta,spisana umowa,terminowo i równo 793380115.Firma Multihome przydomowa oczyszczalnia....od początku do realizacji super kontakt,rzeczowo i konkretnie ,profesjonalnie i bardzo atrakcyjna cena.pan Gajek 727662566.
    Ostatnio edytowane przez agrafka8 ; 23-06-2011 o 10:59

  3. #2303

    Domyślnie

    Witam, co prawda mam tu małą wiarygodność z powodu małej liczby wysłanych postów, jednak polecam polecaną już tutaj ekipę od p. Grzegorza z okolic Lubnia, tel. 600 975 394.
    Miałem wcześniej zrobione fundamenty (jesienią, projekt: dom w tamaryszkach 4), natomiast ta ekipa zajęła się ścianami, stropami i dachem łącznie z pokryciem dachówką i rynnami (SSO). Panowie zapiep...ją aż się kurzy, ledwo nadążałem z materiałami. Jestem zadowolony z jakości i szybkości ich pracy.

  4. #2304

    Domyślnie

    Polecamy Pana od ocieplenia poddasza i zabudowy kartowo-gipsowej - Bogusław Stępski 501-075-307.
    Polecił nam go fliziarz Pan Wojtek-też gorąco polecamy(793-991-143) polecony nam przez Redpradnika.Współpraca z nimi rewelacja.
    Teraz testujemy Pana Maćka ,rowniez namiar od Redpradnika i Ulkap.Napiszemy po skonczonej pracy,czyli w sierpniu-wtedy bedzie montaż schodów.

    p.s słowo od mojej drugiej połówki: Pan Bogusław człowiek dusza. Rozmowa na poziomie Bizness Center Club. Opanowanie niewyrywne wypowiedzi klasa poprostu klasa. Jeśli komukolwiek brakuje kontaktu z wykonawcami na poziomie z góry polecam, ten Pan jest w pełni tego słowa znaczeniu uczciwy. Masę czasu spędził w Austrii gdzie partactwo, prowizorka, półśrodki, itp. najnormalniej w świecie nie mają prawa bytu bo inaczej wypadasz lub schodzisz na margines "wykończeniówki". Ustala uczciwie stawkę i jest profesjonalistą w swoim fachu. Wykonuje pracę rzetelnie sumiennie z pełną dbałością o szczegóły. p.s 2 przyjaciele zwą go Harnaś myślę, że ten przydomek nie tylkoodwołuje się do jego długich włosów co do pełnego zaangażowania w sprawiedliwość i niesienie pomocy "zatroskanym" inwstorom. Gorąco polecam!.

    Z Panem Wojtkiem jestem w trakcie współpracy więc podzielę się moimi przemyśleniami po ich zakończeniu at/in this time oby tak dalej!

    Mam też nieśmiałą prosbę o polecenie kogos sprawdzonego do drzwi drewnianych ,wewnętrznych.Będę ogromnie wdzieczna.Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kallula ; 25-06-2011 o 00:17

  5. #2305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Mam też nieśmiałą prosbę o polecenie kogos sprawdzonego do drzwi drewnianych ,wewnętrznych.Będę ogromnie wdzieczna.Pozdrawiam
    Chodzi o montaż czy też wykonanie? Jeśli o wykonanie to ja proponuję udać się do Kasiny i obejrzeć drzwi produkowane przez Pan Jóżefa Lulka. Oczywiscie wyprodukowane drzwi montują jego ekipy.
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  6. #2306

    Domyślnie

    miałem nie pisać żeby nie zaśmiecać wątku ale z jednym nie mogę się zgodzić:
    Tynkarze jak każda ekipa mogli być świetni ale mogli też "zejść" na złą drogę albo "palma" odbiła jak zwał tak zwał, przecież to że fachowiec jest dobry nie znaczy że będzie takim na zawsze, sam korzystałem z usług Pana Żmudy ale to było ponad 2 lata temu i wtedy go polecałem, ale jestem skłonny uwierzyć Edycie że coś się u niego delikatnie mówiąc popsuło..... i tyle w tym temacie.





    Zgadzam się całkowicie...Pan Żmuda w kwietniu wykonał u nas tynki i z jakosci jesteśmy bardzo zadowoleni, malarze też oczywiscie zadowoleni ,chodzą i głaskają ściany
    Ale też niewiele brakowalo i pan Zmuda by do nas nie przyszedł,choć był umawiany pół roku wcześniej,a to za sprawa innego malarza którego nam podesłał,i bidulek malarz,młody chłopaczek tak sie przestraszył mojego tescia,który mu zadał kilka pytań na temat kładzenia fliz,że przedstawił go Panu Żmudzie jako potwora u którego absolutnie nie powinien podejmowac się pracy...wiec Pan Żmuda tydzień przed umowionym terminem prac poinformował nas że jednak nie podejmie się pracy u nas...wybłagalismy i w końcu przyszedł,super robotę wykonał i na koniec usłyszał od mojego męża:"Nie taki diabeł straszny jak go malują ,prosze pozdrowić Pana malarza..."
    Ale po całej tej sytuacji rozumiem co czuje ktoś kto zostaje przez wykonawcę wystawiony w ostatniej chwili do wiatru,zwłaszcza przez super fachowca na którego czekał pół roku i na dodatek tak jak EdytaM buduje dom "na odległość",co jest wiadomo jeszcze bardziej utrudnione...

  7. #2307

    Domyślnie

    Witam

    Z czystym sercem mogę polecić pana Staszka Wąsika, który działa wraz z bratem. Panowie specjalizują się w zabudowie poddasza, u mnie robili ocieplenie poddasza w miesiącach zimowych wraz z wybiciem całego poddasza deskami boazeryjnymi- wyszło naprawdę super. Panowie również robią to z karton-gipsu, jeżeli ktoś potrzebuje. Cenowo przystępni, dokładni, kulturalni, po prostu Im się chce. Nr telefonu: 889 927 244.
    Szkoda tylko, że to jak na razie jedyna porządna ekipa, która odwiedziła moją budowę, a jestem przy wykończeniówce. Podpisuję się pod tym, że czasem polecany wykonawca na forum niekoniecznie potrafi zrobić tak, jak zrobił gdzieś indziej...Ech...

  8. #2308

    Domyślnie

    Kallula - system odrzuca odpowiedź na priva.

    Kontakt do Pan Józefa Lulka (Kasina Wielka - producent drzwi) - mail <[email protected]> ; tel 18 3314025
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  9. #2309

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś kupił w ostatnim czasie pustak 25 wienerberger taniej niz 5,00zł?

  10. #2310
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

  11. #2311

    Domyślnie

    Piotr Król firma Viggo, Krzysztoforzyce. Serdecznie NIE POLECAM!

    Nasze perypetie z kuchnia zaczeły sie 6 lutego kiedy to podpisalismy umowe na wykonanie kuchni, z terminem realizacji 4 kwietnia. Pan Król zgarnal od nas 30% zaliczke i tyle go bylo widac, w miedzy czasie dzwonilam parokrotnie aby dowiedziec sie jak idzie robota ale dostawalam enigmatyczne odpowiedzi ze ok. w przedzien montazu o 23 dostalam sms o tresci " nie bedzie mnie jutro cos mi wypadlo" i tak bujalismy sie kolejny tydzien. W koncu kuchnia przyjechala: obszczerbana, kompletnie nie pod wymiar kuchni, co wiazalo sie z wielona przerobkami (rurki od gazu, prad etc) i w kolorze ktorego nie zamawialismy (zoltawy zamiast sniezno biały)

    Montezy tez okazali sie jacyc z przypadku (kumple robiacy Panu Piotrowi przysluge) ktorzy na wszystkie moje uwagi reagowali haslem " niech sie kolega cieszy ze my w ogole przyjechalismy, bo my tu w ramach przyslugi dla kolegi".

    Mozecie sobie wyobrazic jak robi sie zlecenie za ktore nie odpowiadasz nazwiskiem i robisz je w ramach przyslugi dla kolegi?

    Po wielkiej awanturze jaka urzadzilismy, zlecenie zaczal podwykonywac jego brat. Fachowiec calkiem sprawny i rzeczowy aczkolwiek kompletnie nie orientowal sie w ustaleniach miedzy mna a jego bratem i stad wynikalo mnostwo bledow. Np wysylam zdjecia jak ma byc zamontowana korona nad meblami, przyjezdzam a zamontowana jest calkiem inaczej...na moje uwagi a propos zdjec slysze " ale brat mi zadnych zdjec nie pokazywal"

    Pan Piotr Krol pokazal sie na "miejscu akcji" jedynie po odbior pieniedzy.
    Reklamacja na cargo w tym momencie rozpatrywana jest drugi miesiac, Pan pseudo fachowiec jedzie do mnie niemalze codziennie z tym cargo .......tylko dojechac nie moze. (nie odbiera telefonow, wiecznie klamie i zwodzi)

    Mam nadzieje ze ten post nieco zamiesza w jego zawodowym zyciu bo chyba sadzi ze ma tylu klientow ze juz wcale nie musi sie z nimi liczyc.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kacha.crac ; 28-06-2011 o 20:43

  12. #2312
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka Zobacz post
    Czy firma Aqua jeszcze działa?
    Może Pan Jacek zmienił maila i numer telefonu?
    Bo robił mi instalację i chciałam, żeby mi zrobił jeszcze filtr do wody, dodatkowy kranik i kilka drobnych rzeczy, bo zna dobrze tą instalację, ale nie odpowiada na maile i nie mogę się dodzwonić.
    Wlasnie rozmawialem ze znajomym, ktoremu p. Jacek robil instalacje - podobno zmarl kilka miesiecy temu (nagla choroba), ale firma dalej dziala. Cholera, to druga osoba (po moim majstrze) z budowlancow o ktorych smierci sie dowiaduje.

  13. #2313
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Przykra sprawa.


    Dziękujemy p. Jacku

  14. #2314
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiemuchy Zobacz post
    Wlasnie rozmawialem ze znajomym, ktoremu p. Jacek robil instalacje - podobno zmarl kilka miesiecy temu (nagla choroba), ale firma dalej dziala. Cholera, to druga osoba (po moim majstrze) z budowlancow o ktorych smierci sie dowiaduje.
    Kurcze ja tez zaczynam wierzyc , ze ktos kto u mnie pracuje " odchodzi w zaswiaty " .... 3 osoby ( panowie budowlancy ) z ktorymi mialam kontakt zmarly ....

  15. #2315

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiemuchy Zobacz post
    Wlasnie rozmawialem ze znajomym, ktoremu p. Jacek robil instalacje - podobno zmarl kilka miesiecy temu (nagla choroba), ale firma dalej dziala. Cholera, to druga osoba (po moim majstrze) z budowlancow o ktorych smierci sie dowiaduje.
    Faktycznie Pan Jacek zmarł. Bardzo szkoda, jeden z kilku fachowców z którym bardzo dobrze mi się współpracowało.

  16. #2316

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiemuchy Zobacz post
    Wlasnie rozmawialem ze znajomym, ktoremu p. Jacek robil instalacje - podobno zmarl kilka miesiecy temu (nagla choroba), ale firma dalej dziala. Cholera, to druga osoba (po moim majstrze) z budowlancow o ktorych smierci sie dowiaduje.
    no to rzeczywiście smutna wiadomość , Pan Jacek człowiek dowcipny i bardzo miły.
    niech odpoczywa w spokoju.

  17. #2317
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tymczasowynick

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    1

    Domyślnie Ocieplenia budynków

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    No to jest nas troje ........ poszukuje do ocieplenia domu solidnej ekipy juz od kilku miesiecy ......
    Zapraszam więc do kontaktu pod numer tel: 606 471 235.
    Wszelkie szczegóły + przykłady realizacji do omówienia. Najbliższe terminy to wrzesień.
    Pozdrawiam
    Piotr Stec

  18. #2318

    Domyślnie

    Niestety u nas Pan Jacek już nie zdążył wykonać instalacji.Rozmawialiśmy z nim telefonicznie ,mówił ze jest chory,myślelismy że to przeziębienie bo była to zima,a potem przyjechał jego wspólnik Pan Adam i do końca jego pracy myslelismy że sie rozdzielają i Pan Jacek pracuje na innej budowie...dopiero niedawno dowiedzielismy sie że nie ma go juz wsród nas...

    Chciałabym polecić Pana Adama z firmy Aua jako świetnego fachowca i duszę człowieka - 601-868-127

  19. #2319

    Domyślnie

    Edytko po tym co napisałaś w ostatnim poście na tej liście to Pan Żmuda chyba się cieszy ze jednak u Ciebie nie pracował

  20. #2320
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Edytko po tym co napisałaś w ostatnim poście na tej liście to Pan Żmuda chyba się cieszy ze jednak u Ciebie nie pracował

Strona 116 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony