dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 198 z 214
Pokaż wyniki od 3.941 do 3.960 z 4265
  1. #3941

    Domyślnie

    Witam,

    Korzystałem z kilku kontaktów z tego tematu i jestem zadowolony, więc może ktoś ponownie będzie w stanie mi pomóc.

    Poszukuję ekipy na szybką interwencję związaną z instalacja ogrodzenia z siatki (ok 100 mb ) plus wykonanie fundamentu pod ogrodzenie kute oraz bramę (ok 70m). Wykonawcę stalówki mam, ale od tego roku przestali grzebać się w błotku.

    Północny wschód od Krakowa.

  2. #3942
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Regius

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Żory / Świętochłowice -> docelowo Mikołów Paniowy
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Regius Zobacz post
    Cześć, szukam opinii o firmie Androgips wykonującej tynki? Czy ktoś z Was z nimi współpracował i może podzielić się opinią (firma działa na terenie śląska i małopolski)?
    Piszę to z żalem, ponieważ firma Androgips wydawała się solidna, ale ze swojej strony nie mogę ich polecić. Przyczyna - niecałe 3 tygodnie przed terminem rozpoczęcia prac zrezygnowali z wykonania zlecenia, mimo, że wcześniej, podczas wizji lokalnej nie widzieli żadnych przeciwwskazań. Oglądałem ich prace i wydawały się w porządku ale biorąc pod uwagę swoje doświadczenia nie mogę polecić tej firmy.
    Ostatnio edytowane przez Regius ; 13-05-2019 o 20:44

  3. #3943

    Domyślnie

    Witam, śledzę wątek od jakiegoś czasu i mam nadzieje, że ktoś też i mi poleci dobra firmę budowlana. Interesuje mnie firma która wykona stan surowy otwarty albo zamknięty. Pozdrawiam

  4. #3944

    Domyślnie

    Tez bardzo proszę o namiary na ekipę z Brzeska

  5. #3945

    Domyślnie Uwaga na ekipę z Dankiwic

    Cytat Napisał PaulinaAp Zobacz post
    Witam, śledzę wątek od jakiegoś czasu i mam nadzieje, że ktoś też i mi poleci dobra firmę budowlana. Interesuje mnie firma która wykona stan surowy otwarty albo zamknięty. Pozdrawiam
    Przestrzegam przed ekipą z Dankowic, Firmę prowadzi Artur Rydz. Budowali dom w sąsiedztwie. Tragedia, arogancja, prostactwo. Bałagan nawet na sąsiednich działkach, awantury z dostawcami i inwestorem, materiały byle taniej (materiały budowlane kupował oczywiście Pan Rydz). Wiele błędów wykonawczych. Nawet jego pracownicy rozkładali ręce, że taki szef i tak tu się pracuje. Radzę trzymać się z daleka.

  6. #3946

    Domyślnie

    Witam,

    zdecydowaliśmy się wraz z mężem na tynki, które wykona nam firma:


    P.P.H.U sLIZOŃ TYNKI MASZYNOWE LIZOŃ KRZYSZTOF
    Brzyna 1, 33-389 Jazowsko

    Niestety nie doszukaliśmy się zbyt dużej ilości informacji dotyczących tej firmy ale postanowiliśmy zaryzykować. Na dzień dzisiejszy mamy za sobą tynki + gładź na piętrze i nie mamy zastrzeżeń wszystko równiutkie gładziutkie. Kontakt z właścicielem jak najbardziej na plus. Termin został zarezerwowany w grudniu 2018 na czerwiec 2019 więc Panowie rozpoczęli prace zgodnie z terminem. Bardzo nam się podoba, że wszystko mają zaplanowane i dokładnie wiedzą co robią. Dorzucimy jeszcze ostateczną opinie po zakończeniu tynków, póki co jak dla nas trafiają oni na BIAŁĄ LISTĘ.

  7. #3947

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    znam bardzo dobrze mateusza, sporo robi wylewek, w dodatku bardzo uczciwy o co teraz trudno. Nie oszczędza na materiale, wiem bo sam mu go dostarczam.
    a robi wylewki betonowe przemyslowe?

  8. #3948

    Domyślnie

    Cytat Napisał PaulinaAp Zobacz post
    Witam, śledzę wątek od jakiegoś czasu i mam nadzieje, że ktoś też i mi poleci dobra firmę budowlana. Interesuje mnie firma która wykona stan surowy otwarty albo zamknięty. Pozdrawiam
    wyslalm na priv
    Ostatnio edytowane przez strada79 ; 22-06-2019 o 15:56

  9. #3949

    Domyślnie

    Cytat Napisał szogu Zobacz post
    Hej,
    Podaj mi proszę namiary na Marcina Baniaka od szaf.

    pozdr
    Tomek
    Czesc mozesz podac namiar Rolety zewnętrzne z silnikami Somfy firma Jachimek z Błonie koło Tarnowa rewelacyjne podejście i super cena... bede wdieczna

  10. #3950
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Joanna313

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-219
    Posty
    2

    Domyślnie

    Też miałam w tym roku, latem, rozpocząć z nim budowę. Wziął zaliczkę, terminy przekładał, a teraz nie odbiera telefonu. Dowiedziałam się, że ma zaległości finansowe. Pozostaje sąd i rok budowy stracony.

  11. #3951
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Joanna313

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-219
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dotyczy firmy Bukpol Jarosław Bukowski

  12. #3952
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kamieniarz

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    skawina
    Kod pocztowy
    32-050
    Posty
    8

    Domyślnie

    Firma Pana Jarka Bukowskiego Pol buk to jakaś totalna porażka.Podpisuję umowę,pobiera zaliczkę i na tym koniec!Gość każe sobie narzędzia kupić to jakaś kpina,przyjść do kogoś na budowę bez narzędzi!Posiada pięć telefonów których i tak nie odbiera.Przekłada terminy co 2 dni,zamówiłem koparkę do kopania fundamentu a jego nie było.Przestrzegam przed tą firmą,jeszcze nie spotkałem się z takim oszustwem!!!

  13. #3953
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Cierpliwy

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-709
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wypożyczyłem Panu Bukowskiemu dokumentację budowlaną (dwa tomy projektu budowlanego) po którą z Bielska przyjechał do Rudy Śląskiej, celem sporządzenia oferty. Oferta została sporządzona i przesłana na maila. Kiedy powiedziałem, że możemy zacząć w przyszłym roku po załatwieniu kredytu, Pan Bukowski nachalnie namawiał do podpisania już umowy i wpłacenia już zaliczki. Grzecznie odpowiedziałem, że nie ze mną "te numery". I co? I nie oddał wypożyczonych projektów. Po moim telefonie z prośbą o zwrot - a jak, Pan Bukowski zobowiązał się niezwłocznie odesłać pocztą, bo jakoś już nie było mu do Rudy po drodze, przestał odbierać telefony. Na pisemne wezwanie do wydania rzeczy... echo. Zatem sprawę kieruje do sądu.
    Przestrzegam potencjalnych zleceniodawców/klientów przed FHU Pol-Buk Jarosław Bukowski.
    Pozdrawiam GS

  14. #3954
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kamieniarz

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    skawina
    Kod pocztowy
    32-050
    Posty
    8

    Domyślnie

    Jak wystawiłem Bukowskiemu opinie na fixli to zaraz zadzwonił do mnie.Zerwałem z nim umowę i żądam zwrotu zaliczki.Prace miały zacząć się z końcem marca,i skończyć się teraz,a tu nic tylko zwlekanie było.A jak kazał mi przygotować narzędzia to wyprowadziło mnie to z równowagi.Po grozbach dopiero oddał projekt.Szkoda gadać.

  15. #3955

    Domyślnie

    Witam, szukam ekipy budowlanej do generalnego remontu mieszkania w Myślenicach. M.in burzenie i przesuwanie ścian również nośnych.
    Możecie polecić kogoś solidnego, kto przy okazji nie zedrze jak za woły?

  16. #3956
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AliP

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    17

    Domyślnie

    To teraz dla odmiany dorzucę coś na białą listę Budowa na północy od Krakowa (zostało nam wykończenie i elewacja)
    Nr tel można wy-googlować w większości więc tylko nieliczne podam

    Elektryk : znany wszystkim chyba już Leszek Celer - wszystkie kabelki łącznie z kablami pod instalację alarmową + osadzenie gniazdek po tynkach. Przyzwoita cena, świetny kontakt z inwestorem, ładnie wykonana praca

    Hydraulik Dariusz Borówka - podłogówka, piec, rury, grzejniki itp itd + instalacja do centralnego odkurzacza + przezbrojenie na butlę do wygrzania podłogówki bo na gaz się nie można doczekać...

    Przyłącza woda/kanalizacja Marek Morawski Best-Bud (dodatkowo trochę prac ziemnych jak odprowadzenie wody z rynien)

    Kominek (wiem wiem kominki są passse) ale mocno polecam Pan Maciej Niemczyk Jr (montaż kominka, nawiewy, dopływ powietrza, odbudowa)

    Brama garażowa Krispol (wiśniowskiego) - przyzwoita cena, po wylewkach przyjechali jeszcze dopasować montaż bo wylewka trochę za wysoka była

    Brama wjazdowa Brama z montażem oraz montażem słupków i fundamentów pod słupki w bardzo przyzwoitej cenie: Oleaczek

    Rekuperacja Ask na Zakopiance

    Tynki no wiadomo SuperTynki - do prac nie mam zastrzeżeń ale cenowo dość drogo (uwaga na naddatki) - myślę że można znaleźć taniej tylko niech ktoś poleca bo najczęściej to raczej wszyscy się uskarżają na wykonanie eh

    Okna, rolety Polmach ze Skawiny

    Brukarz wisienka na torcie podjazd, umocnienie skarpy, schodki i podejście do domu - nie łatwa praca, a ładnie zrobiona: Piotr Konik (tel: 887 617 916)
    Ostatnio edytowane przez AliP ; 04-06-2020 o 13:36

  17. #3957

    Domyślnie

    Hej czy ktoś ma jakieś doswiadczenia budowy SSO z firma Jakub Kania z Sułkowic lub Jarek Wietecha lub firma Konkret? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

  18. #3958
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    Na chwilę obecną podaję:
    BIAŁA LISTA
    SSO - Sikora-Bud (Robert Sikora, tel. 600328847) - Bardzo solidnie, terminowo, super kontakt, praca wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną.
    Instalacja wod.-kan. - FULLINSTALL Skawina (tel. 501051273) - I etap wykonany bardzo solidnie, szybko, bez uwag
    Rekuperacja - FULLINSTALL Skawina (tel. 501051273) - I etap wykonany bardzo solidnie, szybko, bez uwag
    Elektryka - p. Sebastian Wielowski (tel. 880231059) - I etap - super jakość, terminowość, profesjonalizm. Pan Sebastian oprócz wykonania instalacji, na każdym etapie szczegółowo doradzał i proponował rozwiązania korzystniejsze.
    Tynki - Supertynki (601667101) - hmmm. Kontakt i obsługa - pełen profesjonalizm, ale cena znacznie wyższa od konkurencji. Jakość wykonania - bez większych uwag.

  19. #3959
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maciekkr

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-638
    Posty
    45

    Domyślnie

    Biała lista
    Murarz - Staszek Mazur z okolic Tarnawy (powiat bocheński),
    Elektryka - Piotr Chwastek (http://www.elektroinstalacje.eu/),
    Kierbud - Robert Mysza z Wieliczki - najsolidniejszy człowiek na mojej budowie,
    Gładzie na tynkach CW - Adam 693841922 (gładzie super, ale z ocieplaniem poddasza raczej słabo),
    Panele, drzwi wew. i zew. - Maciek&Krzysiek - montażyści z Paneluxu z Wieliczki.



    Czarna lista
    Dekarz - Wiesław Wójcik - podobno inżynier - też okolice Tarnawy ,
    Hydraulicy przez małe h - CR Gaz z Wieliczki.

    Reszta albo nie zasłużyła na żadną z list, albo zgubiłem kontakt.

  20. #3960

    Domyślnie

    Cytat Napisał szogu Zobacz post
    Rafał Drzymała - 601 514 569
    Jak nie odbierze, bądź zrzuci, to oddzwoni.

    Prowadził u mnie budowę (Węgrzce Wielkie), więc możesz się powołać.

    pozdr
    Tomek
    Polecam, dobry człowiek.
    Ja natomiast szukam architekta z Krakowa/Skawina/Wieliczka który zaprojektuje mi od A do Z zbrojony mur oporowy na działce(spora inwestycja), i formalności z tym związane.Ktoś coś?

Strona 198 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony