dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 129 z 214
Pokaż wyniki od 2.561 do 2.580 z 4265
  1. #2561

    Domyślnie

    zgadzam się w całej rozciągłości, też mnie to od dawna denerwuje. Przez niektóre wpisy wątek się rozmywa, a ludzie chyba nie patrzą gdzie wchodzą byle coś napisać.


    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    Nie chcę się wymądrzać ale czy wątek nie za bardzo dojeżdża od tematu.
    Po pierwsze coraz więcej samochwał, po drugie denerwują mnie pytania zaczynające się od :"nie znacie fachowca do tegi i tego". Jest biała lista sprawdzić zadzwonić nie zaśmiecać wątku.
    Można poprosić moderatora o interwencję?

  2. #2562

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renata.W Zobacz post
    Ja natomiast mam odmienne zdanie jeśli chodzi o pytania pt. "czy możecie polecic kogoś .....". To forum jest dla ludzi , którzy sie buduja i na bieżąco dzielą sie swoimi uwagami odnośnie "przeżyc " ze swoimi wykonawcami. Jednych polecaja innych odradzają. Listy biała i czarna nie sa na bieżąco uzupełniane a i w dużej mierze nieaktualne!. Wiem, poniewaz zagladam tam , sprawdzam i dowiaduje się , że ktoś polecany własnie jest od roku za granicą. Poza tym jesli ktoś właśnie zakończył u siebie np tynki i na świeżo poleci ekipe to inni zainteresowani zaoszczędza dużo czasu w przeszukiwaniu białej listy bądź czarnej.
    Forum tak i tutaj się zgadza jednak tematem wątku jest dobre lub złe doświadczenie z konkretną firmą z krótkim uzasadnieniem. Później Kolega Zbigniew dodaje konkretne firmy do białej lub czarnej listy a osoba szukająca fachowca po pierwsze tam powinna zajrzeć. W przeciwnym wypadku mamy 500 postów z "szukam kogoś" zamiast opisów firm godnych polecenia lub wręcz przeciwnie takich które należy omijać z daleka.
    Proponuje pilnować tematu wątku.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  3. #2563
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna_L

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-852
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam firmę remontowo - budowlaną AM-BUD z brzeska woj. małopolskie. Wykonali u mnie pracę bardzo starannie i za przystępna cenę. Polecam do budowy domu jak i do wykończenia. tel do nich 693832284. Zdjęcia z budowy do wglądu dla zainteresowanych

  4. #2564

    Domyślnie Grzegorz Szewczyk - firma DAM-BUD - BARDZO BIAŁA LISTA

    Cytat Napisał fido2001 Zobacz post
    Witajcie.
    To co skłoniło mnie do napisania tego postu to ekipa a właściwie kilka ekip które sprawiły że znowu zacząłem wierzyć że w Polsce jednak
    są dobrze przygotowani i uczciwi fachowcy. Fachowcy którzy pomimo wieku i stażu pracy sami dbają o swoją wiedzę i doszkalają się w nowych technologiach.
    Fachowcy którzy budowali ściśle wg projektu (nadbudowa w centrum (prawie) Krakowa, więc cała biurokracja została odbębniona).
    Nie marudzili, tylko radzili. Nie filozofowali a pytali. Nie mam się do czego przyczepić. Właściwie będąc dosłownym to mogę czepić się tylko opóźnienia z dachem, ale to wina tylko i wyłącznie dostawcy blachy RUUKKI - trapez-Carbo którzy to pomimo solidnych opinii okazali się mało kompetentni i albo przywozili na budowę co innego niż zamawiałem, albo zwodzili przez kilka dni że juz jadą, już jadą z towarem... Na chwile obecną nadal nie mam wszystkich elementów. Nie mam kompletnych gąsiorów i łączników do rynien, ale na tym koniec tematu dachu bo nie po to piszę tego maila. Wracając do ekipy, to wygląda to tak. Ekipa jest z okolic Tarnowa. Dokładniej poniżej - okolice Rzepiennika. Pracują w całej Małopolsce i Podkarpaciu. Szefuje im Pan Grzegorz Szewczyk do którego kontakt podam na końcu maila. W ekipie jest 8 osób. Są to ludzie przebrani przez niego. To znaczy wybrał sobie sam ludzi ze swojej okolicy i można powiedzieć że są to ludzie z sąsiadujących miejscowości. Znają się o wiele dłużej niż razem pracują. Jest to ekipa która muruje, zajmuje się elewacjami, od zwykłego tynkowania przez ocieplenia, wykończeniówka w środku (u mnie akurat tynki C-W z zacieraniem mułkiem pod malowanie), flizowanie, malowanie, itp. Wstawiają okna, choć u mnie akurat wstawiał producent. Jeżeli potrzebni są cieśle - mają zaprzyjaźnioną ekipę z pod Mszany za którą ja ręczę a oni odpowiadają. Mówiąc prosto niby jest kilka ekip na budowie, ale rozmawia się z jednym człowiekiem. Jak pojawi się potrzeba o jakiegoś specjaliste, np. hydraulika, elektryka zna ludzi i sam ściągnie oczywiście wszystko konsultując z inwestorem. Z dekarzami też jest identycznie. Wszyscy się znaja juz kilka lat i potrafią idealnie współgrać. Np. Dekarze chwalą Cieśli za to że przez te 5 lat współpracy jeszcze ani razu nie musieli po nich poprawiać, itd...

    Co jeszcze jest ważne przynajmniej dla mnie. Zero alkoholu, nawet jednego piwa przez te wszystkie miesiące pracy !!!! SŁOWO HONORU !!! Aż sam się dziwię.
    Co jeszcze (...) pracują po 10godzin. Samowystarczalni. Zdyscyplinowani. Grzeczni, nie przeklinają, utrzymują idealny porządek! Wiem że to brzmi jak jakaś utopia, albo raj budowlany. Ale tak jest dosłownie jak pisze. Ręczę swoim słowem za to co piszę. Jeszcze jedno. W weekendy nie pracują. Kończą w piątek przed wieczorem, wracają do swoich rodzin i zaczynają dopiero w poniedziałek o 7:00. I bardzo dobrze. Każdy chce spędzić z rodziną troszkę czasu. Zrobić coś w swoim gospodarstwie…

    Mógłbym wiele pisać. Jednak proponuję coś innego.
    Mam na picasie galerie z prac u mnie. jak ktoś jest zainteresowany to proszę o priva - wyślę zwrotnie linka do galerii. Jak ktoś chciałby sprawdzić naocznie jak wygląda budowa to zapraszam do siebie (Kraków, Krowodrza).

    A teraz najważniejsze. Kontakt do Pana Grzegorza.

    GRZEGORZ SZEWCZYK - 888-221-303

    Mam nadzieję że ktoś skorzysta z tej informacji.
    Jak będziecie dzwonić do Pana Grzegorza, to proszę powołać się na Rafała z Krakowa.

    Pozdrawiam.
    Rafał.

    Grzegorz Szewczyk - firma DAM-BUD
    BARDZO BIAŁA LISTA!
    Właśnie dzięki postowi Fido2001 (dzięki, Panie Rafale) pojechałem obejrzeć efekty pracy p. Grzegorza do Krakowa. I zobaczyłem, że są dobre!
    Zaprosiłem p. Grzegorza do Tarnowa, aby wykonał u mnie tynki cementowo-wapienne. A potem poprosiłem o gładzie na parterze, glify koło drewnianych okien, docieplenie poddasza i ... elewację a na koniec jeszcze izolację balkonów. Ze wszystkiego jestem b a r d z o zadowolony, a już po elewacji mój sąsiad poprosił p. Grzegorza o kontakt... Za dowód fachowości niech posłuży fakt, że tynki - mimo że praca była wykonana w lecie w wysokiej temperaturze - do dziś nie mają żadnych śladów spękań.

    Dodam jeszcze coś, co ma dla mnie osobiście znaczenie. Obok fachowości i miłej osobowości Pana Grzegorza cechuje coś rzadkiego - kodeks etyczny... Ostrożnie składa obietnice, ale jeśli już coś powie - na pewno będzie zrobione, w terminie, dokładnie, i na 100 procent. Słowem - szczerze mogę polecić usługi p. Grzegorza i jego Ekipy. Podaję numer telefonu: 888 221 303.
    Ostatnio edytowane przez Pegas ; 07-01-2012 o 20:45

  5. #2565

    Domyślnie

    Mega czarna lista
    Przestrzegam przed stolarzem z Krakowa Robertem Forysiem STOLSCHÓD. To krętacz i oszust. Bierze nie małe zaliczki i nie wykonuje zlecenia. Oczywiście zwrot kasy to pobożne życzenie i ciąganie się po sądach.

  6. #2566

    Domyślnie

    Kozen, Gegus37 dziękuje za informację teraz juz wiem, że nasz Kierownik mówił prawdę

  7. #2567

    Domyślnie

    Witam, czy może ktoś podesłać namiary na sprawdzonego kierownika budowy. Domek mam zamiar budować w Krakowie. Proszę o namiary na prv lub na maila: [email protected].
    Pozdrawiam

  8. #2568
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    szukam namiary na dobrą firmę i montującą w rozsądnej cenie wewnętrzne drzwi do domu jednorodzinnego, szukam też opinii na temat waszych drzwi na priv.
    kozien

  9. #2569

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madeleine Zobacz post
    Zdecydowanie po stronie białej - w kategorii audytor OZC/ świadectwa energetyczne/ doradca energetyczny:

    Polecam forumowego Asolta:
    http://forum.muratordom.pl/member.php?113586-asolt
    Zleciłam zrobienie audytu OZC - szybko, sprawnie, bardzo wyczerpująco odpowiada na wszystkie moje pytania. I bardzo tanio A że tak czy owak certyfikat trzeba mieć, to naprawdę warto zlecić audyt nawet przed budową.
    Działa nie tylko lokalnie, nasza współpraca była w całości zdalna.
    szczerze polecam forumowego asolta- wykonał projekt podłogówki oraz wentylacji mechanicznej, wszystko szybko sprawnie i przyjemnie
    polecam
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  10. #2570

    Domyślnie

    Koledzy koledzy!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Czytajcie proszę temat wątku i zgodnie z nim zamieszczajcie wpisy.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  11. #2571
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szinbet

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków, Poland
    Kod pocztowy
    30-364
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam,
    moge polecić kolejną ekipę, tym razem od tynków zewnętrznych. Pan Zbigniew tel. 501087342. Nie ma się co specjalnie rozpisywać, fachowo, duży plus za bardzo dokładne precyzowanie ilości niezbędnego materiału, dzięki czemu nie było strat. Robią głównie w Krakowie i pewnie najbliższe okolice.

  12. #2572
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar fiona8
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witaj tomek131 ! my budujemy swój domek z tą firma Housecenter.
    Jestem w trakcie budowy domu ,w tym momencie mam stan surowy zamkniety ,firma godna polecenia i kierownik Pan Dariusz Kler również. Jak na razie pełen profesjonalizm. Stan surowy zamkniety -od poczatku do końca praca wykonana bardzo szybko i solidnie(2miesiace).
    Pomoc kierownika Klera niezastapiona ,sam monitorował prace ,gdyż my jako własciciele ze wzgledu na prace zawodowa przebywalismy za granicą.
    Z taką firmą budowa to sama przyjemnośc,wrazie jakiegoś problemu kierownik Kler zawsze potrafi doradzić i wspólnie można rozwiazac problem.
    Jesteśmy bardzo zadowoleni że wybralismy z posród wielu firm własnie firme HouseCenter.

  13. #2573
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    To mówiłem ja Jarzabek.
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  14. #2574
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał fiona8 Zobacz post
    Witaj tomek131 ! my budujemy swój domek z tą firma Housecenter............
    Z taką firmą budowa to sama przyjemnośc...............
    Jesteśmy bardzo zadowoleni że wybralismy z posród wielu firm własnie firme HouseCenter.
    Sorrki , ale dosyc mocno zalatuje autoreklama .....

  15. #2575
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar fiona8
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witaj Edyta M - dlaczego uważasz że to autoreklama przecież to Biała Lista , wiec jeśli ktoś dobrze wykonuje swoją prace należy go chwalić, czyż nie?
    Czy budowałaś swój dom na odległasc tak jak my? Wczesniej pisałam o tym. Firme HouseCenter wybralismy z posród 16 firm ,które zgłosiły sie do aukcji na nasze zlecenie na portalu szukajfachowca.pl .

  16. #2576
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Fiona nie pitol farmazonów, tylko wrzucaj foty swojej budowy wraz z tą superfirmą i tym kierem Klerem.
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  17. #2577
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Nie chcę nikogo bronić,ale rzeczywiście taka aukcja na "szukajfachowca" była.Domek ten sam co w profilu @fiona8.
    Swoją drogą właścicielem HouseCenter jest pani Kler,kierownik budowy pan Kler.To nie wróży niczego dobrego.
    Najlepiej mieć kierownika niezależnego.
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  18. #2578

    Domyślnie

    Ja nie widze takiej aukcji z takim domkiem.Widze jakas aukcje w ktorej Housecenter niby wygrala proponujac 50% ceny innych i niby zostala wychwalona pod niebiosa
    Żadna ze mnie elita

  19. #2579
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar fiona8
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam udało mi sie wrzucić jedna fotke do dziennika to jest SSO mojego domu , w tej chwili jestesmy na etapie już SSZ ale nie mam fotek jeszcze gdyż w poniedziałek mieliśmy montaz okien.
    Co do aukcji na szukajfachowca.pl jest taka napewno bodajże była na przełomie marzec/kwiecien 2011.
    Poprzez perypetie z bankami domek zaczelismy budować końcem września, a taki stan jak widac w dzienniku był na 24.11.2011

  20. #2580
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renata.W Zobacz post
    Witajcie, gdzie kompleksowo mozna zamówic materiały do ocieplenia poddasza? Mam wycene z f. EKO SYSTEM.?
    No to uderzaj z wycena do innych skladow. Ja mialem z Atticu - od tej wyceny lokalny sklad urwal 500 zl (co ciekawe - biorac materialy wlasnie w Atticu), dajac te same materialy; ceny wyszly na poziomie najnizszych z Allegro badz taniej. No i dodatkowy plus, ze wszystko mialem na WZ-tke i moglem zwrocic ew. nadmiar.

Strona 129 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony