dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 196 z 214
Pokaż wyniki od 3.901 do 3.920 z 4265
  1. #3901
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dygus

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Uwielbiam 1 postówców którzy akurat 1 post i polecają kogoś, tak się składa że mieszkam niedaleko mogę podjechać i zobaczyć na własne oczy że sam siebie nie reklamujesz? Bo firmy nie kojarzę....
    Zapraszam, na działkę. Też nie kojarzę wszystkich firm z okolicy, chociaż bardzo bym chciał, bo zaczynam teraz budowę, i bardzo by mi sie przydała ta wiedza.

  2. #3902

    Domyślnie

    Moja CZARNA lista oraz zdecydowanie odradzam:

    Firma od tynków wewnętrznych (oraz może jeszcze czegoś) to RM-BUD Rafała Maciejowskiego, wszędzie reklamująca się jako EkoTynk lub Eko-tynk. Firma z Bochni, ul. Wygoda. Pan Rafał Maciejowski jak tylko pobierze wystarczającą ilość pieniędzy która go zadowala zwija ekipę się z budowy i nic więcej nie robi.

    Jeśli ktoś korzystał bądź korzysta z usług tej firmy proszę o kontakt na PW.

    Moje rozgrzebane tynki w tym temacie, polecam galerię zdjęć:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...C5%82-co-dalej
    Ostatnio edytowane przez Qualcolm_ ; 10-02-2019 o 09:54

  3. #3903
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Od kilku dni hula u mnie oczyszczalnia Kingspan Biopura, czy to dobry czy zły wybór się okaże przez lata, niestety na 5 fachowców którzy wyceniali mi oczyszczalnie 4 proponowalo Biopure a jeden EkoPol.
    U mnie robił Maciej Strąg z Rudy Rysia, sąsiad mieszkający 800 m od domu, wybrałem go bo cena była najniższa, bardzo rozsądnie wytłumaczył zagadnienie i wydać że robi to na codzień. Z samej roboty jestem bardzo zadowolony przy okazji trochę podwórko uporządkował w cenie.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  4. #3904

    Domyślnie

    Czy może ktoś polecić sprawdzoną ekipę zajmującą się izolacją dachów płaskich w systemie EPDM?

  5. #3905

    Domyślnie Kierownik budowy Wieliczka

    Kierownik budowy Wieliczka Mariusz Nawrot 602407502

  6. #3906
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Asan2019

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Bochnia
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qualcolm_ Zobacz post
    Moja CZARNA lista oraz zdecydowanie odradzam:

    Firma od tynków wewnętrznych (oraz może jeszcze czegoś) to RM-BUD Rafała Maciejowskiego, wszędzie reklamująca się jako EkoTynk lub Eko-tynk. Firma z Bochni, ul. Wygoda. Pan Rafał Maciejowski jak tylko pobierze wystarczającą ilość pieniędzy która go zadowala zwija ekipę się z budowy i nic więcej nie robi.

    Jeśli ktoś korzystał bądź korzysta z usług tej firmy proszę o kontakt na PW.

    Moje rozgrzebane tynki w tym temacie, polecam galerię zdjęć:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...C5%82-co-dalej
    Witam
    Az tak źle z nimi jest?! Ja jestem z nimi umówiona na tynki na wiosnę. I lekko się przerazilam

  7. #3907
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Asan2019

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Bochnia
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam
    Prosze o opinie o firmie eko tynk z Bochni Maciejowski Rafał
    Jedna znalazłam już negatywna opinie
    A czy jest jeszcze ktoś kto zna ich
    Pozdrawiam

  8. #3908

    Domyślnie

    Firma od tynków wewnętrznych (oraz może jeszcze czegoś) to RM-BUD Rafała Maciejowskiego, wszędzie reklamująca się jako EkoTynk lub Eko-tynk. Firma z Bochni, ul. Wygoda

    Cytat Napisał Asan2019 Zobacz post
    Witam
    Az tak źle z nimi jest?! Ja jestem z nimi umówiona na tynki na wiosnę. I lekko się przerazilam
    Jak tylko lekko to przejrzyj galerie zdjęć z mojej budowy.
    Czy jest z nimi źle? Moje tynki zaczęli w 2017roku i tym sposobem jestem ponad rok w plecy dzięki temu Panu. Pisma z wezwaniami nie pomagały. Teraz to jest na etapie sądowym...
    Gdzie ich znalazłaś?

  9. #3909
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Evela_86
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Łuczyce
    Kod pocztowy
    32-010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,
    Chcemy na jesień 2019 postawić fundamenty a z początkiem 2020 rozpocząć dalszy etap SSO domu parterowego wg projektu https://www.extradom.pl/projekt-domu...a1-v01-WOJ1018 . Jesteśmy na etapie poszukiwania ekipy oraz kierownika budowy. Mamy na oku 2 ekipy, słynnego Pana Józka (Józef Węgrzyn) z tym, że terminy mają dopiero od początku roku 2020 lub ekipę Pana Andrzeja Łagosza, która mogłaby fundamenty zrobić już na jesień. Cena u obu ekip za robociznę jest podobna. Jeżeli możecie jeszcze kogoś polecić to będziemy wdzięczni w celu porównania cen, terminów i współpracy.
    Niestety jeżeli chodzi o kierownika budowy to jest wielki problem bo albo z polecenia z bardzo daleka i w związku z tym za dojazdy dużo trzeba by dopłacać i nie mogli by w każdej chwili podjechać albo nie mają terminów albo już nie pracują w zawodzie. Będziemy wdzięczni za każde polecenie. Dobrego kierownika nie jest łatwo znaleźć i to żeby był z "okolicy" - budujemy się w Łuczycach.
    Jeszcze jedna kwestia jeśli chodzi o umowę na wykonanie robót, podpisywaliście? Jeśli tak to jakie? Z karmi za zwłokę i w przypadku ewentualnego wycofania się z budowy przez ekipę, czy podstawową tylko cena, termin i co mają zrobić?

  10. #3910
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asan2019 Zobacz post
    Witam
    Prosze o opinie o firmie eko tynk z Bochni Maciejowski Rafał
    Jedna znalazłam już negatywna opinie
    A czy jest jeszcze ktoś kto zna ich
    Pozdrawiam
    No nie mogę świerzbi Cię kasa czy cuś

  11. #3911

    Domyślnie

    Cytat Napisał manfred1 Zobacz post
    No nie mogę świerzbi Cię kasa czy cuś
    Napisał byś coś więcej, rozwinął swoją wypowiedź

  12. #3912

    Domyślnie

    Witam,
    Szukam ekipy do montażu bramy przesuwnej i ogrodzenia oraz brukarzy. Ktoś ma sprawdzoną ekipę??

  13. #3913

    Domyślnie

    Szukam osoby bądz ekipy do wykonczenia podlogi w domu Wieliczka
    Betonową posadzka będącą wersją finalną wykończenia podłogi.polerowana ktos zna moze polecic kto sie zajmuje

  14. #3914

    Domyślnie

    Cytat Napisał strada79 Zobacz post
    Szukam osoby bądz ekipy do wykonczenia podlogi w domu Wieliczka
    Betonową posadzka będącą wersją finalną wykończenia podłogi.polerowana ktos zna moze polecic kto sie zajmuje
    A teraz prosimy to samo po polsku.
    Pozdrawiam
    Katka

  15. #3915
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krecia

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-418
    Posty
    8

    Domyślnie

    Bardzo proszę o polecenie kogoś do wykonania więźby oraz pokrycia w nowym budynku mieszkalnym. Najbardziej zależy nam ,.żeby bylo zrobione prosto i równo,v Dachówka ceramiczna płaska.

  16. #3916
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał krecia Zobacz post
    Bardzo proszę o polecenie kogoś do wykonania więźby oraz pokrycia w nowym budynku mieszkalnym. Najbardziej zależy nam ,.żeby bylo zrobione prosto i równo,v Dachówka ceramiczna płaska.
    Polecam ekipę cieśli i dekarzy od Pana Roberta Sikory. U mnie skończyli w zeszłym tygodniu i jestem bardzo zadowolony. Bardzo rzetelni, super kontakt naprawdę pierwsza klasa i mogę śmiało polecić. Nie wiem jak z terminem, ale to już inna sprawa

  17. #3917
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    Czy ktoś miał kontakt z firmą POL-MACH ze Skawiny? Mam ich ofertę na okna OKNOPLAST oraz rolety LUNA.
    Proszę o informacje

  18. #3918
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AliP

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    17

    Domyślnie

    Hej
    my mamy z Polmachu - montowane latem zeszłego roku. Montaż szczelny - inne ekipy chwalą.
    Przy montażu spadła jedna szyba - wymienili po 3 tygodniach.

  19. #3919
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radar22

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-054
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azauriel Zobacz post
    Polecam ekipę cieśli i dekarzy od Pana Roberta Sikory. U mnie skończyli w zeszłym tygodniu i jestem bardzo zadowolony. Bardzo rzetelni, super kontakt naprawdę pierwsza klasa i mogę śmiało polecić. Nie wiem jak z terminem, ale to już inna sprawa
    Nie wiem czy to ci sami nadal co u mnie, ale fakt trzeba przyznać że dach zrobili super (blacha na rąbek rukki classic).
    Dach montowali mi w czerwcu 2017.

  20. #3920

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Na w zimie chciałem się w takie okienko wepchnąć i oczywiście 4 ekipy miały termin...podnieśli ceny o 50% niż zazwyczaj i jak frajer się zgodzi to komuś odmówią albo przeciągną o kilka miesięcy.....stanęło na tym iż dom wybudowała mi miejscowa ekipa która w poprzednim sezonie cierpiała na brak ludzi i nie brali zleceń ale teraz to już budowy na 2019 idą. W sumie jakby ktoś potrzebował w okolicy Brzeska to mogę dać namiar, u mnie spisali się świetnie.
    witam czy mozna tez prosic o namiary na ekipe?

Strona 196 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony