dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 214
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 4265
  1. #621

    Domyślnie Taras Drewniany

    Tarasy z drewna egzotycznego Bangkirai skończone.
    Deska i montaż z F.H.U. Grodex z Krakowa 662-00-34-12,.
    Dodaje na Białą Listę.

  2. #622

    Domyślnie

    Biała:

    GEODETA
    Z czystym sumieniem mogę polecić panią Małgorzatę Wykurz
    (012) 638 21 23, (0602) 388 586.
    Profesjonalnie, szybko, miło i za niewygórowaną cenę.
    budujemy parterówkę!

  3. #623

    Domyślnie Re: kolejni sprawdzeni wykonawcy

    Cytat Napisał knapciu
    Jako ze mam chwilke, polecam kolejnego wykonawce:

    - montaz paneli podlogowych - Panel-Pol (Al. Krasinskiego-na przeciwko kina Kijow), ale tak naprawde swietna ekipa montazowa - Pan Darek z bratem - solidni, szybcy, kulturalni i myslacy - nie moge sie do niczego przyczepic!
    tel do montazystow:723459747

    na razie, odpukac, nie moge nikogo odradzic.

    P
    Ja też korzystałem z usług Panel-Pol tylko kupowałem na Kalwaryjskiej koło Matecznego świetna obsługa i fachowy montaż

  4. #624

    Domyślnie Re: kolejni sprawdzeni wykonawcy

    Cytat Napisał knapciu
    Jako ze mam chwilke, polecam kolejnego wykonawce:

    - montaz paneli podlogowych - Panel-Pol (Al. Krasinskiego-na przeciwko kina Kijow), ale tak naprawde swietna ekipa montazowa - Pan Darek z bratem - solidni, szybcy, kulturalni i myslacy - nie moge sie do niczego przyczepic!
    tel do montazystow:723459747

    na razie, odpukac, nie moge nikogo odradzic.

    P
    też polecam. Co prawda kupowałem na kalwaryjskiej, bo mam tam bliżej i nie montował Pan Darek tylko Pan Michał ale wszystko było w jak najlepszym porządku

  5. #625
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie Re: kolejni sprawdzeni wykonawcy

    Cytat Napisał gzresiek987
    Cytat Napisał knapciu
    Jako ze mam chwilke, polecam kolejnego wykonawce:

    - montaz paneli podlogowych - Panel-Pol (Al. Krasinskiego-na przeciwko kina Kijow), ale tak naprawde swietna ekipa montazowa - Pan Darek z bratem - solidni, szybcy, kulturalni i myslacy - nie moge sie do niczego przyczepic!
    tel do montazystow:723459747

    na razie, odpukac, nie moge nikogo odradzic.

    P
    też polecam. Co prawda kupowałem na kalwaryjskiej, bo mam tam bliżej i nie montował Pan Darek tylko Pan Michał ale wszystko było w jak najlepszym porządku
    A moze tak link do zdjatek z tak pieknych realizacji od wszystkich panow? Chetnie poogladamy.

  6. #626

    Domyślnie Instalacje

    Biala lista:
    Sklep istalacji wew. do wody, CO i gazu INSTALCOP ul Lagiewnicka 39, okolice ronda Matecznego, ulica za McDonaldem

    Szczerze polecam do zakupow instalacyjnych, grzejniki, piec gazowy, etc pan Dariusz uprzejmy i kompetentny sprzedawca.

  7. #627

    Domyślnie

    Potrzebuję namiaru na firmę, wykonującą balustrady ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego. Nie muszę chyba dodawać,że tanich i solidnych.

  8. #628

    Domyślnie Re: biała lista tynki wewnętrzna - Żmuda

    Cytat Napisał pam
    Cytat Napisał GrzesiekKraków
    na białą listę wpisuję wykonawców tynków wewnetrznych. Tynki gipsowe gładziutkie jak lustro. Panowie wykonuja także ( a jest ich 3 w ekipie) tynki cementowo wapienne (u mnie kuchni, 2 łazienki oraz suszarnia).

    Pozabezpieczali ładnie okna, potem po sobie pozamiatali. Pełna kultura. Bez przekleństw i picia. Zawsze doradzą. Zawsze odbierali telefon - nawet po wykonanej robocie (a to sie często nie zdarza).
    A powyższe dotyczy Pana Żmudy - telefon 772051874.
    Mają podobno coś wolnych teminów.
    Chciałem się do tego dołączyć. Wszystko pozabezpieczane a na koniec elegancko posprzątane, powycierane okna a nawet rurki od CO. Jakieś 600mkw tynku zajęło niecałe dwa tygodnie. Właśnie dzisiaj skończyli. Tynki cemwap robią z gotowych mieszanek baumit.
    Ściany równiusienkie jak lodowisko - polecam.
    Słuchajcie, ten telefon jest "nieprawidłowy", jak twierdzi telefonistka. Ma ktoś dobry numer do niego?

  9. #629

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Przypominam namiary na doskonałego wylewkarza: p. Marek 501 651 600
    niestety doskonały nikt nie jest.
    Wylewki w domu ok, piekne i równe. Ale balkony już dokładnie spieprzone. Wylewka krzywa i wylana tak wysoko, ze nie ma jak płytkami zrobic spadu

  10. #630
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie Re: biała lista tynki wewnętrzna - Żmuda

    Cytat Napisał Blutka
    Cytat Napisał pam
    Cytat Napisał GrzesiekKraków
    na białą listę wpisuję wykonawców tynków wewnetrznych. Tynki gipsowe gładziutkie jak lustro. Panowie wykonuja także ( a jest ich 3 w ekipie) tynki cementowo wapienne (u mnie kuchni, 2 łazienki oraz suszarnia).

    Pozabezpieczali ładnie okna, potem po sobie pozamiatali. Pełna kultura. Bez przekleństw i picia. Zawsze doradzą. Zawsze odbierali telefon - nawet po wykonanej robocie (a to sie często nie zdarza).
    A powyższe dotyczy Pana Żmudy - telefon 772051874.
    Mają podobno coś wolnych teminów.
    Chciałem się do tego dołączyć. Wszystko pozabezpieczane a na koniec elegancko posprzątane, powycierane okna a nawet rurki od CO. Jakieś 600mkw tynku zajęło niecałe dwa tygodnie. Właśnie dzisiaj skończyli. Tynki cemwap robią z gotowych mieszanek baumit.
    Ściany równiusienkie jak lodowisko - polecam.
    Słuchajcie, ten telefon jest "nieprawidłowy", jak twierdzi telefonistka. Ma ktoś dobry numer do niego?
    Faktycznie jest źle zapisany, ma być:

    722 05 18 74.

    Jeszcze raz polecam.

  11. #631

    Domyślnie

    Dzięki. Umówiłam się z panem Żmudą na "oględziny" właśnie.

  12. #632
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka
    Dzięki. Umówiłam się z panem Żmudą na "oględziny" właśnie.
    Jak coś to możesz pooglądać u mnie. W środę zaczynają wylewki, ekipa którą mi polecił. A jak będzie trzeba to dam namiar gdzie zamawiałem tynk Baumitu. Podobno był w dobrej cenie.

  13. #633

    Domyślnie Re: kolejni sprawdzeni wykonawcy

    ....
    A moze tak link do zdjatek z tak pieknych realizacji od wszystkich panow? Chetnie poogladamy. [/quote]

    Witam,

    Jezeli jestes zainteresowana zdjeciami (nie jestem przekonany co do koncepcji dzielenia sie ze wszystkimi swoim wlasnym swiatem) to napisz na priva - moge cos podeslac ewentualnie zapraszam do domku - do obejrzenia jest ok 60m2 podlogi z paneli (czyli duzy material do analizy) - wg mnie tak jak napisalem wczesniej wyglada to naprawde dobrze. Z czystym sumieniem moge ich polecic.

    Natomiast jezeli chcialas wskazac, iz wykonawca lub jego znajomy sam siebie chwali, czego nie zakladam, to niestety bardzo sie pomylilas.

    Aha - niestety najprawdopodobniej po raz pierwszy zaproponuje kogos na czarna liste - material dowodowy gromadze

    Pozdrawiam,
    Przemek

  14. #634

    Domyślnie

    Witam
    Proszę na PRIV kontakt do solidnego i niedrogiego malarza (gładź + malowanie) Mieszkanie w starym budownictwie.

    A tak aby nie odbiega od tematu polecam Fliziarza: Pan Ryszard tel.608-860-134

  15. #635

    Domyślnie

    Witam
    Proszę na PRIV kontakt do solidnego i niedrogiego malarza (gładź + malowanie) Mieszkanie w starym budownictwie.

    A tak aby nie odbiega od tematu polecam Fliziarza: Pan Ryszard tel.608-860-134

  16. #636
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Plento

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    165
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Ostrzegam nie dajcie się wykorzystać i nabrać na "rzetelnośc i fachowość"


    Firma budowlana "Jawi Bud" Janusz i Wiesław Gałka, Kraków, os. Złotej Jesieni

    totalny koszmar

    ZDECYDOWANIE NAJCZARNIEJSZA LISTA

  17. #637

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam
    Cytat Napisał Blutka
    Dzięki. Umówiłam się z panem Żmudą na "oględziny" właśnie.
    Jak coś to możesz pooglądać u mnie. W środę zaczynają wylewki, ekipa którą mi polecił. A jak będzie trzeba to dam namiar gdzie zamawiałem tynk Baumitu. Podobno był w dobrej cenie.
    O, super, mów, gdzie kupowałeś.

  18. #638
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka
    Cytat Napisał pam
    Cytat Napisał Blutka
    Dzięki. Umówiłam się z panem Żmudą na "oględziny" właśnie.
    Jak coś to możesz pooglądać u mnie. W środę zaczynają wylewki, ekipa którą mi polecił. A jak będzie trzeba to dam namiar gdzie zamawiałem tynk Baumitu. Podobno był w dobrej cenie.
    O, super, mów, gdzie kupowałeś.
    Najtaniej wyszło mi w składzie Kolonia (ul. Ważewskiego - koło zakopianki tuż przed Marimexem). Z tego zo pamiętam to rozpiętość cenowa była pomiędzy 20zł a 17,8 za worek. Ta cena była już z dostawą HDSem.
    A wczoraj o 23 skończyli wylewki - ekipa polecona przez p. Żmudę. Jeszcze nie wchodziłem, tak więc nie wiem jaki efekt, ale w trakcie wyglądało OK. Napiszę później namiary jak już wszystko pooglądam.

    Ew. namiar na przedstawiciela w Kolonii p. Marcin Parzelski 502 169 983. Ale już z cementem to wyskoczyli z zawrotną ceną.

  19. #639
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hycel

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Witkowice/ Kęt
    Posty
    79

    Domyślnie

    MALIBORSKI CIESIELSTWO BUJAKÓW k/Kęt

    SERDECZNIE I Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM

    Fachowa i miła obsługa, niesamowite tempo robót, świetna organizacja i jakość.
    Kulturalni i niepijący (czy to jeszcze możliwe ?? biorąc pod uwagę poprzednią ekipe od budowlanki !!) pracownicy.

    www.maliborski.com


    Pozdrawiam

    Tomek

  20. #640
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    No to już po wszystkim i mogę polecić kolejną ekipę (jak obiecałem). Wylewki maszynowe: Mateusz Ząbek 888 591 293. Ekipa 5 osób 200mkw zrobiła w jeden dzień (no może jeszcze połowę nocy) . Wylewki gładkie i równe.

Strona 32 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony