dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 110 z 214
Pokaż wyniki od 2.181 do 2.200 z 4265
  1. #2181
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał b2211 Zobacz post
    Czarna lista Dach-Styl w Krakowie nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi sobie nerwy szargać ktoś tą firmę polecał na forum ja zdecydowanie odradzam
    Może jakieś wytłumaczenie dlaczego, którą siedzibę, coś więcej?

  2. #2182

    Domyślnie

    Problemy: oferta, kontakt, obsługa. Sprawa dotyczy obydwu oddziałów próbowałem wyjaśnić sprawę w drugim oddziale niestety z żadnego nie otrzymałem odpowiedzi. Pierwszy kontakt p. Nina oddział II nazwisko na PW.

  3. #2183
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał b2211 Zobacz post
    Problemy: oferta, kontakt, obsługa. Sprawa dotyczy obydwu oddziałów próbowałem wyjaśnić sprawę w drugim oddziale niestety z żadnego nie otrzymałem odpowiedzi. Pierwszy kontakt p. Nina oddział II nazwisko na PW.
    Oddział II - to Nad Serafą. Ja tam zamawiałam dachówkę Brassa w marcu rok temu. Trafiłam na Panią Dominikę - świetnie zorientowana, bardzo dobrze wyliczyła nam ilości dachówek, cenę nam dała najlepszą z wszystkich składów w K-wie. Ogólnie nie było problemów, dlatego bardzo dziwi mnie Twoja opinia.
    No ale może trafiłeś na jakaś nową Panią i dopiero się uczy.

  4. #2184

    Domyślnie Schody

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    Kolejni fachowcy, których mogę polecić :
    - schody drewniane - p. Maciek (694 933 557) - fachowo wykonana robota, bardzo ładne drewno, staranna praca. Poza tym bardzo miły człowiek, znosi dzielnie wszelkie wydziwiania i zmiany w ostatniej chwili.
    Również polecam p. Maćka.
    Robota dokładna, terminy dotrzymane, kontakt super.
    Poniżej kilka fotek na dowód
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa316.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa317.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa318.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa319.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa320.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa321.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa322.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa323.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa324.html

  5. #2185

    Domyślnie

    Cytat Napisał jiska Zobacz post
    Czy ktoś jest w stanie polecic dobrego, sprawdzonego stolarza ( okolice Krakowa) do zrobienia mebli kuchennych ?
    Kolejny raz mogę, muszę polecić super fachowca - stolarza. Robił już u mnie drzwi wewnętrzne, boazerie oraz szchody, sufity oraz kuchnie - wszystko w dębinie. i zawsze byłem mega zadowolony. a teraz mogę go polecic z czystym sumieniem dla wszystkich którzy mają w planie zrobienie czegos z drewna - polecam go zwlaszcza do drewna "twardego".
    Jezeli chodzi okuchnie to rodziła się w bólach - nie byliśmy właściwie pewni co chcemy i kasy było za mało a firmy chciały z nas zedrzec skórę. Zawiasy standartowe, szuflady na zwykłych prowadnicah zwykła płyta i za kazy wymiar"niestandartowy" kupa dopłaty. a więc do naszego Stolarza i mamy kuchenke fronty z dębiny, wszystko na blumach i jeszcze wyszło w cenie duuużo taniej. A wogole to dla niego nie ma rzeczy niemozliwych - teraz robi nam lozko bo kupilismy szafe z Holandi i nie bylo lozka wiec dopasowywuje teraz kolor i poszczegolne elemenyty i lozeczko oraz nakastlki mysle ze zaraz bedzie znowu super zrobione.
    Działa głownie w małopolsce.Tel Piotr Miodek 506140382 = prosze powolac sie na Janusza.
    Ostatnio edytowane przez passatwv ; 14-04-2011 o 10:12

  6. #2186
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    michur

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Malopolska
    Posty
    302

    Domyślnie tynkarze

    Mój pierwszy post w tym wątku - w końcu mogę kogoś polecić

    Mianowicie firmę tynkarską Mastertynk ze Skawiny http://www.mastertynk.pl/

    Wykonali nam tynki gipsowe Diamant. Bez zastrzeżeń - wszystko zgodnie z ustaleniami. Naprawdę miła odmiana po moich dotychczasowych doświadczeniach przy SSO.

  7. #2187

    Domyślnie

    Szukam fachowca do zmiany pokrycia dachu z malego eternitu na dachowke Trzebinia. Pomozcie znalesc kogos sprawdzonego. Dzieki.

  8. #2188
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał passatwv Zobacz post
    Szukam fachowca do zmiany pokrycia dachu z malego eternitu na dachowke Trzebinia. Pomozcie znalesc kogos sprawdzonego. Dzieki.
    Franek Wrona 513 - 067 - 338 nie wiem jak u Niego z czasem , ale jak sie umowi i powie ze zrobi to ZROBI !!!!

  9. #2189

    Domyślnie pytanie o stoloski

    witam mam pytanie odnośnie stołoskiego bardzo proszę powiedzcie czy firma jest wiarygodna. W kontakcie wszystko jest oki wiem chciałem to ewentualnie potwierdzić w waszych opiniach. Bardzo dziękuję za informację pozdrawiam.



    p.s sprawdziliśmy z listy i potwierdzamy:
    polecam Mariana Węgrzyna : budowa stanu surowego coś wspaniałego mam tatę budowlańca badzo wymagającego ale tu sam był wzruszony! tel: 504121564

    ponadto Pan żmuda po raz enty na forum 722051874 jeśli chcecie mieć porządek i zar...ą robotę polecam.


    Pan Krzysiu Elektryk sympatyczny ponadto świetny fachowiec 607732169 extra

    Jestem na etapie współpracy z Panem Aqua Myślenice i właśnie Stoloski po zakończeniu dam znać.
    Pozdrawiam i Dziękuję!
    Ostatnio edytowane przez Kallula ; 18-04-2011 o 23:50

  10. #2190
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post

    ponadto Pan żmuda po raz enty na forum 722051874 jeśli chcecie mieć porządek i zar...ą robotę polecam.
    Hejka Kallula

    Mozna wiedziec kiedy Pan Zmuda robil tynki wewnetrzne u Ciebie ???

    Pozdrawiam
    Edyta

  11. #2191

    Domyślnie

    CZARNA LISTA
    Stanisław Bzdyl MAX-DACH - wykonywali u nas SSO - na szczęście tylko piwnicę i fundamenty.

    1. Nieterminowość - nie przychodzenie, zbywanie i smutna historia o rozchorowanych pracownikach. W końcu zapewnianie o dokonczeniu prac w miesiąc (ściany, dach + pełne deskowanie)
    2. Niechlujstwo, niedokładność, byleby szybciej i przede wszystkim wygodniej dla wykonawcy
    3. Nie umiejetność czytania projektu - mamy złe wymiary domu i jedna ścianę nośna przesunieta o 36 cm.
    4. Źle wylane schody - potem mnóstwo kombinacji z wylewkami, dodatkowym wylewaniem schoda itp...
    5. Schrzaniona kazalizacja! Położyli ja za nisko!!! Efekt rurę mamy wyżej niż studzienke kanalizacyjną!
    6. Źle ułozony komin systemowy leiera. Podłaczenie pieca to bedzie sztuka i niezła gimnastyka dla głowy.
    7. Fundamenty i ściany piwnic tak krzywe, że odchyl od ścian domu mamy do 10 cm! Przy tynkach musieliśmy zapłacić ekstra za wyrównanie!

    Efekt, krzywe ściany piwnicy i niestety jej przemakanie. Najlepsze co nas spotkało z tym wykonawcą to rozejście się naszych dróg budowlanych.

    Najgorsze, że ciagle "coś" schrzanionego wychodzi z pracy tych panów. Kompletnie sie nie znali na budownictwie.
    Ostatnio edytowane przez mamiatko ; 03-10-2011 o 10:34

  12. #2192
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MagicQueen

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam

    Poszukuję kogoś do wykonania ogrodzenia + brama wjazdowa pod Krakowem. Czy moglibyście kogoś polecić?

    patrzyłem na białą liste jednak nie wiele tam tego, większość to ludzie wykonujący tylko części kłute

  13. #2193

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagicQueen Zobacz post
    Witam

    Poszukuję kogoś do wykonania ogrodzenia + brama wjazdowa pod Krakowem. Czy moglibyście kogoś polecić?

    patrzyłem na białą liste jednak nie wiele tam tego, większość to ludzie wykonujący tylko części kłute
    Poszło na prv. Pozdr

  14. #2194
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar toomyem
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    okolice Wieliczki
    Posty
    248

    Domyślnie

    faffa2, ja też poproszę
    Budowa? To brzmi strasznie! Na szczęście już (no prawie) mam to za sobą ...

  15. #2195
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomkos

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Pietrzejowice
    Posty
    16

    Domyślnie

    i ja poprosze o namiar na kogos od ogrodzen spod Krakowa.

  16. #2196

    Talking Wzorowa ekipa...

    Witajcie.

    Na początku pozwolę sobie drobne wyjaśnienie.
    Zdaje sobie sprawę że mała ilość postów napisanych prze ze mnie nie daje mi mocnej wiarygodności.
    Tak się jakoś złożyło że dużo więcej czytałem i korzystałem z Waszych po rad niż sam cosik stukałem w klawisze.
    Jest kilka osób którzy są tutaj starymi wyjadaczami, którzy znają mnie osobiście i mam nadzieję że mogą za moje słowa poręczyć

    Do sedna.
    Jestem w trakcie wykańczania nadbudowy swojego domku.
    Budowane jest/było pięterko z stropodachem wentylowanym, kominami, ociepleniem elewacji, itd.
    W środku oczywiście komplet instalacji wod-kan-gaz-co.
    To co skłoniło mnie do napisania tego postu to ekipa a właściwie kilka ekip które sprawiły że znowu zacząłem wierzyć że w Polsce jednak
    są dobrze przygotowani i uczciwi fachowcy. Fachowcy którzy pomimo wieku i stażu pracy sami dbają o swoją wiedzę i doszkalają się w nowych technologiach.
    Fachowcy którzy budowali ściśle wg projektu (nadbudowa w centrum (prawie) Krakowa, więc cała biurokracja została odbębniona).
    Nie marudzili, tylko radzili. Nie filozofowali a pytali. Nie mam się do czego przyczepić. Właściwie będąc dosłownym to mogę czepić się tylko opóźnienia z dachem, ale to wina tylko i wyłącznie dostawcy blachy RUUKKI - trapez-Carbo którzy to pomimo solidnych opinii okazali się mało kompetentni i albo przywozili na budowę co innego niż zamawiałem, albo zwodzili przez kilka dni że juz jadą, już jadą z towarem... Na chwile obecną nadal nie mam wszystkich elementów. Nie mam kompletnych gąsiorów i łączników do rynien, ale na tym koniec tematu dachu bo nie po to piszę tego maila. Wracając do ekipy, to wygląda to tak. Ekipa jest z okolic Tarnowa. Dokładniej poniżej - okolice Rzepiennika. Pracują w całej Małopolsce i Podkarpaciu. . W ekipie jest 8 osób. Są to ludzie przebrani przez niego. To znaczy wybrał sobie sam ludzi ze swojej okolicy i można powiedzieć że są to ludzie z sąsiadujących miejscowości. Znają się o wiele dłużej niż razem pracują. Jest to ekipa która muruje, zajmuje się elewacjami, od zwykłego tynkowania przez ocieplenia, wykończeniówka w środku (u mnie akurat tynki C-W z zacieraniem mułkiem pod malowanie), flizowanie, malowanie, itp. Wstawiają okna, choć u mnie akurat wstawiał producent. Jeżeli potrzebni są cieśle - mają zaprzyjaźnioną ekipę z pod Mszany za którą ja ręczę a oni odpowiadają. Mówiąc prosto niby jest kilka ekip na budowie, ale rozmawia się z jednym człowiekiem. Jak pojawi się potrzeba o jakiegoś specjaliste, np. hydraulika, elektryka zna ludzi i sam ściągnie oczywiście wszystko konsultując z inwestorem. Z dekarzami też jest identycznie. Wszyscy się znaja juz kilka lat i potrafią idealnie współgrać. Np. Dekarze chwalą Cieśli za to że przez te 5 lat współpracy jeszcze ani razu nie musieli po nich poprawiać, itd...

    Co jeszcze jest ważne przynajmniej dla mnie. Zero alkoholu, nawet jednego piwa przez te wszystkie miesiące pracy !!!! SŁOWO HONORU !!! Aż sam się dziwię.
    Co jeszcze (...) pracują po 10godzin. Samowystarczalni. Zdyscyplinowani. Grzeczni, nie przeklinają, utrzymują idealny porządek! Wiem że to brzmi jak jakaś utopia, albo raj budowlany. Ale tak jest dosłownie jak pisze. Ręczę swoim słowem za to co piszę. Jeszcze jedno. W weekendy nie pracują. Kończą w piątek przed wieczorem, wracają do swoich rodzin i zaczynają dopiero w poniedziałek o 7:00. I bardzo dobrze. Każdy chce spędzić z rodziną troszkę czasu. Zrobić coś w swoim gospodarstwie…

    Mógłbym wiele pisać. Jednak proponuję coś innego.
    Mam na picasie galerie z prac u mnie. jak ktoś jest zainteresowany to proszę o priva - wyślę zwrotnie linka do galerii. Jak ktoś chciałby sprawdzić naocznie jak wygląda budowa to zapraszam do siebie (Kraków, Krowodrza).

    Jeżeli będzie potrzebny kontakt, proszę pisać na priv.

    Pozdrawiam.
    Rafał.
    Ostatnio edytowane przez fido2001 ; 11-08-2012 o 13:30

  17. #2197
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AGP-ON
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Całkiem szwarna ekipa pozazdrościć u nas różnie bywało .... niektóre "pomysły" majstrów do tej pory sie czkawka odbijają.
    Komiks z budowy
    Komentarze
    Pchła pchłę pchła i ta pchła była zła, że ta pchła ja pchła

  18. #2198

    Domyślnie

    Witajcie. Czy ktoś miał kontakt z Firmą Bil-Bud (Firma Ogólnobudowlana spod Tarnowa, siedziba na ul. Kochanowskiego w Tarnowie)?

  19. #2199
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Biała lista - p. Katarzyna Wysocka z ES-KA Projekt (604 333 154). Robi projekty ogrodów. Bardzo kompetentna, terminowa i uprzejma. Najpierw słucha i wypytuje jakie oczekiwania i potrzeby ma klient odnośnie ogrodu, dopiero potem doradza. Bierze pod uwagę wszystkie okoliczności, doradza gdzie kupić tanie a dobre rośliny. Odbierała wszystkie dziesiątki telefonów i odpisywała na wszystkie maile z dziesiątkami pytań od ogrodowych laików, i cierpliwie tłumaczyła (nierzadko odradzając realizacji naszych "genialnych" pomysłów). Jesteśmy bardzo zadowoleni - polecam!
    Home sweet home!

  20. #2200
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Czarna lista - p. Joanna Rulka www.studioduo.pl. P. Joanna robi projekty wnętrz. Jest świetnym fachowcem - ma super pomysły i nie znam osoby, która lepiej umiałaby dobrać kolory.

    Niestety, po pierwsze jest nieuważna jeśli chodzi o szczegóły i - co gorsze - w ogóle nie robi to na niej wrażenia (u nas łazienkę zaprojektowała tak, że przy otwieraniu drzwi uderzają o półkę z rigipsu; ponadto nie wzięła pod uwagę tego gdzie jest przyłącze wody w łazience co spowodowało, że musieliśmy po raz drugi i w ostatniej chwili ściągać hydraulika aby je przesunął, podczas gdy fliziarz stał mu już nad głową z płytkami gotowymi do przyklejenia).

    Po drugie jest koszmarna we współpracy, zwł. jeśli ktoś jej podpadnie (a ja podpadłam, ponieważ śmiałam ją upomnieć i domagać się swojego). Nie można się do niej dodzwonić, jest nieuprzejma, niegrzeczna, obraźliwa i przyjmuje pozycję roszczeniową, jeśli uzna że nie chce się jej już pracować to mówi że swoje obowiązki wykonała i tyle. Niestety jest też złośliwa - nam obiecała namiar na swoją ekipę po czym stwierdziła, żebyśmy skorzystali z usług innej, droższej, bo ona nie musi nam przekazywać swoich prywatnych kontaktów. Ponadto w trakcie prac żądała nieuzasadnionego dodatkowego wynagrodzenia.

    Z żadnym wykonawcą nie mieliśmy takich problemów jak z nią i przy żadnym tyle się nie nadenerwowaliśmy. Dopiero kiedy sprawa otarła się o prawnika p. Joanna spuściła z tonu i dokończyła swoją pracę.

    Szczerze odradzam współpracę.
    Home sweet home!

Strona 110 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony