dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 149 z 214
Pokaż wyniki od 2.961 do 2.980 z 4265
  1. #2961

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuję dobrego tartaku w okolicy Wieliczki. Drewno na więźbe oraz do szalunków.
    Pozdrawiam

  2. #2962

    Domyślnie

    Witam,

    tynkował ktos na FAŚcie silikownowym? jak to jakościowo wygląda? podobno daja 10 lat gwarancji? dzieki

    potrzebuje również namiary na skład kamienia na południu - parapety?
    dzieki wielkie
    pozdrawiam

  3. #2963
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar C-u-b-e
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    71
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    U nas dom już prawie gotowy do zamieszkania. Ekip i majstrów od września 2010 r. (do poważniejszych i drobniejszych robót) przerobiliśmy ponad 20. We wcześniejszych moich wpisach polecałem tych, którzy na to polecenie zasłużyli. Na ostatniej prostej na szczególne uznanie zasłużyli:

    Poddasze i sufity podwieszane - data wykonania prac wrzesień 2012, ocena 10/10
    Piotr Ślusarczyk
    tel. 505 090 553
    http://www.pslusarczyk.pl

    Kolejna order dla Pana Piotra. Poddasze wykonane bardzo starannie, czysto i w terminie. Jakość bez najmniejszych zastrzeżeń. Do tej pory mam wyrzuty sumienia, bo ekipa, która pracowała wcześniej strasznie nabałaganiła, a ja nie zdążyłem tego uprzątnąć. Chłopaki jednak wszystko posprzątali, nic przy tym nie marudząc. Poza tym na plus takie drobne sprawy jak: poczucie absolutnej pewności podczas przekazania kluczy do domu, sympatyczne rozmowy o budowie i... o życiu. Jednym słowem - świetna współpraca! Naprawdę polecam!


    Flizy / płytki / łazienki - data wykonania prac luty 2013, ocena 10/10
    Adam Kędzior
    tel. 691 741 706

    Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Łazienki wyszły super i nawet płytki w II gatunku ułożone tak, że ciężko poznać. Wszystko to w sensownej cenie. Poza tym żadnej przewierconej rury, ani uszkodzonego kabla Polecam!

    Panele podłogowe - data wykonania prac maj 2013, ocena 9/10
    Multiform
    http://multiform.pl

    Panele i montaż w dobrej cenie. Chłopaki z Działu Wciskania Produktu sympatyczni i weseli, ale jak sami mówią: "smutasy nie sprzedają..." Chłopaki z ekipy montującej na pierwszy rzut sprawiają trochę wrażenie łobuzów ale robota wykonana solidnie i starannie.

    Drzwi wewnętrzne - data wykonania prac czerwiec 2013, ocena: 9/10
    Kenbud Paweł Puto
    http://www.kenbud.pl

    Drzwi Asilo Marconi w najlepszej cenie. Pomiar i późniejszy montaż na wysokim poziomie. Trochę mogliby lepiej posprzątać po sobie, ale ogólnie wrażenia pozytywne. Do poprawy również kontakt i dopieszczenie klienta.

    Podłoga z deski dębowej - data wykonania prac czerwiec 2013, ocena 10/10
    Marek Pawlikiewicz
    http://www.pawlikiewicz.pl

    Absolutna perfekcja! Deska najwyższej klasy za rozsądną cenę. Niech się chowają wszystkie Quercusy, Belpole i inne Centra Partacza z Zakopiańskiej 56. Żeby dostać dobry produkt i dobrą usługę wystarczy pojechać na Andersa do Pana Marka.


    Malowanie, gładzie - data wykonania prac marzec-lipiec 2013, ocena 10/10
    Piotr Ślusarczyk
    tel. 505 090 553
    http://www.pslusarczyk.pl

    Po pozytywnych doświadczeniach z FRB Ślusarczyk przy ocieplaniu poddaszy, postanowiliśmy poprosić o wykonanie gładzi w salonie i malowanie parteru. Kolejny raz nie zawiedliśmy się. W międzyczasie wykonanych zostało sporo innych drobnych prac (m.in. powiększenie/zmniejszenie otworów drzwi wewnętrznych, obsadzenie parapetów, sufity podwieszane w łazience). Po tylu miesiącach współpracy (najdłużej spośród wszystkich ekip) można powiedzieć, że byliśmy z Panem Piotrkiem już jak stare dobre małżeństwo...

    Szykuje się jeszcze jedno polecenie - schody. Ale na razie nie zapeszam i jak wszystko pójdzie dobrze, to będzie to chyba mój ostatni wpis na białą listę.

    Pozdrawiam wszystkich budujących! Podczas współpracy z ekipami kierujcie się maksymą: "nie ma idealnych wykonawców - są tylko idealni inwestorzy".
    Ostatnio edytowane przez C-u-b-e ; 23-07-2013 o 09:34

  4. #2964

    Domyślnie

    Cytat Napisał comeon Zobacz post
    Jeśli interesuje Cię taki poziom równości i staranności wykonania tynków wewnętrznych:

    Załącznik 195503

    ... zgłoś się do firmy www.supertynki.pl Pana Tomasza Zamorskiego.
    Podpisuję się pod opinią obiema rękami. Prace wykonywane przez firmę www.supertynki.pl są na bardzo wysokim poziomie, na prawdę solidne i estetyczne. A co najważniejsze ściany są równiutkie. Z Panem Tomkiem można się dogadać w każdym temacie. Bez wahania polecam wszystkim. Oczywiście tynk maszynowy cementowo-wapienny Baumit MPI 25L.

  5. #2965

    Domyślnie

    To ja zaczne tworzyc moja biala liste Może sie komus przyda

    Marcin Mitka - Marmit
    513-021-245
    Budowa domu od fundamentów po dach. Bardzo solidni, rzetelni, punktualni, słowni. Przemili, z duża wiedzą, wybudowali mi dom tak, że każdy, dosłownie każdy, następny fachowiec nie może się nachwalić - dla mnie to o czymś świadczy. Równo, prosto (!!!), czysto. Lista diamentowo-biała, absolutny high-level

    Leszek Celer
    603-188-958
    Eletryka - Pan Leszek znany na tym forum fachowiec przez duże F bez niego...ech szkoda słów, byłaby ciemność i cisza Super doradził, szybko zrobił, a przy tym jego wewnętrzny spokój i nerwy ze stali byłby nieocenione (a przygody byly, oj byly)!

    Oknoplus - szybko, sprawie, profesjonalny montaż, okna bez zastrzeżeń.

    Supertynki
    Tomasz Zamorski, Jacek Bernacki
    - www.supertynki.pl
    Tynki + wylewki mixokretem - chwaliłam już wiele razy, podtrzymuję wszystko co napisałam Jest równiusieńko, tak jak sobie wymarzyliśmy - zarówno na ścianach jak i na podłogach

    Stanisław Wiśniewski
    660-972-144

    Elewacja + podbitka - efekt przeszedł nasze oczekiwania - Panowie naprawdę znają się na rzeczy. Nie przesadzę jeśli powiem, że wszyscy sąsiedzi byli pod wrażeniem pracy ekipy Pana Staszka Spokojni, mili, sympatyczni, pracowici. Prawdziwi perfekcjoniści, nawet nie przykładaliśmy łaty, na kilometr widać że jest prosto przy okazji zrobili jeszcze dom teściów - takiej ekipy jak ta nie puszcza się z placu budowy szybko
    Ostatnio edytowane przez Yerenia ; 27-07-2013 o 22:31

  6. #2966
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yerenia Zobacz post
    To ja zaczne tworzyc moja biala liste

    Stanisław Wiśniewski
    660-972-144

    Elewacja + podbitka - efekt przeszedł nasze oczekiwania - Panowie naprawdę znają się na rzeczy. Nie przesadzę jeśli powiem, że wszyscy sąsiedzi byli pod wrażeniem pracy ekipy Pana Staszka Spokojni, mili, sympatyczni, pracowici. Prawdziwi perfekcjoniści, nawet nie przykładaliśmy łaty, na kilometr widać że jest prosto przy okazji zrobili jeszcze dom teściów - takiej ekipy jak ta nie puszcza się z placu budowy szybko
    Yerenia to prawda Pan Stanislaw nie tylko , jest przesympatycznym czlowiekiem , ale jeszcze SUPER FACHOWCEM .... moja elewacja i podbitka wyszla pieknie , u mnie wykonywali gladzie na poddaszu i kilka miesiecy temu jeszcze bezpylowe na parterze .... laczenia plyt g-k zostaly rowniez zrobione przez Ekipe Pana Staszka .... zegarmistrzowska robota ..... do tej pory nawet najmniejszej rysy nie ma na poddaszu ( i nie bedzie )

  7. #2967
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Proszę poleććie kogos do gładzi - chce zrobić poddasze
    dzwoniłęm juz do Pana Piotr Ślusarczyk ale chce porownac ceny i terminy chociazby a moze ktos ma dobrego fachowca? Zabudowe juz mam
    Ostatnio edytowane przez redpradnik ; 28-07-2013 o 21:44

  8. #2968

    Domyślnie Marpol

    Cytat Napisał Princesa Zobacz post
    Wiem, że to lista wykonawców, ale dorzucam info o hurtowni, która mnie doprowadziła do szału...

    UWAGA NA FIRMĘ MARPOL Z KRAKOWA
    Pseudo Hurtownia, oferują w niskich cenach płytki wszystkich czołowych producentów a w firmie bajzel na kółkach.
    Wymagają przedpłaty 100% a potem nie można doczekać się na zamówione płytki!
    Terminy realizacji nierealne! Podają do 9 dni a po 20 dniach płytek nie ma, ciągle "JADĄ".
    Jak tylko do nich dzwonię, od razu spławiają i mówią, że oddzwonią ale tego oczywiście nie robią!
    SZKODA CZASU I NERWÓW NA TĄ "FIRMĘ"
    Czekamy 3 tydzień na materiał, nie ma na czym pracować, oczywiście opóźnia to wiele innych spraw. Lepiej zapłacić 3 zł więcej za metr i kupić płytki gdziekolwiek indziej, w normalnym salonie łazienek, gdzie mają wystawy i gdzie zamówienia są szybko realizowane i płatne przy odbiorze a nie tak jak tu!
    Witam,

    Ja prawie ne 100% bylam zdecydowana na zakup plytek wlasnie w tej hurtowni..

    Czy płytki do Pani wreszcie dotarły? Jesli tak - po jakim czasie oczekiwania?

    Mnie napisali ze towar na stanie - nie wiem czy Wy rowniez mieliscie taka informacje?

    Dziekuje za Odpowiedz

  9. #2969

    Domyślnie

    Witam Forumowiczow,

    Czy ktos jeszcze mial do czynienia z fimra MAROPOL (sprzedaz plytek, akcesorii do lazienek)?

    Jesli tak prosze o informacje jak sie z nimi wspolpracowalo

    Dziekuje

  10. #2970

    Domyślnie

    Pamiętam forumowe zachwyty nad tynkami pana Żmudy. Noo, pięknie wyglądały - na początku. Dzisiaj, po czterech latach mieszkania, tynk odpadł mi z sufitu w łazience. W garażu odpadł już wcześniej, w tym samym roku, w którym był zrobiony. :/
    Właśnie spędzam upalny urlop na remoncie nowego domu.

  11. #2971
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka Zobacz post
    Pamiętam forumowe zachwyty nad tynkami pana Żmudy. Noo, pięknie wyglądały - na początku. Dzisiaj, po czterech latach mieszkania, tynk odpadł mi z sufitu w łazience. W garażu odpadł już wcześniej, w tym samym roku, w którym był zrobiony. :/
    Właśnie spędzam upalny urlop na remoncie nowego domu.
    najlepszym się zdarzało

  12. #2972
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka Zobacz post
    Pamiętam forumowe zachwyty nad tynkami pana Żmudy. Noo, pięknie wyglądały - na początku. Dzisiaj, po czterech latach mieszkania, tynk odpadł mi z sufitu w łazience. W garażu odpadł już wcześniej, w tym samym roku, w którym był zrobiony. :/
    Właśnie spędzam upalny urlop na remoncie nowego domu.
    Jednym slowem mialam szczescie , ze P. Zmuda znalazl inna fuche i zrezygnowal z pracy u mnie ( termin ustalony pol roku wczesniej , wystawil moja budowe do wiatru na kilka dni przed rozpoczeciem prac ) . Dlatego wpisalam Jego firme na czarna liste ..... nieslowny wykonawca gorszy niz partacz , ale jak sie okazuje w tym przypadku mamy dwa w jednym .

  13. #2973
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    najlepszym się zdarzało
    Panu rowniez ?

  14. #2974
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar azakrzew
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Odradzam współpracę z Panem Andrzejem Łukasikiem występującym na forum jako Ghost 34. Firma miała niegdyś świetną renomę jednak ich „wyczyny” w moim domu jej zdecydowanie przeczą.

    Zamówiłem deski dębowe olejowane fazowane z 2 stron. Pan Andrzej zapomniał o tym szczególe i jego ekipa (sam już nie układa) bardzo szybko ułożyła mi prawie całe piętro w desce fazowanej z 4 stron. Jakość wykonania od początku pozostawiała wiele do życzenia. Kilkanaście desek kazałem od razu wymienić. Czasem kładli nawet deski uszkodzone. Niestety to również świadczy o źródle i klasie materiału. Zapewne jest bardzo tani. Sam Pan Andrzej w mojej obecności kazał kierowcy, który dowiózł deski wręczyć kilka sztuk desek fatalnej jakości producentowi. To podobno firma, w której Ghost zaopatruje się od lat. Po roku od położenia wypadło już kilka sęków, a z jednej deski zaczęły się obrywać drzazgi.

    Po konsternacji dotycżacdej 4 faz zamiast 2, zgodziłem się aby na piętrze deski z 4 stronną fazą zostały na podłodze, ale na parterze miały być już z fazą 2-stornną i ułożone idealnie. Pan Andrzej zgodził się i napomknął tylko, że będzie musiał w takim razie ściągnąć cykliniarkę. Niestety żadnej cykliniarki nie było. Panowie szlifowali łączenia desek małymi ręcznymi szlifierkami. Jak się potem okazało niezbyt dokładnie. Są istotne różnice między poziomem sąsiadujących desek. Ponadto, między wieloma deskami mam dziury szerokości do 2 mm! Recepta Pana Andrzeja na takie „drobiazgi” to kit do parkietu.

    Wykończenie wokół grzejnika podłogowego zostało zrobione tak, że koryto został ściśnięte i nie mieściła się kratka. Panowie niby poprawili obróbkę, ale w końcu sam musiałem doszlifować kratkę.

    W ramach zakresu prac było też klejenie listew przypodłogowych z mdf i tu pokazali już mistrzostwo w niechlujstwie. 70% listew musiałem wymienić, a i to nie dało rezultatu bo okazało się, że miejscami deski nie dochodzą do ścian i gdy przykleić listwę przy ścianie to powstaje szpara, więc listwa powinna odstawać o prawie 1 cm od ściany! Pan Andrzej zwrócił mi co prawda za nowe listwy, ale robociznę płaciłem sam 2 raz. Ponieważ deski nie są w jednej płaszczyźnie między nimi a listą są przerwy różnej szerokości. Efekt raczej żałosny.

    Z uwagi na bardzo napięty harmonogram tej wybitnej ekipy zostałem poproszony o odbiór podłogi bez możliwości wejścia na nią, bo była świeżo olejowana. Pan Andrzej ręczył, że wszystko jest ok., a w razie potrzeby wróci i poprawi najdrobniejszy szczegół. Głupi zgodziłem się. Poza tragicznym stanem listew, szparami, niedoszlifowanymi łączeniami desek, różnicy w poziomach między deskami dochodzącej do 1,5 mm (!), również olej jest miejscami źle położony – są np. zaschnięte krople między deskami albo nie wtarte plamy. Deski były kładzione bez przebierania więc np. na środku pokoju dziennego mam deski z wielkimi sękami i bielą, a pod kanapami (mówiłem gdzie będą) ładne deski.

    Panowie nie byli też przygotowani (mimo umowy) na wykonanie łączenia schodów z deskami i musiałem kilka miesięcy czekać na dołożenie tam kątownika z desek. Przy okazji brudasy o mało nie zniszczyły mi kamiennego podestu przed domem – wmietli pył drzewny w szpary miedzy płytami kamienia co po deszczu przebarwiło płyty. Na chemię do wywabienia plan wydałem kilkaset złotych.

    Co do kątownika, to partacze wykonali go tak, że miał rysy od szlifowania i faktura wyraźnie różnił się od desek. Reklamowałem go podobnie jak deskę, z której wychodziły drzazgi. Pan Duch sam wyznaczył termin naprawy, po czym nigdy się nie pojawił. Gdy dodzwoniłem się oświadczył, że miał zepsuty samochód (choć podobno przebywał w Warszawie i mogłem go nawet sam podwieźć, gdyby tylko zadzwonił i wyraził gotowość do naprawy) a obecnie przebywa na urlopie.

    Zdecydowanie odradzam! Ghost, Duch, Andrzej Łukasik to nie jest firma godna plecenia.

  15. #2975
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rybak211

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Koźmice Małe
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    37

    Domyślnie

    W jakiej porze roku byly wykonywane tynki? Czy nie ulegly przemrozeniu?

    U mnie niestety tynki "zlapaly" troche mrozu i mam z nimi teraz sporo problemow. jeszcze nie zamieszkalem a juz byly robione poprawki odparzen. I niestety nie jestem z nich na calkiem zadowolony...

    Cytat Napisał Blutka Zobacz post
    Pamiętam forumowe zachwyty nad tynkami pana Żmudy. Noo, pięknie wyglądały - na początku. Dzisiaj, po czterech latach mieszkania, tynk odpadł mi z sufitu w łazience. W garażu odpadł już wcześniej, w tym samym roku, w którym był zrobiony. :/
    Właśnie spędzam upalny urlop na remoncie nowego domu.

  16. #2976
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    oni122

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    22-313
    Posty
    3

    Domyślnie

    [to wątek dotyczący małopolski]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 14-08-2013 o 05:49

  17. #2977

    Domyślnie

    Cytat Napisał azakrzew Zobacz post
    Odradzam współpracę z Panem Andrzejem Łukasikiem występującym na forum jako Ghost 34. Firma miała niegdyś świetną renomę jednak ich „wyczyny” w moim domu jej zdecydowanie przeczą.

    (...) .
    Niestety też złapałem się na "renomę" Ghost'a i od roku czekam na zrealizowanie reklamacji.
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  18. #2978

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o firmę Panel-Pol z 29 listopada Kraków to w moim przypadku sprawdziła się super i polecam.

  19. #2979
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    witekgo

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    myslenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    188

    Domyślnie

    Kod php:
    Stanisław Wiśniewski
    660
    -972-144
    Elewacja 
    podbitka efekt przeszedł nasze oczekiwania Panowie naprawdę znają się na rzeczyNie przesadzę jeśli powiemże wszyscy sąsiedzi byli pod wrażeniem pracy ekipy Pana Staszka SpokojnimilisympatycznipracowiciPrawdziwi perfekcjoniścinawet nie przykładaliśmy łatyna kilometr widać że jest prosto przy okazji zrobili jeszcze dom teściów takiej ekipy jak ta nie puszcza się z placu budowy szybko 
    Można wiedzieć z jakiej części małopolski Pan Stanisław wykonuje elewacje. Dziekuje

  20. #2980
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    witekgo

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    myslenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    188

    Domyślnie

    Stanisław Wiśniewski
    660-972-144
    Elewacja + podbitka - efekt przeszedł nasze oczekiwania - Panowie naprawdę znają się na rzeczy. Nie przesadzę jeśli powiem, że wszyscy sąsiedzi byli pod wrażeniem pracy ekipy Pana Staszka Spokojni, mili, sympatyczni, pracowici. Prawdziwi perfekcjoniści, nawet nie przykładaliśmy łaty, na kilometr widać że jest prosto przy okazji zrobili jeszcze dom teściów - takiej ekipy jak ta nie puszcza się z placu budowy szybko
    W jakiej części małopolski Pan Stanislaw wykonuje elewacje. Dziekuje

Strona 149 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony