dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 147 z 214
Pokaż wyniki od 2.921 do 2.940 z 4265
  1. #2921

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    Długo się nie odzywałem, bo dom stoi i jest w miarę ok. Obecnie poszukuję solidnej ekipy do postawienia drewnianej wiaty. Wiata z płaska, dość prosta. Możecie kogoś polecić?

  2. #2922
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zenek200

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Trójmiasto
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    4

    Domyślnie

    OSTRZEGAM!!! przed firmą kominkową, remontową"GALERIA OGNIA" z Gdyni, ul. Gryfa Pomorskiego 42c właściciel ZBIGNIEW READER. Firma pijąca do nieprzytomności, niefachowa do tego po bytności panów zginęły różne cenne rzeczy. Panowie weszli naewt do zamkniętych pomieszczeń.

  3. #2923

    Domyślnie

    Witam.
    Poszukuje sprawdzonej ekipy która wykona kotłownię (kocioł, kominek z płaszczem, bufor, podejście pod kolektory)- możecie kogoś polecić?

  4. #2924

    Domyślnie

    Przestrzegamy przed Krystianem Kuzakiem firma Led Star.Pan Kuzak wykonywał u nas prace wykończeniowe nowego domu przez blisko 8 miesięcy!!. Podjął się wszystkiego począwszy od wykonania gładzi, flizowania i malowania, a skończywszy na detalach typu montaż karniszy, czy kontaktów. Niestety to zadanie przerosło jego wątpliwe umiejętności! Problemy zaczęły się już kiedy pięć razy poprawiał tragicznie wykonane gładzie na ścianach. Już wtedy pokazał, że nie istnieją dla niego takie pojęcia jak proste ściany, nie mówiąc już o prostych kątach!!! Ponieważ był bardzo miły i służył „dobrą radą” na każdy temat myśleliśmy, ze inne prace wykona poprawnie, ale niestety wszystko czego się dotknął jest nierówne, krzywe, odpada, kruszy się, pęka. Większość prac poprawiał po kilka razy, ale mnóstwo mankamentów już nie da się usunąć - więc na chwile obecną pękają nam sufity podwieszane, kruszy się gładź, łuszczy się farba, wypadają fugi, pękają płytki w łazience i kuchni, cieknie syfon, odklejają się listwy podłogowe, nawet karnisze są krzywo przykręcone! Fuszerkę jaka wykonał p. Kuzak i „jego chłopcy” w naszym domu trudno opisać słowami! Dodam jeszcze , ze podczas całego pobytu panował nieprawdopodobny bałagan w domu i wokół. Do dziś nie jesteśmy w stanie domyć pobrudzonych okien farbami, podłóg, listew. Do tego dochodzą zniszczenia elewacji domu i zabetonowany pakiet przewodów do bramy, oświetlenia ogrodu i domofonu. Niestety popełniliśmy błąd powierzając wykończenie domu człowiekowi, który zmieniał pracowników jak rękawiczki, a każdy nowy pomocnik był coraz młodszy i nie miał kompletnie żadnych umiejętności budowlanych. Odradzamy i przestrzegamy przed tym pseudofachowcem, który zapewniał o dwuletniej gwarancji na wykonane prace, a gdy już odebrał zapłatę przestał odbierać telefony.

  5. #2925

    Domyślnie

    Witajcie.

    Ja też potrzebuję kogoś do wykonania w Krakowie tynków C-W w garażu - wew. i na zew. Garaż stan surowy, porotherm, 32m2.

    Z góry dziękuję z kontakt.

    Rafał.

  6. #2926

    Domyślnie

    Ja na białą listę mogę wrzucić firmę Migas-Door. Polecam szybko sprawnie i bez żadnych problemów. Przyjechali wymierzyli i zamontowali bez większego mojego jeżdżenia i załatwiania.
    W tej chwili poszukuje dobrej firmy do wykopania studni możecie coś polecić ?

  7. #2927
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Zakończono u mnie właśnie prace nad tynkami - tynki maszynowe cementowo-wapienne.

    Na liście moich dotychczasowych wykonawców ta ekipa to absolutny numer 1, jeśli chodzi o jakość pracy, kontakt, terminowość i konkurencyjność cenową.
    Prace zostały zaczęte praktycznie co do umówionej miesiąc wcześniej daty i godziny i trwały tyle, ile obiecano. Tynki są równiuteńkie. Panowie staranni, wszystko robione czysto i z głową. W czasie prac na budowie panował ład i porządek, wszystko było sprzątane na bieżąco.
    Dla mnie, jako budującej ze sporej odległości, istotny jest kontakt i informowanie na bieżąco o postępach - w tej kwestii było absolutnie modelowo. (następne ekipy mają ustawioną dzięki temu niezłą poprzeczkę)
    Oprócz tynków zostało wykonane wewnętrzne ocieplenie garażu i uzupełnienie izolacji podłogowej.

    Ekipa wzięta z polecenia tej listy i warta bycia na śnieżnobiałej jej części.

    Z czystym sumieniem i bardzo gorąco polecam www.supertynki.pl
    Kontakt do Pana Tomasza Zamorskiego: 601-667-101

    Bardzo dziękuję Panie Tomaszu za piękne tynki! Bardzo dziękuję również Panom Radkowi, Adamowi i Damianowi za ich ciężką pracę!

    W razie potrzeby służę możliwością oglądnięcia tynków na żywo.

  8. #2928
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    babaaska

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    1

    Domyślnie

    Stolarz Rafał Pląder obiecal zrobic schody w naszym mieszkaniu w 6 tyg. Po tym okresie okazalo sie ze nic nie zostalo zrobione i zwodzil nas kolejnymi terminami przez kolejne 5 tyg. Po 11 tyg oddal pieniadze. W miedzyczasie nie odbieral telefonow i dawal falszywe powody opoznienia. Odradzam -absolutny brak rzetelnosci!

  9. #2929

    Domyślnie

    Marek Sokołowki - firma Błyskawica - odgromienia mega profesjonalizm. nie mogę powiedzieć nawet najmniejszego złego słowa. Polecam!

    Szukam również sprawdzonej firmy do montażu markizy tarasowej oraz miejsca skąd braliście kamień na parapety.
    z góry wielkie dzieki za pomoc,
    pozdrawiam

  10. #2930

    Domyślnie

    Polecam fliziarzy, już wcześniej polecanych na forum - Pan Wojtek 793991143.
    U nas robili kompleksowo cała dużą łazienkę, łącznie z poprawkami praktycznie całej instalacji po hydrauliku i robieniem wnęk w płytach gipsowych.
    Doradzili nam kilka fajnych rozwiązań, kilka odradzili i koniec końców łazienka jest naprawdę bardzo funkcjonalna. Jeśli chodzi o dokładność i jakość wykonania naprawdę robi wrażenie. Kolory fug, silikonów, wszystko fajnie dobrane i wykonane.
    Cena nienajniższa - ale za jakość się płaci
    Niedługo będziemy się brać za taras i ściankę z okładziną z cegły i pewnie też z nich skorzystamy.
    Dzwoniąc możecie się powołać na polecenie od Pauliny z Bukowna

    p.s.
    Jakby ktoś miał do polecania sensownego elektryka w okolicach Olkusza to chętnie skorzystam.
    Ostatnio edytowane przez ilza ; 02-06-2013 o 18:46

  11. #2931
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    oszukany1

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Ja też zostałem oszukany na ładną kasę i straszony w dodatku prawnikiem.
    Z tego co wiem to Państwo Piotr Bednarczyk z żoną nie tylko brali zaliczki i się z nich nie rozliczali, ale również nie płacili za wynajem mieszkań i domów np. w Krakowie, Staniątkach gdzie oskubali małżeństwo za wynajem domu i nie popłacili rachunków za media, dodatkowo nie rozliczyli się w sklepach, kiosku biorąc wszystko na zeszyt, a i od sąsiadów też się coś pożyczyli, mieszkając w Grabiu chcieli "oddłużyć" parę firm, a i wynajmującemu też nie zapłacili.

    Polecam Link do wierzytelności:
    https://marketdlugow.pl/szukaj/osoba...DNARCZYK,AGATA

  12. #2932
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Wiem, że to lista wykonawców, ale dorzucam info o hurtowni, która mnie doprowadziła do szału...

    UWAGA NA FIRMĘ MARPOL Z KRAKOWA
    Pseudo Hurtownia, oferują w niskich cenach płytki wszystkich czołowych producentów a w firmie bajzel na kółkach.
    Wymagają przedpłaty 100% a potem nie można doczekać się na zamówione płytki!
    Terminy realizacji nierealne! Podają do 9 dni a po 20 dniach płytek nie ma, ciągle "JADĄ".
    Jak tylko do nich dzwonię, od razu spławiają i mówią, że oddzwonią ale tego oczywiście nie robią!
    SZKODA CZASU I NERWÓW NA TĄ "FIRMĘ"
    Czekamy 3 tydzień na materiał, nie ma na czym pracować, oczywiście opóźnia to wiele innych spraw. Lepiej zapłacić 3 zł więcej za metr i kupić płytki gdziekolwiek indziej, w normalnym salonie łazienek, gdzie mają wystawy i gdzie zamówienia są szybko realizowane i płatne przy odbiorze a nie tak jak tu!

  13. #2933

    Domyślnie

    Wielokrotnie korzystałam z listy, przeważnie wybierając tych, którzy mają już sporo dobrych opinii, więc nie będę się w tym powtarzać.

    Elektryk
    Chciałam tylko podkreślić że gorąco polecam elektryka pana Pawła-miał tu już jedną pozytywną opinię(Pan Paweł - tel. 600 288 490 Niedrogi i sprytny ELEKTRYK - Dziala Krakow i poludniowe okolice.) Zajął się montażem elektryki w całym domu, a niedawno założył również automatykę do bram.

    Kominki szamotowe
    Myślę, że mogę też polecić pana od kominków szamotowych, robota dobrze wykonana, taniej niż wyceny jakie dostawałam od innych "kominkowych" tylko trzeba było jakoś zdzierżyć gadulstwo owego pana-http://juchbudkominki.host77.pl/index.php

    Gdy będę mieć więcej czasu, to dopiszę pozostałych

  14. #2934

    Domyślnie

    Pisze w tym wątku choc firma jest z Zawiercia ale montowali okna u mnie pod Krakowem. Firme YEST z Turzy moge poleci z cała odpowiedzialnością. Od samego poczatku profesjonalne i indywidualne ( nie to co w oknoplusie) podejście do klienta. W trakcie wykonywania okien doskonały kontakt. Opłaca sie przejechac te 60 km z krakowa do ich biura .Montaż bez zarzutów szybki . http://www.yest-okna.pl/
    Ostatnio edytowane przez dyzu007 ; 07-06-2013 o 11:14
    DDE

  15. #2935
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Justka_krk
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    483
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Wręcz na gwałt szukam kogoś od drzwi wewnętrznych - tylko błagam, z rozsądnym podejściem cenowym wszelkie sugestie mile widziane
    Pierzchamotki i ich plotki

    Dziennik Budowy Pierzchamotek


    !!!Sprzedam nowe gąsiory Creaton Domino Czarny Angoba!!!

    Nie zbliżaj się do kozy z przodu,
    konia z tyłu,
    a głupca z każdej strony...

  16. #2936
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Justka_krk Zobacz post
    Wręcz na gwałt szukam kogoś od drzwi wewnętrznych - tylko błagam, z rozsądnym podejściem cenowym wszelkie sugestie mile widziane
    http://www.eurodoor.krakow.pl/pl/strona-glowna

  17. #2937
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Trymi
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Niepołomice
    Posty
    256

    Domyślnie

    Ja niestety muszę dodać sporą łyżkę dziegciu do zachwytów nad STOLARZEM - Panem Maciejem z okolic Tarnowa (Pan Maciej tel. 694 933 557).
    Schody zrobił ładne, przyznaję ale barierki balkownowe z klejonego (!) drewna egzotycznego rozpadają się już po jednej zimie. Kosztowały niemało ale miały być trwalsze niż dom. NIestety na klejeniu sie rozchodzą. Najgorsze jest podejscie Pana Maćka, który zupełnie nie reaguje na moje reklamacje. Ignoruje telefony. A szkoda bo wydawał się być solidnym wykonawcą.
    Chyba jego sława go przerosła.

    EDIT Styczeń 2014 - dogadaliśmy się z Panem Maćkiem i obiecał zapłacić za nowe barierki jak sobie zamówie. Tak więc powyższy komentarz trzeba złagodzić

    EDIT Styczeń 2015 - po ponad dwóch latach użytkowania schody zrobione przez Pana Macka są zajebiste! Naprawde. Nic nie skrzypi. Wyglądają pięknie. Tak więc ten negatyw to pozytyw!
    Ostatnio edytowane przez Trymi ; 24-01-2015 o 21:44

  18. #2938

    Domyślnie Tynki wewnętrzne - biała lista

    Jeśli interesuje Cię taki poziom równości i staranności wykonania tynków wewnętrznych:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tynki.jpg
Wyświetleń:	295
Rozmiar:	82,9 KB
ID:	195503

    ... zgłoś się do firmy www.supertynki.pl Pana Tomasza Zamorskiego.

    Na tym by można w sumie zakończyć, ale wypada napisać o kilku rzeczach, które niestety nie dla wszystkich wykonawców są standardem:
    a) słowność
    b) punktualność
    c) rzeczowość
    d) fachowość
    e) staranność
    f) elastyczność
    Każdy z powyższych podpunktów można by rozwinąć, ale po pierwszej rozmowie z p. Tomaszem każdy zainteresowany będzie wiedział co autor miał na myśli
    Nie wiem, czy jest to najtańsza w Małopolsce ekipa, ale z pewnością można stwierdzić, że jakość i precyzja wykonanej pracy są na najwyższym poziomie i są warte swojej ceny.

    Ważna informacja dla osób które lubią czytać warunki gwarancji tak jak my, np na drewnianą stolarkę okienną... i pewnie doczytały, że prace "mokre" - w tym właśnie tynki - powinny być zrobione PRZED MONTAŻEM okien i drzwi aby nie stracić na nie gwarancji... Taki właśnie wariant był wykonywany u nas, czyli najpierw tynki na "głównych" połaciach ścian, potem czas na przeschnięcie tynków, następie montaż okien i dopiero po montażu dorabianie samych szpalet.

    Gdyby ktoś miał pytania, ew. chciał jakieś zdjęcia z realizacji - pisać.
    Pozdrawiam,
    Maciek

  19. #2939

    Domyślnie

    PS. Łata na zdjęciu ma 3 metry a tynk to drobnoziarnisty Baumit MPI 25L Jest ciut droższy od zwykłego Baumita, ale wygląda super...
    Pozdrawiam,
    Maciek

  20. #2940
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Justka_krk
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    483
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie Okna - BIAŁA LISTA

    Witam,
    pisałam już u siebie w wątku http://forum.muratordom.pl/showthrea...udowa-)/page17, ale postanowiłam zamieścić informację i tutaj, by jak najwięcej osób miało możliwość poznania firmy DFB Bartłomiej Czechowicz z Tarnowa, tel. 602405050. Firma jest przedstawicielem Hekaplast i Alsecco - w ubiegłym roku zamówiliśmy u nich okna i był to doskonały wybór - produkt , montaż i serwis bez zastrzeżeń. Kontakt idealny zarówno podczas zamawiania i montażu, jak również teraz, gdy np. potrzebowaliśmy kolejnej regulacji okien - Pan przyjechał, wyregulował wszystko - bez marudzenia, że daleko, że się nie opłaca mu jechać itp. Jesteśmy tak zadowoleni z usług tej firmy, że zdecydujemy się również na zamówienie u nich drzwi wewnętrznych, bo takie produkty i podejście do klienta, są tym, czego z mężem szukamy.
    ZDECYDOWANIE BIAŁA LISTA!
    Pierzchamotki i ich plotki

    Dziennik Budowy Pierzchamotek


    !!!Sprzedam nowe gąsiory Creaton Domino Czarny Angoba!!!

    Nie zbliżaj się do kozy z przodu,
    konia z tyłu,
    a głupca z każdej strony...

Strona 147 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony