dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 83 z 214
Pokaż wyniki od 1.641 do 1.660 z 4265
  1. #1641
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobasia Zobacz post
    Kierownika budowy już mam

    Teraz zabieram się za rekonesans składów budowlanych i tartaków i pierwsze pytanie:
    -czy ktoś korzystał z usług tartaku Hanusiaki z Tokarni?
    http://www.google.com/search?hl=pl&l...l=&oq=&gs_rfai=

  2. #1642

    Domyślnie

    czarna lista!
    Z przykrością ostrzegam przed usługami firmy Tapicerstwo-stolarstwo Józef Wontorczyk z Kalwarii zebrzydowskiej. Z trzech tygodni robi się już siedem, ani mebli ani rzetelnego kontaktu. Ostatni profesjonalny kontak był przy płaceniu zaliczki. Niestety przyjdzie iść do sądu bo zaliczki nie podaruję.

  3. #1643
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wujor Zobacz post
    Firma Aqua (Myślenice)
    Kontakt: p.Jacek - 603630261
    Ja polecam p. Józka 602 778 337. Robił u nas cały wod-kan, jesteśmy b. zadowoleni. Profesjonalnie, na czas, czysto i słownie.
    Home sweet home!

  4. #1644
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie Brama garażowa segmentowa - jaka firma w Krakowie?

    Kochani, szukamy bramy garażowej segmentowej, ocieplanej i z napędem elektrycznym. Czy możecie polecić jakiegoś producenta i firmę montującą (z Krakowa lub okolic)? Z góry serdeczne dzięki za pomoc!
    Home sweet home!

  5. #1645

    Domyślnie

    kupowałem bramę z montażem w centrum stolarki na Makuszyńskiego 22 - jeśli jeszcze pracuje to pytać o pana MIRKA, Brama Wiśniowski działa już 3 rok raczej z tańszych modeli ..... bez zarzutu, wtedy dość długo czekałem ale taki był sezon.

  6. #1646

    Domyślnie

    Biała lista
    Dodaję tynkarzy - Rober Mazurkiewicz 691-785.338. Ekipa z sądeckiego. Robi Kraków i okolice - aż po Katowice. Zrobili mi tynki tradycyjne, cementowe z piasku i cementu. Nie z gotowej mieszanki - takie chciałem. Na wierzch szlichta z drobnego piasku żółtego ziarno do 0,2mm2. Umówiłem się na tynkowanie z odroczoną obróbką okien - jak mi zamontują. Do okien przyjechali specjalnie tydzień później - zostawiliśmy kwotę z początku rozliczenia na sam koniec, byśmy nawzajem mieli pewność ze robota i rozliczenie zostanie domknięte. Zamontowali mi też parapety. Konkretni, znają się na robocie, super się współpracuje. Polecam. Wcześniej robili u Redpradnik - stamtąd wziąłem namiar.

  7. #1647
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał aawol Zobacz post
    kupowałem bramę z montażem w centrum stolarki na Makuszyńskiego 22 - jeśli jeszcze pracuje to pytać o pana MIRKA, Brama Wiśniowski działa już 3 rok raczej z tańszych modeli ..... bez zarzutu, wtedy dość długo czekałem ale taki był sezon.
    Aawol, dzięki za info. Chyba jednak zdecyduję się na Hormanna. Pozdrawiam.
    Home sweet home!

  8. #1648
    wojtkas
    Guest
    wojtkas

    Domyślnie

    Czarna lista


    Bogusław Gajewski z Gorlic tel. 792 393 842.
    Robił u mnie kilka miesięcy prace wykończeniowe. Został mi polecony jako dobry fachowiec, lecz okazało się, że prace wykończeniowe przy domu przerosły go.
    Po kilku miesiącach pracy porzucił bez uprzedzenia niedokończoną pracę przywłaszczając sobie zaliczkę.
    Właściwie w każdym pomieszczeniu jest coś do poprawienia po nim. Skala niedoróbek i błędów jest przerażająca. W trakcie prac, gdy zwracałem mu uwagę, aby to czy tamto poprawił, twierdził, że wszystko to zrobi. Wykonał grubsze, najlepiej płatne roboty i po prostu się zwinął.
    Dodatkowo w trakcie prac jeden z jego z pracowników ukradł mi baterie prysznicowe i tylko dzięki zgłoszeniu na Policję udało się je odzyskać.
    Zainteresowanym na priva mogę wysłać zdjęcia pokazujące jaką fuszerkę odwalił.
    Po prostu przestrzegam przed tym naciągaczem.

    Dla tych, którzy patrzą przez palce na butelki po piwie na budowie, dodam, że to był mój błąd. Trzeba było od razu to ukrócić, bo w jeden dzień spił się i w "białej gorączce" rzucił się na ekipę do dachu, która przyjechała do poprawienia obróbek blacharskich. Wyrzucił ich i przez to musiałem szukać innej ekipy do dachu.

    Przypuszczam, że to nie był pierwszy taki raz, bo widać to po jakości prac, robionych zapewne "pod wpływem".

    Z listy niedoróbek wymienię tylko:
    - pobrudzone ściany farbą i klejem do podłóg
    - konieczne korekty zacieków farby między ścianą a sufitem oraz między ścianami o różnych kolorach
    - brak silikonów przy płytkach między podłogą a ścianą, wokół luster i przy wannie
    - nieporadził sobie z obsadzeniem bidetu i kabiny prysznicowej
    - panele i podłogi z deski nie dokończone w miejscach, które wymagały precyzyjnego docinania
    - podjął się położyć tynk na elewacji, ale nie poradził sobie z tym i porzucił pracę.
    Ostatnio edytowane przez wojtkas ; 19-05-2010 o 23:06 Powód: Uzupełnienie informacji

  9. #1649
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    O Matko ty moja Wojtkas , ales chlopie przeszedl !!!!

  10. #1650
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Czarna lista

    Pierwszy raz umieszczam firmę na Czarnej Liście, ale w pełni na to zasłużyli.

    Ostrzegam przed współpracą z tartakiem JORDANEX: http://www.jordanex.region-rabka.pl/inde.htm !

    2 lata temu zrobili u nas podłogi modrzewiowe, które rozeschły się po roku i przyjechali wtedy na tzw. wizję lokalną, obiecując naprawę.

    Minął kolejny rok i po przypomnieniu im sprawy mailem, przestali odbierać telefony, a list polecony ze zdjęciami i zgłoszeniem reklamacyjnym odesłali nam na nasz koszt, odmawiając jego przyjęcia!

  11. #1651
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Pierwszy raz umieszczam firmę na Czarnej Liście, ale w pełni na to zasłużyli.

    Ostrzegam przed współpracą z tartakiem JORDANEX: http://www.jordanex.region-rabka.pl/inde.htm !

    2 lata temu zrobili u nas podłogi modrzewiowe, które rozeschły się po roku i przyjechali wtedy na tzw. wizję lokalną, obiecując naprawę.

    Minął kolejny rok i po przypomnieniu im sprawy mailem, przestali odbierać telefony, a list polecony ze zdjęciami i zgłoszeniem reklamacyjnym odesłali nam na nasz koszt, odmawiając jego przyjęcia!
    Na to chyba jakies paragrafy sa .... nie mozna im plazem puscic
    Partacze cholerni tak wlasnie bogaca sie naszym kosztem

  12. #1652
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mp_krk

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    539
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Witajcie,
    czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z oknami firmy Pagen? Wychodzą ok. cenowo nawet na najnowszym profilu Brugmann'a BluEvolution ale w necie strasznie mało opini?

    Będę wdzieczny za te pozytywne i negatywne;p

  13. #1653
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Cytat Napisał mp_krk Zobacz post
    Witajcie,
    czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z oknami firmy Pagen? Wychodzą ok. cenowo nawet na najnowszym profilu Brugmann'a BluEvolution ale w necie strasznie mało opini?

    Będę wdzieczny za te pozytywne i negatywne;p
    Hej,

    Proponuje Ci sprawdzic jeszcze Oknoplus, ja jak szukałem okien, również byłem w Pagenie i ich wycena okazała się wyższa niż Oknoplus. Dodam jeszcze że obie firmy robią na profilach Brugmann. Ja już tu polecałem Oknoplus+ Myślenice ale mogę to zrobic ponownie
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  14. #1654
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mp_krk

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    539
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Dzieki za info...powiem tak, mam przekroj przez oferte Oknoplast, Oknoplus, MS, Pagen, Thermoplast...i kilku innych jak np. SQL, Kowalczyk&Kowalczyk, Wik-Plast (dystrybutor Termo Profil) - o tych jednak nie mam żadnych informacji o jakości, serwisie etc choć ceny atrakcyjne.

    Niemniej jednak ze wzgl. na profil bluEvolution interesuja mnie tez opinie o Pagenie...

  15. #1655

    Domyślnie okna Pagen

    Cytat Napisał mp_krk Zobacz post
    Dzieki za info...powiem tak, mam przekroj przez oferte Oknoplast, Oknoplus, MS, Pagen, Thermoplast...i kilku innych jak np. SQL, Kowalczyk&Kowalczyk, Wik-Plast (dystrybutor Termo Profil) - o tych jednak nie mam żadnych informacji o jakości, serwisie etc choć ceny atrakcyjne.

    Niemniej jednak ze wzgl. na profil bluEvolution interesuja mnie tez opinie o Pagenie...
    Ja mam okna firmy PAGEN od wiosny 2009 i jestem z nich bardzo zadowolony - montaż profesjonalny, pożądne profile Brugmann'a, dobre okucia i bardzo atrakcyjna cena w porównaniu z konkurencja, dobry kontakt z przedstawicielem. POLECAM !.......też szukałem w internecie informacji ale nic nie znalazłem.
    koniec języka za przewodnika ..!

  16. #1656
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Na to chyba jakies paragrafy sa .... nie mozna im plazem puscic
    Partacze cholerni tak wlasnie bogaca sie naszym kosztem
    Póki co, jest paragraf który mówi, że dwukrotnie nieodebrany przez istniejącą firmę list polecony, uważa się za dostarczony.
    Jest Federacja Konsumentów, która w razie braku ugody, może doprowadzić nieuczciwą firmę do sądu, ale to trwa...

  17. #1657
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Póki co, jest paragraf który mówi, że dwukrotnie nieodebrany przez istniejącą firmę list polecony, uważa się za dostarczony.
    Jest Federacja Konsumentów, która w razie braku ugody, może doprowadzić nieuczciwą firmę do sądu, ale to trwa...
    No tak wszystko trwa , a podlogi czekaja na naprawe ... jekos czarno widze ugode z nimi skoro uchylaja sie przed odebraniem korespondencji to tym bardziej nie beda sklonni do napraw ..... no i z drugiej strony czy chcecie aby ci sami partacze robili poprawki ?

  18. #1658
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    no i z drugiej strony czy chcecie aby ci sami partacze robili poprawki ?
    Ależ skąd! W liście zaproponowaliśmy, że usługę wykona ktoś inny, a oni zwrócą nam za to kasę. Jutro wysyłamy list ponownie z informacją mailem, że jeśli nie odbiorą go drugi raz, to i tak zgodnie z prawem zostanie uznany za dostarczony. Może o tym nie wiedzieli. Teraz się dowiedzą.

  19. #1659
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Ależ skąd! W liście zaproponowaliśmy, że usługę wykona ktoś inny, a oni zwrócą nam za to kasę. Jutro wysyłamy list ponownie z informacją mailem, że jeśli nie odbiorą go drugi raz, to i tak zgodnie z prawem zostanie uznany za dostarczony. Może o tym nie wiedzieli. Teraz się dowiedzą.
    Sloneczko daj znac jak sprawy sie potoczyly ...... , a swoja droga to strasznie musieli Cie wkurzyc ( OAZO SPOKOJU ) skoro na Czarna Liste ich wmalowalas ....

  20. #1660
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    a swoja droga to strasznie musieli Cie wkurzyc ( OAZO SPOKOJU ) skoro na Czarna Liste ich wmalowalas ....
    Każdy by się wkurzył, zwłaszcza gdy nie jest oazą spokoju




Strona 83 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony