dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 59 z 214
Pokaż wyniki od 1.161 do 1.180 z 4265
  1. #1161
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzydlug

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    6

    Domyślnie Re: okna

    Cytat Napisał maxmax
    Cytat Napisał bm_mi
    Okna!

    Czy ktoś ma okna Avante, albo Oknoplast-Platinium, lub inne oknoplastu.
    jakie wrażenia związane z montażem?

    gdzie najlepiej (Kraków, okolica) udać się po wycenę tych okien, (najtaniej) i z którego oddziału są porządni monterzy.

    pozdrawiam ! :D

    Ja mam PLATIMUM oknoplastu.. wrazenia.. hmm
    Zamowiłem okna bezposrednio u producenta w Ochmanowie.. przywiezli okna w terminie.. ale z montarzem bylo gorzej.. przyjechalo 3 fachowcow.. po godzinie pracowało 2 a ten trzeci spał w polonezie - truck nawalony jak bela (zreszta chyba miał prawo jak sam wypił 0,5.. ) - tak ze kolejnego dnia znalazlem jego portfel o czym poinformowałem.. a ponoc jeszcze komorke zgubił..

    Jak oknoplast moze zatrudniac takich pijaków.. PORAZKA..

    za okna dałem troche ponad 20.000 PLN .. ogólnie koło 20 okien z czego z 8 mam problemy wieksze czy mniejsze albo z otwieraniem albo zamykaniem.. przykladowo 3 pary palkonowych prawie sie nei zamykaja.. dopiero bede dzwonil z reklamacją i zoabczymy..

    co do samych okien - profił najładniejszy jaki mozna znalezc ale.. niedopracowane te "dystanse" ktore są miedzy profilem okna a samą klamką.. gdyby to było jednolite to by bylo stabilne.. a tak to klamka sklada sie z 3 czesci i calosc 'chodzi'.. pewnie po roku sie wyrobi... a ze profil łukowy (platinum) to standardowych klamek bez dystansow sie nei da zamontowac..

    Reasumując..
    - bezczelne pijaki
    - kiepski montaż
    - okna piekne

    Ja zamówiłem Oknoplast-Platinium w Gdowie w firmie Makros. Niższa cena niż w autoryzowanych punktach w Krakowie. Transport gratis w okolice Krakowa. Bardzo sprawny montaż. Firma posiada swoich stałych montażystów. Reklamowałem jedną klamkę. Bez problemu wymieniono. Przy okazji sprawdzono i wyregulowano wszystkie okna (31 szt.).

  2. #1162

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erol 1
    Cytat Napisał daniels81
    Witam serdecznie, jezeli zdublowałem pytanie po raz setny serdecznie przepraszam, szukam kogoś od kominków i DGP w okolicach Krakowa, chodzi mi o kogoś sprawdzonego i nie drogiego.Z góry dziękuje za namiary i pozdrawiam
    Ja mogę polecić mojego wykonawcę, którego już tutaj polecałem.
    P. Białko tel.604731880.
    Wykonywał kominek u mnie i u znajomych. Punktualny i słowny.
    Można wiedzieć ile wziął ten Pan za robotę?

  3. #1163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M
    Cytat Napisał Edyta M
    Hejka
    Tarnow to tez malopolska , czy tylko domy budowane sa w Krakowie i okolicach ? . Moze ktos buduje ( budowal ) swoj dom w Tarnowie i moze polecic ekipe z tego rejonu !!!
    Dzieki
    Ponawiam pytanie czy z okolic Tarnowa ....... nikogo nie polecacie ?
    Parę stron wcześniej napisałem bodajże 2 posty a propos Tarnowa.
    http://forum.muratordom.pl/post32667...light=#3266737

  4. #1164

    Domyślnie Re: okna

    Cytat Napisał krzydlug
    Cytat Napisał maxmax
    Cytat Napisał bm_mi
    Okna!

    Czy ktoś ma okna Avante, albo Oknoplast-Platinium, lub inne oknoplastu.
    jakie wrażenia związane z montażem?

    gdzie najlepiej (Kraków, okolica) udać się po wycenę tych okien, (najtaniej) i z którego oddziału są porządni monterzy.

    pozdrawiam !

    Ja mam PLATIMUM oknoplastu.. wrazenia.. hmm
    Zamowiłem okna bezposrednio u producenta w Ochmanowie.. przywiezli okna w terminie.. ale z montarzem bylo gorzej.. przyjechalo 3 fachowcow.. po godzinie pracowało 2 a ten trzeci spał w polonezie - truck nawalony jak bela (zreszta chyba miał prawo jak sam wypił 0,5.. ) - tak ze kolejnego dnia znalazlem jego portfel o czym poinformowałem.. a ponoc jeszcze komorke zgubił..

    Jak oknoplast moze zatrudniac takich pijaków.. PORAZKA..

    za okna dałem troche ponad 20.000 PLN .. ogólnie koło 20 okien z czego z 8 mam problemy wieksze czy mniejsze albo z otwieraniem albo zamykaniem.. przykladowo 3 pary palkonowych prawie sie nei zamykaja.. dopiero bede dzwonil z reklamacją i zoabczymy..

    co do samych okien - profił najładniejszy jaki mozna znalezc ale.. niedopracowane te "dystanse" ktore są miedzy profilem okna a samą klamką.. gdyby to było jednolite to by bylo stabilne.. a tak to klamka sklada sie z 3 czesci i calosc 'chodzi'.. pewnie po roku sie wyrobi... a ze profil łukowy (platinum) to standardowych klamek bez dystansow sie nei da zamontowac..

    Reasumując..
    - bezczelne pijaki
    - kiepski montaż
    - okna piekne

    Ja zamówiłem Oknoplast-Platinium w Gdowie w firmie Makros. Niższa cena niż w autoryzowanych punktach w Krakowie. Transport gratis w okolice Krakowa. Bardzo sprawny montaż. Firma posiada swoich stałych montażystów. Reklamowałem jedną klamkę. Bez problemu wymieniono. Przy okazji sprawdzono i wyregulowano wszystkie okna (31 szt.).
    - Kupiłem okna Platinium w Oknoplaście na Opolskiej (przecznica, nazywa się Gdyńska) - bez problemów. Pomiar O.K., wykonanie zgodne z pomiarem i montaż bez problemów.

  5. #1165
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kirk
    Po przebrnięciu przez ten wątek (trochę zajęło), dodam coś od siebie.

    Czarna lista
    Firma Cel-Bud z Nowych Żukowic, ponoć też w Mikołajowicach coś mają - generalnie okolice Tarnowa, nazwisko Strojny. Otrzymałem od wujka (ech rodzina...), namiary na ww. człowieka w sprawie drewna na więźbę dachową. Po telefonie gość zjawił się u mnie w ciągu godziny i wziął potrzebne wymiary i zaliczkę 300 zł. Szybkość tego pana spadła gdy przyszedł czas odbioru, kilka razy zwodził, że już wyjeżdżają i tak jechali do mnie kilka dni (może auta zapomnieli) dystans 30 km. W skrócie; drewno miało być zaimpregnowane, a nie było, na dodatek mokre (nie padało), najdłuższe elementy popękane, sporo nierównych fragmentów, cieśle też nie byli zachwyceni, ale stwierdzili, że ujdzie (cóż mieli powiedzieć, inaczej robota by im przepadła). Pan Strojny łaskawie 300 zł. opuścił za brak impregnacji, którą częsciowo robiłem już na murach przez co nie jest zrobiona dokładnie do końca. Po przykrych rozmowach Pan Strojny powiedział, że jak mi się nie podoba to może drewno zabrać, a wiedział, że już jest założone bo "przypadkiem" przejeżdżał. Tak czy inaczej odradzam interesy z tym człowiekiem, a skruchy ani przeprosin nie było...

    Biała lista
    Instalacje elektryczne - Ampex Dariusz Macheta - 600 064 220. Również okolice Tarnowa. Bardzo konkretna dwuosobowa ekipa, szczerze polecam.

    Dekarz - Leszek Pancerz - 507 974 122 - bardzo porządnie wykonany dach z blachodachówki oraz rynny, również polecam.
    Dzieki za info , ale na obecnym etapie moich " przymiarek" do budowy domu poszukuje solidnej ekipy budowlanej ktora od podstaw wybuduje dom do stanu surowego otwartego .... Moze moglbys polecic swoja ekipe ?
    dzieki pozdrawiam

  6. #1166

    Domyślnie polecam na białą listę

    Polecam pana Marcina tel. 606401300, zrobił nam generalny remont całego parteru. Przerabialiśmy cały parter z garażu i spiżarki na mieszkanie, były wyburzane ściany, potem tynkowane gipsowane i malowane, robione wylewki, układane płytki w kuchni i łazience, zrobione sufity podwieszane. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

  7. #1167

    Domyślnie

    hahahah, takie głupie że aż nieprawdziwe!!! no tak ale jak się trafia na klienta który zapiep.....w Anglii czy Irlandii gdzie Go wykorzystywali do wszystkiego to myśli, że przyjedzie do kraju i się odegra! Nie ma firm gdzie wynoszenie towaru jest za darmo czy wliczone w cenę , transport i owszem ale usługę wniesienia to trzeba sobie zapłacić samemu!! i cena jest uzależniona od wieluuu czynników.Biada pracownikowi gdy trafi na takiego klienta, który myśli że mu się należy. Och, ciężkie czasy nastały dla firm! Strzeżcie się pseudo Polaków wracających z saksów, unikajcie zakompleksionych i wiecznie niezadowlonych klientów!!Biada firmie która się narazi takiemu pseudo klientowi bo niedość że sporo krwi upije to i nieźle obsmaruje!!

  8. #1168
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Biała Lista.

    Betoniarnia Contractor w Czernichowie/Krakowa.Super obsługa.Dobre ceny.Operatorzy pomp solidni.Ekipa chwaliła.

    Z innej beczki.Potrzebuję na już ekipy do dachu.Jutro będę dzwonił po ekipach z listy,lecz gdyby ktoś wiedział coś o wolnym terminie dobrej ekipy to proszę o info
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  9. #1169
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    corn3536

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6

    Domyślnie dach

    Do dachu polecam Pana Wacława Wiśniewskiego!
    Solidny, rzeczowy, bardzo sprawna duuuża ekipa no i przede wszystkim TANI!
    dach 218m.kw. zrobiony w niecały tydzień (trochę padało), więżba stała w 1 dzień!
    tel. 662-241-168, firma nazywa się "Dachwex".

  10. #1170
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    No proszę, znowu "moja ekipa" A polecany wcześniej Franek Wrona pracował kiedyś w ekipie Wacława Wiśniewskiego. Teraz pracuje na własny rachunek i jest równie solidny jak jego były szef

  11. #1171
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Dzwoniłem do ich obu,ale niestety nie mają już wolnych terminów,lub są bardzo odległe.
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  12. #1172

    Domyślnie

    Witam.

    Do BARDZO BIAŁEJ LISTY dopisuję zakład stolarski P. Józefa Zająca ze Skrzydlnej http://www.uslugi-stolarskie.com/kontakt.htm
    Robił u mnie drzwi wewnętrzne i schody wewnętrzne (na beton) z balustradą.
    Choćbym chciał, to nie mam się do czego przyczepić - wszystko zrobione terminowo, ekipa montująca bez zarzutu, bardzo dobry stosunek jakość - cena!

    Pozdrawiam - jankos.

  13. #1173

    Domyślnie ogrodzenie

    Może ktoś z forumowiczów poleci !
    poszukuje solidnego i w dorej cenie wykonawcy ogrodznia (betonowy murek w szalunku + słupek + poprzeczka + sztachety) długości ok 80 mb
    koniec języka za przewodnika ..!

  14. #1174

    Domyślnie

    CZARNA LISTA
    Firma DEKOR-DOM - wyposażenie mieszkań - Krzeszowice.

    2 miesiące temu zamówiłem drzwi wejściowe do nowowybudowanego domu.
    Miały być po miesiącu. Tak ustawiłem pracowników przy elewacji, żeby wszystko zgrać. Niestety sprzedawca drzwi nie dostarczył na czas. Miały być za 2 dni, za tydzień, w następnym tygodniu, jutro....
    Niestety elewacja nie dokończona, pracownicy na innej budowie a drzwi jak nie było tak nie ma. I sprzedawca nie wie kiedy będą.
    Odpowiedź: jak będą to będą.
    Co to za tłumaczenie?
    Duży negatyw.

  15. #1175
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wesoły

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    6

    Domyślnie Polecam usługi doradztwa energetycz. świadectwa energetyczne

    Z wykonawców jakich ja mogę polecić to na pewno pani Agnieszka Kostecka-Stec z Wieliczki.
    W tematach charakterystyki energetycznej budynków, zapotrzebowania na energię budynku, ocieplenia i izolacji,a także, ku mojemu zdziwieniu, z instalacji odzysku ciepła i chłodzących.
    Babka jest super bo młoda, ładna i sympatyczna ale jak zaczyna się z nią dyskutować o budownictwie to poraża wiedzą, aż było miło patrzeć jak mi majster zaniemówił

    Wystawiała mi świadectwa energetyczne, ale myślę że wiele sensownych porad można od niej uzyskać.
    Z czystym sumieniem polecam www.wieliterm.pl
    Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  16. #1176

    Domyślnie Re: Polecam usługi doradztwa energetycz. świadectwa energety

    Cytat Napisał Wesoły
    Z wykonawców jakich ja mogę polecić to na pewno pani Agnieszka Kostecka-Stec z Wieliczki.
    W tematach charakterystyki energetycznej budynków, zapotrzebowania na energię budynku, ocieplenia i izolacji,a także, ku mojemu zdziwieniu, z instalacji odzysku ciepła i chłodzących.
    Babka jest super bo młoda, ładna i sympatyczna ale jak zaczyna się z nią dyskutować o budownictwie to poraża wiedzą, aż było miło patrzeć jak mi majster zaniemówił

    Wystawiała mi świadectwa energetyczne, ale myślę że wiele sensownych porad można od niej uzyskać.
    Z czystym sumieniem polecam www.wieliterm.pl
    Super Wesoły, tylko wygląda mi to na autoreklamę ... Może masz na imię Agnieszka?

  17. #1177
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Wesoły, a może byś najpierw jakiś staż tu odbył? Tak z pierwszym postem od razu reklama? Nikt Ci nie zaufa, więc zrobiłeś niedźwiedzią przysługę pani Agnieszce

  18. #1178

    Domyślnie

    czasem za bardzo sie czepiacie, a moze to jednak nie jest reklama.

    ja sama zadebiutowałam na tym forum poprzez wpis na biała listę, w sumie tylko po to sie zarejestrowałam tutaj, a potem mnie wciagneło.

    nie przecze, może rzeczywiscie ludzie sie tu pojawiają by robic sobie autoreklame, ale moze nie zawsze

  19. #1179
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wesoły

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    6

    Domyślnie Biała lista - elektryka i pozwolenia na budowę

    Surowe reguły tu panują
    Zawitałem tu przypadkiem, ale tutejsze informacje są dość pomocne więc chętnie pozostanę.

    Z osób jakie mogę polecić to dodam jeszcze elektryka Leszek Biskup Śledziejowice tel. 012 2785977
    Instalacje wykonane solidnie i w dobrych cenach, jak trzeba było przyspieszyć to mi przyszło 4 ludzi i moment skończyli. Niby w elektryce jest najmniej problematycznych wykonawców, ale to moja druga ekipa i wypadli dużo bardziej pozytywnie.

    Pozwolenia na budowę i cała „papierologia stosowana” biuro Geohit z Wieliczki – solidnie i w cenach, przełamują Wielicki monopol „Łukasików” na wszystko co związane z obsługą inwestycji.

    A teraz pozostaje mi zrobić ogród, ale to chyba dopiero na wiosnę więc pytanie kogo moglibyście polecić (działka 12 arów, planowane oczko wodne i dużo zieleni)
    Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  20. #1180
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie Re: Biała lista - elektryka i pozwolenia na budowę

    Cytat Napisał Wesoły
    Surowe reguły tu panują
    Zawitałem tu przypadkiem, ale tutejsze informacje są dość pomocne więc chętnie pozostanę.

    Z osób jakie mogę polecić to dodam jeszcze elektryka Leszek Biskup Śledziejowice tel. 012 2785977
    Instalacje wykonane solidnie i w dobrych cenach, jak trzeba było przyspieszyć to mi przyszło 4 ludzi i moment skończyli. Niby w elektryce jest najmniej problematycznych wykonawców, ale to moja druga ekipa i wypadli dużo bardziej pozytywnie.

    Pozwolenia na budowę i cała „papierologia stosowana” biuro Geohit z Wieliczki – solidnie i w cenach, przełamują Wielicki monopol „Łukasików” na wszystko co związane z obsługą inwestycji.

    A teraz pozostaje mi zrobić ogród, ale to chyba dopiero na wiosnę więc pytanie kogo moglibyście polecić (działka 12 arów, planowane oczko wodne i dużo zieleni)
    To nie wiesz , ze SLONECZKO pilnuje tutaj porzadku ???......
    Nic nie umknie jego promyczkom , ja osobiscie popieram taka kontrole moze dzieki temu swoj dom uda mi sie wybudowac z prawdziwymi fachowcami . Pozdrawiam

Strona 59 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony