dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 133 z 214
Pokaż wyniki od 2.641 do 2.660 z 4265
  1. #2641
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Panie Slusar no tos sie Pan zareklamowal rowniez ...... a idealnych tynkow NIE MA ..... idealne moga byc jedynie GLADZIE ....
    a widziala Pani te tynki aby oceniac?
    Bo Ja osobiscie , wiec moge cos na ich temat napisac.

  2. #2642
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Zadne nie sa idealne Panie SLUSAR ....
    Wiec tak
    b2211 nie atakuj Forumowicza ktorego wskazalem bo tynki ma z d.... i tej firmy Nie POLECAM!!! A jesli sie zdecydujesz ,to jak tynki nie beda IDEALNE, to gladzia wyprowadzisz.

  3. #2643

    Domyślnie

    Witam, czy mogę prosić o opinie o składzie budowlanym Attic na ul. Zawiłej w Krakowie.
    Pozdrawiam,

  4. #2644
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Zależy co chcesz kupić!
    Ja zaopatruje się tam w Sucha Zabudowę -Polecam

  5. #2645
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Zadne nie sa idealne Panie SLUSAR ....
    Idealne/nieidealne - wydaje mi się, że cementowo-wapiennych lepiej zrobić się nie da - faktycznie świetne; ja jako wspomniany forumowicz ekipę zdecydowanie polecam. Namiary - Andrzej Para, Biały Dunajec tel. 601717581 (w sumie robi on i ekipy mają chyba dwaj synowie - ale robota naprawdę bardzo staranna, ostatnią szlichtę jadą cienkowarstwowym pod malowanie).
    Bardzo robotni, u mnie siedzieli nawet 7:30-21:00 na budowie, cały czas góralska muzyka z własnej roboty bumboksa - a nierzadko z dośpiewywaniem.

    Parę osób chwaliło ich też na grupie oświęcimskiej - w sumie tam ja ich znalazłem.

  6. #2646
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Dwiemuchy i bardzo dobrze , ze jestes zadowolony.... w koncu o to chodzi , aby to Inwestorzy wypowiadali sie na temat pracy wykonawcow ... chwalili lub ganili w tym watku ....

  7. #2647
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    komentator

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    a widziala Pani te tynki aby oceniac?
    Bo Ja osobiscie , wiec moge cos na ich temat napisac.
    No bo P.Slusar,Pan pewno nie wie ,ale Edyta M to taki forumowy Sherlock H. ,który czuwa dniami i nocami co by nie było autoreklamy.
    BTW : zapomniałem dodać ,że jako jedyna na forum jest NIEOMYLNA ....Tak-ilość wklepanych postów świadczy sama za siebie .....

  8. #2648
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Dwiemuchy i bardzo dobrze , ze jestes zadowolony.... w koncu o to chodzi , aby to Inwestorzy wypowiadali sie na temat pracy wykonawcow ... chwalili lub ganili w tym watku ....
    No tak, ale przeważnie wykonawcy jadą na poprzedników - tynkarze na murarzy, fliziarze na tynkarzy/wylewkarzy itepe. Jak wykonawca chwali kogoś, po kim poprawiał - a nie siebie/swoich znajomych - to nic złego

  9. #2649
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Cool

    Cytat Napisał komentator Zobacz post
    No bo P.Slusar,Pan pewno nie wie ,ale Edyta M to taki forumowy Sherlock H. ,który czuwa dniami i nocami co by nie było autoreklamy.
    BTW : zapomniałem dodać ,że jako jedyna na forum jest NIEOMYLNA ....Tak-ilość wklepanych postów świadczy sama za siebie .....
    Ale Ja zareklamowałem ekipe ktorej nawet nie znam!!! Czy jest w tym cos zlego (czy reklamowalem Szwagra/Znajomego)???
    Dopiero Inwestor u ktorego cos tam lepilem musial ŁOPATOLOGICZNIE to opisac aby ekipa, i Moje slowa mialy pokrycie.

  10. #2650
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    31-621
    Posty
    64

    Domyślnie

    A ja moge z usmiechem polecic ekipe p.Niedzwiedzia,SSZ juz osiagnelismy!
    Czysto ,fachowo, naprawde powazna grupa fachowcow tradycyjnej budowy,
    Mamy "AGNIESZKE 2" z Mg Projekt i moze ona swiecic przykladem ich pracy!
    Cenowo......sami mozecie sie przekonac
    STANISLAW NIEDZWIEDZ--605 036 945

  11. #2651

    Domyślnie Wylewki wraz z hydroizolacją

    Szukam sprawdzonej i solidnej ekipy do wylewek, która wykona też wcześniej hydroizolację z papy.

  12. #2652
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    komentator

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    [QUOTE=Edyta M;5291828]Komentator zjawiasz sie wtedy kiedy poruszany jest temat tynkow ..... czyzby sixth sense .... a Twoje cale "4" posty to odpowiedzi na moje zarzuty pod katem tykarzy ...... powinnam CZUC SIE WYROZNIONA ????.... czy szykanowana ?????

    Ojojoj.... ...możesz się czuć jak chcesz ....
    BTW : czy w międzyczasie ktoś jeszcze uciekł od Ciebie i Twojej budowy ?
    Bo widzę że nie marnowałaś czasu i stworzyłaś kolejne kilka tysięcy postów....Nie bolą Cię palce od tego ciągłego stukania w klawiaturę ? Sypiasz czasem w ogóle?

  13. #2653
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał BartekKrk Zobacz post
    A zatem aby formalności stało się za dość BARDZO CZARNA LISTA:

    EKIPA PANA TOMASZA WÓJCIKA z Krzeszowic



    oraz

    BIAŁA LISTA ( - W KATEGORII POPRAWKI PO POPRZEDNICH WYKONAWCACH):

    EKIPA PANA JAROSŁAWA SKOWRON

    ..w razie czego numer mogę podać na priva ( namiar na tego Pana był już podawany na tym forum, ja nie pytałem czy mogę, więc nie będę go rozpowszechniał - tym bardzej, że liczę na dokończenie Amaryliska jak najszybciej się da)
    U mnie dach już jest. Mój amarylis stoi i świeci pustymi dziurami na okna i drzwi, ale nie długo.... Warto było przyjechać zza granicy by to ujrzeć. Okazuje się, że człowiek który pracuje może się dorobić i spełnić swe męskie obowiązki – drzewo, dom, syn, . Kasa dobrze wydana Koniec prac z sso, więc z czystym sumieniem:

    Biała lista:

    Firma Pana Jarosława Skowron, okolice Ojcowa, Skały tel. 600-040-069

    Ekipa solidna, działa z głową i pomysłami. Jak już wspominałem znakomita do poprawek po innych. Do Pana Jarka można dzwonić o każdej porze i dopytać się o szczegóły – zawsze wie co poradzić. Raz zdarzyło się mi zadzwonić koło 22:30. (tak zasiedziałem się przed komputerem, grzebiąc po forach budowlanych, że straciłem poczucie czasu).
    Gdy wyjechałam z Polski Pan Jarek wziął na siebie sprawy związane z materiałem – zamawiał, jeździł a potem się rozliczał z kasy (nawet z materiału, choć wcale im „śrubek” nie odliczałem – trochę mnie to nawet śmieszyło).
    Bardzo mi to ułatwiło życie, bo nie chciałem angażować w tą bieganinę i wyszukiwanie żony.
    Na koniec dodam, że kierownik też go/ich chwali.
    Chyba się zdecyduję, żeby zrobili mi tynki i wylewki, więc napiszę jeszcze jak im poszło w tej dziedzinie, ale to dopiero na jesień planuję.
    Teraz na „tapetę” biorę stolarkę – o czym w następnym odcinku cdn....

  14. #2654

    Domyślnie

    Witam
    Szukam kogoś sprawdzonego i poleconego do tynków i wylewek
    Okolice Wieliczki
    Pozdrawiam

  15. #2655
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Poszukuję sprawdzonego i godnego polecenia wykonawcy ogrodzenia z kamienia z okolic Krakowa, ale mogą też być województwa ościenne. Będę wdzięczna za namiary!
    Home sweet home!

  16. #2656
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Renia i Grzes

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Ok Myślenic/Krakowa
    Kod pocztowy
    32-410
    Posty
    23

    Domyślnie

    Szukam kogoś sprawdzonego i polecanego-murarza-jednego człowieka-nie firmy. Okolice Dobczyc, Myślenic, Gdowa i Wieliczki.

  17. #2657

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonego, solidnego wykonawcy (z przystepna cena na wykonanie ogrodzenia.

  18. #2658
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Junona
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Witam, czy to prawda, ze pan Żmuda nie tynkuje w tym roku ze względów zdrowotnych?

  19. #2659
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    A polecicie kogoś do wykonania balustrady kutej? chodzi o schody wewnętrzne.
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  20. #2660
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Ja polecam: Stanisław Burda 506 423 787. U nas robił balustrady balkonowe i balustradę na schodach wewnętrznych, a także będzie robił bramę wjazdową i furtkę. Jesteśmy zadowoleni. Wszystko robi ręcznie, tzn. także najmniejsze elementy, które jak słyszałam niektórzy zamawiają gotowe - chińskie. Proszę się powołać na Ulę z m. Boleń.
    Home sweet home!

Strona 133 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony