dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 71 z 214
Pokaż wyniki od 1.401 do 1.420 z 4265
  1. #1401

    Domyślnie partacze!!!!

    Ja stanowczo odradzam Stanisława Ziębe z Myślenic-firma która niby wykonuje stan surowy . Gościu nie ma pojęcia o robocie!!!!

  2. #1402

    Domyślnie Re: partacze!!!!

    Cytat Napisał ramzes wielki
    Ja stanowczo odradzam Stanisława Ziębe z Myślenic-firma która niby wykonuje stan surowy . Gościu nie ma pojęcia o robocie!!!!
    możesz podać nazwę tej firmy?

  3. #1403

    Domyślnie

    Dopisuję do BIAŁEJ LISTY moich wykonawców wykończeniówki.

    1.tynki + gładzie + malowanie
    2.poddasze -ocieplenie ,regipsy
    3.FLIZOWANIE -parter ,łazienki ,garaż
    4.taras
    5.ocieplenie budynku +tynk +podbitki
    i kupę,kupę innych prac .

    Prawdziwe mistrzostwo świata !
    Zasługują na ten wpis ,bo pracowali u mnie w 2 kolejnych domach i mogę ich z czystym sumieniem polecić .To pracowici i uczciwi ludzie .Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem.

    Józef Kołodziej tel. 693 703 457 ,mieszka w Naprawie


    CZARNA LISTA
    Jakby się Wam kiedyś trafił "fachowiec" z firmy " AUDIO VIDEO ELEKTRONIKA"z ul.Czarnogórskiej 14 to gońcie go w diabły.
    Tak niesłownych i nierzetelnych ludzi nie spotkałem.Nie dość ,że drodzy to jeszcze nie do końca się znają na elektronice .

    Nie do końca zadowolony jestem z firmy SPARTHERM z ul.Balickiej .
    Wykonywali mi kominek z kafli ,ale co innego zaprojektowali a co innego zrobili.
    Musiałbym długo tłumaczyć o co chodzi ,w każdym razie jestem rozczarowany, bo nikt nawet nie powiedział przepraszam -choć wina firmy ewidentna .Pani wykonująca kafle włożyła mnóstwo serca w ich wykonanie ,a jedna za mała rama z nierdzewki zepsuła jej zamysł.

    Za to polecam Panie z KAFEL-ART -pasjonatki ,urocze i twórcze kobitki !

  4. #1404

    Domyślnie ogrodzenia

    Poszukuje solidnej firmy wykonujące ogrodzenia Kraków okolice

  5. #1405

    Domyślnie Re: ogrodzenia

    Cytat Napisał aguleczka
    Poszukuje solidnej firmy wykonujące ogrodzenia Kraków okolice
    I ja się również dołączam. Do solidnej dodałbym jeszcze niedrogiej.

  6. #1406

  7. #1407

    Domyślnie

    Cytat Napisał aguleczka
    jakie ogrodzenie chcesz robić ?

    Zwykłe z siatki z trzech stron. Od frontu na razie prowizorkę, bo budowa będzie ruszać na wiosnę.

  8. #1408
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    artg

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    12 373 62 75 pan Robert robi solidne ogrodzenia z siatki

  9. #1409

    Domyślnie

    Ja bardzo polecam mojego stolarza. Robił nam kuchnie, teraz omawiamy szafy wewnętrzne. Stolarz super dokładny, omawia pomysły, mówi w czym może być problem i jakie ma propozycje na jego rozwiązanie. Do tego tani. Za naszą kuchnię zapłaciłam 13tyś bez blatu (biały lakier + fornir flader palisander, magic corner,7szt szuflad wewnetrznych i kilka innych dodatków). Inne wyceny jakie mialam zaczynały się od 27tyś Kuchnia wyszła super.
    Wilk 502493793 Kuchnie i szafy. Możecie powołać sie na Iwonę ze Skotnik

  10. #1410

    Domyślnie

    Polecam też stolarza od drzwi. Robił nam 12 sztuk. Zrobił nam wzór jaki pokazałam. Jedenym minusem jest to, że drzwi są raczej delikatne tzn. Ramiak jest drewniany i fornirowany, ale wypełnienie to tylko cieńkie płyty fornirowane ja miałam połączone ze szkłem. Do garażu miałam pełne i w nich są dwie płyty a w środku styropian. Wszystko fornirowane.Za komplet futryna+ drzwi z montaż zapłaciłam za sztukę 1300zł. Kilka futryn było szerokich na około40cm. Robi tez drzwi: drewno po bokach a przez cały środek szkło 8mm. W nich już nie ma tych płyt, tylko drewno fornirowane i szkło cena też 1300zł. Mi nie przeszkadza ,ze sa delikatne.
    Bardzo dokładne ,terminowy, uczciwy. Robi na terenie całej Polski. Niedługo zaczną sie wystawiać na targach i pewnie ceny skocza do góry.
    Kempa Krzysztof 880419604 lub 880038611 . Nie pamiętam który numer nma na stałe,a z którego korzystał przy awarii telefonu. Możecie powołać sie na Iwonę ze Skotnik.
    Robi też schody.
    Zdjęcia mogę podesłać na pocztę.
    Tutaj wystawia się na allegro:
    http://www.allegro.pl/item879286651_...przylgowe.html
    Ma tez stronę podaną na allegro ,ale jakiś trojan mi ją blokuje

  11. #1411

    Domyślnie

    a wiec może i ja pochwlę mojego stolarza. dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. kuchnia którą pokazuje rodziła się w bólach - nie byliśmy właściwie pewni co chcemy i kasy było za mało a firmy chciały z nas zedrzec skórę. Zawiasy standartowe, szuflady na zwykłych prowadnicah zwykła płyta i za kazy wymiar"niestandartowy" kupa dopłaty. a więc do naszego Stolarza i mamy kuchenke fronty z dębiny, wszystko na blumach, jedynie na zdjęciach nie ma jeszcze uchwytów do otwierania szafek (ale teraz już je mamy zamontowane tylko trzeba zrobić zdjęcia) i jeszcze wyszło w cenie duuużo taniej - oceńcie sami. Robi też suuperowe drzwi (u mnie wszystko z dębiny. http://img695.imageshack.us/slidesho...zdjcie037z.jpg

  12. #1412
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał passatwv
    a wiec może i ja pochwlę mojego stolarza. dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. kuchnia którą pokazuje rodziła się w bólach - nie byliśmy właściwie pewni co chcemy i kasy było za mało a firmy chciały z nas zedrzec skórę. Zawiasy standartowe, szuflady na zwykłych prowadnicah zwykła płyta i za kazy wymiar"niestandartowy" kupa dopłaty. a więc do naszego Stolarza i mamy kuchenke fronty z dębiny, wszystko na blumach, jedynie na zdjęciach nie ma jeszcze uchwytów do otwierania szafek (ale teraz już je mamy zamontowane tylko trzeba zrobić zdjęcia) i jeszcze wyszło w cenie duuużo taniej - oceńcie sami. Robi też suuperowe drzwi (u mnie wszystko z dębiny. http://img695.imageshack.us/slidesho...zdjcie037z.jpg
    To fajnie , ale kto to ?

  13. #1413

    Domyślnie

    Cytat Napisał passatwv
    a wiec może i ja pochwlę mojego stolarza. dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. kuchnia którą pokazuje rodziła się w bólach - nie byliśmy właściwie pewni co chcemy i kasy było za mało a firmy chciały z nas zedrzec skórę. Zawiasy standartowe, szuflady na zwykłych prowadnicah zwykła płyta i za kazy wymiar"niestandartowy" kupa dopłaty. a więc do naszego Stolarza i mamy kuchenke fronty z dębiny, wszystko na blumach, jedynie na zdjęciach nie ma jeszcze uchwytów do otwierania szafek (ale teraz już je mamy zamontowane tylko trzeba zrobić zdjęcia) i jeszcze wyszło w cenie duuużo taniej - oceńcie sami. Robi też suuperowe drzwi (u mnie wszystko z dębiny. http://img695.imageshack.us/slidesho...zdjcie037z.jpg
    A to jest aktualny stan http://img18.imageshack.us/slideshow...100113608v.jpg

  14. #1414
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał passatwv
    Cytat Napisał passatwv
    a wiec może i ja pochwlę mojego stolarza. dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. kuchnia którą pokazuje rodziła się w bólach - nie byliśmy właściwie pewni co chcemy i kasy było za mało a firmy chciały z nas zedrzec skórę. Zawiasy standartowe, szuflady na zwykłych prowadnicah zwykła płyta i za kazy wymiar"niestandartowy" kupa dopłaty. a więc do naszego Stolarza i mamy kuchenke fronty z dębiny, wszystko na blumach, jedynie na zdjęciach nie ma jeszcze uchwytów do otwierania szafek (ale teraz już je mamy zamontowane tylko trzeba zrobić zdjęcia) i jeszcze wyszło w cenie duuużo taniej - oceńcie sami. Robi też suuperowe drzwi (u mnie wszystko z dębiny. http://img695.imageshack.us/slidesho...zdjcie037z.jpg
    A to jest aktualny stan http://img18.imageshack.us/slideshow...100113608v.jpg
    Namiar podaj...
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  15. #1415

    Domyślnie

    Cytat Napisał langerob25
    Cytat Napisał passatwv
    Cytat Napisał passatwv
    a wiec może i ja pochwlę mojego stolarza. dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. kuchnia którą pokazuje rodziła się w bólach - nie byliśmy właściwie pewni co chcemy i kasy było za mało a firmy chciały z nas zedrzec skórę. Zawiasy standartowe, szuflady na zwykłych prowadnicah zwykła płyta i za kazy wymiar"niestandartowy" kupa dopłaty. a więc do naszego Stolarza i mamy kuchenke fronty z dębiny, wszystko na blumach, jedynie na zdjęciach nie ma jeszcze uchwytów do otwierania szafek (ale teraz już je mamy zamontowane tylko trzeba zrobić zdjęcia) i jeszcze wyszło w cenie duuużo taniej - oceńcie sami. Robi też suuperowe drzwi (u mnie wszystko z dębiny. http://img695.imageshack.us/slidesho...zdjcie037z.jpg
    A to jest aktualny stan http://img18.imageshack.us/slideshow...100113608v.jpg
    Namiar podaj...
    Pan Zdzisław 506140382 można sie powolać na Janusza z Trzebini. Proszę równiez o Wasze opinie o mebelkach. Mam również ekipę do wykończenia wnetrz a zrobią również prąd, wodę p. Józef Nowak ( tel 606159824) - bez kłopotu (super kładą flizy). A wg mnie liczy się kompleksowa robota inaczej każdy zwala winę na poprzednią ekipę.

  16. #1416

    Domyślnie

    Witam
    Ponownie potrzebuję Waszej pomocy Czy mógłby ktoś polecić sprawdzonego specjaliste od komnków? Z góry dziękuję za pomoc.

    SZARA lub CZARNA LISTA:
    Wcześniej na forum wielokrotnie polecany był wylewkarz P. Marek 501 651 600 i dzięki temu też zdecydowaliśmy się na niego. Niestety nie dostanie się u nas na białą listę gdyż poziom na dole ustalili w pokoju bez balkonu i jak doszli do salonu to już było za późno na zmiany. Jedyne co starali sie zrobić aby coś naprawić to podebrali wylewkę przy drzwiach balkonowych. Teraz podłoga w tym miejcu jest krzywa w stosunku do reszty a i tak chcąc położyć podłogę o grubości powyżej 1,5 cm drzwi balkonowe nie mogłyby się otworzyć W przedpokoju, kuchni i łazience nie zachowali jak prosiliśmy wyższego poziomu w stosunku do salonu i sypialni. Poza tym nie zauważyliśmy innych wad.

  17. #1417

    Domyślnie

    Kilkanaście postów wcześniej pisałem. P. Jacek Białko. Mogę polecić.
    Przymykacie czasem oczy
    Czasem zamykacie usta
    Lepiej jest się nie wychylać
    Kartoteka będzie pusta

  18. #1418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia77
    Witam
    Ponownie potrzebuję Waszej pomocy Czy mógłby ktoś polecić sprawdzonego specjaliste od komnków? Z góry dziękuję za pomoc.
    Kilkanaście postów wcześniej pisałem. P. Jacek Białko. Mogę polecić.
    Przymykacie czasem oczy
    Czasem zamykacie usta
    Lepiej jest się nie wychylać
    Kartoteka będzie pusta

  19. #1419

    Domyślnie odbiór domu

    Witam !

    Wreszcie dobrnołem do etapu odbioru domu i poszukuj na już
    - kominiarza do odbioru
    - kogoś do wykonania charakterystyki energetycznej budynku

    Dajcie jakieś namiary (może być na priv) i ceny takich usług
    wszystkim dziękuje !
    koniec języka za przewodnika ..!

  20. #1420

Strona 71 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony