dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 114 z 214
Pokaż wyniki od 2.261 do 2.280 z 4265
  1. #2261
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ella405

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    W najbiższym czasie chciałabym rozpocząć budowę domu.Szukam dobrej ekipy budowlanej. Proszę o opinię i ewentualny namiar na ekipę z "Białej" listy forum- o ile nadal po ukończeniu budowy na niej jest
    E.J

  2. #2262
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie Aqua

    Nawiązując do poniższych postów w których polecano firmę Aqua z uwagi na to iż znam kolejna osobę b. zadowoloną z ich usług (sąsiad - wykonywali cała instalacje wod kan gaz plus odkurzacz ( będą jeszcze robic wylewki to napisze jak bedzie ok )

    Aktualny telefon do Pana Adama ( współwłaściciela 601 868 127 mail [email protected]

    Poprzedni telefon do Pana Jacka nie działa mail i login na muratorze również (


    Aqua S. c. - Pan Jacek kom. 603 630 261 ,tel. 012 272 25 75 , Myślenice
    redpradnik 5.08.09 +
    >>http://forum.muratordom.pl/post3542946.htm#3542946
    - Zatem u mnie Aqua póki co na liście białej.
    Blutka 3.02.09 +
    >>http://forum.muratordom.pl/post3059524.htm#3059524
    --stuk 20.11.07 +
    >>http://forum.muratordom.pl/post2174614.htm#2174614
    >>http://forum.muratordom.pl/post3056301.htm#3056301
    --przemi 16.02.09 +
    >>http://forum.muratordom.pl/post3104618.htm#3104618
    -- instalacje CO.wod-kan, gaz.-
    Rysiek650 12.01.08 +
    >>http://forum.muratordom.pl/post2264915.htm#2264915
    kakusek 12.04.10 +
    >>Opinia
    Osobny temat na forum o Aqua
    >>Hydraulik
    maciekCP --
    katastrofa z dotrzymywaniem terminów
    >>Opinia negatywna
    jaktokto 28.12.2010 +
    >>Opinia

  3. #2263
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kiziorowo

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    Na takich że do oddania była ale nikt jej oddać nie chciał a teraz już jest ponoć oddana

    UWAGA : Jeśli ktoś miałby oddać ziemię północny Kraków to ja się piszę!!!
    trzeba mieć refleks ,oddana, oddana i to chętnie

  4. #2264

    Domyślnie

    Ktoś tu dwukrotnie polecał firmę Konstruktor z Chrzanowa -projekty indywidualne i inne.Byłe na rozmowie i z większym brakiem profesjonalizmu rzadko się spotykam,śmiech po prostu

  5. #2265

    Domyślnie

    Witajcie.

    Poszukuję fachowca od układania płytek w Krakowie. Oczywiście fachowca z doświadczeniem.
    Do zrobienia jest kuchnia i łazienka. Kuchnia rzecz prosta bo to płytki 10x10 bez wydziwiania, natomiast łazienka to już inna historia.
    Na podłodze ogrzewanie i płytki gresowe 12mm grubości o wymiarach 60x60, fuga epoksydowa, na ściany 25x40 zwykłe ceramiczne, troszkę docinania i szlifowania na brzegach. Zależy mi na kimś kto "zjadł" zęby na flizowaniu, bo podobno łatwo można wszystko zepsuć jak nie umie się fugować epoksydem.
    Klej kupiłem raczej dobry (Sopro No.1 400) więc z klejeniem nie powinno być problemu

    Jeżeli możecie kogoś polecić to ślicznie proszę.
    Ja w zamian mogę polecić ekipę która wykonuje u mnie, a właściwie kończy w tym tygodniu docieplenie i robi to idealnie.
    Austrotherm EPS040 pióro/wpust, klej, dyble, masa silikonowa KABE. Precyzja i dokładność ponad wszystko. Dwie osoby z forum juz były i oglądały.
    Terminy zarezerwowały. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam na oględziny do siebie.

    Pozdrawiam.
    Rafał.

  6. #2266

    Domyślnie

    Poszukiwaczom ładnych (i bardzo ładnych)) drzwi wewnętrznych podpowiadam producenta z Kasiny Pana Józefa Lulka.
    Poświęciłem trochę czasu na zwiedzenie kilku polecanych na forum producentów ale po obejrzeniu, rozmowie o cenie i materiale (większość robi z sosny) nie byłem zadowolony. Na tą firmę (jak to bywa w życiu) żona trafiła przez przypadek i efekt - drzwi super i nie z sosny.

    Oczywiście robi też drzwi zewnętrzne ale te już miałem.
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  7. #2267
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    him35

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    krakow
    Posty
    1

    Domyślnie JA też nie polecam

    Totalny bark profesjonalizmu. Umawiają się na transport nie przyjeżdzają nie daja znać. Nie uslyszalme od nich żadnego przepraszam, nic. Strasznie badziewiasta firma. Jak kupowałem panele, przedmna stała Pani, która robiła im awanturę bo przeslali jej nie pasujące panele. Powinienem juz wtedy zrezygnować, ale pomyslalem ze to jednorazowa wpadka. Dobrze sie stalo ze na razie zdecydowalem sie tylko na jeden pokoj, po miesiacu miala byc reszta. Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą. Czytając fora widać, że takich jak ja jest pełno. Chyba przed takimi zakupami zacznę czytać fora.

  8. #2268
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał fido2001 Zobacz post
    Ja w zamian mogę polecić ekipę która wykonuje u mnie, a właściwie kończy w tym tygodniu docieplenie i robi to idealnie.
    Austrotherm EPS040 pióro/wpust, klej, dyble, masa silikonowa KABE. Precyzja i dokładność ponad wszystko. Dwie osoby z forum juz były i oglądały.
    Terminy zarezerwowały. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam na oględziny do siebie.

    Pozdrawiam.
    Rafał.
    Hejka
    Jesli mozesz wrzuc namiar na priv. poszukuje sooooooolidnego wykonawcy mam styro 20 cm. termoorganika szary frezowany i chce robic na Caparolu
    Dzieki
    Pozdrawiam
    Edyta

  9. #2269

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek131 Zobacz post
    Ktoś tu dwukrotnie polecał firmę Konstruktor z Chrzanowa -projekty indywidualne i inne.Byłe na rozmowie i z większym brakiem profesjonalizmu rzadko się spotykam,śmiech po prostu
    Ja tez kiedys z Konstruktorem chcialem kiedys rozpoczac wspolprace, ale tak jakby oni nie wyrazili zainteresowania (po 2-3 tygodniach oczekiwania na kontakt z ich strony dalem sobie spokoj).
    O samej jakosci prac nic nie moge powiedziec.

    Pozdrawiam

  10. #2270

    Domyślnie

    Witam
    GEOLOGA do zbadania zagęszczenia gruntu poszukuję. ZIKiT nakazał mi zrobienie badania zagęszczenia gruntu po wykonaniu przyłącza wody na odcinku ok 0.5m między krawężnikiem a granicą działki . Gdyby ktoś robił podobną rzecz i mógł kogoś polecić będę zobowiązany.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  11. #2271

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    GEOLOGA do zbadania zagęszczenia gruntu poszukuję.
    Niedawno robilem takie badanie. ZIKIT polecil mi firme:
    http://www.geobud-krakow.pl/kontakt.html
    Biora 150zl za punkt. Wszystko zrobione szybko i sprawnie.

  12. #2272

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Hejka
    Jesli mozesz wrzuc namiar na priv. poszukuje sooooooolidnego wykonawcy mam styro 20 cm. termoorganika szary frezowany i chce robic na Caparolu
    Dzieki
    Pozdrawiam
    Edyta

    Ja mam ocieplony dom szarą termoorganiką 20cm, kleiłam w końcu na Cersicie ale ekipe polecam: Janek 508 090 226 - można się powołać na Aśkę

  13. #2273

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr_M Zobacz post
    Poszukiwaczom ładnych (i bardzo ładnych)) drzwi wewnętrznych podpowiadam producenta z Kasiny Pana Józefa Lulka.
    Poświęciłem trochę czasu na zwiedzenie kilku polecanych na forum producentów ale po obejrzeniu, rozmowie o cenie i materiale (większość robi z sosny) nie byłem zadowolony. Na tą firmę (jak to bywa w życiu) żona trafiła przez przypadek i efekt - drzwi super i nie z sosny.

    Oczywiście robi też drzwi zewnętrzne ale te już miałem.
    A moge poprosić o namiar. Bo to dla mnie temat bardzo pilny

  14. #2274

    Domyślnie

    Serdeczne dzięki będę się z nimi kontaktował


    Cytat Napisał jarek1979 Zobacz post
    Niedawno robilem takie badanie. ZIKIT polecil mi firme:
    http://www.geobud-krakow.pl/kontakt.html
    Biora 150zl za punkt. Wszystko zrobione szybko i sprawnie.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  15. #2275

    Domyślnie

    To i ja się dołożę, skoro dom stoi, a my mieszkamy od kilku miesięcy
    Biala lista:
    1. SSO - staszki.pl - dobrze, sprawnie, b. szybko, polecam kontakt z panem Staszkiem Karpierzem bo rzetelny i wie co robi. A jak trzeba podjechać poprawić to i pod nieobecność naszą potrafił pojechać i zrobić, bez ponaglania. Tylko trzeba dopilnować by posprzątali po sobie.....
    2. tynki wewnętrzne - polecany dawno temu na forum p Piotr - 601 247 356 - b. dobrze i terminowo zrobione tynki.
    3. parkiet - firma Żądlak, oddział krakowski - dobrze położony parkiet, jeszcze po partaczu od schodów poprawiali...Dobry kontakt, dotrzymali terminu.
    Parkiet kupiliśmy w Querkusie przy Opolskiej - b. dobra współpraca, a mieliśmy małą reklamację -poszło bez problemów ,
    4. elektryk - instalacja , alarm - pan Piotr - po tel proszę pisać na priv. Doradził sensownie, zrobił co trzeba, poprawki też zrobił, jak było trzeba. Alarm bardzo ok, a mam porównanie ze znajomymi...no i firma ochroniarska choć raz bardzo chciała nam znaleźć problem w alarmie musiała polec i przyznać, że nie ma się do czego przyczepić....
    5. meble - Lux Mebel (mają sklep na Powstańców) Szef z gatunku tych, co dbają o klienta. Dobry kontakt, ceny ok. U nas zrobili garderoby (wnętrza i drzwi z lacobelu) dużą szafkę w łazience, drzwi do schowka i wielki regał na książki - wszystko wyszło zgodnie z założeniami.
    6. drzwi wew Porta - jak ktoś potrzebuje rzetelnego montażystę, co sprzeda drzwi, zamontuje bez żadnych problemów (u nas budował ścianę na kasetę przesuwnych, taki porządek zostawił, że byliśmy w szoku) i jeszcze przyjeżdża punktualnie na spotkanie - proszę pisać na priv.
    7. skład budowlany - my korzystaliśmy ze Szczyglic - wszystko omawialiśmy z szefem, p Tomkiem - jeśli jeszcze pracuje to polecam - rzetelny i miły.

    A teraz czarna lista:
    1. Schody Kowalik - z okolic Opola, ale robi też w Krakowie. U nas: zamontował wygięty spocznik (nawet nie był zdziwiony , jak zadzwoniliśmy z reklamacją - myślał, że nie zauważymy) Deskę wykańczającą malował na miejscu, bo przywiózł taką, co kolorem nie pasowała - przy tej robocie zniszczył pasek parkietu (wylał rozpuszczalnik), schody po umyciu okazały się być tylko częściowo polakierowane i w plamy; szyba w jednym miejscu jest tak nierówna, że pomiędzy krańcami jest chyba 7 cm różnicy,; jeden słupek się chwieje, o tym, że terminu nie dotrzymał już nawet nie mówię....Trzymajcie się z dala!
    2. konstrukcje stalowe Andrzej Porębski (wzięłam z forum) - mimo solennych obietnic nie zrobił w terminie, żona się za niego tłumaczyła, bo ona odbierała tel lub dzwoniła odwołać montaż, kiedy już byłam w drodze. Jak wreszcie dotarł okazało się, że (jak w filmie "sąsiedzi) barierka balkonowa nie pasuje! A mierzył z kolegą...Słowem - brak kompetencji na całego.
    3. odradzam zakupy w Atticu - mili do czasu wpłaty zaliczki, potem na naszą prośbę o pokazanie dachówek przed załadunkiem zażądali 70 pln za otwarcie jednej palety! I jeszcze powiedzieli, że i tak nie mamy gwarancji, że pojedzie do nas to, co obejrzeliśmy./ Sprawa się obiła o dyrektora (nie wiedział o żadaniu opłat) A naszego majstra to nigdy nie widziałam tak wkurzonego - pojechał na umówioną przeze mnie godzinę po odbiór kilku rynien i po wielkiej awanturze po 2 godzinach czekania wydali mu towar...
    4. fliziarz Andrzej Groń - poproszony o poprawki umówił się na termin a potem zapadł się pod ziemię...każdy kto usilowal znaleźć wykonawcę do drobnych poprawek po innym wie co to oznacza....

    pozdrawiam
    K

  16. #2276
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konieczki Zobacz post
    Ja mam ocieplony dom szarą termoorganiką 20cm, kleiłam w końcu na Cersicie ale ekipe polecam: Janek 508 090 226 - można się powołać na Aśkę
    Dzieki Asiu
    Zadzwonie
    Pozdrawiam
    Edyta

  17. #2277
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    Dziękuję wszystkim za opinie i pomoc w tworzeniu Listy
    Hejka Zbigniew100 ....
    Nie ma za co w weekend dorzuce kilka informacji od siebie ...
    Pozdrawiam

  18. #2278

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konieczki Zobacz post
    A moge poprosić o namiar. Bo to dla mnie temat bardzo pilny
    Proszę o kontakt na priva
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  19. #2279
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    elatar

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    bardzo dużo korzystałam z porad forumowiczów i polecanych przez nich fachowców.
    M.in. skorzystaliśmy z polecenia białej listy p. Piotra Ślusarczyka od suchej zabudowy i wykończania poddasza.
    Ekipa p. Piotra jest solidna, terminowa i kompetentna.
    Podwieszany sufit w sypialni na piętrze wraz z ociepleniem i założeniem płyt kartonowo - gipsowych, gładzie
    i malowanie bez zarzutu.
    Dalsza część prac będzie wykonywana w miarę wolnego czasu ekipy.
    Polecam

  20. #2280

    Domyślnie

    przed chwilą dosłownie kontaktowałam się telefonicznie z poniższą kancelarią i jestem pod wielkim wrażeniem!

    biała lista - NOTARIUSZ, Kraków

    Kancelaria Notarialna Piotr Tomaszek

    - odpisują na maile (z czym się rzadko spotykałam do tej pory)
    - przez telefon udzielają szczegółowych i wyczerpujących informacji (aż do bólu!)
    - bardzo miły kontakt (ja akurat rozmawiałam z sympatyczną panią adwokat, która w miły i jasny sposób wszystko mi wyjaśniła...aż miło )

    tu jest ich wizytówka: http://www.piotrtomaszek.pl/#

    powodzenia!
    ...a cenowo-sensownego architekta do adaptacji projektu nadal szukam

Strona 114 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony