dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 214
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 4265
  1. #481

    Domyślnie

    a ja z czystm sumieniem moge polecić firmę "Drwalnik"
    www.drwalnik.pl

    robili u mnie drzwi wejściowe i parapety. Wszystko na wysokim poziomie. Ekipa, fachowa, miła i ma jeszcze jedną super zaletę. SPRZĄTA PO SOBIE!!! Niestety jest to jeszcze rzadkością a powinno być standardem każdej ekipy.
    Drzwi i parapety można zobaczyć w moim albumie.

  2. #482
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pw122

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    1

    Domyślnie pokrycie dachu z miedzi

    poszukuje ekipy na dach miedziany

  3. #483
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Re: pokrycie dachu z miedzi

    Cytat Napisał pw122
    poszukuje ekipy na dach miedziany
    A "niech będzie pochwalony" (znaczy: witajcie) przy debiucie na forum, to gdzie?

  4. #484
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie Geodeta

    Polecam Geodete Pana Krzysztofa - aktualnie skończyliśmy podział działki , jesteśśmy w trakcie rysowania mapy 1:500 a następnie będziemy robić tyczenie - jak otrzymam Pnb.

    Konkretny , rzeczowy , terminowy i cenowo konkurencyjny.

    Działa na terenie Krakowa i okolic

    tel kont 505 936 984

  5. #485

    Domyślnie

    Korzystał ktoś z usług stolarza z kalwarii Pan Jacek Płaczek robi kuchnie na zamówienie!
    łUKASZ

  6. #486
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz kraków
    Korzystał ktoś z usług stolarza z kalwarii Pan Jacek Płaczek robi kuchnie na zamówienie!
    nie daliśmy rady skorzystać miał przygotować wstępną ofertę i przyjechac na "wizję lokalną" - ale słuch o nim zaginął

  7. #487

    Domyślnie

    to juz kolejni do bialej listy:

    - Dach - p. Weglarz z okolic Myslenic/Wisniowej - 691 920 060; do góralskiego gadania juz sie przyzwyczailam, wiec to mnie nie rusza (dom skoczony, garaz tez prawie). Dach zrobiony naprawde przyzwoicie i cena tez OK (ok. 45 PLN /m2).

  8. #488

    Domyślnie

    Biała lista
    Bud-Mar pan Marek , bardzo fachowo, dokładnie(do znudzenia poprawki),
    u mnie to suche tynki, malowanie ,gładzie, takie dziwne roboty które nie wiadomo komu zlecić np, montaż drzwi, zakładanie lamp , karniszy, różne przeróbki. Facet ma naprawdę cierpliwość (inni nie mieli). Ogólnie polecam , najblizszy remont zlecę właśnie jego firmie (terminy ma jednak odległe- paskudna wada).

  9. #489

    Domyślnie

    acha , jeszcze tel. 602 46 44 89 Pan Marek

  10. #490

    Domyślnie

    ja również mogę po raz kolejny dać wpis na białą listę.
    polecany już tutaj (stąd wziąłem namiar) elektryk Marcin Ciaranek, super gość, bardzo sympatyczny a robota perfekcyjna i ceny przyzwoite tel. 608-072-669
    zdecydowanie polecam

  11. #491

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso
    ja również mogę po raz kolejny dać wpis na białą listę.
    polecany już tutaj (stąd wziąłem namiar) elektryk Marcin Ciaranek, super gość, bardzo sympatyczny a robota perfekcyjna i ceny przyzwoite tel. 608-072-669
    zdecydowanie polecam
    Kładzie instalacje? Ma uprawnienia i może zrobić projekt przyłącza (bo chyba takowy trzeba mieć, nie?)?

  12. #492

    Domyślnie a co z parkietami?

    Witam wszystkich,

    przeczytałam calutki wątek i trafiłam na polecaną firmę parkieciarską Grodex. A czy ktoś miał jakieś doświadczenia z jakąś inną firmą w Krakowie? Może z Centrum Parkieciarza (http://www.centrumparkieciarza.pl/)? Jeśli tak, to kwalifikują się na białą czy czarną listę?

    pozdrawiam,
    pulkovnica

  13. #493

    Domyślnie

    no i kolejni na białą jak śnieg listę, Panowie tynkarze, już tutaj polecani, tynki rzeczywiście gładkie i raczej nie trzeba gładzi, uwinęli się raz dwa. tel 722-051-874

    a co do elelktryka, to myśle że ma wszystkie potrzebne papiery, bo u mnie robił też przyłącz po działce, czyli od domu do ogrodzenia (ok 100m).

    teraz czas na wylewkarzy, też tutaj polecanych, zobaczymy jak się sprawdzą. Jak na razie polecenia z tej listy wypaliły w 100%.

  14. #494
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gruszkamg

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3

    Domyślnie star-mar

    Witam! Poszukuję osoby, która miała lub ma kłopoty z firmą Star-Mar, w celu zjednoczenia sił. Jest to firma świadcząca usługi ogólnobudowlane, w tym elewacje. Właściciel to p. Mariusz.

  15. #495
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gruszkamg

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3

    Domyślnie Star-Mar małopolska

    Witam! Poszukuję osoby, która miała lub ma kłopoty z firmą Star-Mar, w celu zjednoczenia sił. Jest to firma świadcząca usługi ogólnobudowlane, w tym elewacje. Właściciel to p. Mariusz.
    Kontakt przez priv.

  16. #496
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lilunia

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    5

    Domyślnie

    Na białą listę !!!!!!!!!!!!!!!
    CIEŚLA I DEKARZ w jednej osobie. Porządnie wykonał mi dach. Wszystko równiutko, solidnie, estetycznie i nie drogo. Dach mam skręcany, brzegi dachu ładnie okute, krokwie ładnie wyrzeźbione i heblowane. Naprawdę polecam. MOże później zamieszczę zdjęcie.
    Pan JANUS z miejscowości Grabie/małopolskie. Tel. 880 489 899

  17. #497
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Biała lista -Paweł Ryś 509121513.Stany surowe .Szybko i sprawnie .100% zadowolenia !

  18. #498
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso
    no i kolejni na białą jak śnieg listę, Panowie tynkarze, już tutaj polecani, tynki rzeczywiście gładkie i raczej nie trzeba gładzi, uwinęli się raz dwa. tel 722-051-874

    a co do elelktryka, to myśle że ma wszystkie potrzebne papiery, bo u mnie robił też przyłącz po działce, czyli od domu do ogrodzenia (ok 100m).

    teraz czas na wylewkarzy, też tutaj polecanych, zobaczymy jak się sprawdzą. Jak na razie polecenia z tej listy wypaliły w 100%.
    A te tynki to ręczne czy maszynowe. I oczywiście ile za mkw.

  19. #499

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam
    Cytat Napisał mathiasso
    no i kolejni na białą jak śnieg listę, Panowie tynkarze, już tutaj polecani, tynki rzeczywiście gładkie i raczej nie trzeba gładzi, uwinęli się raz dwa. tel 722-051-874

    a co do elelktryka, to myśle że ma wszystkie potrzebne papiery, bo u mnie robił też przyłącz po działce, czyli od domu do ogrodzenia (ok 100m).

    teraz czas na wylewkarzy, też tutaj polecanych, zobaczymy jak się sprawdzą. Jak na razie polecenia z tej listy wypaliły w 100%.
    A te tynki to ręczne czy maszynowe. I oczywiście ile za mkw.
    poszło na prive

  20. #500

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam
    Cytat Napisał mathiasso
    A te tynki to ręczne czy maszynowe. I oczywiście ile za mkw.
    poszło na prive
    Czy ja też mogę prosić o taką informację?
    Z góry dzięki
    Myślenie jest niebezpieczne. Prowadzi do pomysłów.

Strona 25 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony