dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 84 z 214
Pokaż wyniki od 1.661 do 1.680 z 4265
  1. #1661
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Sloneczko hejka
    Podlogi piekne ...... jak pomysle co Ciebie czeka kawal ladnej dechy tylko te szpary !!!!!! drewno musialo byc swieze , albo wykonawstwo do d....y

  2. #1662

    Domyślnie

    Wojtas Dobrze mówisz o tych butelkach i w ogóle o piciu, to jest niedopuszczalne. Niektórzy przymykają na to oko, ale ja uważam, że dobry fachowiec potrafi nie pić tych parę godzin, kurde. Zresztą o czym tu mówić, jak kogoś szarpie by wypić toż to alkoholik i nie powinien się za taką pracę brać tylko na odwyk iść. W budowlance często ma się do czynienia z pijusami, ale czasem warto jest postawić na dobrego fachowca. Wojtas w fotel mnie tym wbiłeś normalnie, w szoku jestem. Mam nadzieję, że już mniej więcej jest posprzątane po nim, szkoda tych kilku miesięcy i rozczarowań. Oby jak najmniej takich "fachowców". Eh.

    Biała lista
    Ames Bud
    Artur - 661 276 083
    http://ames-bud.pl/
    Ostatnio edytowane przez Veronique ; 21-07-2010 o 20:22
    Każdy ma swój wehikuł czasu. W przeszłość przenoszą nas wspomnienia, w przyszłość marzenia.

  3. #1663
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    A ja najbardziej " LUBIE " jak w zakladce cennik pisze STRONA W BUDOWIE

  4. #1664

    Domyślnie Witata, zadaszenie - potzrebny fachowiec/wykonawca.

    Witam,

    Poszukuję ekipę do wykonania witay, zadaszenia.
    Prosta konstrukacja na sześciu nogach z dachem ( 3,5m x 7,0m)
    Okolice Czernichowa

    Proszę o info.

  5. #1665
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciepłospec Zobacz post
    Witam,

    Poszukuję ekipę do wykonania witay, zadaszenia.

    Proszę o info.
    Franek Wrona: 513 067 338 (powołaj się na Olę z tego forum )

  6. #1666

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vafel Zobacz post
    Polecam tynkarzy z firmy Mastersystem (http://www.mastersystem.pl/). U mnie robili tynki gipsowe - miło, szybko, sprawnie i profesjonalnie. Były drobne niedociągnięcia, ale to na prawdę drobne.

    Oprócz tego mam też do polecenia projektanta przyłączy wod-kan, ale namiary tylko na priv, bo nie wiem czy by sobie życzył, żeby upubliczniać jego dane.
    Czy można prosić o namiary na projektanta wod-kan?

  7. #1667
    wojtkas
    Guest
    wojtkas

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    O Matko ty moja Wojtkas , ales chlopie przeszedl !!!!
    Trochę nerwów mnie to kosztowało. Teraz mam inną ekipę, która na razie działa bez zastrzeżeń, no i nie piją niczego z procentami
    Przez to wszystko mam opóźnienie w terminie przeprowadzki. Doświadczenie to raz na zawsze nauczyło mnie też, żeby takich zleceń nie robić "na gębę". Chociaż ogólną umowę, ale warto podpisać. Później łatwiej jest ścigać takich cwaniaków.

  8. #1668
    wojtkas
    Guest
    wojtkas

    Domyślnie

    Cytat Napisał Veronique Zobacz post
    Wojtas Dobrze mówisz o tych butelkach i w ogóle o piciu, to jest niedopuszczalne. Niektórzy przymykają na to oko, ale ja uważam, że dobry fachowiec potrafi nie pić tych parę godzin, kurde.
    Dokładnie tak. Oczywiście każdy kto ma do czynienia z budowlanką wie, że to jest walka z wiatrakami, ale nie oznacza to, że powinno się to tolerować.
    Powszechna praktyka zaczynania dnia od piwa kończy się na tym co widać w starych blokach czyli wszystkie winkle robione od butelki zamiast pod kątem prostym.

  9. #1669

    Domyślnie instalacja odgromowa

    Polecany tutaj p.Gajda tel: 602 758 760 również u mnie stanał na wysokośći zadania i jestem zadowolona z jego usługi (kolejny plusik )
    kaka

  10. #1670
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtkas Zobacz post
    Trochę nerwów mnie to kosztowało. Teraz mam inną ekipę, która na razie działa bez zastrzeżeń, no i nie piją niczego z procentami
    Przez to wszystko mam opóźnienie w terminie przeprowadzki. Doświadczenie to raz na zawsze nauczyło mnie też, żeby takich zleceń nie robić "na gębę". Chociaż ogólną umowę, ale warto podpisać. Później łatwiej jest ścigać takich cwaniaków.
    Witaj
    Zycze powodzenia z NOWYMI ..... bez zadnych wpadek bo chyba limit tych juz wykorzystales

  11. #1671

    Domyślnie

    Witam,

    Chciałbym Was prosić o podanie namiarów na solidnego studniarza z Wieliczki lub w pobliżu. Studnia tradycyjna, kopana.
    Przy okazji, jaki kształtują się koszty kopania (studni oczywiście) 1m w Małopolsce?

    Z góry dziękuję.
    Kazimierz

  12. #1672
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Witam!
    Czy ktoś korzystał z usług firmy "Twój instalator" z Krakowa. Interesuje mnie opinia na temat oferowanych przez nią biologiczych oczyszczalni ścieków AquaDuo. Będę wdzięczna za wypowiedzi na jej temat i na temat takich oczyszczalni. Polecacie?

  13. #1673
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał mp_krk Zobacz post
    Dzieki za info...powiem tak, mam przekroj przez oferte Oknoplast, Oknoplus, MS, Pagen, Thermoplast...i kilku innych jak np. SQL, Kowalczyk&Kowalczyk, Wik-Plast (dystrybutor Termo Profil) - o tych jednak nie mam żadnych informacji o jakości, serwisie etc choć ceny atrakcyjne.
    A Oknoplan sprawdzałaś? Mamy od nich okna, były najtańsze ze wszystkich ofert i już 2 rok sprawują się doskonale
    http://www.oknoplan.pl/

  14. #1674
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sabina1712

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Bieżanów
    Posty
    2

    Domyślnie To jakieś bzdury

    Cytat Napisał jaktokto Zobacz post
    Witam
    no musisz sie zastanowic. Na nas tez zrobil na poczatku takie wrazenie.
    Ale faktem jest ze pokazywal jakies zdjecia - i na nich byly raczej nowoczesne kominki - moze w nich akurat jest dobry. Laczen murowanych z drewnem robic na pewno nie umie.
    Ja bym sie przede wszystkim na Pani miejscu, jesli sie Pani na niego zdecyduje, zastanowil nad umowa z kwota ostateczna za wszystko i z dolaczonym zdjeciem czy projektem - zeby nie bylo niespodzianek cenowych i wygladowych jak u mnie. Projekt, ktory ten Pan przygotowuje to kilkanascie kresek olowkiem na papierze milimetrowym - wiec tak naprawde nie bedziecie wiedziec co powstanie, dopoki nie powstanie, dlatego najlepiej jakies zdjecie wymarzonego kominka, ze ma byc "taki jak to" zalaczyc. I dowiedziec sie i drazyc, i dopytywac z jakiego materialu proponuje aby dana czesc kominka powstala. W naszym przypadku na kazde pytanie jak to zrobic aby kominek byl wierny zdjeciu zawsze slyszelismy "yyyy, nie wiem, a z czego by to Panstwo chcieli?". Wlasnie tak jakby byl laikiem.
    Pozdrawiam
    jaktokto
    Do tej pory nie wypowiadałam się na forum, tylko je przeglądałam, jednak jak zobaczyłam co Pan napisał, to po prostu musiałam zareagować. Zarówno ja, jak i wielu moich znajomych, którym poleciłam Pana Jacka są bardzo zadowoleni z jego pracy. Jeżeli chodzi o rodzaje kominków, które u nas wykonywał, to były to zarówno kominki nowoczesne, jak i kominki tradycyjne z kafli. Ponad to ustalone ceny były przestrzegane. O ile oczywiście ktoś w trakcie prac nie zmienia zdania kilka razy, po to, aby obniżyć cenę - co jak sądzę było w Pana przypadku. Pan Jacek ma ogromne doświadczenie w budowie kominków i to co Pan napisał jest po prostu totalnym oszczerstwem.

  15. #1675
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar jaktokto
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    gm. Michałowice
    Posty
    18

    Domyślnie

    Wow, witam Panie Jacku albo rodzino Pana Jacka. 1 post na forum i juz proba obrony partactwa! Kilka sekund na google.pl i wiemy juz ze niejaka Sabina Białko mieszka w Rzasce, Pan Jacek Białko tez. Ale to oczywiscie moze byc przypadek...

    Dla chetnych na email sluze zdjeciami.
    Zdania ani razu nie zmienialismy podczas budowy, Pan Jacek caly czas mial zdjecie kominka na ktorym mial sie wzorowac, to on co jakis czas wymyslal preteksty do podwyzszania ceny. Jednak to, tak jak napisalem, nie bylo najgorsze, najgorsze jest to ze ten kominek jest po prostu zle zrobiony (tzn zle obudowany i bez wyczystki).

    Nie zamierzam z Pania polemizowac, nawet jesli Pani post to prawda i u innych kominki sie udaly, u mnie ten Pan jest na czarnej liscie.

    Prosze wziac pod uwage ze umieszczenie kogokolwiek na czarnej liscie oznacza moje skrajne niezadowolenie z jego pracy, nikogo innego na tej liscie nie umiescilem, mimo tego ze wkrotce sie do domu przeprowadzam, a wiec troche tych ekip, prob naciagania i niedorobek bylo.

    Idea czarnej listy jest chyba taka zeby na kogos uwazac, patrzec mu na rece i starac sie ujac wszystko w umowie - a niekoniecznie od razu z takiego kogos rezygnowac. Przynajmniej takie zachowanie bym zalecal w przypadku tego wykonawcy.

    Cytat Napisał Sabina1712 Zobacz post
    Do tej pory nie wypowiadałam się na forum, tylko je przeglądałam, jednak jak zobaczyłam co Pan napisał, to po prostu musiałam zareagować. Zarówno ja, jak i wielu moich znajomych, którym poleciłam Pana Jacka są bardzo zadowoleni z jego pracy. Jeżeli chodzi o rodzaje kominków, które u nas wykonywał, to były to zarówno kominki nowoczesne, jak i kominki tradycyjne z kafli. Ponad to ustalone ceny były przestrzegane. O ile oczywiście ktoś w trakcie prac nie zmienia zdania kilka razy, po to, aby obniżyć cenę - co jak sądzę było w Pana przypadku. Pan Jacek ma ogromne doświadczenie w budowie kominków i to co Pan napisał jest po prostu totalnym oszczerstwem.
    Wkrótce niebawem pod Krakowem

  16. #1676
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sabina1712

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Bieżanów
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaktokto Zobacz post
    Wow, witam Panie Jacku albo rodzino Pana Jacka. 1 post na forum i juz proba obrony partactwa! Kilka sekund na google.pl i wiemy juz ze niejaka Sabina Białko mieszka w Rzasce, Pan Jacek Białko tez. Ale to oczywiscie moze byc przypadek...

    Dla chetnych na email sluze zdjeciami.
    Zdania ani razu nie zmienialismy podczas budowy, Pan Jacek caly czas mial zdjecie kominka na ktorym mial sie wzorowac, to on co jakis czas wymyslal preteksty do podwyzszania ceny. Jednak to, tak jak napisalem, nie bylo najgorsze, najgorsze jest to ze ten kominek jest po prostu zle zrobiony (tzn zle obudowany i bez wyczystki).

    Nie zamierzam z Pania polemizowac, nawet jesli Pani post to prawda i u innych kominki sie udaly, u mnie ten Pan jest na czarnej liscie.

    Prosze wziac pod uwage ze umieszczenie kogokolwiek na czarnej liscie oznacza moje skrajne niezadowolenie z jego pracy, nikogo innego na tej liscie nie umiescilem, mimo tego ze wkrotce sie do domu przeprowadzam, a wiec troche tych ekip, prob naciagania i niedorobek bylo.

    Idea czarnej listy jest chyba taka zeby na kogos uwazac, patrzec mu na rece i starac sie ujac wszystko w umowie - a niekoniecznie od razu z takiego kogos rezygnowac. Przynajmniej takie zachowanie bym zalecal w przypadku tego wykonawcy.
    Ja również wydałam swoją opinię, gdyż uważam, że Pan generalizował. Ale to już Pana sprawa. Co do insynuacji odnośnie rodziny, to jest Pan w błędzie. To że mam na imię tak jak jego córka niczego nie dowodzi, a wręcz przeciwnie. Według mnie to Pan próbuje coś udowodnić. Skoro Pan tak twierdzi, to szanuję Pana wypowiedź , jednak według mnie Pan Jacek jest uczciwy. Stąd moja obrona.

  17. #1677
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    uyop

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    [COLOR=#ff0000][B]
    Zdzisław Harędziński tel. 606 326 823
    stan surowy z dachem ale nie są zbyt tani, ale z czystym sumieniem polecam
    anulawasz 18.02.09 +
    >>http://forum.muratordom.pl/post3111834.htm#3111834

    Stanowczo nie polecam tego Pana, takiego lekcewazacego stosunku do klienta dawno nie doswiadczylam.

  18. #1678

    Domyślnie

    Witam
    Potrzbuje kogos z doświadczeniem do odwodnienia domu.
    Na dzialce pojawiły mi sie zródła. Północna część Krakowa, okolice Zielonek.
    Bede wdzieczna za kazda odpowiedź.
    Agnieszka

  19. #1679

    Domyślnie

    Witam,

    To ja może tez trochę się wypiszę, w końcu parę ekip się już u mnie przewinęło

    Budowa stanu surowego - pracowała u nas ekipa pana Roberta Okasa z Wieliczki - dom wybudowany w terminie, nie odbiega za bardzo od projektu, ściany (chyba) równe, na budowie nikt nie popijał % ... ALE : kontakt z Panem Robertem jakiś taki trudnawy, ciężko mi się z nim gadało, mało doradzał, zabiegany ciągle ( ma parę ekip i w sezonie budują kilka domów na raz), na mejle odpowiada po około tygodniu czasu.

    Wpisuję Pana Roberta na listę KREMOWO-SZARĄ (ani czarna, ani biała) - i myślę że to odzwierciedla stopień naszego zadowolenia

    Wentylacja mechaniczna - firmą ASK z Brzeźnicy (www.rekuperatory.krakow.pl) - bardzo dobry kontakt telefoniczny i mejlowy. Fachowe doradztwo. Współpraca jak na razie bezproblemowa, ale zaznaczam - jak na razie mam rozprowadzone same rury. Reku wciąż na przechowaniu w ASK - do odbioru po instalacjach i tynkach. Bardzo miła obsługa klienta - szczególnie Pan Adam. Sama instalacja wygląda b. dobrze - bez jakiegoś chaosu i niepotrzebnej plątaniny rur
    Wpisuję oczywiście na BIAŁĄ LISTĘ.

    Okna - Z oknami mieliśmy ogromne problemy. Nie wiedzieliśmy czy chcemy PVC czy drewno. W dodatku nie chcieliśmy mieć żadnych okien dzielonych tylko wszystkie jednoskrzydłowe - a przez duże wymiary okien większość dystrybutorów odsyłała nam oferty w których wymuszali na nas podziały okien bo "inaczej się nie da! ".
    Od samego początku najlepiej ofertowanie i dogadywanie szczegółów układało nam się z Panem Michałem Płonka z firmy Masterproduct ( www.masterproduct.pl), przedstawicielem okien MS.
    Mega profesjonalne podejście do klienta, na większość mejli odpisuje jeszcze tego samego dnia. Bardzo słowny i ambitny.
    Często siedzi do późna w biurze - co ma wielką zaletę bo można dzwonić choćby i o 20.00 i jest duża szansa że Pan Michał odbierze
    Tylko u niego okazało się że nasze okna tak na prawdę to da się zrobić, tylko trzeba się było chwilkę pochylić nad naszymi oczekiwaniami, pomyśleć i... zaproponować szerszy profil Niby tak nie wiele... ale innym się tego nie chciało zrobić a od razu mówię - zapytania wysłałem do około 15 przedstawicieli różnych okien.
    Widać że naprawdę się stara, doradza "co i jak", tłumaczy dlaczego "tak a nie inaczej" , bez problemów przygotuje kilka wycen okien - w różnych profilach i z różnymi szybami.
    To jest na razie moja NAJBIELSZA ekipa jaka u mnie pracowała. Świetna opieka nad klientem w momencie ofertowania, po podpisaniu umowy, ale też i po montażu.

    O drzwiach zewnętrznych i bramie garażowej napisze innym razem bo mi się właśnie przerwa w pracy kończy
    Kamil
    Ostatnio edytowane przez ekokamil ; 08-06-2010 o 23:44

  20. #1680

    Domyślnie

    Hej
    Mam pytanko gdzie mogę kupić PORZĄDNE bloczki fundamentowe w Krakowie od ręki?

Strona 84 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony