dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 214
Pokaż wyniki od 681 do 700 z 4265
  1. #681

    Domyślnie

    Widze, że nie tylko ja miałam problemy z Sawą, ale zrezygnowałam na początku budowy i przenieśliśmy się do składu w Szczyglicach polecam , wszystko do załatwienia.
    Bąbeluś

  2. #682

    Domyślnie

    Witam.

    Buduję dom w okolicach Wieliczki.
    Z forum korzystałem do tej pory raczej pasywnie - korzystając z doświadczeń innych, nadszedł więc czas spłacić długi
    Ponieważ współpracowałem wyłącznie z fachowcami polecanymi przez innych, oraz tam gdzie było to możliwe jeździłem zobaczyć ich wcześniejsze prace będzie to głównie (choć nie wyłącznie) "bardzo biała lista".


    No to po kolei:

    Bardzo biała lista

    Ekspres Konkurent (właściciel Bogdan Hadała) - robił u mnie stan surowy otwarty. Pełen profesjonalizm, wyspecjalizowani fachowcy od każdego etapu budowy, słowność i terminowość. Podaję linka do ich strony internetowej http://www.expreskonkurent.pl/

    Pan Dębowski - przyłącz wody w okolicach Wieliczki - telefon otrzymałem w UG w Wieliczce, gdzie załatwiałem całą dokumentację związaną z przyłączem.

    Firma Akord, ul Wielicka 61 Kraków - kupowałem u nich okna i drzwi firmy Urzędowski. Terminowość i profesjonalizm, do tego cena którą mi zaproponowali była o wiele bardziej atrakcyjna, niż u konkurentów.

    Bramy garażowe Hormann - Kraków ul Opolska 12. Fachowa obsługa na każdym etapie współpracy.

    Odgromówka - (zajmują się kompleksowo instalacjami elektrycznymi, u mnie montowali na przykład dodatkowo instalację antyprzepięciową i parę gniazdek, kiedy urwał mi się kontakt z elektrykiem, Panem Krzysztofem Pałachem) - wysoka jakość wykonanych prac, słowni, atrakcyjne ceny - tel. 600-484-025.

    Wielokrotnie już polecana na tym forum firma Tues, której szefuje Pan Grzegorz Janusz - ocieplenie, elewacja i podbitka, tel.607-557-756.

    Tynki wewnętrzne - ekipa z okolic Niepołomic, tel. 783-094-608 (Pan Piotr). Nie narzekają na brak zamówień i w przypadku ich nadmiaru przekazują pracę innym ekipom - trzeba zastrzec, że chce się współpracować z nimi.

    Wylewki - polecany na tym forum jako "wylewkarz doskonały" Pan Marek - potwierdzam w 100%, tel. 501-651-600. Uwaga! - trzeba dokładnie ustalić termin i dopilnować, aby zostać wpisanym do kajetu Pana Marka!

    Biała lista

    Elektryk - Pan Krzysztof Pałach, polecany na tym forum (pracuje razem z ojcem). Wykonanie instalacji elektrycznej i rozliczenie tego etapu jak najbardziej OK, niestety ponowny kontakt bardzo utrudniony (problem w przypadku konieczności wykonania dodatkowych usług, lub reklamacji).

    Szara lista

    M-studio ul. Królewska 2 Kraków - robili mi adaptację projektu. Drodzy, nieterminowi, niedbali - walnęli mi parę baboli w projekcie, na szczęście wyłapane w porę, wszystkie się dało wyprostować

    Czarna lista

    Pan Andrzej Góra ze Swoszowic (buduje stany surowe) - już opisywany na tym forum. Skądinąd niezły fachowiec (widziałem jego budowy), niestety niesłowny. Zwodził mnie przez kilka tygodni - na szczęście zniknął na dobre, zanim rozpoczął u mnie pracę.

    Pozdrawiam - jankos.

  3. #683
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Surusia

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam i pozdrawiam!

    Czy ktos moglby mi polecic jakas firme/hurtownie sprzedajaca i montujaca okna z PVC. Okolice Wadowic lub Kalwarii Zebrzydowskiej?? Poszukuje rowniez murarza z tych samych okolic. Dzieki z gory!!!

  4. #684

    Domyślnie OKNA PCV

    Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi polecic jakieś okna PCV - oczywiście na cały dom , solidne , i w dobrej cenie z których jest u siebie zadowolony i wybrałby je ponownie...!
    Producentów jest takie mnóstwo że w samych nazwach można się pogubić!!!
    koniec języka za przewodnika ..!

  5. #685

    Domyślnie Re: Generalny wykonawca/stan surowy

    Cytat Napisał maciekCP
    Jednocześnie rekomenduję p. Jarka Szklarskiego z Pracowni AProjekt - zrobił nam szybciutko fajny projekt indywidualny.
    Biala lista - architekt

    Również polecam Pana Jarka Szklarskiego z AProjekt, potrafi doradzić i zrobić fajny indywidualny projekt w przyzwoitej cenie. Zleciłem mu również całą papierologię związaną z pozwoleniem (geodeta, przyłącza, itd.).

  6. #686

    Domyślnie Potrzebna ekipa.

    Już mnie tu dawno nie było. Jeden dom już wybudowałem i mieszkam w nim od ponad 2 lat. Teraz biorę się za budowę drugiego (tak mi się spodobało ) i w związku z tym potrzebuję sprawdzonej ekipy (najlepiej z okolic Wieliczki) która wybuduje sprawnie i w przystępnej cenie stan surowy.
    Oczywiście przeglądnąłem ten wątek i mam już kilka namiarów ale od przybytku głowa nie boli. Start prac około maja br.

    I jeszcze podpowiedź dla @gegus37 żeby nie było zbyt wielkiego OT.
    Ja mam w domu okna firmy DAKO i mogę ja z czystym sumieniem polecić. Jednakże mój znajomy (jemu też poleciłem) kupił taniej niż w DAKOj okna na cały dom w Oknoplaście (też dobra firma). Trzeba wziąć kosztorysy od kilku (jeszcze polecę Oknoplus) i kupić tam gdzie najtaniej (mają różne okresowe promocje).

    Pozdrowienia.
    "Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa. Kiedy połączymy praktykę i teorię to: nic nie działa i nie wiemy dlaczego."

  7. #687
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Najtaniej (prekursorzy greenline) i solidnie jest w Oknoplanie:
    http://www.oknoplan.pl/

    I naprawdę nie wiem, dlaczego o nich tak cicho

  8. #688

    Domyślnie

    witajcie, oto moje typy:


    BIAŁA LISTA:

    Biuro projektowe FASADA w Wieliczce, 012 278 33 73

    Geodeta- Zarębski Paweł, 601 991 384

    Przyłącz wody- p. Krochmal, 609 315 597

  9. #689

    Domyślnie Wykonawca

    BIAŁA LISTA

    KRAKBET -
    betoniarnia i operator super. fachowo szybko i terminowo. Wydają jak sie upomnisz zaświadczenie (certyfikat dla betonu). Idzie z nimi negocjować. cenę.

    DACH-STYL UL.CYSTERSÓW -
    CENY DOBRE, WYLICZENIA CO DO ILOŚCI POTRZEBNEJ RZECZYWISTE
    I W REALIZACJI NIEWIELKA RÓŻNICA.

    BUDMUR
    Dobre ceny i szybkie dostawy.

  10. #690

    Domyślnie

    jesli chodzi o dachówki to

    biała lista:

    firma MELLE z ul. Radzikowskiego, idealnie wyliczone, uwzględniono pewne dość istotne kwestie, które dla innych składów były bez znaczenia.


    niestety nie mam tak pochlebnych opini jak poprzednik odnośnie DACH STYL z ul. Cystersów. nie dość, że policzyli dachówkę tylko na połowę dachu, to jeszcze mnie pytano ile mam dachówek lewych a ile prawych.

  11. #691
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    windows

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    391
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Do białej listy dodaję:


    Nawrot Janusz usługi budowlane. Nie należy do tanich wykonawców ale za tą cenę otrzymujemy usługę jak najbardziej wykonaną rzetelnie. Tel. 512-351-630
    GIVE A SMILE

  12. #692

    Domyślnie

    [quote="oola"]jesli chodzi o dachówki to

    biała lista:

    firma MELLE z ul. Radzikowskiego, idealnie wyliczone, uwzględniono pewne dość istotne kwestie, które dla innych składów były bez znaczenia.


    quote]

    Firma Melle dwa lata temu podczas "braków rynkowych" wzięła zaliczkę na materiał (faktura pro-forma na 12 tys. zł) a potem podwyższała cenę dwukrotnie, żądając ostatecznie ponad 15 tys. Dopiero zagrożona sankcjami prawnymi zrealizowała ową umowę. Pracownik tej firmy kilkakrotnie udzielał błędnych informacji. Obsługa na miarę usługi....

  13. #693
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kiri

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czarna lista

    Kilka miesiecy temu wynająłem firme do kompleksowego wykończenia piętra domu. Wyłudzili zaliczki, zniszczyli materiał, wykonana instalacja elektryczna nie działa, terakota w salonie i korytarzu odchidzi, płytki są połamane, trudno opisać wszystko w krótkim poscie - odmówili poprawek, przerwali prace i zniknęli. Firma z Krakowa, własciciel Igor Remiszewski
    jestesmy po ekspertyzie rzeczoznawcy która wykazała straty na kilka tysięcy zł

  14. #694

    Domyślnie

    [quote="Yamnik"]
    Cytat Napisał oola
    jesli chodzi o dachówki to

    biała lista:

    firma MELLE z ul. Radzikowskiego, idealnie wyliczone, uwzględniono pewne dość istotne kwestie, które dla innych składów były bez znaczenia.


    quote]

    Firma Melle dwa lata temu podczas "braków rynkowych" wzięła zaliczkę na materiał (faktura pro-forma na 12 tys. zł) a potem podwyższała cenę dwukrotnie, żądając ostatecznie ponad 15 tys. Dopiero zagrożona sankcjami prawnymi zrealizowała ową umowę. Pracownik tej firmy kilkakrotnie udzielał błędnych informacji. Obsługa na miarę usługi....
    jak najbardziej masz prawo nie podzielac mojej opini. jak dla mnie firma bez zarzutu, dlatego polecam.

  15. #695

    Domyślnie

    Biała lista
    skład budowlany w Szczyglicach 0126367794

    Haberki 608197109 budowa domów,nie mam większych uwag,ale do tanich nie należą.

    Czarna lista
    Edward Soja instalacja wod-kan - gdy przyjechał do mnie na oględziny na początku grudnia to do tej pory ani słychu o wycenie.
    Bąbeluś

  16. #696

    Domyślnie

    całkowicie sie zgadzam! CZARNA LISTA: pan Soja był polecany na tym forum. zadzwoniłam do niego. w listopadzie był na budowie. do dzis nie mam wyceny choć miała byc za tydzien od oględzin. nie pomogły telefony, albo ich nie odbiera albo sie wykręca. szkoda słow.

  17. #697
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aneczka***

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie SOLIDNI DO DACHU

    Polecam firme do dachów z ok Rabki. Bardzo solidni wykonawcy. BUduja taz domyz drzewa. Także zdecydowanie mogę polecić jak ktoś potrzebuje

    p. Grzegorz 0606-683-619
    Ich strona www.solidnydach.prv.pl


    Pozdrawiam.

  18. #698

    Domyślnie

    A ja dorzuce jeszcze coś od siebie na firmę Melle (wyjątkowo czarna lista ):
    - nie poinformowali nas o śmiesznym naliczaniu kasy za palety (sprzedają brutto a kupuja od Ciebie netto)
    - na pakiet startowy komina Schidla Avanta czekaliśmy dwa miesiące (cała gotowka była wpłacona),
    - przeliczją materiał z bardzo dużym naddatkiem, którego nie można oddać przy normalnych terminach (można tylko do 1miesiąca!!!)

    A z trapezCarbo było luksuwowo i bez problemu (polecam pana Ryszarda), towar kupiony w czerwcu zwrócony w listopadzie (jak się chce to się da) Dodam jeszcze że z Zakopianki fatygowali się do mnie na budowę dwa razy jak reklamowalam rynny i jak zabrakło czegoś z ich winy, a w Melle Pan Robert nie dość że zlewał mnie (odnośnie komina) to jeszcze oczywiści musiałam sama brakujący towar odebrać (istny koszmar)

  19. #699

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonej i solidnej ekipy do wykonania dachu z okolic Olkusza. Więźba + pokrycie dachówką. Może ktoś ma jakieś namiary?

  20. #700

    Domyślnie

    szukam ekipy do tynków wewnetrznych (maszynowych, cementowo-wapiennych), tych, co wczesniej byli polecani (p.Żmuda, p.Sarga, p.Krzysztof) juz obdzwoniłam, maja dalekie terminy. jeśli ktos ma kogoś do polecenia, to prosze o pomoc.

Strona 35 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony