dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 98 z 214
Pokaż wyniki od 1.941 do 1.960 z 4265
  1. #1941
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Będziesz zadowolona To są uczciwi i fachowi ludzie, różnych specjalności których możesz spokojnie zostawić bez dozoru, a niedługo sama będziesz ich polecać

  2. #1942

    Domyślnie

    Piszesz murarze, w sezonie robią stany surowe?

  3. #1943
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Zadzwoń i spytaj, czy taka pogoda im nie przeszkadza, bo robią chyba i po sezonie

  4. #1944
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Będziesz zadowolona To są uczciwi i fachowi ludzie, różnych specjalności których możesz spokojnie zostawić bez dozoru, a niedługo sama będziesz ich polecać
    Franus polecal mi Pana Romanka .... tylko nie wiem czy do mnie to dla Nich nie jest za daleko .......
    Zadzwonie , zapytam .......
    Pozdrowienia

  5. #1945
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Franus polecal mi Pana Romanka .... tylko nie wiem czy do mnie to dla Nich nie jest za daleko .......
    Zadzwonie , zapytam .......
    Pozdrowienia
    Za ocean? Pewnie za daleko Ale Chomiczówkę mogliby Ci wykończyć

  6. #1946

    Domyślnie

    Jaki dokładniej jest zakres ich robót??

  7. #1947
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Za ocean? Pewnie za daleko Ale Chomiczówkę mogliby Ci wykończyć

  8. #1948
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Tomek131 - robią wszystko do stanu surowego. A czy to tak trudno zadzwonić i dopytać o szczegóły? Robią wylewki i tynki, biały montaż, flizy. Zapytaj.

  9. #1949

    Domyślnie

    Słoneczko Ty nawet w nocy nie zachodziszKiedy Ty wogóle śpisz?Podziwiam Cię nieustannie.Gdzie nie wejdę znajduję Twoje wpisy i rady

    Miałam przyjemność spotkać sie z Panem Romankiem w sprawie budowy domu ale niestety nie mieli w tym czasie wolnych terminow.Ale robili bardzo dobre wrażenie.Wybudowaliśmy z ekipą Pana Mariana Węgrzyna polecanego tu przez Redpradnika i to był strzał w 10-tkę.Dziś był oglądnąć budowę Pan Żmuda od tynków i powiedział ze są idealnie proste ściany .Dzięki temu zaoszczędzimy na kolejnych etapach,mam nadzieję.Cena za tynki wydaje nam się całkiem ,całkiem... Pozdrawiam

  10. #1950
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Słoneczko Ty nawet w nocy nie zachodziszKiedy Ty wogóle śpisz?
    Oba nie śpimy

  11. #1951

    Domyślnie

    Słoneczko mam jeszcze prośbę...czy nie znasz kogoś godnego polecenia do wykonania przyłącza wody i kanalizacji?Buduję niedaleko Ciebie.Węgrzce: )Tu chyba grasuje jakaś banda gangsterów.Trzy ekipy polecone z Urzędu krzyknęły za przyłącz 15 000.Wyglądało jakby się umówili...Obdzwoniłam białą listę i każdy mówi "nie mój rejon"

  12. #1952
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Z kanalizą mieliśmy problem. Ekipy się zmieniały Zapytam męża, kto w końcu nam robił przyłącz, bo nie pamiętam. Ale to jak się wyśpię

  13. #1953
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Słoneczko mam jeszcze prośbę...czy nie znasz kogoś godnego polecenia do wykonania przyłącza wody i kanalizacji?Buduję niedaleko Ciebie.Węgrzce: )Tu chyba grasuje jakaś banda gangsterów.Trzy ekipy polecone z Urzędu krzyknęły za przyłącz 15 000.Wyglądało jakby się umówili...Obdzwoniłam białą listę i każdy mówi "nie mój rejon"
    Kallula ... to chyba wszedzie tak jest ..........
    Ja robilam wycene na przylacz wody i kanalizacji , nalezy zrobic przekop ( jakies 2 x 15 metrow ) i wstawic 2 studzienki ........... 8 - 9 TYS . ......... do tego jeszcze musze za geodete zaplacic ............ tego chyba nie przeskoczymy .............

  14. #1954
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Kallula, piszę na skrzynkę o przyłączu

  15. #1955

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Mysle ze to wlasnie zalezy od predyspozycji jakie posiada człowiek.. Dlaczego pisze?
    Mój dziadek niestety św pamięci miał ten dar... w swoim zyciu wykopał kilkadziesiąt studni i nigdy nie miala miejsce sytuacje iż wody nie było.
    Mało tego - udało mi się jeszcze iż sprawdził mi położenie żył przechodzących przez mój dom - wskazał w którym miejscu i kazał położyć pod wylewkę folię która tłumiła w/w.
    Aby to sprawdzic kupilem kilka kawałków foli w castoramie kładlismy na żyle obok studni i gdzie różdka nie poszła ku dołowi tam było ok.
    Redpradnik - pamietasz moze jaka to folia?

  16. #1956
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    mnie też interesuje przyłącz w Michałowicach ! Proszę o namiary.
    kozien

  17. #1957

    Domyślnie

    Tarnów - biała lista:

    "Pakę" mojego domu tj ściany nośne, strop wylewany, ściany działowe parteru i poddasza oraz schody i dwa kominy z cegły klinkierowej wykonywały u mnie dwie firmy: "Best Bud" Paweł Stach oraz "Bud Mar" Marcin Klisiewicz z Tarnowa. Obaj Panowie są mistrzami budowlanymi i - jak się szybko okazało - prawdziwymi fachowcami. Otwarci, komunikatywni, obdarzeni licznymi talentami (!), zaangażowani w to co robią, a przy tym - sympatyczni ludzie (Panowie przejęli moją budowę po bardzo nieudanej przygodzie z innym wykonawcą, który robił u mnie fundamenty). Po zmianie wykonawcy odzyskałem zdrowie A zatem polecam każdemu inwestorowi, który marzy o budowie domku bez stresu i rozczarowań. Specjalne podziękowania dla p. Michała za kontakt
    Telefon do Pana Pawła: 500 830 768.
    Ostatnio edytowane przez Pegas ; 20-11-2010 o 18:53

  18. #1958

    Domyślnie

    Witajcie.


    Poszukujemy z Małżonką ekipy budowalnej działającej w Krakowie wraz z początkiem sezonu budowlanego 2011 (marzec-kwiecień).
    Mamy do zrobienia nadbudowę piętra w domku jednorodzinnym w Krakowie i zbudowanie obok domu od zera garażu.
    Co do garażu to począwszy od fundamentów, poprzez mury, tynkowanie i dach – całość – powierzchnia 22m2
    W kwestii domu to oczywiście rozebranie starego dachu, wybudowanie ścian nośnych i działowych, ocieplenie styropianem frezowanym 12cm,
    otynkowanie, wylewki, strop, (...) dach. Dach to stropodach wentylowany, ocieplany 30cm wełną, krycie blachą płaską na rąbek stojący (Rukkii Classic) na pełnym deskowaniu OSB. Mury chcemy wykonać dom – Porotherm 30P+W a garaż Porotherm 25P+W.
    WZ oraz wszystkie pozwolenia już mamy.

    Jeżeli ktoś z Was ma godną polecenia ekipę która pomogła by nam rozbudować nasze maleństwo prosze o namiar.

    Pozdrawiamy,
    Ada i Rafał.

  19. #1959

    Domyślnie

    Na bialej liscie bardzo malo osob pisze o wykonawcach ocieplenia poddasza.Szukam kogos kompetentnego i uczciwego do ocieplenia 200 m dachu oraz porobienia zabudow g-k .Moze inwestorzy ktorzy maja juz to za soba i sa zadowoleni z jakosci wykonanych prac (jak rowniez z ceny )podrzuca jakies namiary?
    kaka

  20. #1960

    Domyślnie Szczesny ... a może Nieszczęsny???

    Witam,

    Niestety muszę wydłużyć naszą CZARNA LISTĘ, proszę wszystkich o dopisanie sobie do niej wylewkarza - Pana Szczęsnego, tel: 603 XXX 442.

    Wylewki miałem mieć zrobione w połowie pażdziernika, Pan Szczęsny miał załatwiać wszystkie materiały co dla mnie było b. ważne jako że nie mieszkam przy budowie a nie chciałem robić kłopotu rodzicom.

    Końcem października przyjechał na budowę i stwierdził że na tak małe budowy to oni materiałów nie załatwiają i kazał rodzicom kupić materiały i wtedy do niego dzwonić. Materiały kupili ... i tak sobie na niego czekamy do dzisiaj .
    Oczywiście dzwonimy do niego co 2 dni i zawsze mówi że 'będą dziś popołudniem albo jutro rano', i za każdym razem słyszymy inną barwną historię o psującym się aucie, o tym że piasek mu dowieźli z kamieniami i zniszczyło mu maszynę i o innych tego typu cudach.
    Mój, spokojny zawsze tata powiedział ostatnio tak: ' no k.... mac! jaki z niego 'szczęsny' ??? Przecież ten chłop powinien się nazywać 'nieszczęsny' !! Ciągle mu się coś przytrafia! Ja się w ogóle dziwię że on jeszcze żyje! '

    Aha od czwartku nie odbiera od nas już telefonów, w piątek i sobotę dzwoniłem w sumie jakieś 20razy - za każdym razem mnie odrzucał.
    Zdecydowanie czarna lista!!

    Kamil
    Ostatnio edytowane przez ekokamil ; 21-11-2010 o 16:50

Strona 98 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony