dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 132 z 214
Pokaż wyniki od 2.621 do 2.640 z 4265
  1. #2621

    Domyślnie

    Po tym dachu opadła mi szczena. Kto Ci to poprawi? Jak na takie poddasze wsadzić jakiekolwiek meble? Mam nadzieję że in nie zapłaciłeś.
    Edyta co robisz o 5,20 rano przed komputerem.W SOBOTĘ
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  2. #2622
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    Edyta co robisz o 5,20 rano przed komputerem.W SOBOTĘ
    Pozdrawiam
    Pracuje ...

  3. #2623
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    Po tym dachu opadła mi szczena. Kto Ci to poprawi? Jak na takie poddasze wsadzić jakiekolwiek meble? Mam nadzieję że in nie zapłaciłeś.
    Edyta co robisz o 5,20 rano przed komputerem.W SOBOTĘ
    Pozdrawiam
    Ktokolwiek,cokolwiek robi na waszej budowie patrzcie mu na ręce oczami swoimi, kierownika i Bóg wie czyjimi jeszcze. Ten syf to efekt mojego zaniedbania. Nie będę się tłumaczył, biore na siebie 50% winy za niedopilnowanie tego etapu. Drugie 50 rozdzielam pomiędzy wykonawcę i kierownika. Większość rzeczy już poprawiłem (wreszcie spotkałem kogoś kto sie "zna") przy okazji wyszły jeszcze inne błędy ale teraz już wiem, że mam dobrze zrobione. Poziomu murłat już nie poprawię, zabudowując płytami gipsowymi muszę to jakoś "wyprostować". Pana kęska z kornatki wpisuję na baaardzo czarną listę wykonawców pomimo swojego (jak się chwalił) 38-letniego"doświadczenia"...
    "Kto pyta - mniej błądzi"
    Jeszcze buduje(my)

  4. #2624
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    stanley jesli cię to pocieszy to powiem że Twój dach jeszcze nie należny do najtragiczniejszych! ...i jeszcze jedno pocieszenie od poddaszowca - nawet największą fuszerkę więźby nie będzie widać na poddaszu! Poddaszowiec może wszystko wyprostować! Nawet krzywe okna można obrobić tak że tej krzywizny nie widać.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  5. #2625

    Domyślnie

    Cytat Napisał stanley79 Zobacz post
    Ktokolwiek,cokolwiek robi na waszej budowie patrzcie mu na ręce oczami swoimi, kierownika i Bóg wie czyjimi jeszcze. Ten syf to efekt mojego zaniedbania. Nie będę się tłumaczył, biore na siebie 50% winy za niedopilnowanie tego etapu. Drugie 50 rozdzielam pomiędzy wykonawcę i kierownika. Większość rzeczy już poprawiłem (wreszcie spotkałem kogoś kto sie "zna") przy okazji wyszły jeszcze inne błędy ale teraz już wiem, że mam dobrze zrobione. Poziomu murłat już nie poprawię, zabudowując płytami gipsowymi muszę to jakoś "wyprostować". Pana kęska z kornatki wpisuję na baaardzo czarną listę wykonawców pomimo swojego (jak się chwalił) 38-letniego"doświadczenia"...
    Tak podejrzewałem że mogłeś wszystkiego nie dopilnować. Ktoś w końcu musi zarobić na ten dom. Denerwuje mnie jednak że takie pajace mają czelność wmawiać inwestorowi że wszystko jest ok. Ja mimo że swoją ekipę pilnowałem bo prawie cały czas byłem na budowie nie ustrzegłem się kilku, na szczęście niedużych błędów
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  6. #2626
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie

    Niesamowite

    Teraz właśnie kończą mi dach i wzmogę swą czujność. Jestem za granicą ale chyba się przejadę żeby skontrolować. Podobno wg kierownika jest ok, ale lepiej na zimne dmuchać.
    No nie mogę oczom uwierzyć......


    Czy kierownik nie widział co się dzieje?
    Poza tym wg mnie twojej winy nie ma tu nic. Kierownik + wykonawca o to winowajcy. Ty chłopie zarabiasz na to kasę i masz prawo nie bywać codziennie na budowie.

  7. #2627

    Domyślnie

    Stanley, po prostu brak słów... W Japonii po popełnieniu takiego partactwa honorowy wykonawca popełniłby sepuku. Mniej honorowy przynajmniej zwróciłby 100% kasy i rozwiązałby firmę.

    ===============================================

    Wątek jest małopolski, więc zapytam w sprawie BIAŁEJ LISTY... W jakim składzie budowlanym najlepiej i z sukcesami negocjowało Wam się materiały do SSO? Głównie chodzi mi o ceramikę na ściany i dach oraz stal. Z góry dzięki.
    Pozdrawiam,
    Maciek

  8. #2628
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    comeon ...
    dach TRAPEZ - CARBO II na Zakopianskiej .... przedstawiciel TOMASZ TRELA 607 - 059 - 008 , kupilam u nich dachowke , blache , rynny .... generalnie obsluga ze strony Pana Tomka swietna .. dodam , ze wszystko zalatwiane na maila i telefonicznie ... kolor dachowki + cala obrobka dobierany ze zdjec .
    Pozdrawiam

  9. #2629

    Domyślnie

    Dzięki Edyto. Tyrknę jutro
    A jeśli chodzi o pustaki/beton/stal to co polecicie?
    Pozdrawiam,
    Maciek

  10. #2630
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Daleko od ciebie, ale Wakbud w Waksmundzie-stal i ponoć zawsze mają dobre ceny na ceramikę. Jak bierzesz dużo to czasem się opłaca nawet doliczając transport.
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  11. #2631
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Smile

    Cytat Napisał comeon Zobacz post
    Wątek jest małopolski, więc zapytam w sprawie BIAŁEJ LISTY... W jakim składzie budowlanym najlepiej i z sukcesami negocjowało Wam się materiały do SSO? Głównie chodzi mi o ceramikę na ściany i dach oraz stal. Z góry dzięki.
    Ceramikę (ściany), drut zbrojeniowy, rynny (galeco), kominy schiedla, nadproża gotowe najtaniej kupiłem w sierakowie w AXBUDZIE. Nie reklamuje ich ale nawet jak czegoś nie mieli najtaniej to zjeżdżali z ceną do najniższej oferty abym nie uciekł. Po za tym doradztwo, sprzedawca to nie tylko sprzedawca ale również fachowiec który przedstawiał mi kilka innych możliwości zakupu tego samego produktu porównując je. Co do dachu - robiłem wyceny na wielu składach, zakup dachówki roben piemont dokonałem (po mimo nienajniższej wyceny) w myslenicach. Właśnie tę firmę obok AXbudu chciałbym dopisać do białej listy - skład budowlany MAT BUD SKÓRA sp.J.
    Dziękuję wszystkim za troskę o mój dach i moje finanse - już niewiele zostało do poprawy....
    "Kto pyta - mniej błądzi"
    Jeszcze buduje(my)

  12. #2632
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    Denerwuje mnie jednak że takie pajace mają czelność wmawiać inwestorowi że wszystko jest ok. Ja mimo że swoją ekipę pilnowałem bo prawie cały czas byłem na budowie
    Mojemu przyszlemu sąsiadowi ekipa wykonała wylewki. Kiedy kulka poturała się po podłodze jak w komedii Bareji wykonawca zapierał się że wszystko jest ok...
    Innym razem w/w sąsiad, swój urlop poświecił na pilnowanie ekipy na budowie. Po dwóch dniach patrzenia na ręce, budowlańcy nie mogli już dłużej wytrzymać i zrezygnowali...
    "Kto pyta - mniej błądzi"
    Jeszcze buduje(my)

  13. #2633
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał stanley79 Zobacz post
    Po dwóch dniach patrzenia na ręce, budowlańcy nie mogli już dłużej wytrzymać i zrezygnowali...
    Ci dobrzy zawsze zostaja nie musza sie obawiac " patrzenia na rece " .... bo po prostu sa FACHOWCAMI , a nie fachofcami

  14. #2634
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Na SNIEZNOBIALA LISTE wpisuje PANA STANISLAWA WISNIEWSKIEGO 660 - 972 - 144 i Jego ekipe - Ocieplenie domu , tynk zewnetrzny , podbitka , gladzie ..... fachowiec jakiego juz teraz trudno spotkac . Prace rozpoczynaja Panowie przed 7 rano .... koncza poznym wieczorem , pracuja 6 dni w tygodniu , po kazdym dniu pracy sprzataja teren budowy , zadnego alkoholu !!!!! . Sumienni , uczciwi ( sami moga zostac na budowie - bez dozoru ) , pomocni ( po material podjada do hurtowni jak zajdzie taka potrzeba ) . W tej chwili chlopaki robia u mnie gladzie ..... mozecie powolac sie na EDYTE .

  15. #2635
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał stanley79 Zobacz post
    Ceramikę (ściany), drut zbrojeniowy, rynny (galeco), kominy schiedla, nadproża gotowe najtaniej kupiłem w sierakowie w AXBUDZIE. Nie reklamuje ich ale nawet jak czegoś nie mieli najtaniej to zjeżdżali z ceną do najniższej oferty abym nie uciekł. Po za tym doradztwo, sprzedawca to nie tylko sprzedawca ale również fachowiec który przedstawiał mi kilka innych możliwości zakupu tego samego produktu porównując je. Co do dachu - robiłem wyceny na wielu składach, zakup dachówki roben piemont dokonałem (po mimo nienajniższej wyceny) w myslenicach. Właśnie tę firmę obok AXbudu chciałbym dopisać do białej listy - skład budowlany MAT BUD SKÓRA sp.J.
    Dziękuję wszystkim za troskę o mój dach i moje finanse - już niewiele zostało do poprawy....
    Axbud- jedzie na obrocie.
    Ja jako wykonawca-nie polecam!

  16. #2636

    Domyślnie

    Czy możecie polecic kogoś sprawdzonego , obrotnego i przystępnego cenowo do wykończeniówki?

  17. #2637

    Domyślnie

    Tynki cementowo wapienne do tego wylewki kogo polecacie ?

  18. #2638
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał b2211 Zobacz post
    Tynki cementowo wapienne do tego wylewki kogo polecacie ?
    Atakuj tego Forumowicza :
    http://forum.muratordom.pl/member.php?122890-dwiemuchy

    Robilem tam poddasze i cala wykonczeniowke-tynki wykonane IDEALNIE

  19. #2639

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Axbud- jedzie na obrocie.
    Ja jako wykonawca-nie polecam!
    Co masz na myśli ? - "jako wykonawca" !???
    koniec języka za przewodnika ..!

  20. #2640
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał gegus37 Zobacz post
    Co masz na myśli ? - "jako wykonawca" !???
    handlują całym systemem Rigips ktorego nie Maja na stanie.
    -Mokre plyty
    -dlugi czas oczekiwania
    -brak specjalistycznego transportu
    -itp

Strona 132 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony