dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 82 z 214
Pokaż wyniki od 1.621 do 1.640 z 4265
  1. #1621

    Domyślnie

    Na białą listę dodaję firmę Kowalbud. U nas robili poddasze. Wszystko poszło sprawnie, szybko, dokładnie. Na koniec posprzątali po sobie.

    Niestety na czarną listę jesteśmy zmuszeni wpisać pana Piotra Ważydrąga. Ekipa z polecenia. Umawialiśmy się z nimi w styczniu telefonicznie na marzec. Rozmowa i oglądnięcie poddasza miało nastąpić w czwartek i od poniedziałku panowie mieli rozpocząć pracę. Niestety do tego nie doszło. Gdy panowie byli już w drodze na budowę w czwartek popołudniu dostaliśmy telefon, że za taką stawkę,na jaką się umawialiśmy oni nie są w stanie pracować i podnieśli kwotę o bagatela 1500 zł, tłumacząc się długim dojazdem, staniem w korkach w Krakowie i ceną za paliwo. No cóż inne ekipy mogły dojechać 80 km, jak tynkarze i wylewkarze. A mówiliśmy o tym w styczniu. Ekipie więc grzecznie podziękowaliśmy i znaleźliśmy inną także z białej listy.

  2. #1622
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karola75

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Pomóżcie, potrzebuję solidnego kogoś do pomalowania dachu z blachy ocynkowanej.

  3. #1623
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    steniu

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    85
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    karola75- PW

  4. #1624

    Domyślnie

    Poszukuje kogoś kto wykonuje ładne szafy wnękowe.

  5. #1625

    Domyślnie wylewki Pan Marek

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    ... No to ja zaczynam polecać

    Biała LISTA
    Hydraulik Pan Jacek - Aqua 603 630 261 - poprawił wszystko co było spiepszone przez poprzednia ekipe - i zrobil ogrzewanie podlogowe z grzejnikami itp

    Wylewki - Pan Marek - 501 651 600 - zmieniam zdanie wylewka krzywa w jednym rogu w salonie ://///// Przez 3 dni mi robili wylewke 200 m2 Panowie przyjezdzali rano o 7 a zaczynali prace o 12 ... bo mieli " ciezki" poprzedni dzien
    właśnie odebraliśmy wylewki, jesteśmy bardzo zadowoleni. Ekipa była od Pana Marka (szeroko tu opisywanego), jedyne co trzeba Pana Marka pilnować z terminem, bo lubi zapomnieć, że się umówił albo, że miał zadzwonić, ale jeśli chodzi o wylewki nie ma się do czego przyczepić. Nasze 100 m Panowie zrobili w jeden dzień, ładnie za sobą sprzątają, co prawda dużo palą, ale która ekipa nie pali Naprawdę polecam.

  6. #1626
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adam68

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Biała Lista !!!

    Witam.
    Firma pana michała właśnie skończyła u mnie prace związane z kompletną adaptacja mojego podasza. Począwszy od regipsów przez istalacje wod-kan ,filizy gładzie,malowanie i różne regipsowe ozdoby. Zrobili to szybko fachowo i dokładnie, jestem zadowolony z przebiegu pracy jak i efektu końcowego . Naprawde warto skorzystać z jego usług !!!! Dla zainteresowanych kontak z panem michałem to 502572367

  7. #1627
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam68 Zobacz post
    Biała Lista !!!

    Witam.
    Firma pana michała właśnie skończyła u mnie prace związane z kompletną adaptacja mojego podasza. Począwszy od regipsów przez istalacje wod-kan ,filizy gładzie,malowanie i różne regipsowe ozdoby. Zrobili to szybko fachowo i dokładnie, jestem zadowolony z przebiegu pracy jak i efektu końcowego . Naprawde warto skorzystać z jego usług !!!! Dla zainteresowanych kontak z panem michałem to 502572367
    Ble, ble, ble. Na pewno z Michałem, nie z Adamem?

  8. #1628
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam68 Zobacz post
    Biała Lista !!!

    Witam.
    Firma pana michała właśnie skończyła u mnie prace związane z kompletną adaptacja mojego podasza. Począwszy od regipsów przez istalacje wod-kan ,filizy gładzie,malowanie i różne regipsowe ozdoby. Zrobili to szybko fachowo i dokładnie, jestem zadowolony z przebiegu pracy jak i efektu końcowego . Naprawde warto skorzystać z jego usług !!!! Dla zainteresowanych kontak z panem michałem to 502572367
    Sorrki
    Ale zanim zaczniesz kogos polecac ...... to przydaloby sie odbyc jakis staz na forum nie uwazasz ?
    Jesli to prawda to oddales Panu Michalowi przyslowiowa niedzwiedzia przysluge reklamujac Go w swoim pierwszym poscie

  9. #1629

    Domyślnie

    Poszukuję taniego transportu kruszywa. Potrzebuję ok. 15 ciężarówek pospółki. Budowa w okolicach Tyńca.

    Dzięki !

  10. #1630

    Domyślnie

    Czarna lista

    Pan Sławek i Robert, którzy na szukajfachowca mają login dachperfect. Podjęli sie zlecenia wszystko ustalone zostało. I co nie pasuje im termin, kogoś poprosili aby wykonał zlecenie za nich. I co nikt nie dzownił a oni nie reagują na maile, sms i telefony.
    A robota stoi i inni czekają. Życzę im tego aby ich tak każdy traktował z kim współpracują.

  11. #1631

    Domyślnie

    Cytat Napisał asterix38 Zobacz post
    Czarna lista

    Pan Sławek i Robert, którzy na szukajfachowca mają login dachperfect. Podjęli sie zlecenia wszystko ustalone zostało. I co nie pasuje im termin, kogoś poprosili aby wykonał zlecenie za nich. I co nikt nie dzownił a oni nie reagują na maile, sms i telefony.
    A robota stoi i inni czekają. Życzę im tego aby ich tak każdy traktował z kim współpracują.
    Ci Panowie Sławek i Robert to można wiedzieć skąd są
    Pozdro... kielo

  12. #1632
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Hejka Kochani
    Jakies namiary na solidnych hydraulikow PROSZE
    Wielkie dzieki
    Pozdrawiam

  13. #1633

    Domyślnie

    Cytat Napisał kielo Zobacz post
    Ci Panowie Sławek i Robert to można wiedzieć skąd są
    Działają na terenie małopolski.

  14. #1634

  15. #1635
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar K160
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Sądeczczyzna
    Dzielnica
    Górzysta
    Posty
    590

    Domyślnie

    Zdecydowanie NIE POLECAM cegły pełnej oznaczonej B-ADKA CE . Cegła pochodzi z którejś z małopolskich cegielni, niestety nie umiem ustalić z jakiej, a sprzedawca twierdzi , że nie wie !

    Cegła jest FATALNA . Przez nią rozpadł mi się komin. Jest w niej pełno kamieni, żużlu i margla. Cegły na palecie są ułożone bardzo przebiegle, ponieważ od zewnątrz są same eleganckie, a wystarczy zdjąć pierwszą warstwę , żeby ukazał się obraz rozpaczy.

    Cegła się rozwarstwia, jest krzywa jak diabli, a pod wpływem temperatury pęka. FATALNA. Mam kilka cegieł pełnych z lat 30tych...to jest normalnie ZUPEŁNIE inny produkt. Nie dziwię się, że z tej "nowoczesnej" cegły nie daje się budować dobrych kominów tradycyjnych - ja taki chciałem, ale zapłaciłem wysoką cenę.

    Proszę mi nie mówić , że to przez błędy w wykonawstwie rozpadł mi się komin.... ta cegła popękała po 8 miesiącach zarówno w kominie, jak i na przykrytej palecie, jak i w wewnątrz domu. Komin murowałem na 3 miesiące PRZED mrozami. Spokojnie mógł wyschnąć.

    Pozdrawiam i przestrzegam. Bardzo proszę o radę , która pełna cegła w Małopolsce jest najlepsza - region Nowy Sącz. Nie znam jakości cegieł Bielowickich i z Gaboniu.. Pozdrawiam.

    PS> Jak będę miał lepszy internet to zamieszczę zdjęcia dla zainteresowanych.
    Buduję samemu: 160m2; ściana 19cm+15cm styropianu; okna 3szyby 0,8; poddasze ocieplone styropianem i tynkowane; kocioł kuchenny CO 15kW Vienybe D+ podpięty do zbiornika 600l z wężownicą INOX do CWU; To wszystko z meblami i AGD za 260 000zł.

  16. #1636
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Hejka Kochani
    Jakies namiary na solidnych hydraulikow PROSZE
    Wielkie dzieki
    Pozdrawiam
    Firma Aqua (Myślenice)
    Kontakt: p.Jacek - 603630261
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  17. #1637
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aki-aki
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Witajcie,

    zwykle się nie odzywam ale dużo obserwuję i od czasu do czasu wykorzystuje.

    Pora kogoś pochwalić

    Na BIAŁĄ LISTĘ wpisuję
    Firma JG-Remont - Grzegorz Pawełek - tynki wewnętrzne 517-312-052

    Solidne chłopaki, robią solidne tynki
    Tynki bardzo dobrze i sprawnie położone, równo, pozabezpieczane gniazdka,
    posprzątali nawet lepiej niż było przed.
    Konkurencyjni cenowo.
    Robią na terenie Niepołomic i Krakowa.

    Elektryk Grzegorz Syposz - już tu polecany - 606-398-512
    Bardzo ale to bardzo solidny facet. Pomyślał o wielu rzeczach, o których ja nie pomyślałam.

  18. #1638

    Domyślnie

    Trochę ciężko przeszukać tyle stron.Jak ktoś ma jakiś namiar na podorędziu i mógłby podrzucić- szukam sprawdzonego wykonawcy domu do stanu deweloperskiego okolice Kraków/Katowice.Technologia tradycyjna.Dzięki z góry

  19. #1639
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bobasia

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czy ktoś mógłby polecić sprawdzonego, solidnego i zaangażowanego KIEROWNIKA BUDOWY ?
    Chodzi mi o kto rzeczywiscie będzie dla mnie wsparciem merytorycznym na budowie a nie tylko przybije pieczątki.

    Listę Zbiga już przeszukałam
    Ostatnio edytowane przez bobasia ; 12-05-2010 o 09:45

  20. #1640
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bobasia

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kierownika budowy już mam

    Teraz zabieram się za rekonesans składów budowlanych i tartaków i pierwsze pytanie:
    -czy ktoś korzystał z usług tartaku Hanusiaki z Tokarni?

Strona 82 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony