dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 209 z 214
Pokaż wyniki od 4.161 do 4.180 z 4265
  1. #4161

    Domyślnie

    Ostrzegam potencjalnych klientów firmy ” Domar Domy Drewniane” Mariusz Kochański, Męcina 115,. Wykonali u mnie elewacje drewnianą z nieodpowiednio wysuszonego drewna ,elewacja się rozeschła pojawiły się szpary, jakość montażu fatalna, widoczne wady materiału, ekipa mocno trunkowa, byle wziąć kasę i odwalić robotę, ponadto (podczas mojej nieobecności) wykorzystali część mojego materiału choć usługę zamówiłem z materiałem. Partacze do potęgi. Zainteresowanym prześlę zdjęcia. Właściciel firmy nie reaguje na telefony ani korespondencje. Sprawa znajdzie finał w sądzie.

  2. #4162

    Domyślnie

    Witam szukam sprawdzonej ekipy do budowy SSO na lato 2021
    dom 150 m plus garaż z betonu komórkowego
    okolice Mogilan
    Czy polecicie kogoś?
    Zależy mi na dobrych fundamentach.

  3. #4163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janowa Zobacz post
    Witam szukam sprawdzonej ekipy do budowy SSO na lato 2021
    dom 150 m plus garaż z betonu komórkowego
    okolice Mogilan
    Czy polecicie kogoś?
    Zależy mi na dobrych fundamentach.
    Chyba trochę za późno na dobrą ekipę. A jak się znajdzie to w mało korzystnej cenie.

  4. #4164

    Domyślnie

    Szukam firmy, która wykonuje zarówno wylewki anhydrytowe jak i cementowe. Chcemy generalnie anhydrytowe, ale w garażu ze względu na konieczność wykonania spadku cementowe. Możecie polecić jakąś ekipę? Dom koło Wieliczki.

  5. #4165
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AliP

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ja uzupełnię listę o kolejnych dwóch wykonawców:
    ogrodzenie (panel ażurowy oraz panel z siatki) - niezbyt skomplikowana robota ale bez opóźnien i fuszerki: Marcin Nalepa Marcin Nalepa (504044832)
    balustrada: w terminie (8 tyg czekania), cena w miarę spoko: kowalstwo wrona
    meble szafeczki i półeczki - mocno polecam, ceny bardzo atrakcyjne, zrobione w rozsądnych terminach - wiadomo nie wszysko mozna kupic w sklepie na I Andrzeja Giza 505600089

  6. #4166

    Domyślnie

    Budował ktoś dom z bali drewnianych z firmą Agant? Ok, czy były problemy? Proszę o info na [email protected] Dziękuję

  7. #4167
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar C-u-b-e
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    71
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Po wielu latach zajrzałem na forum i aż się łezka zakręciła w oku... Kiedyś czytałem posty godzinami z wypiekami na twarzy. Teraz już na chłodno chciałbym dodać do białej listy firmę Pana Marka Pawlikiewicza (https://pawlikiewicz.pl) wykonującą podłogi drewniane. Po raz drugi korzystałem z usług. Pierwszy raz w 2013 r. Podłoga dębowa położona wtedy w salonie i jadalni dzielnie służy do tej pory, choć nie ma łatwo z dwójką dzieci. Ostatnio postanowiliśmy wymienić panele na górze na sprawdzoną deskę dębową. Po kilku miesiącach użytkowania główna różnica, która rzuca się w oczy, to mniej kurzu na podłodze. Panele są podłogą pływającą i kurz zbierający się pod nimi wydostaje się na górę, co było widać przy demontażu paneli. W przypadku desek klejonych taki efekt raczej nie występuje. Nie mówię już o wrażeniach estetycznych czy o zupełnie innym odbiorze podłogi podczas chodzenia na boso... Generalnie polecam podłogi marki Pawlikiewicz.

  8. #4168
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    Za kilka dni zaktualizuję swoją białą i czarną listę, a w chwili obecnej pilnie poszukuję dobrej firmy do wykonania klimatyzacji kanałowej w 4 pomieszczeniach na poddaszu. Dom na południu Krakowa.

  9. #4169
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azauriel Zobacz post
    Za kilka dni zaktualizuję swoją białą i czarną listę, a w chwili obecnej pilnie poszukuję dobrej firmy do wykonania klimatyzacji kanałowej w 4 pomieszczeniach na poddaszu. Dom na południu Krakowa.
    Mogę szczerze polecić ACC Engineering http://www.acce.com.pl Robili mi splita w mieszkaniu i go serwisują do tej pory. Wytłumaczyli, że chcę klimę za dużą, doradzili jaką wybrać, zainstalowali tak, że mucha nie siada, łącznie z odkurzaniem w domu i na balkonie, a efekt jest taki jak powinien być.

  10. #4170
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    paweł_małopolskie

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-414
    Posty
    2

    Domyślnie

    SSZ prawie gotowy

    Biała Lista:

    Okna, drzwi brama - Pol-Mach Skawina ( duży wybór i dobry kontakt)

    Elektryka - mgr.inż. Sebastian Wielowski -https://instalacje-elektryczne.net/ - 880 231 059 - szybko, sprawnie, dużo doradzał

    Wod-Kan + podłogówka - Tomasz Krawczyk - http://warmer.pl/ - Bez zastrzeżeń, duży plus za układanie styropianu, inne firmy nie chciały tego robić.

    Tynki - Super tynki - wykonanie ok, jednak cena wyższa niż u konkurencji, dużo naddatku - warto powiedzieć, żeby zabezpieczyli podłogi, albo dokładnie posprzątali bo jeżeli o to chodzi to tak sobie.

  11. #4171

    Domyślnie

    Biała Lista:
    Dendrologicznie: Pielęgnacja i wycinka drzew Kraków i okolice, cała małopolska. Bardzo profesjonalnie, sprawnie i bezpiecznie. Polecam szczególnie do wycinki drzew trudnych, bardzo bezpieczna robota.

  12. #4172
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AliP

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał paweł_małopolskie Zobacz post
    SSZ prawie gotowy


    Tynki - Super tynki - wykonanie ok, jednak cena wyższa niż u konkurencji, dużo naddatku - warto powiedzieć, żeby zabezpieczyli podłogi, albo dokładnie posprzątali bo jeżeli o to chodzi to tak sobie.
    Na sprzątanie po SuperTynkach nie narzekałam ale za naddatki to sobie sporo policzyli...

  13. #4173

    Domyślnie

    Cytat Napisał AliP Zobacz post
    Na sprzątanie po SuperTynkach nie narzekałam ale za naddatki to sobie sporo policzyli...
    Bo to co robili (czy nadal?) to zwykle oszustwo - wystarczy porównać normy ... stad naddatki ...

  14. #4174
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał C-u-b-e Zobacz post
    Po wielu latach zajrzałem na forum i aż się łezka zakręciła w oku... Kiedyś czytałem posty godzinami z wypiekami na twarzy. Teraz już na chłodno chciałbym dodać do białej listy firmę Pana Marka Pawlikiewicza (https://pawlikiewicz.pl) wykonującą podłogi drewniane. Po raz drugi korzystałem z usług. Pierwszy raz w 2013 r. Podłoga dębowa położona wtedy w salonie i jadalni dzielnie służy do tej pory, choć nie ma łatwo z dwójką dzieci. Ostatnio postanowiliśmy wymienić panele na górze na sprawdzoną deskę dębową. Po kilku miesiącach użytkowania główna różnica, która rzuca się w oczy, to mniej kurzu na podłodze. Panele są podłogą pływającą i kurz zbierający się pod nimi wydostaje się na górę, co było widać przy demontażu paneli. W przypadku desek klejonych taki efekt raczej nie występuje. Nie mówię już o wrażeniach estetycznych czy o zupełnie innym odbiorze podłogi podczas chodzenia na boso... Generalnie polecam podłogi marki Pawlikiewicz.
    Ja mogę się tylko podpiąć... skorzystałam kilka lat temu z Twojego polecenia. Fachowcy pracujący dla P. Pawlikiewicza naprawdę wiedzą, co robią. Do dziś wszystko pięknie leży. Mieliśmy również problem z jedną deską, wymienione zostało wszystko szybko i fachowo.

  15. #4175
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    andre_bugaj

    Zarejestrowany
    May 2021
    Skąd
    Kalwaria Zebrzydowska
    Kod pocztowy
    34-130
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam forumowiczów

    Czy ktoś z Was może mi polecić ekipę do SSO lub SSZ? Budowa niedaleko Kalwarii Zebrzydowskiej.

  16. #4176

    Domyślnie

    Poszukuje obecnie rzetelnej firmy do wykonania projektu małej architektury (podjazdu, ganku, tarasu, ogrodzenia, donic, studzienki na okna piwniczne) w domu w Krakowie. Najlepiej wraz z realizacją. Może polecacie jakiegos projektanta a przede wszystkim wykonawców.
    Zależy mi aby było spójnie, ładnie, nowocześnie z umiarem i funkcjonalnie.

  17. #4177

    Domyślnie

    Potrzebuje dobrego dekarza, bede mial chyba do wymiany folie pod dachowka ale potrzebuje to sprawdzic, niestety przecieki. Ktos poleci cos? moze byc z podkarpacia byle by mnie bylo na niego staci wiedzial co robi ... komin uszczelnilem ale nie pomoglo :/
    Ostatnio edytowane przez minerek ; 18-08-2021 o 15:55

  18. #4178
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    majka0x@o2.pl

    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-007
    Dzielnica
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Proszę o doradzenie mi ekipy budowlanej z okolicy Radziszów koło Skawiny lub okolic.

  19. #4179
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kinmic

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-384
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam
    Czy komuś może montowała klimatyzację firma klimkrak z Krakowa? Może ktoś poleca inną firmę?

  20. #4180

    Domyślnie

    Witajcie.
    Poszukuje ekipy do ocieplenia domku w Skawinie.
    Termin przyszły rok.

Strona 209 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony